Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-19, 04:37   #2071
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 09:30   #2072
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

hej, złożyłam peirwsze zamówienie na BU:

1 x Hydrolat z kwiatu kocanki EKOLOGICZNY
1 x Konserwant NATURALNY EKOLOGICZNY
1 x Krem rozjaśniająco-wygładzający AZELO/BHA
1 x Puder bambusowy z jedwabiem
1 x Serum migdałowe
1 x Tonik mleczny AHA 8%

I od razu mam pytanie - czy 1 konserwant starczy na wykonanie zarówno kremu jak i serum??? I czy dobrym pomysłem jest używanie tych wszystkich produktów na zmianę - krem/serum/tonik? Mam skórę trądzikową z dużą ilością przebarwień potrądzikowych i zależy mi na jak najszybszym pozbyciu się tych plam

I czy hydrolat z kocanki będzie odpowiedni do kremu rozjaśniającego??? Czy może polecacie coś innego???
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 11:49   #2073
pink_pocket
Rozeznanie
 
Avatar pink_pocket
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 599
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ja jak na razie kupiłam i przetestowałam
1. Maseczkę Błotną- byłam z niej zadowolona, dobrze oczyszczała moją skórę i nie wysuszała jej jak inne maseczki oczyszczające, starczyła mi na ok 9 zastosowań. Jedyny problem jaki z nią miałam to na początku nie umiałam jej dobrze przygotować, zawsze wychodziła mi zbyt wodnista
2.Hydrolant aloesowy- używałam go 2 razy dziennie rano i wieczorem do przemywania twarzy, dla mnie był prawie bezzapachowy co było dodatkową zaletą, nie uczula, dość dobrze nawilża, używałam go też po depilacji łagodzi podrażnienia, teraz jestem w trakcie używania oczarowego i jak dla mnie aloesowy jest lepszy, na pewno go jescze kupię
3 Serum-olejek na blizny- nie jestem z niego zadowolona, używam go już od dłuższego czasu i nie zauważyłam żadnych efektów, stosowałam go solo oraz próbowałam dodawać do kremu na noc, za każdym razem mnie zapychał pojawiły sie zaskórniaki, ma też dziwny zapach ale to mi nie przeszkadza za bardzo
Jeśli wy go jakoś inaczej używałyście i byly efekty podpowiedzcie jak, mam go jeszcze sporo, szkoda żeby sie zmarnował :p
pink_pocket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 18:52   #2074
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dziękuję

No to teraz muszę tylko podumać, czy niczego więcej nie potrzebuję

Dziewczyny, a czego wy używacie latem w zastępstwie kwasów? A może kwasicie się nadal zwiększając filtry? Ja tydzień temu odstawiłam migdałowy krem złuszczający 10%, a wczoraj wieczorem z kwikiem do niego wróciłam

Nawet nie chodzi mi o przebarwienia, bo tych już prawie nie mam, bardziej o zachowanie efektu wygładzonej, zdrowej skóry. Tonik PHA? Krem rozjaśniająco-wygładzający? Czy macie jakieś inne patenty?
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 10:00   #2075
betticonfetti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 20
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Miałam podobny problem,po zakończeniu kręcenia zauważyłam ciągnące się gluty trudne do wymieszania. BU zaleca w tym wypadku odstawić produkt na 24 godziny w ciemne miejsce o pokojowej temperaturze. Tak też zrobiłam ale jednak gluty pozostały,może trochę mniej ale jednak konsystencja nie była płynna tak jak jest w opisie produktu. Walczyłam z serum każdorazowo przy nakładaniu bo przez te gluty nie mogłam nabrać produktu pipetą. Lecz przy drugim uzupełnieniu serum,kiedy wlewałam z białej plastikowej butelki do szklanej brązowej zauważyłam że serum zrobiło się wodniste a glutki częściowo znikneły

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez chmurka80 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam problem z serum antyoksydacyjne flavo-C z biochemii urody podczas robienia go jak dawałam do środka zel hialuronowy zrobiły sie takie gluty nie rozpuscił sie , i teraz nie wiem co robić ,nigdy wcześniej mi sie to nie zdarzylo a zamawiam od 2 lat.

ps. napisałam już o tym na innym wątku ale na razie nikt mi nie odpowiedział i musiałam jeszcze tutaj bo to pewnie odpowiedniejszy wątek .
Miałam podobny problem,po zakończeniu kręcenia zauważyłam ciągnące się gluty trudne do wymieszania. BU zaleca w tym wypadku odstawić produkt na 24 godziny w ciemne miejsce o pokojowej temperaturze. Tak też zrobiłam ale jednak gluty pozostały,może trochę mniej ale jednak konsystencja nie była płynna tak jak jest w opisie produktu. Walczyłam z serum każdorazowo przy nakładaniu bo przez te gluty nie mogłam nabrać produktu pipetą. Lecz przy drugim uzupełnieniu serum,kiedy wlewałam z białej plastikowej butelki do szklanej brązowej zauważyłam że serum zrobiło się wodniste a glutki częściowo znikneły
betticonfetti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 10:41   #2076
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny, które używały serum na naczynka. Czy wasze serum też po jakimś czasie zmieniło zapach. Używam go od ok 2 tygodni i nagle zaczęło dziwnie pachnieć, tak alkoholowo. Nie trzymałam go w lodówce, ale na stronie BU nie piszą, ze to konieczne. Czy komuś też się to przydarzyło?
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ ZWIERZĘTOM:

Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 21:48   #2077
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ile ml oleju tamanu dodaje się do tego zestawu? Bo mam jeszcze całkiem sporo oleju malinowego, a też nie chce używać tamanu na całą twarz, więc mogłabym wlać do kremu malinowy a nie kupować osobno tamanu, którego używałabym punktowo(dobry plan? ).
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 22:17   #2078
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 16:10   #2079
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które używały serum na naczynka. Czy wasze serum też po jakimś czasie zmieniło zapach. Używam go od ok 2 tygodni i nagle zaczęło dziwnie pachnieć, tak alkoholowo. Nie trzymałam go w lodówce, ale na stronie BU nie piszą, ze to konieczne. Czy komuś też się to przydarzyło?
Ja zużyłam juz kilka opakowan i nic takiego nie mialo miejsca.
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 16:59   #2080
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez betticonfetti Pokaż wiadomość



Miałam podobny problem,po zakończeniu kręcenia zauważyłam ciągnące się gluty trudne do wymieszania. BU zaleca w tym wypadku odstawić produkt na 24 godziny w ciemne miejsce o pokojowej temperaturze. Tak też zrobiłam ale jednak gluty pozostały,może trochę mniej ale jednak konsystencja nie była płynna tak jak jest w opisie produktu. Walczyłam z serum każdorazowo przy nakładaniu bo przez te gluty nie mogłam nabrać produktu pipetą. Lecz przy drugim uzupełnieniu serum,kiedy wlewałam z białej plastikowej butelki do szklanej brązowej zauważyłam że serum zrobiło się wodniste a glutki częściowo znikneły
ja też tak zrobiłam odstawiłam serum na 24 g w temp. pokojowej i dalej nic, ale mam nadzieje że po czasie trochę sie zmniejszą
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 10:34   #2081
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Ja zużyłam juz kilka opakowan i nic takiego nie mialo miejsca.
A trzymasz je w lodówce, czy niekoniecznie?
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ ZWIERZĘTOM:

Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-22, 10:55   #2082
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
A trzymasz je w lodówce, czy niekoniecznie?
Nie trzymalam w lodowce tylko na poleczce lub w szufladzie.
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 14:11   #2083
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Czy któraś z was używała przez dłuższy czas serum azelo-oliwkowego? W wątku czytałam opinie na temat kremu, a chciałabym wiedzieć, czy serum sprawdzi się na skórze z niespodziankami. Przeszłam już przez kwasy (Diacneal, Acnederm, DIfferin), obecnie używam Zoracu, ale nie radzi sobie z oczyszczeniem porów i ciągle jakieś nowe niespodzianki wyskakują. Myślałam też o serum migdałowym, ale boję się o naczynka.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 17:20   #2084
sarhara17
Zadomowienie
 
Avatar sarhara17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 895
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Czy któraś z was używała przez dłuższy czas serum azelo-oliwkowego? W wątku czytałam opinie na temat kremu, a chciałabym wiedzieć, czy serum sprawdzi się na skórze z niespodziankami. Przeszłam już przez kwasy (Diacneal, Acnederm, DIfferin), obecnie używam Zoracu, ale nie radzi sobie z oczyszczeniem porów i ciągle jakieś nowe niespodzianki wyskakują. Myślałam też o serum migdałowym, ale boję się o naczynka.
Serum azelo-oliwko kocham miłością dozgonną . Używam go już 4 miesiące i bardzo mi pomógł z upierdliwymi stanami zapalnymi, które miałam na brodzie. Na te stany zapalne nawet mi dermatolog nie pomógł, przepisał mi epiduo, przez które dostałam masakrycznego poparzenia skóry. Odstawiłam epiduo i zdecydowałam się na serum z BU. Najpierw używałam go 2 razy dziennie, teraz robię to raz wieczorem i nic na to nie daję bo super nawilża. A rano używam tylko fitru. Po serum nie miałam żadnego dodatkowego wysypu, na początku używania lekko szczypało, ale niepiekło. Ja go bardzo polecam, wole to serum niż krem azelo-bha, po którym miałam okropną skórę,gdzie nic się nie goiło a tylko rozogniło.
sarhara17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 19:26   #2085
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sarhara17 Pokaż wiadomość
Serum azelo-oliwko kocham miłością dozgonną . Używam go już 4 miesiące i bardzo mi pomógł z upierdliwymi stanami zapalnymi, które miałam na brodzie. Na te stany zapalne nawet mi dermatolog nie pomógł, przepisał mi epiduo, przez które dostałam masakrycznego poparzenia skóry. Odstawiłam epiduo i zdecydowałam się na serum z BU. Najpierw używałam go 2 razy dziennie, teraz robię to raz wieczorem i nic na to nie daję bo super nawilża. A rano używam tylko fitru. Po serum nie miałam żadnego dodatkowego wysypu, na początku używania lekko szczypało, ale niepiekło. Ja go bardzo polecam, wole to serum niż krem azelo-bha, po którym miałam okropną skórę,gdzie nic się nie goiło a tylko rozogniło.
A czy pomogło Ci rozjaśnić przebarwienia, jeśli je miałaś?
piratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 19:59   #2086
sarhara17
Zadomowienie
 
Avatar sarhara17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 895
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
A czy pomogło Ci rozjaśnić przebarwienia, jeśli je miałaś?
Tak rozjaśniło mi, takie ciemniejsze miejsca na brodzie po okropnych cystach. Jedyne co trzeba robić to być systematycznym. W sumie to cały koloryt mi się poprawić, skóra jest taka promienia
sarhara17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 20:36   #2087
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sarhara17 Pokaż wiadomość
Serum azelo-oliwko kocham miłością dozgonną . Używam go już 4 miesiące i bardzo mi pomógł z upierdliwymi stanami zapalnymi, które miałam na brodzie. Na te stany zapalne nawet mi dermatolog nie pomógł, przepisał mi epiduo, przez które dostałam masakrycznego poparzenia skóry. Odstawiłam epiduo i zdecydowałam się na serum z BU. Najpierw używałam go 2 razy dziennie, teraz robię to raz wieczorem i nic na to nie daję bo super nawilża. A rano używam tylko fitru. Po serum nie miałam żadnego dodatkowego wysypu, na początku używania lekko szczypało, ale niepiekło. Ja go bardzo polecam, wole to serum niż krem azelo-bha, po którym miałam okropną skórę,gdzie nic się nie goiło a tylko rozogniło.
Dziękuję za opinię. A używasz czegoś jeszcze poza serum azelo? Bo BU oferuje mnóstwo produktów do cer problemowych jak Lemon czy Tamanu, chociaż może lepiej najpierw wypróbować to serum i zobaczyć, jak się sprawdzi.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 21:12   #2088
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sarhara17 Pokaż wiadomość
Tak rozjaśniło mi, takie ciemniejsze miejsca na brodzie po okropnych cystach. Jedyne co trzeba robić to być systematycznym. W sumie to cały koloryt mi się poprawić, skóra jest taka promienia
Dziękuję za odpowiedź
piratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 15:55   #2089
sarhara17
Zadomowienie
 
Avatar sarhara17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 895
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię. A używasz czegoś jeszcze poza serum azelo? Bo BU oferuje mnóstwo produktów do cer problemowych jak Lemon czy Tamanu, chociaż może lepiej najpierw wypróbować to serum i zobaczyć, jak się sprawdzi.
używałam Lemon, ale nic specjalnego nie zrobiło z moją skórą, poza tym przeszkadzała mi konsystencja.

Olejek tamanu nie używałam używałam olejku z wiesiołka jednak też mi nie pomagał
sarhara17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 14:56   #2090
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

kolejne zamówienie zrobione
kupilam ponownie serum 3xrose i eliksir winogronowy,
potem po tygodniowym namysle wziełam serum-olejek granat eko (porównałam go z kremem ANTY-oksydacyjnym i w sumie niewiele sie różnią, ale staneło na granacie)
i żel Ha odżywczy, wczesniej mialam ten 1% i peptydowy (szczerze - nie widze różnicy miedzy nimi ), teraz zobaczymy. Ja suchciel wiec moze ten odzywczy da rade
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 19:23   #2091
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Chciałam pochwalić serum odbudowujące
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-rebuild.html
Jest ono tak niepozorne z nazwy i składu, że przez 2 lata używania produktów BU nie zwrócilam na nie uwagi. Dopiero ostatnio zamówiłam (mala ilość i cena zachęcają do wypróbowania) I BINGO!!! Wreszcie coś co naprawdę NAWILŻA moją skórę, wszystkie żele HA (tak, wypróbowałam wszystkie ) w najróżniejszych kombinacjach mogą się przy nim schować. Nawilżenie zostaje na cały dzień i różnica jest naprawdę ogromna. Po aplikacji u mnie nie wchłania się do matu, tak jak jest napisane, tylko zostaje tłusta warstewka, ale zauważyłam, że jak po jakimś czasie (40 min. do godziny) przetrę twarz leciutko nawilżonym wacikiem z hydrolatem tłustość znika, a nawilżona, odzywiona skóra zostaje na długo!!!
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 20:05   #2092
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Chciałam pochwalić serum odbudowujące
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-rebuild.html
Jest ono tak niepozorne z nazwy i składu, że przez 2 lata używania produktów BU nie zwrócilam na nie uwagi. Dopiero ostatnio zamówiłam (mala ilość i cena zachęcają do wypróbowania) I BINGO!!! Wreszcie coś co naprawdę NAWILŻA moją skórę, wszystkie żele HA (tak, wypróbowałam wszystkie ) w najróżniejszych kombinacjach mogą się przy nim schować. Nawilżenie zostaje na cały dzień i różnica jest naprawdę ogromna. Po aplikacji u mnie nie wchłania się do matu, tak jak jest napisane, tylko zostaje tłusta warstewka, ale zauważyłam, że jak po jakimś czasie (40 min. do godziny) przetrę twarz leciutko nawilżonym wacikiem z hydrolatem tłustość znika, a nawilżona, odzywiona skóra zostaje na długo!!!
True story Ja dodaję dużą kroplę do kremu babydream i nakładam go na skórę pokrytą żelem hialuronowym i kremem wygładzająco - rozjaśniającym. Cudny efekt gojenia i rozjaśnienia, bez efektów ubocznych w postaci przesuszenia i podrażnienia.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 19:32   #2093
Jully
Raczkowanie
 
Avatar Jully
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 454
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny ile się w tej chwili czeka na przesyłkę z BU? Dalej jakieś 3 tygodnie? Dawno już u nich nic nie kupiłam właśnie przez te terminy
__________________
Food & Photography

www.moderntasteblog.blogs pot.com
Jully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 19:44   #2094
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Jully Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile się w tej chwili czeka na przesyłkę z BU? Dalej jakieś 3 tygodnie? Dawno już u nich nic nie kupiłam właśnie przez te terminy
teraz się czeka max 5 dni roboczych, chociaż w moim przypadku nie czekałam dłużej niż 3
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 20:12   #2095
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Potwierdzam, ostatnio przelew robiłam w niedzielę a już w czwartek miałam przesyłkę. Teraz moja miłość do BU jest już niczym nie ograniczona
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 20:44   #2096
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Moja jest ograniczona - zawartością portfela ;(.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 11:13   #2097
Gezai
Przyczajenie
 
Avatar Gezai
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Witam wszytskich

Czy używała któraś z Was może Serum-ojelek GRANAT?
Ostatnio dostałam koszmarnej reakcji alergicznej na całej twarzy i próbuje znaleźć winowajcę...
Moimi głównymi podejrzanymi są hydrolat oczarowy (choć jakoś nie mogę uwieżyć, że coś co ma z zasday koić podrażnienia mogło się do nich przyczynić), i własnie serum Granat.
Może któraś z Was miała takie doświadczenia z tym serum?
Moja skóra wygląda naprawde koszmarnie, cała jest usiana poskórnymi krostami/guzkami, z którymi wcześniej praktycznie niegdy nie miałam doczynienia.
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź
Pozdrawiam mocno!
Gezai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 13:21   #2098
strawberry162
Rozeznanie
 
Avatar strawberry162
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 571
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Mam serum granat i używam od około tygodnia. Na razie nie zauważyłam żadnej negatywnej reakcji mojej skóry na to serum. Fakt na brodzie mam troche krostek i zaskórniki na policzkach ale miałam to już dużo wcześniej. Może Twoja skóra się w ten sposób oczyszcza?

Wracając do zaskórników na policzkach, w jaki sposób mogę się ich pozbyć? Jak je wyciskam to wychodzą takie białe twarde jakby czopki. Mam tonik BHA 2% ale po pierwsze nie mogę go używać częściej niż raz w tygodniu bo od razu mnie wysypuje a po drugie nie widzę żadnych efektów. Myślałam żeby może zmienić go na tonik z kwasem aha? Co myślicie?
__________________
KCIUKI DLA ADASIA

Antonisia
strawberry162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 20:57   #2099
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

używała któraś z was serum azelo-oliwkowego z bu ?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 15:05   #2100
sarhara17
Zadomowienie
 
Avatar sarhara17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 895
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
używała któraś z was serum azelo-oliwkowego z bu ?
wystarczy przeczytać kilka postów wyżej, był on opisywany.
sarhara17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.