Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-08-13, 12:48   #961
xestrellax
Rozeznanie

Dot.: Olejek rycynowy do włosów - część II

Cytat:
Napisane przez Alyssum Pokaż wiadomość
ja za swój rycynowy 100g zapłaciłam 5,80.
Trzymam całą noc od połowy włosów i nie mam suchych
to ja mam na osiedlu chyba jakąś straszną aptekę Nie wiem czy to przebitka i zależy od apteki lub firmy, z której jest olejek, ale ja ostatnio za olejek 30g zapłaciłam 4,90 zł. (jakaś firma Phyto
Pharm, może to kwestia firmy? Z jakich firm kupujecie?)
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
W poniedziałek kupiłam olejek rycynowy i zaczęłam stosować go codziennie na rzęsy.. Już widzę że są mocniejsze, troszkę dłuższe i czarniejsze ;D
Na włosy wczoraj nałożyłam 2 raz (na noc), wtarłam w skalp, po uprzednim ogrzaniu na dekielku od słoika położonym na gorącą szklankę z herbatą.. Na długość zmieszałam rycynę z olejkiem Alterra Migdał i Papaja i jestem po prostu załamana.. Nie wiem czy to wina olejku rycynowego, ale wczoraj przy nakładaniu wypadło mi bardzooo dużo włosów, dzisiaj przy myciu to samo..
Nie wiem co mam zrobić, czy stosować go tylko na końcówki i nie wcierać w skalp? Może mi nie służy? Miała któraś przez niego większe wypadanie?

Nie chciałabym go odstawiać, po po pierwszym stosowaniu włosy były takie ładne i odżywione.. ;(
Mi też mocno wypadają włosy, głównie przy zmywaniu. Ale ja generalnie mam problem z wypadaniem więc nie winię za to olejku, bo przy nakładaniu wypada mi tylko troszkę. Koszmarek jest przy myciu i potem czesaniu, bo wycierać włosy już gdzieś od miesiąca przestałam, robię tylko turban. Ale mam ten problem na co dzień i liczę bardzo gorąco na poprawę po olejku, tylko on po prostu potrzebuje czasu, jak wszystko.
Cytat:
Napisane przez Dum pugnas victor es Pokaż wiadomość
nooo, w takiej wersji rycyna zachowuje się jak klej też tak na początku zabawy w włosy zrobiłam
Ja nie mam takiego problemu z nakładaniem... Wstawiam buteleczkę do kubka z gorącą wodą, wystarczy na 5-10 minut, potem małymi partiami wylewam na palce i przeciągam delikatnie po skórze głowy. Robię masaż skóry, potem jeszcze trochę na resztę włosów i voila Robię luźny koczek co by nie popaprać całego łóżka, a rano zmywam szamponem Joanna Rzepa do włosów wypadających. 2 razy myję i jest dokładnie oczyszczona skóra i włosy z olejku, ale w sumie muszę spróbować kiedyś umyć raz, może wystarczy?
Dziś właśnie zmywałam po 3 nałożeniu. Na razie nie widzę najmniejszej zmiany na włosach, nawet w ich wyglądzie, ale dam mu szansę wykazania się Miesiąc to minimum zapewne.
Cytat:
Naprawdę?! Tylko że ja nakładam w dzień, a na noc zmywam, bo podobno jak się nakłada na noc i powieka jest długo zamknięta, to może się do oka dostać.. No nie wiem, zobaczę za jakiś czas, jak na razie po tygodniu stosowania nic mi nie jest
No co Ty...serio? Bo ja nakładam 2 razy w tygodniu, tak jak na włosy, ale po prostu na koniec przejeżdżam tłustymi od olejku palcami po rzęsach i brwiach, więc nie jest go dużo.
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się "czepiam" nazewnictwa, ale jest spora różnica między "rycyną" a "olejem rycynowym". Widzę, że często stosowany jest skrót, ale niezbyt on trafiony...Nie chciałabym (chyba żadna z nas?) żeby ktoś nowy tu wpadł, przeczytał "rycyna" i próbował gdzieś truciznę dostać

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rycyna
http://pl.wikipedia.org/wiki/Olej_rycynowy

Dziękuję za uwagę
Ale nawet tytuł wątku brzmi "olejek rycynowy"
Stary 2012-08-13, 13:17   #962
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
ja używam tego skrótu ale sądzę , że jak już ktoś tu wpadnie to ciekawość nie pozwoli mu przeczytać tylko jednego postu i dotrze do tego , że chodzi o olejek rycynowy
Nawet nie masz pojęcia jak duża część osób czyta wybiórczo

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Ale nawet tytuł wątku brzmi "olejek rycynowy"
O tym błędzie to już nawet nie wspomnę olejki to sobie mogą być, ale eteryczne.

Dobra, bo wyjdzie na to, że się jakoś strasznie czepiam wcześniej wspominała o tym bodajże tatty
To po prostu totalnie różne 'produkty', dlatego zwróciłam na to uwagę.

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2012-08-13 o 13:21
DMkAnia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 13:22   #963
Twitter
Zakorzenienie

Cytat:
Przepraszam, że się "czepiam" nazewnictwa, ale jest spora różnica między "rycyną" a "olejem rycynowym". Widzę, że często stosowany jest skrót, ale niezbyt on trafiony...Nie chciałabym (chyba żadna z nas?) żeby ktoś nowy tu wpadł, przeczytał "rycyna" i próbował gdzieś truciznę dostać

Dziękuję za uwagę
Dzięki za zwrócenie uwagi, ja chyba też stosowałam zamiennie a nie lubię robić błędów językowych Nieważne czy wątek o włosach czy o truciznach, myślę, że warto wiedzieć, że jest różnica między słowami, których używamy
Stary 2012-08-13, 13:27   #964
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
Napisane przez Twitter Pokaż wiadomość
Dzięki za zwrócenie uwagi, ja chyba też stosowałam zamiennie a nie lubię robić błędów językowych Nieważne czy wątek o włosach czy o truciznach, myślę, że warto wiedzieć, że jest różnica między słowami, których używamy
No i właśnie o to chodzi

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 13:29   #965
Dum pugnas victor es
Raczkowanie

Cytat:

Ja nie mam takiego problemu z nakładaniem... Wstawiam buteleczkę do kubka z gorącą wodą, wystarczy na 5-10 minut, potem małymi partiami wylewam na palce i przeciągam delikatnie po skórze głowy. Robię masaż skóry, potem jeszcze trochę na resztę włosów i voila Robię luźny koczek co by nie popaprać całego łóżka, a rano zmywam szamponem Joanna Rzepa do włosów wypadających. 2 razy myję i jest dokładnie oczyszczona skóra i włosy z olejku, ale w sumie muszę spróbować kiedyś umyć raz, może wystarczy?
Dziś właśnie zmywałam po 3 nałożeniu. Na razie nie widzę najmniejszej zmiany na włosach, nawet w ich wyglądzie, ale dam mu szansę wykazania się Miesiąc to minimum zapewne.
Noooo, to jest jakaś metoda dobry pomysł
ja też używam 'rycyna' , po mojej babci przejęłam ten skrócik ważne, że każdy wie o co chodzi
Stary 2012-08-13, 14:28   #966
HairMania
Wtajemniczenie

GG do HairMania

Cytat:
Wczoraj po raz 3 nałożyłam olejek rycynowy w skórę głowy i już widzę, że wyleciało mi mniej włosów Mam nadzieję że z czasem będzie ich jeszcze mniej
To bardzo dobrze
Ja gdy nakładam olejek na skalp to w ciągu dnia znajduje na szczotce góra 10 włosków , wypada mi ich trochę przy myciu ale sądzę , że to taka normalna ilość i nie muszę się tym martwić
Dziś mam bad hair day chyba niepotrzebnie kładłam isankę pod olej i jeszcze na olej joaśkę widocznie co za dużo to niezdrowo również jeśli chodzi o odżywki

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 18:22   #967
moniczka_90
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Witamy ,oczywiście że tak dla mnie dobrym kopem są włosy dziewczyn z wątku o olejach no i moje włosy po nocy z olejkami
ja byłam bardzo systematyczną włosomaniaczką jeszcze rok temu ale poszłam do pracy i niestety ale zaniedbałam włosy a wręcz je niszczyłam bo szef wywierał na mnie bardzo dużą presję chcę po prostu powrócić do moich starych włosowych nawyków bez których kiedyś nie mogłam żyć
moniczka_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 18:27   #968
xestrellax
Rozeznanie

Cytat:
Nawet nie masz pojęcia jak duża część osób czyta wybiórczo

O tym błędzie to już nawet nie wspomnę olejki to sobie mogą być, ale eteryczne.

Dobra, bo wyjdzie na to, że się jakoś strasznie czepiam wcześniej wspominała o tym bodajże tatty
To po prostu totalnie różne 'produkty', dlatego zwróciłam na to uwagę.
No fakt, ale większość osób używa tego zdrobnienia, choć na opakowaniu wyraźnie stoi jak wół: olej. Jednak tutaj już nie ma takich obaw, że myśląc "olejek" zamiast "olej" ktoś zrobi sobie krzywdę

Ponowię moje pytanie: z jakiej firmy kupujecie olej? Bo wychodzi na to, że ostatnio przepłaciłam
Stary 2012-08-13, 18:44   #969
WomanInWhite
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
hej
udzielałam się na początku pierwszej części, mogę do was dołączyć ?
olejek rycynowy stosuję nieustannie odkąd trafiłam na pierwszą część wątku jednak stosuje go bardzo nieregularnie a potrzebuję kopa żeby zacząć używac regularnie mam nadzieje, ze pomożecie
Witamy, witamy W grupie raźniej. Mnie motywują najbardziej zdjęcia jakie dziewczyny tym forum załączają... nic tylko im pozazdrościć Moje włosy też chcą takie być, jak już dorosną
WomanInWhite jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 18:46   #970
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez WomanInWhite Pokaż wiadomość
Witamy, witamy W grupie raźniej. Mnie motywują najbardziej zdjęcia jakie dziewczyny tym forum załączają... nic tylko im pozazdrościć Moje włosy też chcą takie być, jak już dorosną
gdzie można by obejżeć zdjęcia waszych włosów ?
Stary 2012-08-13, 19:08   #971
WomanInWhite
Raczkowanie

Cytat:

Dziękuję za uwagę
Ha! Nawet przez chwilę nie pomyślałam, że taki skrót mógłby wprowadzić kogoś w błąd. Ale fakt, mógłby. Kiedyś sama o mało co nie kupiłam czegoś zupełnie innego niż chciałam, po przeczytaniu interesującego mnie wątku na innym forum. Na całe szczęście, najpierw zapytałam czy produkt, który chciałam nabyć, był tym o którym czytałam

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
No fakt, ale większość osób używa tego zdrobnienia, choć na opakowaniu wyraźnie stoi jak wół: olej. Jednak tutaj już nie ma takich obaw, że myśląc "olejek" zamiast "olej" ktoś zrobi sobie krzywdę

Ponowię moje pytanie: z jakiej firmy kupujecie olej? Bo wychodzi na to, że ostatnio przepłaciłam
Ja kupuję właśnie PhytoPharm, 30g za ok. 3,60zł. Ale różnice w cenie tego samego produktu mogą być całkiem spore. W mojej okolicy są 4 apteki i w każdej inne ceny Muszę następnym zapytać, ile kosztuje opakowanie 100g
Stary 2012-08-13, 19:12   #972
moniczka_90
Zakorzenienie

ja mam teraz jakiś Microfarm 100 ml ale nie pamiętam ile płaciłam zawsze płatę coś ok. 4zł
Stary 2012-08-13, 19:17   #973
WomanInWhite
Raczkowanie

Cytat:
gdzie można by obejżeć zdjęcia waszych włosów ?
Ja nieśmiało podglądałam dziewczyny chyba na wątku dla prostowłosych, bo sama takie mam. A może i jeszcze na innych wątkach. Tyle ich teraz przeglądam, że już sama nie wiem hehe Tak ich włoski oglądam i marzę, że kiedyś moje też takie będą

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
ja mam teraz jakiś Microfarm 100 ml ale nie pamiętam ile płaciłam zawsze płatę coś ok. 4zł
To niezły interes, skoro ja płace prawie tyle samo za 30g hehe.
Stary 2012-08-13, 19:26   #974
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez WomanInWhite Pokaż wiadomość
Ja nieśmiało podglądałam dziewczyny chyba na wątku dla prostowłosych, bo sama takie mam. A może i jeszcze na innych wątkach. Tyle ich teraz przeglądam, że już sama nie wiem hehe Tak ich włoski oglądam i marzę, że kiedyś moje też takie będą

To niezły interes, skoro ja płace prawie tyle samo za 30g hehe.
ja moje włosy mam w albumie jakby co wiec możecie zobaczyć jaka mam tragedie na głowie
kurcze teraz to nie wiem już ile płacę może 6zł ? mojego obecnego olejku zostało mi 1/4 buteleczki więc niedługo będę musiała kupić nową i wam powiem ile u mnie kosztuje
Stary 2012-08-13, 20:06   #975
HairMania
Wtajemniczenie

GG do HairMania

Ja za 100g. oleju zapłaciłam ostatnio 7z groszami a firma to ''ProLab''
Moniczka_90 tutaj możesz pooglądać włoski
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=593877

Stary 2012-08-13, 20:28   #976
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Ja za 100g. oleju zapłaciłam ostatnio 7z groszami a firma to ''ProLab''
Moniczka_90 tutaj możesz pooglądać włoski
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=593877
bardzo dobrze znam ten wątek jak zapuszcze i ogarnę swoje to wtedy tam dołączę
Stary 2012-08-13, 21:23   #977
HairMania
Wtajemniczenie

GG do HairMania

Cytat:
bardzo dobrze znam ten wątek jak zapuszcze i ogarnę swoje to wtedy tam dołączę
ja ze swoimi rzadkimi włosiętami nawet nie mam co się tam pokazywać

Stary 2012-08-13, 22:01   #978
moniczka_90
Zakorzenienie

a mogę gdzieś zobaczyć zdjęcie Twoich włosów ? w jakims albumie albo moze wstawiałaś na któryms wątku ?
Stary 2012-08-13, 22:34   #979
HairMania
Wtajemniczenie

GG do HairMania

http://img39.imageshack.us/img39/795...losynablog.jpg
zdjęcie z kwietnia bodajże ? teraz mam cięcie na prosto

Stary 2012-08-13, 22:57   #980
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
http://img39.imageshack.us/img39/795...losynablog.jpg
zdjęcie z kwietnia bodajże ? teraz mam cięcie na prosto
chciałabym mieć już taką długość a jak zdjęcie z kwietnia to już na pewno są jeszcze dłuższe tez chce !
Stary 2012-08-13, 23:16   #981
HairMania
Wtajemniczenie

GG do HairMania

Cytat:
chciałabym mieć już taką długość a jak zdjęcie z kwietnia to już na pewno są jeszcze dłuższe tez chce !
A dużo brakuje Ci do takiej długości ? Pokaż jakieś zdjęcie najlepiej
Ja nigdy nie miałam problemu z porostem włosów zwykle bez niczego rosną mi 1,5-2cm. na miesiąc a grzywka to już całkiem nawet mam z nią problem , bo sama podcinam i jak mi tak szybko rośnie to potrafi się wywijać a ja muszę częściej podcinać tylko niestety jak widać na zdjęciu gęste i grube to one nie są choć w sumie już się przyzwyczaiłam
Raczej są tej samej długości ,bo ostatnio podcinałam o jakieś 7cm i staram się robić to co miesiąc nawet o 1cm w innym wypadku miałabym piórka na końcu . Mam nadzieję , że olej rycynowy mi je wzmocni i będę mogła zapuścić je o 5-10 cm więcej bez efektu miotły na końcach
Tak w ogóle to zdjęcie telefonem robiłam a wyszło ono jak koszmar

Edytowane przez HairMania
Czas edycji: 2012-08-13 o 23:26
Stary 2012-08-13, 23:23   #982
moniczka_90
Zakorzenienie

moje włosy wyglądają tak jak na załączonym zdjęciu. Są wyprostowane, naturalnie sa bardziej falowane jako, ze teraz są zniszczone to wyglądają jak wyglądają ale jak się wezmę za pielegnację i jak wróca do siebie to znowu będą gestsze tak jak dawniej
długo już jesteś na wątku ? długo systematycznie uzywac oleju rycynowego ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10sierpnia 2012 po keratynie.jpg (98,5 KB, 32 załadowań)
Stary 2012-08-14, 00:27   #983
HairMania
Wtajemniczenie

GG do HairMania

Cytat:
moje włosy wyglądają tak jak na załączonym zdjęciu. Są wyprostowane, naturalnie sa bardziej falowane jako, ze teraz są zniszczone to wyglądają jak wyglądają ale jak się wezmę za pielegnację i jak wróca do siebie to znowu będą gestsze tak jak dawniej
długo już jesteś na wątku ? długo systematycznie uzywac oleju rycynowego ?
Z tego co widzę są dość grube i gęste , ładne ale końcówki powinnaś czymś zabezpieczać ,ładnie wyglądają po kremie biedronkowym ochronnym be beauty wygładza i 'zlepia' końce
Ja jestem tu już od 2 lat
Dwa lata temu trafiłam na ten wątek olejowałam włosy przez jakieś 3-4 miesiące i były gęste jak nigdy dotąd ...zaczął się wrzesień szkoła zaczęły wypadać już potem odpuściłam olejowanie . Zaczęłam w tym roku od nowa luty/marzec do końca kwietnia iprzestałam ,bo nie mogłam domyć żadnego oleju . Teraz od tygodnia olejuję ,wszystko domywam włoski ślicznie lśnią są miękkie i tylko czekam aż się zagęszczą
Znalazłam zdjęcie z końca wakacji 2010r. czyli po moim pierwszym olejowaniu gdy tak mi zgęstniały włosy ale wtedy tylko w skalp wcierałam a do zdjęcia uczesał mnie wiatr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c737676bcfsksks.jpg (26,4 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez HairMania
Czas edycji: 2012-08-14 o 00:28
Stary 2012-08-14, 07:35   #984
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Z tego co widzę są dość grube i gęste , ładne ale końcówki powinnaś czymś zabezpieczać ,ładnie wyglądają po kremie biedronkowym ochronnym be beauty wygładza i 'zlepia' końce
Ja jestem tu już od 2 lat
Dwa lata temu trafiłam na ten wątek olejowałam włosy przez jakieś 3-4 miesiące i były gęste jak nigdy dotąd ...zaczął się wrzesień szkoła zaczęły wypadać już potem odpuściłam olejowanie . Zaczęłam w tym roku od nowa luty/marzec do końca kwietnia iprzestałam ,bo nie mogłam domyć żadnego oleju . Teraz od tygodnia olejuję ,wszystko domywam włoski ślicznie lśnią są miękkie i tylko czekam aż się zagęszczą
Znalazłam zdjęcie z końca wakacji 2010r. czyli po moim pierwszym olejowaniu gdy tak mi zgęstniały włosy ale wtedy tylko w skalp wcierałam a do zdjęcia uczesał mnie wiatr
zabezpieczam końce ale cóż. To teraz ja opowiam moją włosowa krótką w sumie historie o włosy zaczęłam manialalnie dbać jakiś własnie 2 lata temu, lutym 2011 (a może 2010 ) przestałam prostować włosy, przestałam też farbować, udzielałam się na wątku dla niefarbujących i mój odrost miał juz ok. 10-11cm zdrowych wręcz dziewiczych włosów. Ale znalazłam pracę w salonie fryzjerskim (gdzie pracuję do teraz) no i jak to w nowej pracy, nie bardzo wiedziałam na co mogę sobie pozwolić, w jakiej sprawie mogę się sprzeciwić itp. i tak własnie miałam robioną trwałą ondulację (żałuję tego jak niczego innego ) włosy poszły do ścięcia ale i tak jeszcze 3/4 tego co mam na głowie to ta trwała potem, ilka razy były rozjasniane i farbowane na zmiane no i efekt był taki jaki był, w dodatku nie miałam zupełnie czasu na olejowanie itp. wiec generalnie tragedia jeszcze ściął mnie tak tragicznie, ze prawie płakałam przed lustrem bo przerzedził mi wlosy. Ale w styczniu powiedziałam dość i teraz za każdym razem jak szef mi mówi "jutro ci zafarbujemy wlosy" to wtedy zaczynam się wykłócać i jak na razie skutecznie, włosy farbuję sama ale robię sam odrost, końce zafarbowane raz sa już nie ruszane farbą no i własnie teraz 10go zrobiłam równiez sama w domu prostowanie keratynowe już nawet nie ze względu żeby miec idealnie proste włosy ale żeby się odzywiły po keratynie no i po jednym myciu stwierdzam ze chyba efekt osiągnęłam
to chyba tyle
Stary 2012-08-14, 08:08   #985
Melmania
Raczkowanie

O rany - nie wiedziałam, że jak się pracuje w salonie to zmuszają do takich rzeczy... To szef co? trenował sobie na pracownikach?

Ja dopiero raczkuję w temacie dbania o włosy - zaczęłam w kwietniu bodajże i teraz doszłam do etapu, gdzie okazało się, że wcale nie mam prostych włosów
Właśnie odzwyczajam się od suszarki.
Włosy mam bardzo cienkie, ale już fajnie się błyszczą i nie wypadają tak jak w zeszłym roku (stres). Na razie nie mam się czym chwalić, ale mam nadzieję, że niedługo...
Na zdjęciu widać jakie kręciołki mi się zaczęły robić i jak fajnie się włosy błyszczą.
Po paru eksperymentach wiem, że jednak najlepiej służą mi oleje w tym rycyna (oraz Alterra migdał i papaja, gdzie na 2 miejscu w składzie jest Ricinus Communis Seed Oil). Po innych wynalazkach efekt jest gorszy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hair4.jpg (37,2 KB, 35 załadowań)
Melmania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 08:17   #986
moniczka_90
Zakorzenienie

Melmania to już zależy gdzie się trafi... jak byłam na praktykach i chodziłam z 10cm rzucającym się w oczy odrostem to jakoś nic mi nikt nie powiedział, ze mam coś z tym zrobić bo wstyd, a teraz nagminnie o coś się czepia także na prawde zalezy. A jeszcze jak byłam nowa i tak jak mówiłam, nie wiedziałam na co mogę sobie pozwolić to po prostu słuchałam wszystkich obelg.

P.S. masz śliczny kolor włosów
Stary 2012-08-14, 11:26   #987
WomanInWhite
Raczkowanie

Ładne macie włosy dziewczyny!

Ja parę dni temu farbowałam włosy, choć miałam czekać do przyszłego miesiąca, ale nie mogłam już znieść ich koloru (wciąż się męczę z uzyskaniem odpowiedniego po rozjaśnieniu). Jednak mam nadzieję, że olejowanie pomoże i nie zobaczę negatywnych skutków farbowania Póki co, po jednej nocy z olejem rycynowym i oliwą, wszystko wygląda ok, oby tak było dalej hehe.
Stary 2012-08-14, 11:39   #988
HairMania
Wtajemniczenie

GG do HairMania

A pomyśleć że jeszcze niedawno marzyłam o pracy w salonie fryzjerskim
Musiało Ci być bardzo trudno powiedzieć pierwszy raz -nie , bo w końcu to szef ...
Ale czasem gdy jestem z kimś w salonie f. to dostrzegam pewną zależność a mianowicie albo wszystkie mają kręcone albo wszystkie proste włosy i albo blond albo ciemne
Melmania zrezygnować z suszarki nie jest trudno , a efekty są fajne

Stary 2012-08-14, 12:02   #989
Caarroolliinnee
Raczkowanie

ja się dzisiaj lub jutro wybieram po olejerek rycynowy. Jak ostatnio kupowałam to miałam dwa lub trzy razy pod rząd ten z Phyto Farm i nie wiem .. jakoś mi on nie pasuje. Wcześniej miałam jakiś taki z innej w ogóle nie nanej firmy, był bardziej gęsty i jakos byłam bardziej zadowolona. nie wiem od czego to zależy, niby ten sam olej a jednak co firma to drobne różnice widać

Caarroolliinnee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 12:40   #990
HairMania
Wtajemniczenie

GG do HairMania

Cytat:
Napisane przez Caarroolliinnee Pokaż wiadomość
ja się dzisiaj lub jutro wybieram po olejerek rycynowy. Jak ostatnio kupowałam to miałam dwa lub trzy razy pod rząd ten z Phyto Farm i nie wiem .. jakoś mi on nie pasuje. Wcześniej miałam jakiś taki z innej w ogóle nie nanej firmy, był bardziej gęsty i jakos byłam bardziej zadowolona. nie wiem od czego to zależy, niby ten sam olej a jednak co firma to drobne różnice widać
Ja chyba nigdy nie zauważałam różnicy a miałam z 3 firm
ps.kliknięte

Odpowiedz

Tagi
odbudowa, pielęgnacja włosów, wlosy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości