Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-02-02, 00:13   #3361
zuzuleczka
Raczkowanie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Hej wszystkim
Przyszłam po poradę. Ostatnio zakupiłam hydrolat z kocanki. Niestety zapach bardzo mi przeszkadza, długo utrzymuje się na twarzy, dlatego używam go na noc( chociaż TŻ nie jest z tego zadowolony). Chciałabym się spytać , czy można go z czymś wymieszać , coś do niego dodać, aby zapach był mniej przykry ? Szkoda mi prawie całego wyrzucać...
zuzuleczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 07:47   #3362
EbonyLuna
Zakorzenienie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez zuzuleczka Pokaż wiadomość
Hej wszystkim
Przyszłam po poradę. Ostatnio zakupiłam hydrolat z kocanki. Niestety zapach bardzo mi przeszkadza, długo utrzymuje się na twarzy, dlatego używam go na noc( chociaż TŻ nie jest z tego zadowolony). Chciałabym się spytać , czy można go z czymś wymieszać , coś do niego dodać, aby zapach był mniej przykry ? Szkoda mi prawie całego wyrzucać...
Może jakiś naturalny olejek eteryczny..? Nie miałam niestety hydrolatów, więc za bardzo nie pomogę, ale myślę, że olejek akurat mógłby być ok A jak bardzo Ci przeszkadza, możesz go wykorzystać w inny sposób, np mieszać z maseczkami.
Stary 2013-02-02, 09:28   #3363
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zuzuleczka Pokaż wiadomość
Hej wszystkim
Użyj po tym czegoś pachnącego, np. serum lemon albo 3 rose.

Albo dodaj jakiś olejek eteryczny.
Stary 2013-02-02, 09:44   #3364
earthpace
Zakorzenienie

A olejek eteryczny da radę zabić zapach kocanki czy powstanie piękno-brzydka mieszanka? Możesz zawsze ten hydrolat zużyć do glinek, do mgiełki do włosów, do serum olejowego..
Stary 2013-02-02, 11:20   #3365
Aimee_J
Zakorzenienie

Chciałabym zainwestować w jakieś serum. Ale wszystkie z Q10 mnie uczulają [w ogóle mam uczelnei na Q10], a przy witaminie C mam wrażenie, że wyskakują mi jakieś podskórne gule.
Czy któraś z Was miała takie problemy i spasowało jej któreś serum?
Aimee_J jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 20:45   #3366
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Może jakiś naturalny olejek eteryczny..? Nie miałam niestety hydrolatów, więc za bardzo nie pomogę, ale myślę, że olejek akurat mógłby być ok A jak bardzo Ci przeszkadza, możesz go wykorzystać w inny sposób, np mieszać z maseczkami.
Ale z olejkami takze nalezy uwazac z uwagi na to,ze moga podraznic

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Chciałabym zainwestować w jakieś serum. Ale wszystkie z Q10 mnie uczulają [w ogóle mam uczelnei na Q10], a przy witaminie C mam wrażenie, że wyskakują mi jakieś podskórne gule.
Czy któraś z Was miała takie problemy i spasowało jej któreś serum?
Ja mam tego typu problemu i jedyne serum, ktore fajnie dziala i mnie nie zapycha to serum migdalowe. DLa mnie plusem jest tez to,ze dzieki jego lekkiej konsystencji moge go aplikowac pod oczy i nie wstaje rano z wiekszymi worami.

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 13:36   #3367
Aimee_J
Zakorzenienie

A jest w ogóle dostępne?

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 09:31   #3368
Falabella
Zakorzenienie

Właśnie sobie zamówiłam serum lemon (nowa wersja, wygląda dobrze ze składu, ciekawe jak będzie działać) i serum rozjaśniające (obiecujący skład, nie powiem! ). Mamie zamówiłam jak zwykle krem sojowy, a siostrze serum winogronowe (sama się na nie czaję).

Falabella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 12:49   #3369
kael
Raczkowanie

Po wielu próbach z rozjaśniającymi, czy przeciwtrądzikowymi maziami z różnych sklepów straciłam nadzieję i umówiłam się na TCA. Serum Lemon było fajne do czasu jak mnie zapchało... Za to migdał sobie cenię i mogę polecić na lekkie przebarwienia, ale z większymi sobie nie radzi. Grudki u mnie po części zlikwidował, choć na krótko, a ja już nie mam siły na moją gębę, stąd pomysł z silniejszym kwasem. Obym przeżyła
kael jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 19:17   #3370
la_fey
Raczkowanie

Mam pytanie odnosnie toniku z kwasem BHA 2%. Używam go od miesiąca i mam wysyp- miałam zaskórniki zamknięte, które wychodzą na świat w postaci wyprysków teraz. Ile ten okres może potrwać?
la_fey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 13:03   #3371
edd_i_pielegnacja
Przyczajenie

Dot.: Serum-olejek odmładzający RENEW z retinolem 1.0% (BU)

A czy ten olejek z retinolem pomógł komuś na cienie pod oczami? Mam z nimi straszny problem, mimo wyleczenia bezsenności już 2 lata temu. Dobrze sypiam, jestem wypoczęta, nawet zmiana diety nie wpływa na moje sińce
edd_i_pielegnacja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 21:34   #3372
Jeey
Przyczajenie

Dot.: Serum-olejek odmładzający RENEW z retinolem 1.0% (BU)

Cytat:
Napisane przez edd_i_pielegnacja Pokaż wiadomość
A czy ten olejek z retinolem pomógł komuś na cienie pod oczami? Mam z nimi straszny problem, mimo wyleczenia bezsenności już 2 lata temu. Dobrze sypiam, jestem wypoczęta, nawet zmiana diety nie wpływa na moje sińce

Ja również dołączam się do pytania?
Słyszałam, że dzięki dość wysokim stężeniu retinolu, pogrubia skórę pod oczami i cienie stają się mniej widoczne. Tylko czy komuś w ten sposób pomogło to serum?
Jeey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 13:36   #3373
Wiosenka1990
Raczkowanie

Skąd ten problem...;/

Witajcie.Nie miałam wcześniej jakiś poważnych problemów z cerą chociaż jest sucha i z tym staram się 'walczyc'.
Trądzik...no właśnie raz na jakiś czas coś wyskoczyło przeważnie na @
i było po problemie, a teraz zostaja mi czerwone plamki po syfach już nie wiem czym to smarować.Mam pare na jednym policzku i drugim.
Wydaje mi się,że coś mnie 'zapycha' ale nie mogę dojść co bo nic nowego nie wprowadziłam.Używam nawilżający krem z ziaji,ostatnio kupiłam też antybakteryjny żel również z ziaji,krem pod oczy no i nawilzający z nivea.Zupełnie nie wiem od czego zostają te ślady i co raz to nowe niespodzianki (egzamin na prawko-stres?)
Dziewczyny jestem akurat tu bo postanowiłam kupić cokolwiek z BU.
Jesteście doświadczone proszę o jakiekolwiek odpowiedzi.
Mam hydrolat oczarowy i żel hial. Rok temu używałam serum z wit c i chyba do niego wróce ze względu na lekkie zaróżowienie/naczynka
Możecie oprócz tego coś polecić?Czytałam,że hydrolat z kocanki jest również dobry.
Tyle stron co dziś przejżałam ...aż się pogubiłam chciałabym zrobić zamówienie choćby do 100 zł.
Proszę o pomoc czym oczyścić tą cere.
Wiosenka1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 13:41   #3374
Falabella
Zakorzenienie

Dot.: Skąd ten problem...;/

Mi z BU na ogromne gule i wysyp oraz brunatne plamy pomogło serum lemon i krem rozjaśniający Azelo/BHA. W pół roku ogarnęłam twarz (a miałam na niej istną pizzę). Polecam też tabletki z propolisem oraz drożdżami - pomagają na dłuższą metę ogromnie!

Falabella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 13:54   #3375
marthez
Raczkowanie

a próbowałaś bardziej domowych sposobów? Np toniki z cytryny, ogórka itp, do tego np tabletki drożdżowe. No i nawilżać, nawilżać, tym bardziej, że mamy zimę, więc dobry krem to podstawa. Może właśnie Twoje problemy są przez nadużywanie chemii? Z autopsji wiem, że im mniej tym lepiej Np mi cera się bardzo poprawiła, gdy przestałam używać większości kosmetyków drogeryjnych, moja cera nie radziła sobie z nadmiarem toników, kremów, żeli, serum itd.
I polecam marchewki na co dzień- zbawienie przy trądziku

Edytowane przez marthez
Czas edycji: 2013-02-14 o 13:55
marthez jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 14:05   #3376
Wiosenka1990
Raczkowanie

Właśnie chcę pare rzeczy ograniczyć tym bardziej drogeryjnych i kupić coś na BU.Na początek ten trądzik niby pare syfów ale te ślady po nim.
Używam żel antybakt. z ziaji,acnefan w postaci kremu i acnosan -płyn
dodatkowo przemywam hydrolatem oczarowym.
Przejżałam tutaj KWC-BU i jeszcze będę szperać żeby w końcu zrobić to zamówienie.
Chciałabym w najprostszy sposób pielęgnować cerę ale gubiąc się w tych stężeniach itd i jeszcze widząc tyle składników mam wrażenie że tam potrzeba fortuny na to wszystko.
a co do drożdży-nie pamiętam dokładnie jakie ale brałam witaminy na poprawę cery/włosów nie jestem pewna czy to było z pokrzywą czy drożdże ale miałam po nich okropny wysyp i je odstawiłam.Czy po drożdżach jest możliwy taki wysyp?

Edytowane przez Wiosenka1990
Czas edycji: 2013-02-14 o 14:06
Wiosenka1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 14:08   #3377
marthez
Raczkowanie

a może lepiej zainwestuj w dermatologa? Na pewno przepisze Ci odpowiednie kosmetyki do Twojej cery, doradzi itp, bo kierując się samym internetem niestety mozesz sobie zaszkodzić bardziej... jednemu będzie coś pasowało, innemu nie, więc moim zdaniem zamiast niepotrzebnie wydawać pieniążki, zapisz się do lekarza
marthez jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 00:12   #3378
czarna_kiecka
Zakorzenienie

Dziewczyny chciałam Was prosić o opinię, mam nadzieję, że któraś z Was się wypowie jestem początkująca jeśli chodzi o biochemię i chcialam zrobic pierwsze zakupy na BU, po przeczytaniu opisów na stronie wbrałam 2 produkty i oceńcie proszę, czy są ok.

Na co dzień stosuję metodę OCM i odstawiłam właściwie wszystkie drogeryjne kosmetyki, obecnie więc moim jedynym 'kosmetykiem' do twarzy jest roztwór olejków do OCM i krem B4U organix, o ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=30750 który mimo dobrych opinii mnie zapycha, także chcę z niego zrezygnować
OCM stosuję raz dziennie, wieczorem, potrzebuję więc czegoś, czym będę mogła 'przetrzeć' twarz rano przed makijażem oraz kremu do codziennej pielęgnacji, który mnie nie zapcha i nawilży. Dlatego wybrałam:

1. hydrolat z drzewa oliwkowego http://www.biochemiaurody.com/sklep/hydrolatolive.html
2. krem AZELO/BHA http://www.biochemiaurody.com/sklep/cream-acne.html

dodam jeszcze, że mam cerę tradzikową, trochę przebarwień, zaskórniki, suchą i ze skłonnościami do zapychania. Stąd moje pytania:

1. czy te 2 produkty są ok biorąc pod uwagę opis mojej cery ? czy może są jakieś właściwsze?
2. czy ten krem mogę stosować na co dzień, nie stosując już żadnego innego, czy nie jest zbyt silny?
3. czy dobrze zrozumiałam, że jak dodam hydrolat przygotowując krem, bo jest on konieczny, to i tak mi zostanie jeszcze hydrolat do takiego zwykłego uzytku?

będę Wam bardzo wdzięczna za rzucenie okiem, bo czuję się trochę zagubiona w tych wszystkich produktach

Edytowane przez czarna_kiecka
Czas edycji: 2013-02-15 o 00:14
czarna_kiecka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 09:10   #3379
blackdaisy
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez czarna_kiecka Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam Was prosić o opinię, mam nadzieję, że któraś z Was się wypowie jestem początkująca jeśli chodzi o biochemię i chcialam zrobic pierwsze zakupy na BU, po przeczytaniu opisów na stronie wbrałam 2 produkty i oceńcie proszę, czy są ok.

Na co dzień stosuję metodę OCM i odstawiłam właściwie wszystkie drogeryjne kosmetyki, obecnie więc moim jedynym 'kosmetykiem' do twarzy jest roztwór olejków do OCM i krem B4U organix, o ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=30750 który mimo dobrych opinii mnie zapycha, także chcę z niego zrezygnować
OCM stosuję raz dziennie, wieczorem, potrzebuję więc czegoś, czym będę mogła 'przetrzeć' twarz rano przed makijażem oraz kremu do codziennej pielęgnacji, który mnie nie zapcha i nawilży. Dlatego wybrałam:

1. hydrolat z drzewa oliwkowego http://www.biochemiaurody.com/sklep/hydrolatolive.html
2. krem AZELO/BHA http://www.biochemiaurody.com/sklep/cream-acne.html

dodam jeszcze, że mam cerę tradzikową, trochę przebarwień, zaskórniki, suchą i ze skłonnościami do zapychania. Stąd moje pytania:

1. czy te 2 produkty są ok biorąc pod uwagę opis mojej cery ? czy może są jakieś właściwsze?
2. czy ten krem mogę stosować na co dzień, nie stosując już żadnego innego, czy nie jest zbyt silny?
3. czy dobrze zrozumiałam, że jak dodam hydrolat przygotowując krem, bo jest on konieczny, to i tak mi zostanie jeszcze hydrolat do takiego zwykłego uzytku?

będę Wam bardzo wdzięczna za rzucenie okiem, bo czuję się trochę zagubiona w tych wszystkich produktach
Opakowanie hydrolatu powinno wystarczyc do wykonania ok. 7 sztuk kremów wiec zostanie Ci dosc duzo do uzywania jako tonik.

Zgodnie z opisem krem nie powinien sprawic problemow (byc za silny dla Twojej cery), ale bedziesz musiala ocenic sama jak Twoja skora na niego reaguje (moja siostre zapchal, a kolezanka jest nim zachwycona!).

Pozdrawiam
blackdaisy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 12:08   #3380
czarna_kiecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Opakowanie hydrolatu powinno wystarczyc do wykonania ok. 7 sztuk kremów wiec zostanie Ci dosc duzo do uzywania jako tonik.

Zgodnie z opisem krem nie powinien sprawic problemow (byc za silny dla Twojej cery), ale bedziesz musiala ocenic sama jak Twoja skora na niego reaguje (moja siostre zapchal, a kolezanka jest nim zachwycona!).

Pozdrawiam
dziękuję, miałam nadzieje, że 'takie' kremy nie zapychają, ale chyba w żadnych przypadku nie można być pewnym, a Twoja siostra ma skłonności do zapychania ?
Stary 2013-02-15, 12:42   #3381
blackdaisy
Rozeznanie

Cytat:
dziękuję, miałam nadzieje, że 'takie' kremy nie zapychają, ale chyba w żadnych przypadku nie można być pewnym, a Twoja siostra ma skłonności do zapychania ?
Wydaje mi sie, ze nie ma reguly jakie kremy zapychaja...Siostra nie ma za bardzo sklonnosci do zapyachania, ale ma sklonnosci do wyskakiwania podskornych gul, ktorych nie moze sie pozbyc- myslalam, ze wlasnei ten krem jej pomoze...
blackdaisy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 13:17   #3382
wariateczka88
Zadomowienie

Hej
chcialam sie poradzic was,bo ja w tym temacie laik zupelny a wy kopalnia wiedzy
a wiec czytalam na KWC opinie oleju arganowego i zelu hialuronowego,i teram moje pytanie do osob z cera sucha,ktorego stosowaly tego cuda-polecacie? nie chce wam watku zasmiecac,po prostu nie moge mojej buzi do porzadku doprowadzic i tak przekopuje wizaz ale tu tyle watkow ze nie wiem ktory wlasciwy aby zadac pytanie

Wymianka

wariateczka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 22:40   #3383
czarna_kiecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze nie ma reguly jakie kremy zapychaja...Siostra nie ma za bardzo sklonnosci do zapyachania, ale ma sklonnosci do wyskakiwania podskornych gul, ktorych nie moze sie pozbyc- myslalam, ze wlasnei ten krem jej pomoze...
ok, dzięki, mnie zapycha większośc, tzn nie trafiłam jeszcze na taki, który by nie zapchał w mniejszym lub większym stopniu, ale spróbuję z tym
Stary 2013-02-16, 10:38   #3384
razdwapiec
Zakorzenienie

Zamówiłam ostatnio puder bambusowy i jestem zawiedziona... Wzięłam wersję full wypas (tą z owsem i jedwabiem bodajże). Dzisiaj wypróbowałam i: pyli niemiłosiernie, okropnie pachnie, a na twarzy wygląda jak najzwyklejsza mąka, jest bialusieńki i jakby nie chce się trzymać skóry. Na dodatek bardzo podkreśla suche skórki (o których istnieniu nie miałam pojęcia!), pomimo że pod spodem znajduje się gruba warstwa kremu nawilżającego. Tak źle jak po nałożeniu tego czegoś jeszcze nie wyglądałam.

Mam cerę mieszaną w kierunku suchej. Czy dlatego nie działa?
razdwapiec jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 17:57   #3385
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Zamówiłam ostatnio puder bambusowy i jestem zawiedziona... Wzięłam wersję full wypas (tą z owsem i jedwabiem bodajże). Dzisiaj wypróbowałam i: pyli niemiłosiernie, okropnie pachnie, a na twarzy wygląda jak najzwyklejsza mąka, jest bialusieńki i jakby nie chce się trzymać skóry. Na dodatek bardzo podkreśla suche skórki (o których istnieniu nie miałam pojęcia!), pomimo że pod spodem znajduje się gruba warstwa kremu nawilżającego. Tak źle jak po nałożeniu tego czegoś jeszcze nie wyglądałam.

Mam cerę mieszaną w kierunku suchej. Czy dlatego nie działa?
Nie wiem, ja miałam ten puder i moja koleżanka też - zwykły bambusowy z jedwabiem (chyba bez owsa). Nie bielił, dawał satynowy śliczny efekt. Potem kupiłam jeszcze bambusowy z filtrem UV - i ten bieli i jest bardziej matowy i wysuszający.
Ja mam cerę raczej tłustą, koleżanka mieszaną w kierunku suchej i zwykły bambus z jedwabiem nie podkreślała skórek, to może to owies?

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
ok, dzięki, mnie zapycha większośc, tzn nie trafiłam jeszcze na taki, który by nie zapchał w mniejszym lub większym stopniu, ale spróbuję z tym
A koniecznie potrzebujesz kremu? Może wystarczy serum albo żel?
Stary 2013-02-16, 18:06   #3386
czarna_kiecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość

A koniecznie potrzebujesz kremu? Może wystarczy serum albo żel?
szczerze mówiąc nie zastanawiałam się nad tym, bo po prostu potrzebuję czegoś silnie nawilżającego, do codziennego użytku i wyszłam z założenia, że to na pewno krem ; ) a serum albo żel mogą mieć podobne działanie ?
bo ja w ogóle nie mam doświadczenia z tego typu kosmetykami i ciężko mi ocenić, także jeśli mogłabyś coś podpowiedzieć, to będę wdzięczna
Stary 2013-02-16, 18:19   #3387
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
szczerze mówiąc nie zastanawiałam się nad tym, bo po prostu potrzebuję czegoś silnie nawilżającego, do codziennego użytku i wyszłam z założenia, że to na pewno krem ; ) a serum albo żel mogą mieć podobne działanie ?
bo ja w ogóle nie mam doświadczenia z tego typu kosmetykami i ciężko mi ocenić, także jeśli mogłabyś coś podpowiedzieć, to będę wdzięczna
Ja zrezygnowałam z kremów, bo zawsze robią mi więcej złego niż dobrego - od czasu do czasu mogę się posmarować, ale ogólnie wolę sera i żele. Taki żel z BU wymieszany z olejkiem albo tłustszym serum jest świetny. A jeśli potrzebujesz czegoś silnie nawilżającego, to może jakiś preparat z mocznikiem?
Stary 2013-02-16, 18:35   #3388
czarna_kiecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Ja zrezygnowałam z kremów, bo zawsze robią mi więcej złego niż dobrego - od czasu do czasu mogę się posmarować, ale ogólnie wolę sera i żele. Taki żel z BU wymieszany z olejkiem albo tłustszym serum jest świetny. A jeśli potrzebujesz czegoś silnie nawilżającego, to może jakiś preparat z mocznikiem?
ja mam straszne skłonności do zapychania i zastanawiam się, czy jak dodam oleju albo tłustego serum do żelu, to czy to nie pogorszy sprawy ?
ja się właśnie przy kremach nie upieram, a nawet chętnie znalazłabym jakąs alternatywę, ale po prostu nie wiem co i jak...a preparat z mocznikiem też znajdę na BU ?
Stary 2013-02-17, 15:38   #3389
EbonyLuna
Zakorzenienie

Jestem już po kuracji serum rozjaśniającym, nie będę kontynuować używania; następnym zakupem na BU z pewnością będzie serum migdałowe. Na razie jestem zadowolona z efektu rozjaśnienia przebarwień, jaki udało mi się osiągnąć [oczywiście NIE samym serum], a że mam jeszcze resztkę toniku z kwasem kojowym i ponad pól tubki acne dermu, nie widzę sensu zamawiania kolejnych 45ml Także w najbliższym czasie nie planuje zakupów i mam nadzieję, że do samego migdałka coś dojdzie, bo średnio dla mnie opłacalnym interesem okaże się sprowadzanie jednego zestawu Gdyby nie moje zapędy twórcze, pewnie znowu porwałabym się na olejek myjący, a teraz wychodzi na to, że niewiele mi potrzeba.
Stary 2013-02-17, 16:36   #3390
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
ja mam straszne skłonności do zapychania i zastanawiam się, czy jak dodam oleju albo tłustego serum do żelu, to czy to nie pogorszy sprawy ?
ja się właśnie przy kremach nie upieram, a nawet chętnie znalazłabym jakąs alternatywę, ale po prostu nie wiem co i jak...a preparat z mocznikiem też znajdę na BU ?
Dodawaj tylko tyle, ile potrzebujesz, a co do tolerancji olejów nistety jest indywidualna. Ja używam oleju z pestek malin - czasami kropelkę, czasami kilka kropel, w zależności od potrzeb. Większość osób tutaj ze skórą tłustą chwali olej z pestek malin, ale niektórych i tak zapycha. Pasowało mi też serum-olejek 3xRose, ale używałam nie na co dzień.

Co do preparatu z mocznikiem to nie wiem.

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Jestem już po kuracji serum rozjaśniającym, nie będę kontynuować używania; następnym zakupem na BU z pewnością będzie serum migdałowe. Na razie jestem zadowolona z efektu rozjaśnienia przebarwień, jaki udało mi się osiągnąć [oczywiście NIE samym serum], a że mam jeszcze resztkę toniku z kwasem kojowym i ponad pól tubki acne dermu, nie widzę sensu zamawiania kolejnych 45ml Także w najbliższym czasie nie planuje zakupów i mam nadzieję, że do samego migdałka coś dojdzie, bo średnio dla mnie opłacalnym interesem okaże się sprowadzanie jednego zestawu Gdyby nie moje zapędy twórcze, pewnie znowu porwałabym się na olejek myjący, a teraz wychodzi na to, że niewiele mi potrzeba.
A czego używałaś do przebarwień jeszcze? Długo ci to zajęło?

Tagi
biochemiaurody, pomoc

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości