Jak zmyć farbę z włosów? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-06-20, 16:36   #31
MyaMK
Raczkowanie

Dot.: Jak zmyć farbę z włosów?

Szampony przeciwłupiezowe jak najbardziej, ale gdzieś słyszałam że plykanie włosów piwem też wypłukuje resztki farby z włosów.
MyaMK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 16:32   #32
olka222238
Przyczajenie

właśnie też ostatnio zrobiłam głupotę, ale ja udałam się do fryzjera z myślą, że będzie dobrze. Niestety nie wyszedł taki kolor, jakiego się spodziewałam, jest za jasny.. Macie jakieś sposoby na przywrócenie w jakimś stopniu naturalnego koloru bez wizyty u fryzjera?
olka222238 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 21:12   #33
turkus85
Przyczajenie

Dodam cos od siebie, moje naturalne włosy to jasny brąz, zafarbowałam na czarno kilka razy. Stwierdziłam że chcę wrócić do naturalnego koloru tym bardziej, że zima więc czapka na głowe i nie straszę odrostami. I teraz moja metoda - może się wydać ekstremalna ale użyłam proszku do prania vizir do białego- kopiata łyżeczka na 5l wody- pomoczyłam 5 min potem mokre zawinełam w ręcznik i pochodziłam tak z 10 min, umyłam szamponem potem odzywka - włosy są mega gładkie i lśniące a co najważniejsze widać brąz - juz nie są czarne a w koorze ciemnej czekolady
Ostatnio w ogóle miałam problem z włosami (po szmponie do mycia joanna - włosy po umyciu super ale na dłuższą metę robi się siano) próbowałam ratowac sie olejem kokosowym ale nic to nie dało - wydaje mi się że proszek zmył razem z farbą cały syf z włosów, z którymi nie poradził sobie szampon.
Oczywiscie bałam się co zrobi z włosami proszek ale efekt prezyjemnie mnie zaskoczył myślę,że za tydzień powtórzę kurację
Nikogo nie namawiam przedstawiam tylko efekty mojej metody
turkus85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-26, 03:59   #34
masakracja
Raczkowanie

Farba się nie zmywa z włosów

Hej.
Około 7 miesięcy temu pofarbowałam włosy na czarno (szamponem joanny) i do dziś kolor jest ciągle intensywny z 3 cienkimi pasemkami ktore sie wyplukaly od razu (albo nie bylo na nich farby), a odrost niewielki i ledwo widoczny (jestem szatynką). Zna ktoś sposób na wypłukanie tej farby? Częste mycia i odżywki nic nie pomagają :/ Mam włosy do uszu.
masakracja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 10:57   #35
Undumiel
Zawodowa maruda

masakracja, jeżeli nie zależy ci na natychmiastowym zdejmowaniu koloru i nie chcesz przesuszyć sobie włosów, możesz użyć mieszanki miodu z wodą utlenioną, doprowadzając taką mieszankę do konsystencji maski do włosów. Taką maskę nakłada się na włosy i trzyma w czepku przez parę godzin (warto poświęcić na to weekend). Efekt nie będzie jakiś "wow" , raczej delikatnie włosy się rozjaśnią co widać dopiero po kilku takich "zabiegach", coś w stylu muśniętych słońcem ale nawilżonych. Obecnie sama to stosuję i z czekoladowego brązu (który wyszedł mi odrobinę wpadający w czerń) wywabiam, żeby stopniowo dojść do swojego ciemnego blondu. Na bardziej restrykcyjne zdejmowanie koloru moje włosy się nie nadają ze względu na wyniszczenie rozjaśnianiem ubiegłego lata (marzyły mi się wiedźmińskie włosy, ot moda ). Dodatkowo nakładam ciepły olej kokosowy i maski nawilżające z Kallosa.

Słyszałam również, że można płukać włosy w wodzie ze zwykłym proszkiem do prania, co daje szybsze efekty ale i przesusza włosy.
Undumiel jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości