depilacja laserowa - efekty na jak długo? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-07-25, 10:28   #1
anna1718
Raczkowanie

depilacja laserowa - efekty na jak długo?

cześć,
jak sądzicie po jakim czasie odrosną mi włoski po jednym zabiegu depilacji laserowej laserem light sheer (bikini) ? czy odrośnie ich mniej czy tam sama ilość? jak to jest? jak to było u was - ile miałyście zabiegów i po jakim czasie zaczęły odrastać włoski?
anna1718 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 17:11   #2
Fisiasia
Rozeznanie

Dot.: depilacja laserowa - efekty na jak długo?

ja tylko napisze nie ze swojego doswiadczenia, lecz z programu tv ktory jakis czas temu obejrzalam... specjalistka wypowiedziala sie z tego co pamietam tak: " zabieg powtarza sie kilkakrotnie, poniewaz za pierwszym razem nie jest w stanie usunac wszystkich wlosow, i po zabiegu wlosy moga odrosnac po ok 5 latach" to dotyczylo akurat bikini
Fisiasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 21:27   #3
shandi
Raczkowanie

tu znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. wystarczy uruchomic wyszukiwarke.. enjoy!
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=111867
shandi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 21:38   #4
TheCure
Raczkowanie

GG do TheCure

Cytat:
Napisane przez anna1718 Pokaż wiadomość
cześć,
jak sądzicie po jakim czasie odrosną mi włoski po jednym zabiegu depilacji laserowej laserem light sheer (bikini) ? czy odrośnie ich mniej czy tam sama ilość? jak to jest? jak to było u was - ile miałyście zabiegów i po jakim czasie zaczęły odrastać włoski?

hej,
ja bylam na zabiegu 2 razy ,bikini i pod paszkami(razem) i z tego co sie dowiedzialam po rozmowie z kosmetyczka ,wynika ze dla uzyskania jak najlepszego efektu musze wykupic okolo 6 zabiegow w 2,3 tygodniowych odstepach (musi byc regularnie jak nie trzeba zaczac od nowa) a ilosc zabiegow zalezy od koloru wloskow co mnie zdziwilo ,szatynki i blondynki 6-8 zabiegow a brunetki 5,6 gdyz im wloski jasniesze(te na glowie)tym trudniej pozbyc sie owlosienia okolic intymnych, niestety ja przerwalam zabiegi z powodu wyjazdu na wakacje
Stary 2011-07-26, 08:46   #5
anna1718
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez shandi Pokaż wiadomość
tu znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. wystarczy uruchomic wyszukiwarke.. enjoy!
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=111867
rzeczywiście, dzięki
Stary 2011-07-26, 12:53   #6
anna1718
Raczkowanie

dziewczyny a czy sądzicie że depilacja laserowa przy sutkach jest bezpieczna? nie może odbarwić brodawki albo coś?
Stary 2011-07-26, 13:24   #7
ellish
Zakorzenienie

zawsze sie zakrywa sutek płatkiem kosmetycznym albo zakleja plastrem.
ellish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 17:51   #8
anna1718
Raczkowanie

o to milo bo u mnie pani nic takiego nie robila :/
Stary 2011-07-26, 20:40   #9
shandi
Raczkowanie

Cytat:
rzeczywiście, dzięki
prosze

Cytat:
o to milo bo u mnie pani nic takiego nie robila :/
powinna Ci przykleic plasterek zeby zakryc sutki, nastepnym razem sama sie dopominaj nawet gdy powie,ze to nie jest konieczne
shandi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 01:04   #10
amma1234
Przyczajenie

u mnie po pierwszym zabiegu odrosły prawie wszystkie i byłam trochę niezadowolona, nie wiedziałąm, co dalej. ale to było 2 lata temu, teraz jestem po 5 zabiegach - łydki -myślę, że żeby było idealnie jeszcze 2 by się przydały. ale i tak jest poprostu genialnie!!! miałąm gęste włosy na łydkach, golić musiałąm co 3-4 dni (z tego co pamiętam, bo już sama dokłądnie nie wiem, teraz golę co miesiąc- jak mi się chce, wrastały mi. teraz 80-90% już nie ma!!! a te co są, jakoś wolniej rosną, choć zupełnie nie wiem dlaczego, bo tak laser nie mógł zadziałać. może to wrażenie, ale podejrzewam, że jest ich poprostu tak mało i dlatego również w tym zakresie dało to taki efekt.

teraz robię uda i bikini, uda pewnie średni efekt będą miały, bo jednak włosy nie mogą być jasne.

rady - tylko lightsheer, laser diodowy. żaden ELOS - skusiłam się raz, bo miał usuwać także jaśniejsze włoski - totalny brak efektu, nie rozumiem czemu. co do laserów IPL, aleksandrytowych i innych - nie próbowałam, ale podobno są również słabsze dużo niż light sheer.
amma1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 22:20   #11
anna1718
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez amma1234 Pokaż wiadomość
u mnie po pierwszym zabiegu odrosły prawie wszystkie i byłam trochę niezadowolona, nie wiedziałąm, co dalej. ale to było 2 lata temu, teraz jestem po 5 zabiegach - łydki -myślę, że żeby było idealnie jeszcze 2 by się przydały. ale i tak jest poprostu genialnie!!! miałąm gęste włosy na łydkach, golić musiałąm co 3-4 dni (z tego co pamiętam, bo już sama dokłądnie nie wiem, teraz golę co miesiąc- jak mi się chce, wrastały mi. teraz 80-90% już nie ma!!! a te co są, jakoś wolniej rosną, choć zupełnie nie wiem dlaczego, bo tak laser nie mógł zadziałać. może to wrażenie, ale podejrzewam, że jest ich poprostu tak mało i dlatego również w tym zakresie dało to taki efekt.

teraz robię uda i bikini, uda pewnie średni efekt będą miały, bo jednak włosy nie mogą być jasne.

rady - tylko lightsheer, laser diodowy. żaden ELOS - skusiłam się raz, bo miał usuwać także jaśniejsze włoski - totalny brak efektu, nie rozumiem czemu. co do laserów IPL, aleksandrytowych i innych - nie próbowałam, ale podobno są również słabsze dużo niż light sheer.

czyli za pierwszym razem jak Ci prawie wszystkie odrosły to robiłaś metodą ELOS?
Stary 2011-08-02, 16:02   #12
amma1234
Przyczajenie

pierwszy raz robiłam lightsheer i odrosły mi prawie wszystkie i nie byłam zadowolona. ale poszłam jeszcze raz i już po drugim razie była różnica, po trzecim jeszcze większa. czwarty zrobiłam na ELOSIE - tu nic się nie poprawiło, a potem jeszcze 2 na lightsheer. generalnie 5 lightsheer i jeden elos - bez sensu i droższy niż lightsheer
amma1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 15:19   #13
_Viola_
Przyczajenie

Witam,
mam wykupiony zabieg na depilacje laserową bikini. Niestety nie mogę go zrealizować i chętnie go odsprzedam. Zabieg do wykonania w Łodzi. Więcej informacji podam na maila: luccy_lp@wp.pl

P.S kupon nie jest z groupona ani z tego typu serwisów. Został zakupiony w salonie.
_Viola_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 10:45   #14
MartynkaMar
Przyczajenie

To zalezy od wielu czynników. Od rodzaju skóry, owłosienia, przede wszystkim organizmu. Stosowałam taka depilację juz jakiś czas temu. Minął prawie rok i włoski nie odrastają, koleżanka stosowała wcześniej. Jej włoski zaczeły odrastać dopiero po 1,5 roku, ale są mało widoczne, prawie, że wcale. Już naprawde trzeba się przyjrzec, aby cokowiek zobaczyć. Poczytaj: http://www.royalbeautyclinic.pl/depilacja-laserowa
MartynkaMar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 17:46   #15
Phoebe_9
Przyczajenie

Dziewczyny nie róbcie depilacji laserowej, to pieniądze wyrzucone w błoto...serio.

Jestem po 4 zabiegach na bikinii i włosy się tylko nieco przerzedziły, po bokach jest lepiej, ale jeszcze z 2-3 musiałabym zrobić, a i tak nie ma pewności, że wszystkich się pozbędę, co jest bezsensu...poza tym jak robicie tradycyjną depilację na obszarach po laserze to wzmacniacie włoski i tak naprawdę odwracacie efekt, kosmetyczna powiedziała, żeby nie golić miejsc po laserze, bo to przyspiesza wzrost włosów...a jak nie usunięto wszystkiego to wiadomo, że trzeba golić/woskować te miejsca, bo nikt nie będzie chodził po plaży z kępkami owłosienia wokół majtek

Co mi z takiej depilacji laserowej, która częściowo pomaga jak i tak muszę się golić? Robiłam również sutki i brzuch - dalej są włoski (może 30% wypadło), więc efekt żaden po tylu zabiegach! Jestem bardzo rozczarowana light sheer.
Phoebe_9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 17:59   #16
revelkove_love
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Phoebe_9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie róbcie depilacji laserowej, to pieniądze wyrzucone w błoto...serio.

Jestem po 4 zabiegach na bikinii i włosy się tylko nieco przerzedziły, po bokach jest lepiej, ale jeszcze z 2-3 musiałabym zrobić, a i tak nie ma pewności, że wszystkich się pozbędę, co jest bezsensu...poza tym jak robicie tradycyjną depilację na obszarach po laserze to wzmacniacie włoski i tak naprawdę odwracacie efekt, kosmetyczna powiedziała, żeby nie golić miejsc po laserze, bo to przyspiesza wzrost włosów...a jak nie usunięto wszystkiego to wiadomo, że trzeba golić/woskować te miejsca, bo nikt nie będzie chodził po plaży z kępkami owłosienia wokół majtek

Co mi z takiej depilacji laserowej, która częściowo pomaga jak i tak muszę się golić? Robiłam również sutki i brzuch - dalej są włoski (może 30% wypadło), więc efekt żaden po tylu zabiegach! Jestem bardzo rozczarowana light sheer.
A ile w sumie wydałaś na swoje zabiegi depilacji laserowej?
revelkove_love jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 09:34   #17
Phoebe_9
Przyczajenie

Mieszkam w Krk, robiłam w polecanym przez wizaż salonie, za pierwszy 400 zł, kolejne 3 po 350 zł każdy. Wydaje mi się to walką z wiatrakami, ta cała depilacja laserowa.
Phoebe_9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 09:46   #18
madziula_86
Przyczajenie

Jeden zabieg nie wystarczy na pewno. Po pierwszym zabiegu oczywiście włoski wypadną, ale na pewno nie wszystkie i i tak część z nich odrośnie. Zabiegów trzeba wykonać więcej w odstępach około miesięcznych.
madziula_86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 14:02   #19
laurkafabian
Raczkowanie

Jeśli chodzi o twałe usuwania owłosienia to trzeba zrobić minimum 4 do okoł 6 zabiegów, jesli teraz zaczniecie to przed latem bedzie gładkie ciałko

: cmok:
laurkafabian jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 13:45   #20
kasiakluch
BAN stały

Przeciez na kazdej stronie kosmetyczek, ktore wykonuja depilacje laserowe sa informacje o kilku zabiegach, wiec to dla mnie oczywiste, ze jeden zabieg nie wystarczy.
kasiakluch jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 18:46   #21
laurkafabian
Raczkowanie

No dla Ciebie to oczywiste ale może niektórzy nie są tak dobrze poimformowani...

Ostatmio krąży po internecie zdjęcie łydek kobiety która zafundowała sobie IPL na świeżą opalenizne! Wyobraź sobie że nawet dla "kosmetyczki" nie było to oczywiste że nie można wykonać zabiegu!

Mi moja kosmetolog odmówiła nawet półtora miesiaca po powrocie z Sardynii bo stwierdziła że jeszcez jest za wcześnie i jestem opalona. Wczesniej byłam niezadowolona ale po tym co widziałam to dziękuję jej bardzo za to i uważam że jest mega profesjonalistką !!

Także Uważajcie kochane nie wszystko jest takie oczywiste Dla WSZYSTKICH

: cmok:
laurkafabian jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
depilacja bikini, depilacja laserowa, laser, usuwanie owłosienia

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości