Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-09-29, 08:01   #2581
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewczyny - grupowe gratulacje świetnych zakupów

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ten foszek był na żarty
Wiesz co, zastanawia mnie w tym szamponie, że ma tylko jeden detergent (i to łagodny) i glicerynę, glycol stearate i lanolinę - chyba może obciążać...

Naturalne róże Alvy są do przetestowania w sklepach Organic Farma
No przecież wiem
Dzięuję Ci za opinie o składzie szamponu - zamówiłam go już przedwczoraj.... Zobaczymy, może dam radę.
Róże alvy, tak jak i pudry, mają takie małe iskrzące drobinki. Róży nie macałam (bo i po co), ale pudry i owszem - pudry sa bardzo mało napigmentowane i trudno przesadzić z ich ilością na twarzy. Myślę, że dzięki temu mają tez dość szeroka tolerancję co do koloru cery osób ich używających (matuja i rozświetlają cerę, ale kolor bardzo delikatny - moim zdaniem to jest na plus w przypadku pudru). Gdyby i róże były tak mało "koloryzujące" to może to by było cos dla takich ciap jak ja
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Byłam w sklepiku shea marny wybór,dużo braków (w por. z syt. na stronie internetowej,która swoją drogą też słaba); bardzo miły i kompetentny pan; część kosmetyków nie powinna stać na półce z napisem: naturalne.

Chciałam kilka rzeczy min. sesę - nic nie było Pan namawiał mnie na sesę przeciwłupieżową (była jedna smętna butelczyna) ale zostawiłam dla anuli
Dzięki, dzięki
Ja składałam zamówienie we wtorek - mam nadzieję, że moja sesa juz dawno schowana a nie stoi na półce i nie czeka aż mi ja ktoś sprzątnie sprzed nosa!

Kobiety, weszłam na strone jmo i nie widzę żadnej promocji......
Stary 2011-09-29, 08:05   #2582
patiuszka
Zadomowienie

Cytat:
Najwyżej krem zepsujesz,twarzy to chyba nie...
Juvit jest raczej łagodny,ja bym go jednak nie mieszała,tylko nakładała rano jako serum,najwyżej po kilkunastu minutach jeszcze krem na to (z filtrem
I nie trzeba codziennie,raz na 3 dni wystarczy.
Jak się boisz tego tłuszczu,to może omijaj newralgiczne obszary.

A jeszcze w sprawie masła Natura officinalis: jest świetne,ale bardzo mało wydajne Muszę kupić drugie na zapas,bo coś czuję,że zaraz się skończy (po dwóch użyciach duży ubytek,a smaruję tylko stopy i łydki i dłonie wieczorem
Ale na bardzo wysuszoną skórę polecam - u mnie mało co daje radę nawilżyć skórę na łydkach,a to masło ładnie nawilża
Dziękuję Wiecie co, od kilku dni zmagam się z jakimiś niedoskonałościami na twarzy, wypryski małe czerwone, wypełnione wodą... Poza tym cera jakaś taka pomięta i szara... Chyba coś mnie też zapycha, nie mogę zdiagnozować co, bo mam dużo tych smarowideł... No i dzisiaj rewelka!!! Łaziłam wczoraj po galeriach, przejrzałam się w lustrze i załamka, pomyslałam o wit. C, pobiegłam do apteki i pani poleciła mi Juvit. Tak sie do niego czaiłam wczoraj, aż w końcu wysmarowałam samymi kroplami całą twarz No i dzisiaj poprawa o 80%, cera wróciła prawie do mojego standardu, jak się rano popatrzyłam w lustro to nie mogłam uwierzyć, że jest tak dobrze Polecam wszystkim witaminę C
Stary 2011-09-29, 08:13   #2583
anula_ga
Zakorzenienie

Patiuszka, to super
Stary 2011-09-29, 08:53   #2584
Pusia84
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Wow, co za zbiór

Możesz coś więcej powiedzieć o tym dezodorancie w kremie i o błyszczyku Lily Lolo ?
Dezodorant to moje you tubowe odkrycie - oglądam czasem taką Kandyjkę która mówi o kosmetykach naturalnych i właśnie ona zrecenzowała ten dezodorant, a ponieważ te naturalne wogóle na mnie nie działają - po godzinie od aplikacji czuje zapach potu :-( to napisałam do Debbie właścicielki firmy produkującej te dezodoranty czy zgodzi sie wysłać mi taki do Polski i ona się zgodziła. Od ponad tyg. go używam i uwielbiam jest super taki krem który się wsmarowuje w czysta pachę i on sie robi pudrowy. I naprawdę super działa owczem pocimy sie ale nie ma przykrego zapachu!

Cd. błyszczyka to jest super może nie jakiś mega trawały ale ładnie nawilża i pachnie czekoladą. A najważniejsze dla mnie jest to że jest naturalny

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
wow, cudne, a te cienie EDM- miodzio
zadowolona jesteś z kremu do rąk alterry? bo ja mam mieszane uczucia, niby nie czuję jakiegoś spektakularnego efektu nawilżenia, ale mimo wszystko poprawił stan moich dłoni
Krem mam dość krótko i pierwsze co mi w nim przeszkadza (mam tak z większością produktów Alterry ) to zapach ale cd. nawilżania to mi odpowiada nie klei się, szybko się wchłania ale dobrze nawilża

Cytat:
Pusiu gratulacje
Powiedz proszę,EDMy zamawiałaś z tej polskiej strony,czy ze stanów?
I do czego używasz oleju Tamanu? Bo ja też go właśnie mam i wymyślam,co by z nim zrobić - na razie zajady nim leczę
Cienie zamawiałam z polskiej strony załapałam się na darmową przesyłkę, natomiast pędzle z USA dzięki Bethie
Olej tamanu bardzo lubię, używam na pryszcze, ranki itd. Mój Mąż ostanio sie paskudnie zaciął przy goleniu i mu na noc posamrowałam i rano ranka zagojona!

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Pusia84, super zakupy Oceniam najbardziej te pielęgnacyjne, bo kolorówki nie używam
Jak Ci się podoba krem do twarzy i krem do rąk z Weledy? Krem do rąk byłby dobry do bardzo suchej skóry dłoni? Jest tłusty i porządny czy taki na dzień, lekki? A krem do twarzy faktycznie na mróz się nada? Nawilża i natłuszcza?
Który hydrolat jest lepszy - lipowy czy różany? Który bardziej Ci pasuje?
Krem do twarzy z Weledy kupiłam na mrozy ja mam bardzo wrażliwą skórę twarzy i jak tylko zrobi się temp. bliska zeru to ja się robie sina na dworze, musze więc porządnie skórę zabezpieczać. Krem jest bardzo dziwny jest w konsystencji jak gliceryna taki tłusty i przeźroczysty pięknie pachnie ziółkami - bardzo szybko sie przy ty wchłania prawnie do matu. Nie robi tego co większość kremów na mróz nienaturalnych - nie bieli twarzy
A krem do rąk jest taki lekki na dzień i pachnie rokitnikiem, do bardzo przesuszonej skóry dłoni był inny z Weledy z granatem!
Hydrolat lipowy używam w połączeniu z olejem jojoba do zmywania makijażu i bardzo go lubię w tej roli, a hydrlot różany do zmywania buzi. I jak dla mnie super, dlikatnie ściąga a ten zapach, cudo!

Cytat:

Jak te kremy Weledy? A Pai zamawiałaś na Matique?
Tego do twarzy jeszcze nie używam bo go na mrozu kupiłam, zobaczymy! a do rąk super! Pai zamawiałam z UK, próbki są tam tańsze, a pełno wymiarowe produkty tańsze w Polsce - o taka dziwna prawidłowość!

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
OMG! czy mogę zamieszkać w Twojej szafce?
Zapraszam, choć uprzedzam, że może być ciasno

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kobiety, weszłam na strone jmo i nie widzę żadnej promocji......
Anula myślę, że jeszcze się pojawi promocja
a co planujesz kupić powiedz prosze bo ja się nie mogę zdecydować czy wziąść shine on czy odżwykę intesywną z lawendą? Kusi mnie jeszcze ta odżywka z organicum z helfów ale po co mnie dwie
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline  
Stary 2011-09-29, 09:06   #2585
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
P4W maska do włosów anti age i alga żurawinowa - pyszczek jak upka niemowlaka
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość

Polecam masłaświetnie pachną i nawilżająa kule do kąpieli są super
dzięki dziewczyny zapisane

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2011-09-29, 09:16   #2586
gayenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Oj, strasznie mi przykro, że Twoja paczuszka zaginęła Może jeszcze jakoś do Ciebie trafi.. Dzięki za ostrzeżenie

Serio? Mieszać skrobie z cynamonem czy kakaem i się tym malować? Ale numer To mnie zaskoczyłaś

Niestety zamawiałam ją tak dawno temu, że już nie liczę na to, że przyjdzie
Serio, serio Musi być dobrze zmielony cynamon, albo kakao. Najlepiej mieszać w takim strunowym woreczku, można sobie samemu stopniować kolor i próbować Próbowałam kiedyś i efekty były całkiem niezłe

Jestem bardzo zadowolona z toniku octowego! dziękuję dziewczyny, gdyby nie wy, nie wiedziałabym o takim tanim cudeńku!

a co do Juvitu, ja z niego robię serum Biorę wodę destylowaną, dodaję Juvitu w stężeniu ok 20%, kilka kropli alkoholu dla lepszej penetracji i czasem vit. e Mieszam, jest gotowe za kilka godzin, trzymam w lodówce robię je raz na 1,5tygodnia mniej więcej
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...

gayenka jest offline  
Stary 2011-09-29, 09:41   #2587
anula_ga
Zakorzenienie

Pusia, z jmo interesuje mnie tylko odzywka cytrusowa.
Szampony nie dla mnie, inne odżywki za ciężkie, produkty do twarzy tez mnie nie powaliły (ewentualnie peeling z jojobą był fajny, ale nie az tak, żeby tyle za niego dać ).
No czekam na ta promocję na stronie - najbardziej się martwię, że promocja będzie w tych samych godzinach co spotkanie w sklepie i wtedy nici z zakupu (internet został u ciotki a ja dzisiaj do niej nie jadę - więc albo do 16 kupię, albo wcale).
Stary 2011-09-29, 09:49   #2588
magnesita
Zadomowienie

Dzień dobry Kochane Wizażanki

Co do wit.c to ja raz na jakiś czas robię sobie serum z wody destylowanej, wit.c, wit.e, żelu hialuronowego i ekstraktu z róży
Muszę się poskarżyć na moją cerę-cały czas wyskakują mi gule na policzkach staram się chodzić w makijażu jak najkrócej, robię maseczki z glinki i w tej chwili nie używam niczego co mogłoby mnie zapchać Nie wiem co mi się dzieje ale jak patrzęw lustro to witki opadają

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline  
Stary 2011-09-29, 10:09   #2589
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Pusia, z jmo interesuje mnie tylko odzywka cytrusowa.
Szampony nie dla mnie, inne odżywki za ciężkie, produkty do twarzy tez mnie nie powaliły (ewentualnie peeling z jojobą był fajny, ale nie az tak, żeby tyle za niego dać ).
No czekam na ta promocję na stronie - najbardziej się martwię, że promocja będzie w tych samych godzinach co spotkanie w sklepie i wtedy nici z zakupu (internet został u ciotki a ja dzisiaj do niej nie jadę - więc albo do 16 kupię, albo wcale).
Jeśli promo ma być w godz. 17-20 to ja będę w domu,mogę Ci kliknąć

mhm0808 jest offline  
Stary 2011-09-29, 10:21   #2590
anula_ga
Zakorzenienie

Magnesita, ja też ostatnio mam problemy z ryjkiem
Mi pomaga bardzo tonik octowy i olej z nigelli.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Jeśli promo ma być w godz. 17-20 to ja będę w domu,mogę Ci kliknąć
Dziękuje Ci Małgosiu za propozycję .
Tyle, ża ja liczyłam jeszcze na dodatkową zniżkę dla nowo zarejestrowanych klientów
Ciekawe też, czy na stronie będzie 20% taniej, czy mniej .

Szkoda, że nie mogę się tam wybrać
Zobacze jak sie sprawa rozwinie i w razie czego uśmiechnę się do Ciebie przed 16
Stary 2011-09-29, 10:30   #2591
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Dziękuje Ci Małgosiu za propozycję .
Tyle, ża ja liczyłam jeszcze na dodatkową zniżkę dla nowo zarejestrowanych klientów
Ciekawe też, czy na stronie będzie 20% taniej, czy mniej .

Szkoda, że nie mogę się tam wybrać
Zobacze jak sie sprawa rozwinie i w razie czego uśmiechnę się do Ciebie przed 16
Ja skorzystałam z tej dla nowych klientów juz przed wakacjami;ale nic nie stoi na przeszkodzie,bym zamówiła na syna,córkę lub któreś konto mojego małżonka Tylko czy te dwie zniżki się połączą????
BTW jak odbierałam swoje zamówienie osobiście (nazajutrz wyjeżdżałam z wawy i mi było spieszno to rozmawiałam chwilę z Panią w sklepiku - i z tego,co zrozumiałam,-10% należało się pierwszym dziesięciu zamawiającym;ja byłam ósmą klientką,ona to sprawdziła i naliczyła mi -10 .

mhm0808 jest offline  
Stary 2011-09-29, 10:42   #2592
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Ja skorzystałam z tej dla nowych klientów juz przed wakacjami;ale nic nie stoi na przeszkodzie,bym zamówiła na syna,córkę lub któreś konto mojego małżonka Tylko czy te dwie zniżki się połączą????
BTW jak odbierałam swoje zamówienie osobiście (nazajutrz wyjeżdżałam z wawy i mi było spieszno to rozmawiałam chwilę z Panią w sklepiku - i z tego,co zrozumiałam,-10% należało się pierwszym dziesięciu zamawiającym;ja byłam ósmą klientką,ona to sprawdziła i naliczyła mi -10 .
Trochę mnie zmartwiłaś info o zniżce tylko dla 10 pierwszych zamawiających......
Wysłałam maila z zapytaniem - i o znizke dla nowo zarejestrowanych i o ewentualne łączenie sie promocji, zobaczymy co odpiszą....
Osobiście możńa odbierać na puławskiej?

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

W ekodrogerii promocja z okazji dnia chłopaka - do jutra niektóre kosmetyki męskie taniej o 20%
Stary 2011-09-29, 10:42   #2593
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Trochę mnie zmartwiłaś info o zniżce tylko dla 10 pierwszych zamawiających......
Wysłałam maila z zapytaniem - i o znizke dla nowo zarejestrowanych i o ewentualne łączenie sie promocji, zobaczymy co odpiszą....
Osobiście możńa odbierać na puławskiej?

mhm0808 jest offline  
Stary 2011-09-29, 10:54   #2594
aga89s
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Olej tamanu bardzo lubię, używam na pryszcze, ranki itd. Mój Mąż ostanio sie paskudnie zaciął przy goleniu i mu na noc posamrowałam i rano ranka zagojona!
mi olej też bardzo pomógł na pyszczek, używam z hydrolatem z kocanki i w mig mi nikną niespodzianki i blizny po nich

Cytat:
ja założyłam wczoraj konto, a np dziś cały czas nalicza mi się ta promocja, czy to znaczy że jak będę robić dziś zakupy jako 11 to mi się nie naliczy?

jak nie zrobią tej promocji to strzelę focha i zrezygnuję z zakupu odżywki

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline  
Stary 2011-09-29, 10:59   #2595
kotwilka
Wtajemniczenie

Informacja dla Dziewczyn z południa Warszawy:
Matique: Miło nam poinformować, że część naszych produktów kupicie w sklepie z kosmetykami naturalnymi Lawendowy Zakątek w Warszawie, Al. KEN 14 (Pasaż Handlowy Tesco, ostatnia stacja metra Kabaty). Planujemy tam również dermokonsultacje. Wszystkich szczegółów dowiecie się na miejscu. Zapraszamy!

Nie wiedziałam w ogóle, że jest taki sklep, na pewno do niego zajrzę, może nawet w tym tygodniu

kotwilka jest offline  
Stary 2011-09-29, 11:15   #2596
Pusia84
Rozeznanie

Małgosiu czy uważasz, że shine on jest wart zakupu?
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline  
Stary 2011-09-29, 11:19   #2597
aga89s
Rozeznanie

Cytat:
Informacja dla Dziewczyn z południa Warszawy:
Matique: Miło nam poinformować, że część naszych produktów kupicie w sklepie z kosmetykami naturalnymi Lawendowy Zakątek w Warszawie, Al. KEN 14 (Pasaż Handlowy Tesco, ostatnia stacja metra Kabaty). Planujemy tam również dermokonsultacje. Wszystkich szczegółów dowiecie się na miejscu. Zapraszamy!

Nie wiedziałam w ogóle, że jest taki sklep, na pewno do niego zajrzę, może nawet w tym tygodniu
tyle razy tam byłam a nigdy nie zwróciłam uwagę na taki sklep...

5w1 [SIZE=1]

aga89s jest offline  
Stary 2011-09-29, 11:44   #2598
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślicie na temat pędzli Kozłowski? Bo będą na targach w Krakowie i tak pomyślałam, że zaoszczędziłabym trochę na przesyłce ale nie wiem czy warto
Czytałam że są super ale sama nie miałam
Pracuję w weekend i nie mam jak iść na targi
Stary 2011-09-29, 11:47   #2599
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Krem do twarzy z Weledy kupiłam na mrozy ja mam bardzo wrażliwą skórę twarzy i jak tylko zrobi się temp. bliska zeru to ja się robie sina na dworze, musze więc porządnie skórę zabezpieczać. Krem jest bardzo dziwny jest w konsystencji jak gliceryna taki tłusty i przeźroczysty pięknie pachnie ziółkami - bardzo szybko sie przy ty wchłania prawnie do matu. Nie robi tego co większość kremów na mróz nienaturalnych - nie bieli twarzy
A krem do rąk jest taki lekki na dzień i pachnie rokitnikiem, do bardzo przesuszonej skóry dłoni był inny z Weledy z granatem!
Hydrolat lipowy używam w połączeniu z olejem jojoba do zmywania makijażu i bardzo go lubię w tej roli, a hydrlot różany do zmywania buzi. I jak dla mnie super, dlikatnie ściąga a ten zapach, cudo!
Dzięki za odpowiedź
Krem do twarzy na pewno na zimę się znajdzie u mnie
Stary 2011-09-29, 12:19   #2600
anula_ga
Zakorzenienie

Co do promocji jmo to sprawa wygląda tak:
zniżka 20% na zakupy w sklepie internetowym obowiązuje cały dzisiejszy dzień - przy składaniu zamowienie nie będzie tego widać, informacja o prawidłowej kwocie do zapłaty (pomniejszonej o 20%) przyjdzie w mailu.
promocje sie nie łączą - sklep naliczy korzystniejsza zniżkę. To oznacza, że nowi klienci robiący dzisiaj pierwsze zakupy stracą znizkę dla nowo zarejestrowanych (bo dzisiejsze, pierwsze, zakupy zostaną policzone po korzystniejszej zniżce, no a kolejne zakupy juz nie będa pierwsze, więc zniżka 10% nie będzie juz obowiązywała).

EDIT - taka informację przekazała mi Pani z jmo telefonicznie.

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-09-29 o 12:26
anula_ga jest offline  
Stary 2011-09-29, 12:26   #2601
Pusia84
Rozeznanie

Cytat:
zniżka 20% na zakupy w sklepie internetowym obowiązuje cały dzisiejszy dzień - przy składaniu zamowienie nie będzie tego widać, informacja o prawidłowej kwocie do zapłaty (pomniejszonej o 20%) przyjdzie w mailu.
promocje sie nie łączą - sklep naliczy korzystniejsza zniżkę. To oznacza, że nowi klienci robiący dzisiaj pierwsze zakupy stracą znizkę dla nowo zarejestrowanych (bo dzisiejsze, pierwsze, zakupy zostaną policzone po korzystniejszej zniżce, no a kolejne zakupy juz nie będa pierwsze, więc zniżka 10% nie będzie juz obowiązywała).
Dzięki!
Pusia84 jest offline  
Stary 2011-09-29, 12:29   #2602
anula_ga
Zakorzenienie

A miała któraś z Was odżywke jmo rozmaryn i mieta?
Stary 2011-09-29, 12:31   #2603
aga89s
Rozeznanie

Cytat:

EDIT - taka informację przekazała mi Pani z jmo telefonicznie.
a ja głupia myślałam, że się łączą już nawet mi nie chodzi o to że stracę tą zniżkę 10%, ale dla 20% mogłam pojechać i przynajmniej przetestować sobie nowy kremik do rąk, który pewnie będzie na dzisiejszym wieczorze. ale ja cwana pomyślałam że przez internet lepiej się opłaci...

5w1 [SIZE=1]

aga89s jest offline  
Stary 2011-09-29, 12:35   #2604
anula_ga
Zakorzenienie

UWAGA
przed chwilą, juz po rozmowie telefonicznej dostałam informację uzupełniająca od jmo:

Witam,
w nawiązaniu do rozmowy telefonicznej przesyłam kod promocyjny który umożliwi Pani zakupy we naszym sklepie ze zniżką 20%
Ten kod to: JMO2011
trzeba go wpisać w trakcie składania zamówienia.

Stary 2011-09-29, 12:41   #2605
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja oczyszczałam buzie olejami wielokrotnie, samymi, wymieszanymi, z Bu..ale tak stricte z olejkiem rycynowym,krok po kroku, to nie.. Zobacz filmik Co ja ci będę wszystko pisać, może też się skusisz http://www.youtube.com/watch?v=PdFFK...&feature=feedu
dzieki kochana filmik obejrzalam, chyba wyprobuje taka metode pojdzie od razu 30% rycyny, a na baze krokosz albo len
juz instynktownie czasem cos w tym stylu robilam... zwilzona twarz masowalam naolejowanymi dlonmi uwielbiam skore po takim zabiegu! tylko te cieple reczniki musze dorzucic... i zmieszac rozne oleje. bedzie na pewno super!
czuje sie skuszona i jestem pod wrazeniem, ze nie musze przy tym wydac kasy
cloche jest offline  
Stary 2011-09-29, 12:50   #2606
anula_ga
Zakorzenienie

no, nareszcie info o promocji jmo pojawiło sie tez na facebooku.
Stary 2011-09-29, 13:00   #2607
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
A miała któraś z Was odżywke jmo rozmaryn i mieta?
Też jestem jej ciekawa.Z tego co wiem to żadna z nas jej nie próbowała

Anula więc wiesz jak królowa zakupów musisz świecić przykładem i pierwsza ją wypróbować

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-09-29 o 13:02
anakazar jest offline  
Stary 2011-09-29, 13:12   #2608
gayenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
dzieki kochana filmik obejrzalam, chyba wyprobuje taka metode pojdzie od razu 30% rycyny, a na baze krokosz albo len
juz instynktownie czasem cos w tym stylu robilam... zwilzona twarz masowalam naolejowanymi dlonmi uwielbiam skore po takim zabiegu! tylko te cieple reczniki musze dorzucic... i zmieszac rozne oleje. bedzie na pewno super!
czuje sie skuszona i jestem pod wrazeniem, ze nie musze przy tym wydac kasy
Nie ma za co Ja też chciałabym się oczyszczać 30% rycynką, muszę tylko kupić jakiś fajny olej bazowy kusi mnie ten z pestek moreli i orzecha włoskiego.. myślałam też nad migdałowym albo jojoba.. bo jojobę chyba można używać przy mieszanej cerze?
Fajnie, że wypróbujesz Zdaj proszę relację, ja potestuję dopiero jak zrobię zakupy, a póki co jestem chora i nie mam na nic siły
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...

gayenka jest offline  
Stary 2011-09-29, 13:21   #2609
grazkako
Zadomowienie

Wiecie może gdzie można jeszcze kupić sesę wzmacniajacą do włosów ? Wszystkie dziewczyny chyba czytają ten wątek bo całe zapasy wykupione
Stary 2011-09-29, 13:36   #2610
magnesita
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Wiecie może gdzie można jeszcze kupić sesę wzmacniajacą do włosów ? Wszystkie dziewczyny chyba czytają ten wątek bo całe zapasy wykupione
a tutaj patrzyłaś?http://www.helfy.pl/sesa-olejek-wypa...pecia-lysienie

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Magnesita, ja też ostatnio mam problemy z ryjkiem
Mi pomaga bardzo tonik octowy i olej z nigelli.
Anulka stosuję raz dziennie tonik octowy, ale nie widzę niestety spektakularnych efektów i nie wiem czy za małe stężenie czy po prostu na mnie nie działa.Tego oleju niestety nie mam ale stosuję inne oleje

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
ekologiczne, kosmetyki naturalne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości