W co się zaopatrzyć?Pilne :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-07-26, 03:21   #1
baaks
Przyczajenie

W co się zaopatrzyć?Pilne :)

Witam !
Niedługo jadę za granicę do pracy, będę wystawiony blisko 10godzin dziennie na słoneczku i w zwiazku z tym mam pare pytań.
Mam blizny po tradziku i uzywalem atredermu-10dzien juz bez, także jest ok.W co mam sie zaopatrzyć jadąc tam?Podczas pracy nie bede wystawiony na dzialanie jakis chemikaliow, wiec buzi nie zanieczyszczze.
Chcę kupić filtry, ale nie wiem jakie-zawsze jak naloze jakis krem, to na czole i koło nosa (nie wiem jak sie nazywa to miejsce, ale lezy one między nosem a policzkami-tam chyba najczesciej sa widoczne pory ) się błyszczę przez jakiś czas i ogólnie odczuwam dyskomfort.
Jak mógłbym zadbać o twarz? Jadę na 28dni, później mam zamiar nadal stosować atrederm.
Pomożecie ?
baaks jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 11:59   #2
karolina777
Raczkowanie

Dot.: W co się zaopatrzyć?Pilne :)

Cytat:
Napisane przez baaks Pokaż wiadomość
Witam !
Niedługo jadę za granicę do pracy, będę wystawiony blisko 10godzin dziennie na słoneczku i w zwiazku z tym mam pare pytań.
Mam blizny po tradziku i uzywalem atredermu-10dzien juz bez, także jest ok.W co mam sie zaopatrzyć jadąc tam?Podczas pracy nie bede wystawiony na dzialanie jakis chemikaliow, wiec buzi nie zanieczyszczze.
Chcę kupić filtry, ale nie wiem jakie-zawsze jak naloze jakis krem, to na czole i koło nosa (nie wiem jak sie nazywa to miejsce, ale lezy one między nosem a policzkami-tam chyba najczesciej sa widoczne pory ) się błyszczę przez jakiś czas i ogólnie odczuwam dyskomfort.
Jak mógłbym zadbać o twarz? Jadę na 28dni, później mam zamiar nadal stosować atrederm.
Pomożecie ?
filtr przynajmniej 50 to podstawa!
karolina777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 16:42   #3
loveletters
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karolina777 Pokaż wiadomość
filtr przynajmniej 50 to podstawa!
tak! możesz wybrać taki o lżejszej formule, dla skóry tłustej. niektóre filtromaniaczki stosują na filtr skrobię ziemniaczaną żeby zmatowić skórę, ale ja nie umiem tego w ten sposób używać.

oczywiście aplikację filtra należy powtarzać co ok. 2 - 3 godziny.
Dziękuję!
Zapraszam do poczytania moich recenzji na KWC!
loveletters jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 09:33   #4
AAAnka
Zadomowienie

Ja poleciłabym produkty Photoderm Biodermy -jest taki fluid tonujacy dla tłustej cery (faktor 50) Stosowałam go i jako jedyny nie powodował błyszczenia, na dodatek ma kolor cielisty i nie bieli jak inne tak wysokie filtry.Jest też tej samej firmy -do cery trądzikowej -Photoderm AKN Mat SPF 40 / UVA 26.Podobno tez matuje cerę.Zerknij na wizaż, sa opinie ;-)

Edytowane przez AAAnka
Czas edycji: 2011-07-28 o 15:24
AAAnka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 11:58   #5
karmazynka99
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Ja poleciłabym produkty Photoderm Biodermy -jest taki fluid tonujacy dla tłustej cery (faktor 50) Stosowałam go i jako jedyny nie powodował błyszczenia, na dodatek ma kolor cielisty i nie bieli jak inne tak wysokie filtry.Jest też tej samej firmy -do cery trądzikowej -Photoderm AKN Mat SPF 40 / UVA 26.Podobno tez matuje cerę.Zerknij na wizaż, sa opinie ;-)
teraz nie ma 40 tylko 30

nawet dobrze sie wchlania svr dla tradzikowców

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości