Pasmami czy ca這嗆? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-07-24, 21:53   #1
Twirly
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 217
Red face

Pasmami czy ca這嗆?

Hej dziewczyny ot騜 mia豉m w這sy dekoloryzowane z ciemnych i aktualnie mam taki hmm 鈔edni blond, nie jest jasny, nie ciemny, dok豉dniej to "鈔edni srebrzysty popielaty". Ale pojawi造 si odrosty, mam w domu farb Preference ISLANDE czyli popielaty blond, wiem 瞠 wychodzi jak naturalny 鈔edni blond, mniej wi璚ej w kolorze moich odrost闚 i chc pomalowa w這sy omijaj帷 odrost (oko這 4 cm, nie chc go dotyka i niszczy zdrowych w這s闚), po umyciu w這s闚 nie rzuca si w oczy, tylko kiedy w這sy si ju troch przet逝szcz, s mniej 鈍ie瞠 (nabieraj wtedy takiej z這tawej barwy, bo po umyciu s popielate) aczkolwiek obawiam si 瞠 mo瞠 by inny kolor i nieciekawie b璠zie to wygl康a. Pomy郵a豉m wi璚 nad zrobieniem grubych pasemek (瞠by naturalnie wygl康a造) t farb ISLANDE mniej wi璚ej 瞠by to tak wygl康a這: http://thecia.com.au/reviews/n/image...k-minute-2.jpg http://madeinatlantis.com/movies_cen.../1ec190780.jpg

nie wida tu tego zbyt dobrze, ale je郵i kto widzia Nowy Jork Nowa Mi這嗆 to skojarzy.

I takie pytanie - lepiej zafarbowa ca這嗆 czy pasemka? Dodam 瞠 aktualnie jak umyj w這ski to wygl康aj okej i odrost si nie odr騜nia mocno wi璚 nie ma tragedii I tak sobie my郵 w豉郾ie - lepiej grubszymi pasemkami 瞠by naturalnie wygl康a這 czy lepiej ca這嗆 tych poni瞠j odrostu? Co radzicie?
Twirly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-25, 05:32   #2
Reddishh
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 490
Dot.: Pasmami czy ca這嗆?

Kurcze ja bym Ci z do鈍iadczenia poleca豉 zrobi jedno pasemko gdzie w mniej widocznym miejscu i zobacze jak wyjdzie po prostu..
Reddishh jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-25, 10:51   #3
Twirly
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 217

Spr鏏uj!
Ale my郵 瞠 kolor farby na 99% b璠zie mi odpowiada, ale chcia豉bym 瞠by naturalnie to wygl康a這 i wymiesza這 w這sy z odrostami, a ja osobi軼ie zazwyczaj mam w這sy pofalowane w豉郾ie jak siostry Olsen, a wtedy pasma uroczo wygl康aj. I teraz sama nie wiem.
Twirly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-04, 13:14   #4
brizoo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 244

Skoro masz falowane w這sy, to pasmami chyba b璠zie w porz康ku...
brizoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.