Czy modny jest jeszcze taki kolor w這s闚? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-07-21, 22:49   #1
Lilnette
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Czy modny jest jeszcze taki kolor w這s闚?

Witam. Bardzo podoba mi si taki kolor w這s闚, a mianowicie pod spodem w這sy s w kolorze br您u, a na g鏎ze blondu. Co takiego:
http://img402.imageshack.us/img402/564/vicke.png

A tak dok豉dniej, to pod spodem chcia豉bym czekoladowy br您, a na g鏎ze (wierzchu) z這ty (miodowy, czy tam ciemny) blond delikatnymi, ja郾iejszymi pasemkami. Czy taki kolor ju nie jest przestarza造? Bardzo mi si podoba. Jestem szatynk, mia豉m ju czerwone w這sy, a strasznie mnie postarza造. A mam dopiero 14 lat. Po prostu znudzi造 mi si ciemne odcienie, zawsze marzy豉m o blondzie, w szczeg鏊no軼i, 瞠 teraz jest lato. Do tego mam ciemne, g瘰te (ale 豉dnie wyregulowane) brwi. Wtedy chyba b璠 musia豉 robi henn brwi, prawda? Je郵i tak, to na ile starcza henna i w jakim kolorze? Do tego mam pytanie: nie chcia豉bym zma軼i sobie w這s闚. Dobrze by by這, gdyby by這 to zrobione jako umiej皻nie, ale ceny s strasznie wysokie u fryzjer闚 z mojego osiedla. Mieszkam w Krakowie. A Yasumi raczej odpada, bo tam strasznie drogo jest. Do tego trzeba b璠zie mi jako podci望 w這sy. Prosz o pomoc.
Lilnette jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-22, 11:29   #2
MdM
in love with life

Wiadomo軼i: 12 400
Dot.: Czy modny jest jeszcze taki kolor w這s闚?

Co do wlosow to tylko fryzjer pomoze. Nie dasz rady tak rowno przefarbowac wlosow, aby miec powyzszy efekt.

Co do henny. Mozna robic u kosmetyczki (w Wwie 8-10z, wiec mysle, ze w Krk podobnie) i efekt utrzymuje sie 4-6 tygodni.

Mozna wprawdzie kupic w sklepie za 2-3zl proszek i zrobic samemu, ale niewprawionym nie polecam, bo jak sie dostanie do oka to koszmarnie szczypie.
MdM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-22, 12:19   #3
reila21
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 518

Popieram 瞠by takie kolory zrobi, trzeba u篡 2-3 farb o r騜nym nat篹eniu w domu takie co kilka godzin by robi豉 co chwile inn farb nak豉daj帷 i zmywaj帷 a i tak pewnie by nie wysz這 idealnie.

Og鏊nie kolorystyka w這s闚 fajna cho dzi modny jest Baleja kalifornijski, czyli w這sy od po這wy delikatnie rozja郾ione (tak jakby s這鎍em). Co w stylu Monika Brodka, Natasza Urba雟ka, Maja Sablewska czy Edzia G鏎niak.... oczywi軼ie mo瞠 to by delikatniejsze farbowanie nie do razu kontrast br您-blond.
reila21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-22, 13:41   #4
Lilnette
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Dzi瘯uj za odpowiedzi. A ile tak gdzie oko這 mo瞠 kosztowa u fryzjera takie pofarbowanie w這s闚? Btw; mieszkam w Krakowie.
Lilnette jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-26, 20:40   #5
madzia245
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

to zale篡 do jakiego fryzjera si wybierzesz no i przede wszystkim jakiej d逝go軼i masz w這sy, my郵, 瞠 za co takiego mniej jak 150 z nie zap豉cisz na d逝gich w這sach. 疾by wysz這 tanio to polecam szuka fryzjer闚 osiedlowych, wiem te, 瞠 w zabierzowie to jest zaraz ko這 leroy merlin (tak瞠 blisko bardzo od krakowa) jest do嗆 tani fryzjer i tam za jeden kolor chyba 70 z chcieli nawet nie wiem czy nie ze strzy瞠niem. My郵e, 瞠 wysz這 by znacznie mniej ni 150. A w Krakowie polecam Dziedzic na Garncarskiej tam zaplacisz ok 200 z albo Claudius, my郵, 瞠 tam uzyskasz najbardziej profesjonalny efekt ale cena z wy窺zej p馧ki od 160 do 350 z. Wpisz sobie w google i patrz na cenniki po prostu I pochwal si fryzur jak zrobisz! POWODZENIA!!!
madzia245 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, br您, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.