xanka do przeróbki ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-05-16, 12:03   #1
xanka
Zadomowienie

GG do xanka

xanka do przeróbki ;)

No to przyszedł czas na mnie [img]icons/icon12.gif[/img]
ekhm,
Zwracam sie z wielką prośbą .. heh
Aga i Dziewczyny prosze Was o jakiekolwiek sugestie co do makijażu. Dzisiaj rano stwierdziłam, że coś trzeba radykalnie zmienić, bo to nie ma co [img]icons/icon12.gif[/img] Na codzień, jeśli już się maluję, używam maskary i bardzo naturalnych cieni (beże, kremy), na każde inne okazje kombinuję coś z bordowym, odcienie różu, ale sama wiem, że nie wszystkie się sprawdzają, bo czasem wyglądam jak królik [img]icons/icon12.gif[/img] wiec troche łamię je brązami...

No a druga prośba to .. włosy. Co do fryzury, póki co mi sie podoba [img]icons/icon12.gif[/img] chodzi o kolor. To co mam na glowie [img]icons/icon12.gif[/img] to pozostałości po ostatnim farbowaniu, troche się już zmyło. Kolor był ciemniejszy, miedziany kasztan. Mam zamiar zafundować sobie nowy kolorek, ale dopiero w sierpniu, bo raz, że teraz z kasą gorzej, a po drugie moja koleżanka wychodzi za mąż w sierpniu właśnie, więc trzeba na weselu jakoś świeżo wyglądać [img]icons/icon12.gif[/img]
Ale zastanawiam się, że może do tego czasu jakiś szampon koloryzujący, żeby ożywić troche włosy? hm?
Aha, ostatnie zdjęcie jest najnowsze. Poprzednie 3 z przelomu 2 lat [img]icons/icon12.gif[/img]
będę Wam wdzięczna za każdą sugestie i podpowiedź [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]

Edytowane przez xanka
Czas edycji: 2006-02-04 o 19:32
xanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-16, 12:20   #2
ewcia
Raczkowanie

Re: xanka do przeróbki ;)

Cześć,

Tak na pierwszy ogień wydaje mi się ,że pasowały by Ci bardzo krótkie nastroszone i podniesione na górze włoski np. z pasemkami (coś w stylu ostatniego zdjęcia) lub pocieniowane lekko falowane do ramion. No i oczy masz ładne duże oczy więc przydymiony , podkreślający je makijaż w odcieniach śliwki, ciemnych brązów bardzo byłby na miejscu.
Asia [img]icons/icon7.gif[/img]
ewcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-16, 12:24   #3
xanka
Zadomowienie

GG do xanka

Raju tak szybkiej odpowiedzi to sie nie spodziewalam [img]icons/icon12.gif[/img] dzieki Asiu [img]icons/icon7.gif[/img]
A wlosow nie chce juz obcinac, tylko kolor zmienic. Moze dziewczyny (ze szczegolny uwzglednieniem Buni [img]icons/icon12.gif[/img] ) [img]icons/icon10.gif[/img] wkleja jakies zdjatka.
Stary 2003-05-16, 12:32   #4
ewcia
Raczkowanie

W takim razie Moja Droga proponuję blond i rozświtlające pasemka , żeby nie wyglądały płasko ,a poza tym idzie lato więc będzie to bardzo naturalny efekt.
Samozwańcza Poradodawczyni
Stary 2003-05-16, 12:33   #5
sarenka
Zakorzenienie

jak Cie tylko ujrzałam to na myśl przyszła mi ta oto fryzurka... trochę inaczej rozwiązałabym kwestię grzywki [tj. bardziej ją rozwichrzyła]. zresztą masz dość wysokie czoło i na ostatnim [najnowszym] zdjęciu grzywa ślicznie reguluje Ci proporcje twarzy.

moim zdaniem ładnie Ci było w blondzie. wybrałabym odcień "niekurczakowy" i nie za jasny. może jakiś balejaż.. hmmm..

to tyle ode mnie [przynajmniej na razie].
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura krótkie4.jpg (12,4 KB, 8 załadowań)

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-16, 12:35   #6
ewcia
Raczkowanie

Zgadzam się z Sarenką całkowicie i bezapelacyjnie!!!!
Stary 2003-05-16, 12:39   #7
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Hejka Xaniś [img]icons/icon10.gif[/img]
Poszukam, ni ma tentego ten [img]icons/icon10.gif[/img]

Ja bym jednak fryz trochę zmieniła, masz dość ostre rysy twarzy i warto by je złagodzić fryzem nie cieniowanym na ostro... Poszukam i obejrzysz, bo bez zdjęciów trudno mi się tłumaczy [img]icons/icon12.gif[/img] Oczyska masz fajne, rzucają się, że tak się wyrażą [img]icons/icon10.gif[/img], w oczy [img]icons/icon12.gif[/img] Ale o tym potym [img]icons/icon10.gif[/img]

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
mikroREKLAMA
Smaczny?...
No pewnie :-D

Ta reklama pokazywana jest pod 5 833 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
BabciaWeatherwax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-16, 14:50   #8
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Dobra, trochy pogrzebałam i daję głos [img]icons/icon12.gif[/img]

Xani, jak pisałam masz dość ostre rysy twarzy i według mnie fryzura powinna to łagodzić. Niewskazane dla Ciebie są jak dla mnie "pazurki", ostre cięcie i włosy teraz modne, wystrzępione. Twarz powinny okalać Ci fryzury dające wrażenie miękkości, w miarę możliwości uniesione do góry. Zastanawiałaś się na delikatną trwałą unoszącą włosy? Dla Ciebie są delikatnie zakręcone włosy, nie w loczki, ale na grube wałki, jak na zdjęciu z rudymi. Tu by trwała była przydatna... Grzywka powinna być, bo masz wysokie czoło, ale delikatnie uporządkowana, "miękka", qrczę, nie wiem jak to wytłumaczyć, może po zdjęciach sie zorientujesz.

Jeśli chodzi o kolor, to blond chyba nie... Ja bym dała jasne, ciepłe, połyskujące brązy, złamane świetlistym balejażem, wszystko w cieplutkich odcieniach.

Makijaż też ciepły, brązy, beże, rudości, pomarańcze, takie odcienie łagodzą rysy twarzy, nadają im miękkości. Oczy podkreślaj koniecznie, to Twój atut! Szminka ciemniejsza, w odcieniach cieplutkich, czerwono-brązowych, usta powinny być wyraźniejsze i błyszczące, to optycznie powiększy wargi. Brwi bym podkreśliła delikatnie brązową henną albo kredką.

Na koniuszek noska i brody podkład o ton ciemniejszy, pućki (piękne masz [img]icons/icon10.gif[/img] ) podkreślone, opadające kąciki oczków podnieś makijażem - Agusia dawała gdzieś rady [img]icons/icon12.gif[/img]. Szeroki uśmiech masz śliczny, powinnaś sie więcej uśmiechać do zdjęć [img]icons/icon10.gif[/img] Głowę do foty unoś wysoko - to optycznie skróci nos. Jak na trzecim Twoim zdjęciu [img]icons/icon12.gif[/img]

Generalnie wszystko, co miękkie, zaokrąglone [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

Fryzury zdj. 1,2,3,4
Kolor zdj. 5,6
Makijaż kolory zdj. 1,3,4,5

Na tym drugim zdjęciu przypominasz Meryl Streep [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

Powiedziała co wiedziała [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon28.gif[/img]

Jędrek ma...

mikroREKLAMA
Smaczny?...

Ta reklama pokazywana jest pod 5 833 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2003-05-16, 15:19   #9
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Jeszcze słówko w kwestii ciuszków - dobrze by ci było w pastelowych, ciepłych kolorkach: morelowy, rozbielony pomarańczowy, kremowy, kość słoniowa, jasna czekolada, wszystko, co łagodzi. Chłodne odcienie raczej zaostrzają, zdecydowane kolory też.

Hehehe, zaznaczam, ze to moje sugestie, z którymi inne dziewczyny mogą się nie zgodzić - zobaczymy, co Aga powie [img]icons/icon12.gif[/img]

Jędrek ma...

mikroREKLAMA
Smaczny?...

Stary 2003-05-16, 15:32   #10
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Hej Xanko [img]icons/icon7.gif[/img]
Kochana Buniu, tym razem pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą w kilku zasadniczych kwestiach. [img]icons/icon7.gif[/img]

Tylko proszę o odrobinkę cierpliwości, muszę poszukać kilka propozycji.

Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-16, 15:37   #11
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Re: xanka do przeróbki ;)/Agusia

Agnieszka Zembrzycka napisał(a):
> Kochana Buniu, tym razem pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą w kilku zasadniczych kwestiach. [img]icons/icon7.gif[/img]

NIOM! [img]icons/icon10.gif[/img] Nareszcie [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/1czarodziej.gif[/img]

> Tylko proszę o odrobinkę cierpliwości, muszę poszukać kilka propozycji.
>
Już się nie mogę doczekać [img]icons/icon10.gif[/img]

Jędrek ma...

mikroREKLAMA
Smaczny?...

Stary 2003-05-16, 16:06   #12
xanka
Zadomowienie

GG do xanka

rany Dziewczyny kochane jestescie [img]icons/icon10.gif[/img]

jasne, ze bede czekac. Nawet sie nie spodziewalam, ze tak szybko bedzie odzew [img]icons/icon10.gif[/img] dzieki Wam wielkie.

Jeszcze poszukam jakichs zdjec okularow slonecznych, to mi powiecie, w ktorych byloby najlepiej [img]icons/icon12.gif[/img] jestescie niezastapione [img]icons/1cmok.gif[/img]

Bunia Ty nie myslalas czasem, zeby zrobic jakies kursy z wizazu i stylizacji ?

narazie zmykam, bo salatke robie [img]icons/icon10.gif[/img] a ja przy garach to bardzo rzadki widok [img]icons/icon12.gif[/img]
Stary 2003-05-16, 16:20   #13
sarenka
Zakorzenienie

to ja mam inne doświadczenia a propos rysów twarzy i fryzurki. kontrast lekka fryzurka i ostre rysy twarzy wyostrza te drugie. przykładowo: u mnie na studiach była taka jedna dziewczyna z "charakterystyczną mocną urodą" i włosami układającymi się w lekkie fale.. kiedy obcięła włosy "na ostro" rysy złagodniały..

WESOŁYCH ŚWIĄT!
Stary 2003-05-16, 16:27   #14
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Sarniś [img]icons/icon29.gif[/img], to tylko moje sugestie, mogę się mylić [img]icons/1cmok.gif[/img] Zobaczymy, co Aga wymyśli, a i tak Xani zrobi jak zechce [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

Jędrek ma...

mikroREKLAMA
Smaczny?...

Stary 2003-05-16, 16:30   #15
sarenka
Zakorzenienie

no jasne, każda z nas ma swoje doświadczenia i swoje zdanie [img]icons/icon7.gif[/img] tylko, żeby z tego powodu Xanka nam nie zwariowała [img]icons/icon7.gif[/img]

WESOŁYCH ŚWIĄT!
Stary 2003-05-16, 16:38   #16
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Xani będzie [img]icons/icon41.gif[/img] z powodu nadmiaru szczęścia i propozycji [img]icons/icon28.gif[/img]

A teraz ostatecznie oddalam sie kurcgalopkiem w stronę kuchni, bo mi rodzina [img]icons/icon22.gif[/img] z głodu [img]icons/icon10.gif[/img]

Jędrek ma...

mikroREKLAMA
Smaczny?...

Stary 2003-05-17, 13:09   #17
xanka
Zadomowienie

GG do xanka

Bunia.. poczulam sie jak żyletka [img]icons/icon12.gif[/img]
A ze mna jest tak, ze jakos chyba lepiej sie czuję, w zdecydowanych kolorach właśnie i chłodnych, (kiedyś sobie wmówiłam że jestem chłodny typ urody [img]icons/icon12.gif[/img] ). W morelach i pomaranczach jakaś taka rozmyta jestem, natomiast bardzo lubie granaty, bordo, jakoś tak intuicyjnie je wybierałam zawsze [img]icons/icon12.gif[/img]
Fajny kolor tych włosków na przedostatnim zdjęciu. Ja jestem z natury blondynką, ale lubie się też w ciemniejszych kolorach.. chociaż wiem że to postarza.. albo przynajmniej robi ze mnie jeszcze bardziej poważna (co niezbyt mnie cieszy bo już i tak każdy mi dodaje kilka lat [img]icons/icon9.gif[/img] ) Zawsze sie dziwiono, że moja o 4 lata starsza siostra, jest starsza [img]icons/icon12.gif[/img] No ale do tego sierpnia to ja musze cos zrobic z kolorem.. bo to juz nie wyglada za dobrze...
Ale dziekuje Ci za wszelkie sugestie [img]icons/icon7.gif[/img]
Sarenka, super to zdjecie, zapisalam sobie [img]icons/icon7.gif[/img]

milego dnia [img]icons/icon40.gif[/img]
Stary 2003-05-17, 14:39   #18
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

xanka napisał(a):
> Bunia.. poczulam sie jak żyletka [img]icons/icon12.gif[/img]
Xeno wojowniczko (Żyleto hehehehheh [img]icons/tongue.gif[/img]), wybacz starej [img]icons/x_blada.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img], ale nie znalazłam lepszego określenia... [img]icons/icon10.gif[/img]

> Ale dziekuje Ci za wszelkie sugestie [img]icons/icon7.gif[/img]

Plosiem [img]icons/icon10.gif[/img] Na szczęście nie wszytscy mamy podobne poglądy, bo świat byłby nudny. Ja zawsze prezentuję swój punkt widzenia. A ofia... khemmm... obiekt [img]icons/icon12.gif[/img] metamorfozy może się z tym zgodzić lub nie wedle woli, bo przecież nikt nie jest nieomylny [img]icons/icon10.gif[/img]
Strasznie mnie ciekawi wersja Agi, bo lubię sie uczyć [img]icons/icon10.gif[/img] Od Jelona [img]icons/1cmok.gif[/img] już się czegoś nowego dowiedziałam [img]icons/1ehem.gif[/img]

> Sarenka, super to zdjecie, zapisalam sobie [img]icons/icon7.gif[/img]
>
Sarniś, ja też [img]icons/icon10.gif[/img]

PS. I strasznie Was wszystkie lubię [img]icons/icon10.gif[/img]

Jędrek ma...

mikroREKLAMA
Smaczny?...

Stary 2003-05-17, 19:44   #19
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

No Xaneczko [img]icons/icon7.gif[/img] Biorę się za Ciebie Kochanie [img]icons/icon10.gif[/img]

Jesteś żyleteczka [img]icons/icon10.gif[/img] ale robisz jeden zasadniczy błąd. Brak mocniejszych akcentów i koloru na twojej twarzy. Dlatego przede wszystkim położyłabym nacisk na nadanie buzi i całej fryzurze wyraźniejszego charakteru. Xanko masz bardzo ciekawą i intrygującą twarz. Zmieniasz się jak kameleon w zależności od koloru włosków i uczesania. To jest wspaniała cecha, bo daje ogromne pole do popisu.

Jeśli chodzi o włoski, to podoba mi się Twoja ostatnia fryzurka, jest bardzo ciekawa i fajnie, że tak asymetryczna. Ja bym mniej więcej przy niej pozostała dodając do niej jedynie więcej objętości poprzez odrobinę podstrzyżenia i odpowiednie układanie. To co teraz psuje efekt jest ich matowość. Włoski przy takiej gładkiej fryzurce powinny ładnie błyszczeć. Układając je poszalej trochę z żelem czy woskiem. Dodawaj kilka wyraźnych kosmyków. Ewentualnie jeśli je trudno naturalnie podnieść może pokusisz się na trwałą , jak proponuje Bunia, ale tylko przy nasadzie włosków. Taka trwała, wykonana w dobrym gabinecie naprawdę jest bezpieczna i daje dobre efekty.

Zdjęcia Ci podałam głównie na nieco dłuższe włoski, w których też na pewno będzie Ci bardzo dobrze.

Kolor włosów. Bardzo mi się podobasz w tym złotym blond. Masz bardzo delikatną oprawę oczu i świetnie to się ze sobą komponuje. Ale jeśli upodobałaś sobie teraz nieco ciemniejsze włoski to pozostań w tonacji chłodnych brązów, ewentualnie z delikatnym akcentem cieplejszej rudości. W rudych możesz za bardzo zdominować swój naturalny chłodny koloryt cery i nie będziesz wyglądać dobrze.

Makijaż. Masz piękne oczy i brwi. Uwielbiam takie oczyska malować. Taka piękna przestrzeń miedzy okiem a brwiami. Wykorzystaj to, podkreśl je wyraźniej. Na pewno będą przyciągały wzrok jak podkreślisz je kolorem, wycieniujesz i pomalujesz mocniej rzęski. Spokojnie możesz również się pokusić o cieniutką kreseczkę eyelinerem na górnymi rzęskami. Nie musi być jej widać, ważne, żeby jednak jeszcze mocniej podkreślisz oczka.

Duży nacisk powinnaś położyć droga Xanko na ożywienie Twojej cery. Niestety jest ziemista i wymaga koniecznie użycia dobrego podkładu i różu. Co do podkładu to nie musi być mocno kryjący – masz gładziutką cerę z tego co widzę, musi jedynie poprawić lekko koloryt cery. Najlepiej jak będzie to podkład jaśniutki porcelanowo beżowy ( ale ani za żółty ani za różowy) – niestety nie podam Ci dokładnych numerów podkładów, bo tak na odległość się nie da [img]icons/icon7.gif[/img] ale jeśli o kolory to ładne ma Loreal, Revlon, Estee Lauder, Max Factor, Chanel i Guerlain.
I koniecznie zaczynamy używać różu. Róż powinien być różowy albo morelowo różowy. Wybieraj jaśniutkie, bo takimi o wiele łatwiej jest delikatnie podkolorować buzię. Nałóż go koniecznie na wystające kości policzkowe ( są super [img]icons/icon7.gif[/img] ) możesz odrobinę na łuk brwiowy.
Może to być również róż lekko połyskujący.

Usta maluj jasnymi pastelowymi kolorkami. Są dość wąskie i powinnaś unikać ciemnych kolorów szminek, bo zmniejszysz je optycznie jeszcze bardziej. Jak lubisz to możesz też położyć na usta odrobiny perłowej szminki i zawsze mogą to być różnego rodzaju błyszczyki.

Sreasznie dużo naprodukowałam zdjęć dla Ciebie, więc kolejne w drugiej części [img]icons/icon7.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (139,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (155,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (137,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image4.jpg (122,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (134,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image6.jpg (112,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image7.jpg (121,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image8.jpg (154,3 KB, 2 załadowań)
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
Stary 2003-05-17, 19:53   #20
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Re: xanka do przeróbki cz. II

Cztery pierwsze i dwa ostanie zdjęcia to przykłady makijaży. Nie musisz oczywiście dosłownie się na nich wzorować, ale zwróć uwagę na mocniejsze podkreślenie oczu.

Gorące całuski [img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image24.jpg (196,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (28,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image9.jpg (29,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image18.jpg (73,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (35,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (79,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (25,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image6.jpg (23,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image13.jpg (26,9 KB, 3 załadowań)
Stary 2003-05-19, 13:36   #21
xanka
Zadomowienie

GG do xanka
Re: xanka do przeróbki ;)/ Aga

Aguś nie wiem jak Ci dziękować [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img]
Odpisuje dopiero teraz, bo przez weekend jakoś czasu nie było na dłuższe posiedzenia na wizażu.

Fryzurki super, myślę, że w miarę jak będą mi odrastać włosy to będzie można z nich zrobić cos podobnego jak na zdjeciach. Zreszta jakies pół roku temu miałam bardzo podobną fryzurę do tej drugiej, tyle że spod spodu wyłaniała sie równo obcięta, ukośna grzywka.

Zaopatrzyłam sie w wosk i żel w sprayu i uczę się odpowiednio układać włosy [img]icons/icon7.gif[/img] Fakt, że nie mają one połysku.. od dłuższego czasu walcze z tym matem.. Po farbowaniu ślicznie błyszczały, a teraz już nie bardzo.. Ale za radą mojej fryzjerki [img]icons/icon12.gif[/img] kuruje je teraz szamponem Welli, z serii Professional.

Co do mojej "gładziutkiej" cery [img]icons/icon12.gif[/img] to zdjęcie chyba troche oszukało, calkiem bezproblemowa to ona nie jest, ale może mocno kryjący podkład nie będzie konieczny.. Chyba będę musiała jeszcze zainwestować w korektor, na zdjęciu nie widać moich "pięknie" podkrążonych oczu [img]icons/icon12.gif[/img]
Odkryłam dawno zapomniany pastel do twarzy i ciała Sephory (leżał na dnie kosmetyczki [img]icons/icon12.gif[/img] ) i póki co chyba nieźle się sprawdza jako róż. To niesamowite jak zmienia się twarz muśnięta kolorem [img]icons/icon7.gif[/img]

Dziękuję Ci ślicznie za wszystkie rady [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]

A z okazji zbliżającego się lata, mam pytanie odnośnie okularów słonecznych.. Jaki kształt najbardziej by pasował ? Wrzucam kilka zdjęć dla przykładu. Zawsze miałam (bo też takie mi się podobały) proste, prostokątne, nie całkiem kanciaste, z zaokrąglonymi kantami (cos jak na 3. zdj.). Zresztą jak już mam kupować okulary, to dostaje szału bo nie wiem co przymierzać i nie mogę się zdecydować [img]icons/icon12.gif[/img]

No to tyle, już więcej nie będę mordować [img]icons/icon12.gif[/img]

Jeszcze raz dziękuję, nawet nie wiesz jaką miałam radochę czytając Twój post i oglądając zdjęcia [img]icons/icon10.gif[/img]
Stary 2003-05-19, 14:15   #22
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Re: xanka do przeróbki ;)/ Aga

xanka napisał(a):
> Odpisuje dopiero teraz, bo przez weekend jakoś czasu nie było na dłuższe posiedzenia na wizażu.
>

A już się bałam, że coś strasznie schrzaniłam i nie chcesz mnie więcej znać [img]icons/icon10.gif[/img]

> Dziękuję Ci ślicznie za wszystkie rady [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]
>

Naprawdę nie ma za co, zrobiłam to z ogromną przyjemnością [img]icons/icon7.gif[/img]

> A z okazji zbliżającego się lata, mam pytanie odnośnie okularów słonecznych.. Jaki kształt najbardziej by pasował ? Wrzucam kilka zdjęć dla przykładu. Zawsze miałam (bo też takie mi się podobały) proste, prostokątne, nie całkiem kanciaste, z zaokrąglonymi kantami (cos jak na 3. zdj.). Zresztą jak już mam kupować okulary, to dostaje szału bo nie wiem co przymierzać i nie mogę się zdecydować [img]icons/icon12.gif[/img]

Myślę, że w tych okularach nr 1 i 2 było by Ci super. Nie mogą być bardzo kanciaste. Muszą mieć dość łagodne te łuki. Zobacz jeszcze na moje. To są te same okulary, tylko z dwóch stron [img]icons/icon7.gif[/img]

>
> No to tyle, już więcej nie będę mordować [img]icons/icon12.gif[/img]
>

Możesz mnie mordować [img]icons/icon7.gif[/img] Jak będę wiedziała to pomogę [img]icons/icon20.gif[/img] Jak nie to nawet tortury nie pomogą [img]icons/icon10.gif[/img]

> Jeszcze raz dziękuję, nawet nie wiesz jaką miałam radochę czytając Twój post i oglądając zdjęcia [img]icons/icon10.gif[/img]

Bardzo się cieszę [img]icons/icon7.gif[/img]

Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image4.jpg (43,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (62,3 KB, 3 załadowań)
Stary 2003-05-19, 15:02   #23
Saga
Raczkowanie

Re: Do Xanki :-)

O ile dobrze pamiętam to jesteś z Krakowa [img]icons/icon7.gif[/img] Mam pytanie - gdzie obcinałaś włosy? Szukam właśnie dobrej fryzjerki i jakoś nie mogę znaleźć, a zauważyłam, że masz naprawdę dobrze dobraną fryzurkę. Chciałabym znaleźć fryzjerkę, która będzie przejawiać chociaż odrobinę inwencji, a w Krakowie, niestety, jeszcze takiej nie spotkałam.

Chyba pisałaś o niej na forum, ale jakoś nie mogę znaleźć tego wątku. Czy mogłabyś też napisać ile zapłaciłas za obcięcie włosów?
Saga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-19, 15:33   #24
xanka
Zadomowienie

GG do xanka
Re: Do Sagi :-)

hej [img]icons/icon7.gif[/img]

Od dluzszego czasu chodze do salonu NEO na ul. Grodzkiej (blizej Wawelu niz Rynku) i zawsze do Agnieszki Isztok (szczupla, ciemnie, dlugie wlosy).
Mam nadzieje ze bedziesz zadowolona, bo juz raz polecalam i jedna dziewczyna nie wyszla stamtąd zbyt szczesliwa [img]icons/icon12.gif[/img] Ale ja tam będę juz chyba zawsze wracac [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
Wpisze ten salon do "zlotego salonu" tylko musze zeskanowac jakos ich logo..
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości