Solarium... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-07-21, 00:39   #1
curveax
BAN stały

Solarium...

Witam. Wiadomo nie od dzis, ze z opalenizna nalezy uwazac. Nigdy nie chodzilam do solarium. Dopiero w tym roku bylam pierwszy raz, bo bylo lato a ja straszyłam bladoscia. Chodziłam do momentu, az nabrałam koloru. Podoba mi sie taka lekka opalenizna i chcialabym ja miec takze po zakonczeniu lata. Jednak musialabym wtedy odwiedzac solarium raz na dwa tygodnie(seans dziesiecio minutowy). Czy to byłoby bardzo szkodliwe? Ewentualnie co tydzien na piec minut...Moze pytanie wydaje sie glupie, ale mysle, ze duzo wizazanek jest doswiadczonych w tej kwestii i moglaby udzielic dobrych rad, ewentualnie skutecznie wypersfadowac mi ten pomysl. Z gory dziekuje
curveax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 09:40   #2
Fisiasia
Rozeznanie

Dot.: Solarium...

kazde solarium szkodzi zdrowiu, ale to indywidualna sprawa... taki komplet chodzenia jak wymienilas jest ok...

moim zdaniem jesli chcesz byc "zdrowsza" zainwestuj w balsamy brazujace, ostatnio czytalam post pewnej wizazanki, ktora tak wlasnie robi, a w lecie korzysta ze slonca smarujac sie oczywiscie filtrami wybor nalezy do Ciebie, ale pamietaj o kremach, lub balsamach z filtrem nawet na solarium
Fisiasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 12:48   #3
curveax
BAN stały

Własnie od kilku lat uzywam balsamow brazujacych, albo samoopalacza. jednak samoopalacz nie zostawia zbyt ladnego kolorytu, a balsamy daja nikly efekt. Jednak nie to jest najgorsze, najgorszy jest ten smrod i brudna bielizna, a nawet bluzki....to bardzo irytujace
Stary 2011-07-22, 00:07   #4
Hanka20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
kazde solarium szkodzi zdrowiu, ale to indywidualna sprawa... taki komplet chodzenia jak wymienilas jest ok...

moim zdaniem jesli chcesz byc "zdrowsza" zainwestuj w balsamy brazujace, ostatnio czytalam post pewnej wizazanki, ktora tak wlasnie robi, a w lecie korzysta ze slonca smarujac sie oczywiscie filtrami wybor nalezy do Ciebie, ale pamietaj o kremach, lub balsamach z filtrem nawet na solarium
pracuje w gabinecie kosmetycznym polaczonym z solarium i pierwsze słyszę, żeby używac kremu z filtrami do opalania w solarium! jesli opalanie ma dac jakikolwiek efekt, to absolutnie nie smarujemy się filtrami, a kremami specjalnie przeznaczonymi do opalania w solarium, które mozna zakupic w kazdym solarium, maja one za zadanie nawilżyc skórę, działac antyoksydacyjnie, czasem przeciwzmarszczkowo i przyspieszyc wyciągniecie ciemnego pigmentu ze skóry.
co do szkodliwosci opalania w solarium, oczywiscie nie kwestionuje tego, gdyz jak wiadomo łatwo jest przesadzic, takze kierujmy sie zasadą: co za duzo, to niezdrowo! myslę, że jesli bedziesz korzystala raz na dwa tygodnie z 10minutowego seansu, a w miedzyczasie odpowiednio nawilżała skórę dobrymi balsamami i obserwowała, czy nie pojawiaja sie nowe znamiona, lub te obecne nie zmieniaja się, to jak najbardziej mozesz bezpiecznie korzystac. ale sie rozpisałam przepraszam juz koncze
Hanka20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 10:23   #5
curveax
BAN stały

Hanka, dziekuje bardzo za odpowiedz. W sumie, to i jedzenie ktore kupujemy ze sklepow zdrowe nie jest. Fast foody tym bardziej, ale od czasu, do czasu..;p No nic, sporobuje i zobacze. Zrezygnowac zawsze mozna. Pozdrawiam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości