w這sy...ehh...:( - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-06-09, 19:39   #1
blooondiii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 39
Question

w這sy...ehh...:(

elo mam pytanie... bo czegos nie rozumiem...
dlaczego np modelki itd maj takie 郵iczne, niezniszczone w這sy ? jak one to robi ? przeciez ca造 czas ich w這sy s r霩ne czesane, modelowane, suszone, karbowane.... i w og鏊e sie nie niszcz ?
JAK ONE TO ROBI?

a mo瞠 wy macie takie 郵iczne w這sy? jak je piel璕nujecie ? czym odzywiacie ?
b豉gam o odpowied

zalanczam kilka fotek...
Stary 2005-06-09, 20:58   #2
Lovisa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 743
Dot.: w這sy...ehh...:(

Maja 豉dne w這sy, bo przed ka盥 sesj fryzjer je modeluje. Kiedy by w tv serial dokumentalny o modelkach i pami皻am jak Karolina Malinowska w豉snie mowila, ze po kilku sesjach zdj璚iowych jednego dnia, gdzie mia豉 na zmian w這sy prostowane, kr璚one itp, bedzie chyba musia豉 je sporo podci望, bo s zniszczone. Moim zdaniem modelki, czy aktorki maj takie same w這sy jak inne dziewczyny, tylko do sesji zdj璚iowych itp maj nak豉dane r霩ne woski do w這sow itp, 瞠by efekt by osza豉miaj帷y
Lovisa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-09, 21:46   #3
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Blondi , to jest efekt w豉snie po "fryzjerze", zobacz zdj璚ia dzienne gwiazd, takie normalne bez make-up'u zrobione ukradkiem na ulicy , co prawd s gwiazdy o 豉dnych w這sach , ale wi瘯szo軼 ma siano na g這wie po tych zabiegach jakie s im fundowane.A je瞠li nie siano to zwyk貫 w這sy , bez rewelacji
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-20, 14:15   #4
oKarola
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 357

Tak, s to modelowane wlosy, ale polecam Ci odzywke L'oreal Intense Repair. Nie dostaniesz jej w normalnych sklepach kosmetycznych, poniewaz uzywana jest tylko w salonach fryzjerskich, ale mozesz naby ja wlasnie tam, lub w internecie. na allegro zaplacilam 70zl za 500ml. W salonie za 70zl masz 200ml. Oczywiscie kupilam oryginalna.
Jesli ja kupisz stosuj pierwszy tydzien codziennie po 20miut (nie patrz na to co tam jest napisane, tak polecil mi bardzo dobry fryzjer) a pozniej 2-3 razy w tygodniu.
Powodzenia

„Jedno jest w 篡ciu szcz窷cie: kocha i by kochanym.”
George Sand

oKarola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.