Pasta cukrowa - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-07, 10:22   #331
MagdalenaK2
Raczkowanie

Dot.: Pasta cukrowa

W Warszawie depilace pastą wykonuje salon TAIS na Grzybowskiej. całe nogi to ok 200 zł.
Jeszcze nie byłam wiec nie umiem powiedziec czy usługa jest ok.
MagdalenaK2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 19:13   #332
Nelllcia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MagdalenaK2
W Warszawie depilace pastą wykonuje salon TAIS na Grzybowskiej. całe nogi to ok 200 zł.
200 zl za same nogi?!?! Nigdyyy bym tyle nie dała zeby miec gladkie nogi na dwa tygodnie, nieeee dzizus to jakies zdzierstwo..to juz wole kupic na allegro za 30 pare zl i wydepilowac nozki sama

POzdrO,
Nelllcia
Stary 2006-07-09, 16:32   #333
Agnieszka18
Przyczajenie

Ja również po depilacji pastą(domowej roboty) mam straszne podrażnienia, które nie znikają całkowicie nawet po nocy. Najgorsze, że gdy zrobiłam depilację bikini porobiły mi się okropne siniaki. Ale przyznaję, że jest to dość skuteczna metoda. Nie wieem jednak czy zdecyduję się na nią jeszcze raz.
Agnieszka18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 18:14   #334
Tweet
Raczkowanie

Unhappy Dot.: Pasta cukrowa

Ja dzisiaj pierwszy raz użyłam pasty kupionej na allegro i musze przyznać że lekko sie rozczarowałam. Uzyłam jej do depilacji okolic bikini ponieważ po innych metodach zawsze mam w tych miejscach niemiłe "niespodzianki". Jednak przy paście cukrowej też nie było najlepiej: po pierwsze bolało mocno (ale zacisnęłam zęby i dało się jakoś przeżyć), po drugie w kilku miejscach zaczęła mi lecieć krew, a co najgorsze pasta usunęła tylko ok 50% włosków chociaż użyłam jej 2 razy w niektórych miejscach. Możliwe że poprostu jeszcze nie mam wprawy w jej używaniu za pierwszym razem, więc proszę Was dziewczyny o jakieś wskazówki u sugestie
Tweet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 18:16   #335
Tweet
Raczkowanie

Unhappy Dot.: Pasta Cukrowa

Ja dzisiaj pierwszy raz użyłam pasty kupionej na allegro i musze przyznać że lekko sie rozczarowałam. Uzyłam jej do depilacji okolic bikini ponieważ po innych metodach zawsze mam w tych miejscach niemiłe "niespodzianki". Jednak przy paście cukrowej też nie było najlepiej: po pierwsze bolało mocno (ale zacisnęłam zęby i dało się jakoś przeżyć), po drugie w kilku miejscach zaczęła mi lecieć krew, a co najgorsze pasta usunęła tylko ok 50% włosków chociaż użyłam jej 2 razy w niektórych miejscach. Możliwe że poprostu jeszcze nie mam wprawy w jej używaniu za pierwszym razem, więc proszę Was dziewczyny o jakieś wskazówki u sugestie
Tweet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 19:57   #336
natalie25
Raczkowanie

hey!
wiem ze byc moze odpowiedz na moje pytanie jest gdzies wsrod postow, ale tego jest taka mnogosc...

czy ktos z Was uzywal pasty zakupinej? ja nie mam czasu ani ochoty (wstet do gotownia eksperymentowac w kuchni, a chetnie bym sprobowala.
gdzie mozna nabyc taka paste i ile orientacyjnie kosztuje 1 opakowanie, na jaka ilosc depilacji starcza ( chodzi mi o nogi )??

do tej pory chodzilam na woskowanie,ale jezeli jest to taka wspaniala metoda moze warto sprobowac

moze tez ktos z Was wie gdzie w trojmiescie jest salon ktory wykonuje depilacje to metoda??
natalie25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 08:53   #337
_Virgo_
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez natalie25 Pokaż wiadomość
czy ktos z Was uzywal pasty zakupinej? ja nie mam czasu ani ochoty (wstet do gotownia eksperymentowac w kuchni, a chetnie bym sprobowala.
gdzie mozna nabyc taka paste i ile orientacyjnie kosztuje 1 opakowanie, na jaka ilosc depilacji starcza ( chodzi mi o nogi )??
Pastę można kupić na Allegro w cenie od 16 do 30 paru zł (ja kupowałam tą za 16 ). Akurat ta, którą ja kupiłam starcza na bardzo duuużą, nieokreśloną ilość depilacji, z tym że ja depiluję nią bikini
_Virgo_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 14:58   #338
Poranna rosa
Raczkowanie

GG do Poranna rosa

dzisiaj wstalam sobie rano cala zadowolona i poszlam sie wykapac przy oazji sie wydepilowalam. teraz znalazlam ten watek i jestem zalamana<lol2> bo sie napalilam na ta metode a wlosow u mnie brak<lol2> chyba, ze mojemu tzcikowi powyrywam wosy na nozkach<lol2> hahaha
Stary 2007-01-10, 15:08   #339
sheilai
Raczkowanie

hej,
już pare razy próbowałam robić tą paste cukrową w domu(cukier, miód), ale za każdym razem wychodziły mi raczej karmelki....nie nadawało się to na nic oprócz cukierków
sheilai jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 22:17   #340
Ania177
Przyczajenie

hejka wczoraj zrobiłam tę paste... proporcje...tak na oko szklanke cukru 1/5 szkl. miodu sok z połówki cytryny, poł szkl. wody i gotowałam chyba z półgodziny od czasu do czasu mieszając. no i dałam do przystygnięcia. do loduwki. dziś wyciągłam włożyłam do garnuszka gorącej wody i stosowałam to jako wosk. iw yszlło nawet dobrze!!! co prawda nie wszyskie włoski sie wyrwały ale jak na pierwszy rza to sucpio)))) dzienx wszystkim za pomoc ta pasta jest naprawde świetna no cuż niektórym sie udaje innym nie ale moim zdaniem warto próbować. pozdrawiam wszyskie zawidzone i zycze wam duuuzo cierpliwości i sukcesów!!!!
Ania177 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 22:17   #341
Ania177
Przyczajenie

hejka wczoraj zrobiłam tę paste... proporcje...tak na oko szklanke cukru 1/5 szkl. miodu sok z połówki cytryny, poł szkl. wody i gotowałam chyba z półgodziny od czasu do czasu mieszając. no i dałam do przystygnięcia. do loduwki. dziś wyciągłam włożyłam do garnuszka gorącej wody i stosowałam to jako wosk. iw yszlło nawet dobrze!!! co prawda nie wszyskie włoski sie wyrwały ale jak na pierwszy rza to sucpio)))) dzienx wszystkim za pomoc ta pasta jest naprawde świetna no cuż niektórym sie udaje innym nie ale moim zdaniem warto próbować. pozdrawiam wszyskie zawidzone i zycze wam duuuzo cierpliwości i sukcesów!!!!
Ania177 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 17:00   #342
Sylwia_14
Raczkowanie

A może ktoś chce kupić gotową paste?
Sylwia_14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 15:54   #343
psyhopatka
Przyczajenie

Dot.: depilacja cukrowa-jak ją wykonać w domu?

Myslałam sobie, że do 3 razy sztuka i niestety moje 3 próby wykonania pasty cukrowej zakończyly się porażką... Próbowalam różnych przepisów dziewczyn z forum, no ale znając moje zdolności kulinarne to nic dziwnego że mi nie udaje. Ja nawet budyniu nie potrafie zrobić tak więc pytanie mam do ludzi zrobi mi ktoś paste cukrową za dyche? ;p pytam poważnie
psyhopatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 16:28   #344
Sylwia_14
Raczkowanie

Ja moge zrobic Tylko zalezy jaką chcesz jej ilosc.
Sylwia_14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 03:31   #345
kasia_uk
Przyczajenie

mam gotowa paste cukrowa Camsakizi.jak ktos jest chetny to na maila
prosze :kachaha1@gazeta.pl
kasia_uk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 20:25   #346
joan_
Przyczajenie

kiedys tez stosowalam paste cukrowa do depilacji, robilam taka kule depilujaca. Trzeba bylo sie nameczyc ale rzeczywiscie nogi byly cudownie gladkie.Chyba musze znowu zacząc stosowac ten specyfik
joan_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 22:16   #347
psyhopatka
Przyczajenie

aj ja juz kupilam na allegro i czekam z niecierpliwoscia az przyjdzie jak nie bede potrafiła jej uzyć to się pochlastam
psyhopatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 22:34   #348
Mary_Q
Zakorzenienie

ja mialam ta atbaksa to mi nie szlo ;/ chyba kupie ta z HI i sproboje jeszcze raz...
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 16:26   #349
MANIAK90
Raczkowanie

Dot.: Pasta Cukrowa

Eh nie no poddaje sie z depilacja cukrowa...3 razy juz robiłam- pierwszy raz, wyszło mi za ciemne ponoc, i twrde jak diabli. Dzis kupiłam cukier i cytryne i robie znowu- mysle ze jest dobre, ok stygnie, jak juwz wystyga tak ze moge do reki wziasc i proboje ugniesc to im dłuzej ugniatam tym bardziej twrdnienie, po czym nie mozna nic z tym zrobic :/
robie poraz kolejny, nie poddaje sie wyłaczam od razu jak tylko mi zaczyna brazowiec, zeby miało ten upragniany kolor piwa tudziez miodu. I wydaje mi sie ze jest idelany, stygnie i co i z nowu dupaaaa. Zaczynam ugniatac i nic, znowu twardnieje ...nie wiem no shit nie moge tego zrobic...

a gotuje sie u mnie ok 20 minut ale to juz maxymalny czas, tylko gotowałam ta pierwsza, a nastepne ok 10-15 minut, bo nie wyobrazam sobie jak by to stwardniało gdyby sie dłuzej gotowało ;/
Stary 2007-06-23, 15:18   #350
agataaaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez joan_ Pokaż wiadomość
kiedys tez stosowalam paste cukrowa do depilacji, robilam taka kule depilujaca. Trzeba bylo sie nameczyc ale rzeczywiscie nogi byly cudownie gladkie.Chyba musze znowu zacząc stosowac ten specyfik

A jak zrobic kule depilujaca?????? prosilabym o przepis
agataaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 18:25   #351
Wiewióreczka
Przyczajenie

Dot.: DEPILACJA CUKROWA: ZROBIŁAM - DZIAŁA!!!

Ja mam pytanko: po nałożeniu pasty na miejsce przeznaczone do deilacji jak długo przymałaś pastę zanim zerwałaś ją ?
Stary 2007-06-27, 18:31   #352
Wiewióreczka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez joan_ Pokaż wiadomość
joan_ mogła byś opowiedzieć nam jak przygotowywałaś pastę ? Bo ja właśnie robiłam i nic mi nie wyszło tylko poprostu "lejąca się pasta" Więc nawet nie mogłam sobie pomażyć o zrobieniu kulki Założę się, że moje niepowodzenie tkwi w przygotowaniu tej pasty. Dlatego proszę Cię o opis Twojego sposobu na przygotowanie pasty
Stary 2007-07-12, 09:06   #353
klaudia23
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1
GG do klaudia23 Wyślij wiadomość przez MSN do klaudia23 Send a message via Skype™ to klaudia23

hejka
nie wiedziałam że jest też drugi watek o paście cukrowej
ja sama jedna zrobiłam bo tak sie napaliłam na te opisy jak to skutecznie wyrywa nawet najgorsze włoski. no i chyba za długo gotowałam bo jest strasznie warda:/ jak mam ja ugniatac w rece to chwile jest ciepła i miekka a po kilku sekundach jak kamien dzisiaj ebde znow probowac a cy komus wyszła bez dodawania miodu? ja dąłam pol sklanki cukru ok łyzki wody i pol soku z cytryny ale gotowałam jakies 20 min wiec chyba za długo

dbam o cere...
MŻ - WR
klaudia23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 13:52   #354
destiny666
Wtajemniczenie

GG do destiny666
Dot.: DEPILACJA CUKROWA: ZROBIŁAM - DZIAŁA!!!

Cytat:
Napisane przez MagdalenaK2 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie byłam wiec nie umiem powiedziec czy usługa jest ok.
Dziękuje za informacje niestety to jednak za drogo...

Cytat:
Napisane przez psyhopatka Pokaż wiadomość
aj ja juz kupilam na allegro i czekam z niecierpliwoscia az przyjdzie jak nie bede potrafiła jej uzyć to się pochlastam
Ja chyba nie umiem jej użyć (mam camsakizi) Podgrzewam ją wsadzając (oczywiście zamkniętą butlę) do większego kubka i zalewając wrzątkiem na kilka minut. Później masa dalej jest karmelowa (na zdjęciach ilustrujących pasta była jakaś żółta) no ale ciabas ją na nogę. I w sumie podrażnień nie ma ale wyrywa słabo Możecie mi powiedzieć co robię nie tak? Efekt po depilacji jest mizerny...
Stary 2007-07-18, 17:22   #355
tahivare
Raczkowanie

Hej dziewczyny ja rowniez stosuje metode depilacji pasta cukrowa, polecam chociaz rzeczywiscie nie kazdemu moze sie ona podobac, zalezy jakiej grubosci jest włos.

Edytowane przez tahivare
Czas edycji: 2010-09-26 o 14:57
tahivare jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 13:01   #356
dorota_
Raczkowanie

Czesc dziewczynki!

Juz jakis czas temu slyszalam o depilacji pasta cukrowa, ale dopiero teraz mialam czas zeby poczytac o tym na forum. Wiec dzis rano zrobilam paste wg waszego przepisu, na poczatku wyszla mi za gesta(tak mi sie przynajmniej wydawalo), dolalam wody(potem za rzadka) bo jak dalam na noge w ogole nie chcialo mi to zgestniec. Potem znow podgrzalam zeby byla bardziej gesta, ale chyba byla niewystarczjąco gesta bo oderwalam sobie gora 5 wloskow. Na razie pasta wyladowala w lodowce, jutro jeszcze popracuje nad idealna gestoscia. Z moich obserwacji wynika tez ze mialam za krotkie wlosy. Ale jak narazie metoda srednio mi sie podoba. Zapackalam cala podloge w kuchni.... I siebie tez popackalam.
mam tez pytanie do dziewczyn ktorym to wychodzi.... 1. ile czekacie od momentu nalozenia pasty na noge i przylozenia kawalka materialu do zdarcia? bo mi wlasnie na nodze za bardzo nie chce zastygac, moze dlatego ze taki upal
2. czy to prawda ze po pascie nie wrastaja wloski jak po depilatorze, bo chyba gdzies cos takiego slyszlaam ale nie wydaje mi sie ze to takie logiczne, bo i pasta i depilator wyrywaja wloski... wiec jak ktos ma tendencje do wrastania to pewnie i tak beda mu wrastac.... Z gory dzieki na odpowiedz

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=280425
dorota_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 14:23   #357
pappaya
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez popieler Pokaż wiadomość
Ja właśnie w piatek zrobiłam pastę. Dokładnie wg przepisu: niecała szkl. wody, pół szkl. cukru sok z 1/2 cytryny.Długo, ok poł godz. gotowałam na małym ogniu, aż zrobiło się brązowawe i troszkę gęstsze jak woda.Przelałam do pojemnika po kremie i czekałam aż wystygnie, jak było lekko ciepłe, wziełam dużą łyżke, nabrałam pasty - była gęsta jak syrop, przełożyłam na rękę i poprostu nie robiłam żadnej kulki tylko zaczęłam ugniatac, po 1-2 minutach ugniatania zmieniło kolor na mętno - żólty - dokładnie taki jak na zdjęciach i zaczęłam rozsmarowywać(depilowałam bikini) po kawałeczku, włosy wyrywały się natychmiast z ogromnymi czarnymi cebulkami, prawie nic nie bolało.Jestem zachwycona. Bikini zawsze goliłam, raz użyłam depilatora i wyłam z bólu i raz się woskowałam i też wyłam z bólu, a tu szybko i naprawdę dziewczyny prawie bezboleśnie!
POLECAM!!!
Z myciem rąk, łyżki, garnuszka nie miałam żadnych problemów, nalałam gorącej wody i cukier się poprostu stopił i wszystko było czyste.
Robilam w ten sam sposob, ale nic mi sie nie udalo wydepilowac ta pasta ani jeden wlosek mi sie nie wyrwal. Zazdroszcze tym dziewczyna ktorym sie to udaje.
Stary 2007-07-21, 15:29   #358
Rybka1
Raczkowanie

Konwaliowa, jak długo ugniatasz tą pastę?
Wlaśnie próbowałam dziś poraz pierwszy uzyć Camsakizi, ale ona strasznie się klei. Do pewnego momentu można ją ugniatać, a potem robi się coraz bardziej kleista i nic z tego nie wychodzi. Ugniatałam ok 2 min. Jest gorąco na dworze, więc Camsakizi stoi w lodówce, aby móć ją wyjąc z pudełka podgrzałąm 10 sekund w mikrofali i wydłubałam nożem (nadal dość twarde było).
Niestety nie wyszło mi tak jak na twoich zdjęciach.
Co robię nie tak?
Mój cel-mieć dłuższe i bardziej skręcone loki.
Rybka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 18:24   #359
Maripossa
Zakorzenienie

Hem hem, tez mialam niemile przezycia z ta pasta...tez sama ja robilam, ale neistety nie wyszla mi taka konsystencja zeby ja zerwca sama palcami - musialam uzyc paskow. A jak ja mam sie za kazdym razem bawic i myslec czy tym razem mi sie uda czy nie to dziekuje bardzo...Zainwestowalam 80zl w podgrzewacz do wosku w rolce, woski i paski i jest super nastawiam wosk w podgrzewaczu a pozniej juz jade z koksem i NIC nie jest poklejone - no oprcz nog zdecydowanie wole wosk od tej pasty, coz tego ze wosk zrywa gorna warstwe naskorka? a peeling to niby co robi? a niektorymi jak sie wykona masaz to tez potrafia bolec
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 19:59   #360
Rybka1
Raczkowanie

Mam podgrzewacz i wosk w rolkach, ale nie jestem zbytnio zadowolona. Sama nie umiem usunąć wszystkich zbędnych włosków, a nie mam nikogo kto mógłby mi pomóc. Po wosku, tak jak po depilatorze, też wrastaja mi włoski. Maszynką efekt jest na 1 dzień. estem tym wszystkim podłamana, bo mam sporo włosków i nie wiem jak się ich pozbyć
Mój cel-mieć dłuższe i bardziej skręcone loki.
Rybka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości