podwójny podbródek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-09, 16:14   #1
najkochansza19
Przyczajenie

podwójny podbródek

Nie wiem do kogo sie z tym zgłosic.Moj problem polega na podwojnym podbródku,strasznie mi sie on nie podoba i chcialabym go w jakis sposob usunac.Czy sa jakies sposoby na to?
najkochansza19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 16:30   #2
noemi18
Raczkowanie

Dot.: podwójny podbródek

Bardzo skuteczne jest picie duzej ilosci wody mineralnej, cwiczenia < wymawiaj bardzo wyraziscie samogloski "o", "u" i spolgloske "x" to naprawde pomaga. Jesli mozesz żuj takze czesto gume bez cukru

Edytowane przez noemi18
Czas edycji: 2007-09-17 o 02:55
noemi18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 20:42   #3
SajGonKiii
Raczkowanie

Ja tez w sumie w porownaniu do reszty ciala. twarz mam bardziej okragla i ten nieszczesny podbrodek jakis obwisly...kiedys widzialam w tv takie smieszne pilki, ktore sie wkladalo pod brode i opuszczalo glowe tak zeby jak najmocniej scisnac pileczke...to wymusza prace tych wlasnie miesni. Probowalam z pileczka tenisowa, ale czy skuteczne nie wiem, bo wytrwalam w cwiczeniach...3 dni ach, ta moja wytrwalosc. Podobno wmasowywanie preparatow na cellulitis pomaga. Jak ma odchudzic uda to czemu nie podbrodek No i teraz robie brzuszki...jesli odpowiednio trzymasz glowe, wtedy pracuje tez podbrodek..czasami az boli...ale wtedy wmawiam sobie ze jak boli to przeciez dziala i dalej cwicze...ciekawe ile wytrzymam:/ Ja to w ogole ma ta twarz dziwna...wystarczy, ze troszeczke przytyje...nawet po spodniach nie widac, ale po twarzy od razu. A z odchudzaniem dokladnie odwrotnie-wszystko chudnie a twarz zostaje
SajGonKiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 13:58   #4
eM!
Zadomowienie

noemi18 a jak dlugo trzeba powtarzac te cwiczenia z literkami? i jak czesto?
dlugo musialas to robic, aby efekty byly zadowalajace?
pozdrawiam
Stary 2005-07-28, 15:57   #5
vilandra
Zakorzenienie

Ostatnio jak byłam W sephorze konsultantka Clarinsa ( Clarins NR.1 na Swiecie ....wg.niej ) polecała mi krem liftungujacy Lift Minecur bodajże (n nie wiem czy dobrze nazwę napisałam) Jego opis z opiniami b.pozytywnymi jest na KW . Ten krem likwiduje obwisłe policzki i własnie drugi podbródek. Do kremu dołączona jest ulotka z automasażem pomysłu Clarinsa , oczywiście.
vilandra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 17:37   #6
dodkaaa
Raczkowanie

podwójny podbródek spodowowany tarczycą?

czy choroby tarczycy (niedoczynność + jeden guzek 13 mm) mogą powodować podwójny podbródek? Jeśli tak to dlaczego i jak to usunąć?
dodkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 00:16   #7
MagdaM46
Raczkowanie

Dot.: podwójny podbródek spodowowany tarczycą?

ja tez mam podwójny podbródek, akurat tarczycę mam w normie, ale mnóstwo przytyłam po antydepresantach, podobno podwójny podbródek pojawia się gdy brak ci ruchu. Garbienie się, wadliwa postawa, głowa wciśnięta w ramiona powodują utratę sprężystości mięśni szyi. U osób, które często zwieszają głowę, mięśnie szyi i podbórdka wiotczeją, a w tkankach rozrastają się komórki tłuszczowe. Podbródkowi sprzyja również spanie na kilku poduszkach i opieranie głowy na klatce piersiowej. Długie prażenie się w słońcu i opalanie w solarium także nie pomoże w walce z drugim podbródkiem. Gdy się opalasz, szybciej pękają i ulegają uszkodzeniu włókna kolagenowe odpowiedzialne za sprężystość. Ponadto twoja skóra szybko traci wodę, staje się przesuszona, więc dodatkowo traci elastyczność.
MagdaM46 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 15:37   #8
Agnieszka987
Zakorzenienie

Dot.: podwójny podbródek spodowowany tarczycą?

moze kriopolizą?
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości