Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-08-14, 12:54   #991
Melmania
Raczkowanie

Dot.: Olejek rycynowy do włosów - część II

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Melmania to już zależy gdzie się trafi... jak byłam na praktykach i chodziłam z 10cm rzucającym się w oczy odrostem to jakoś nic mi nikt nie powiedział, ze mam coś z tym zrobić bo wstyd, a teraz nagminnie o coś się czepia także na prawde zalezy. A jeszcze jak byłam nowa i tak jak mówiłam, nie wiedziałam na co mogę sobie pozwolić to po prostu słuchałam wszystkich obelg.

P.S. masz śliczny kolor włosów
Dzięki - kolor naturalny wreszcie! I już się nie dam namówić na farbowanie chyba, że całkowicie osiwieję

Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
A pomyśleć że jeszcze niedawno marzyłam o pracy w salonie fryzjerskim
Musiało Ci być bardzo trudno powiedzieć pierwszy raz -nie , bo w końcu to szef ...
Ale czasem gdy jestem z kimś w salonie f. to dostrzegam pewną zależność a mianowicie albo wszystkie mają kręcone albo wszystkie proste włosy i albo blond albo ciemne
Melmania zrezygnować z suszarki nie jest trudno , a efekty są fajne
Oj wcale nie tak łatwo. Zwłaszcza jak się myje włosy rano a przed pracą jeszcze trzeba z psem na spacer wyjść Teraz póki jest ciepło to spoko - mogę wychodzić w wilgotnych, ale jesienią i zimą Może do tego czasu uda mi się przejść na mycie raz na 2 dni i to na dodatek wieczorem

W ogóle jak patrzę na Wasze włosy i co jedna ma gęstszą grzywę to aż mi głupio z tymi moimi lichotami, ale przynajmniej mam motywację.
Melmania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 13:13   #992
HairMania
Wtajemniczenie

GG do HairMania

Cytat:
Napisane przez Melmania Pokaż wiadomość
Oj wcale nie tak łatwo. Zwłaszcza jak się myje włosy rano a przed pracą jeszcze trzeba z psem na spacer wyjść Teraz póki jest ciepło to spoko - mogę wychodzić w wilgotnych, ale jesienią i zimą Może do tego czasu uda mi się przejść na mycie raz na 2 dni i to na dodatek wieczorem

W ogóle jak patrzę na Wasze włosy i co jedna ma gęstszą grzywę to aż mi głupio z tymi moimi lichotami, ale przynajmniej mam motywację.
Ja też myję rano Nie lubię wieczorem , bo rano są jakieś nie do życia . Lubię ten efekt od razu po umyciu gdy są takie świeże i puszyste . Muszę jednak przestawić się na wieczorne mycie , bo teraz może i jest dobrze ale gdy zaczęłam je olejować schną godzinę a czasem i dłużej , a we wrześniu będzie ciężko tak wcześnie wstawać . Ojj nie na pewno nie masz rzadszych włosków ode mnie
Ja tylko raz w życiu miałam w miarę gęste włosy i to właśnie na zdjęciu z wakacji które tu wklejałam .Teraz mam pewnie 3x rzadsze o ile nie gorzej . Ja je wtedy podcięłam i od tego mi się posypały ,do tej pory tego żałuję ale co tam , może olejek rycynowy nam pomoże

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 17:55   #993
moniczka_90
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
A pomyśleć że jeszcze niedawno marzyłam o pracy w salonie fryzjerskim
Musiało Ci być bardzo trudno powiedzieć pierwszy raz -nie , bo w końcu to szef ...
Ale czasem gdy jestem z kimś w salonie f. to dostrzegam pewną zależność a mianowicie albo wszystkie mają kręcone albo wszystkie proste włosy i albo blond albo ciemne
Melmania zrezygnować z suszarki nie jest trudno , a efekty są fajne
dokładnie, było bardzo trudno. Szczególnie, ze patrząc co on wyprawia na włosach niektórych to szczęka opada i sie mówi po prostu "wow" więc myślałam sobie "kurcze, może on ma racje, ze wyglądam tak beznadziejnie, w końcu on się zna" no i niestety ale pożałowałam. Trwała - niewypał, rozjaśnianie - niewypał, strzyzenie - niewypał dlatego nie wiem czy mam przedłużać umowę jak ta sie skończy czy szukac czegoś nowego, pocieszam się tym, ze jakbym była bezrobotna to miałabym duuuuzo czasu na pielegnacje włosów

Cytat:
Ja chyba nigdy nie zauważałam różnicy a miałam z 3 firm
ja teraz nie widzę już różnicy między olejkami ale jak zaczynałam to przygodę z olejem rycynowym to pamiętam, ze olejek w większej butelce był jakiś taki gorszy od tego o mniejszej ilości
moniczka_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 20:09   #994
Dum pugnas victor es
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez WomanInWhite Pokaż wiadomość
Mnie motywują najbardziej zdjęcia jakie dziewczyny tym forum załączają... nic tylko im pozazdrościć Moje włosy też chcą takie być, jak już dorosną
Dziewczyny mają piękne włosy ale obawiam się, że większośc poza moim zasięgiem
Ale mnie motywują najbardziej zdjecia tych włosowych historii, na których ewidentnie widac, że włosy krótkie były cienkie, rzadkie, bez objętości..... a potem, jak te włosy rosną, już w trakcie pielęgnacji, to nawet nie powiedziałabym, że z takich cieniutkich taka czupryna wyrośnie może i u mnie tak będzie
Stary 2012-08-14, 21:19   #995
HairMania
Wtajemniczenie

GG do HairMania

Cytat:
Napisane przez Dum pugnas victor es Pokaż wiadomość
Ale mnie motywują najbardziej zdjecia tych włosowych historii, na których ewidentnie widac, że włosy krótkie były cienkie, rzadkie, bez objętości..... a potem, jak te włosy rosną, już w trakcie pielęgnacji, to nawet nie powiedziałabym, że z takich cieniutkich taka czupryna wyrośnie może i u mnie tak będzie
Dokładnie bo najbardziej zachwyca gdy się zrobi 'coś' z 'niczego'
Ja chyba nawet poproszę siostrę o zrobienie zdjęcia i tak co miesiąc

Stary 2012-08-15, 10:09   #996
WomanInWhite
Raczkowanie

Cytat:
Te zdjęcia z włosowych historii też uwielbiam, bo dokładanie jak mówisz, one dają nadzieję, że też mogę takie włosy mieć, jednocześnie sprowadzają trochę na ziemię, bo pokazują, że nie ma nic za darmo i będzie trzeba trochę poczekać na upragnione efekty I właśnie dzięki temu nie zniechęcam się, bo jestem na etapie szukania tych odpowiednich kosmetyków, które sprawią że sama będę posiadaczką takich wspaniałych włosów

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Hehe ja już w zeszłym miesiącu robiłam pierwsze zdjęcie Może nie po to, żeby się nimi potem chwalić, tylko żeby lepiej widzieć jak włosy się zmieniają. I kiedy będę już miała dość tego całego smarowania i wcierania, to będę wracać do pierwszego zdjęcia po motywację

Żeby nie było całkiem nie na temat. W końcu dotarła do mnie buteleczka z atomizerem i wczoraj aplikowałam olej rycynowy na skórę głowy i włosy u nasady Wreszcie bezboleśnie i bez wyrwanych włosów, i nawet mogłam zrobić krótki masaż głowy Jestem bardzo zadowolona z tej metody

Edytowane przez WomanInWhite
Czas edycji: 2012-08-15 o 10:12
WomanInWhite jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 10:37   #997
HairMania
Wtajemniczenie

GG do HairMania

Cytat:
[/COLOR]

Hehe ja już w zeszłym miesiącu robiłam pierwsze zdjęcie Może nie po to, żeby się nimi potem chwalić, tylko żeby lepiej widzieć jak włosy się zmieniają. I kiedy będę już miała dość tego całego smarowania i wcierania, to będę wracać do pierwszego zdjęcia po motywację

Żeby nie było całkiem nie na temat. W końcu dotarła do mnie buteleczka z atomizerem i wczoraj aplikowałam olej rycynowy na skórę głowy i włosy u nasady Wreszcie bezboleśnie i bez wyrwanych włosów, i nawet mogłam zrobić krótki masaż głowy Jestem bardzo zadowolona z tej metody
Ja dodatkowo jeszcze dolewam troszkę wody co by lepiej się 'psiukało' i faktycznie tak jest lepiej wystarczy buteleczką potrząsnąć i olej z wodą wymieszany i można psiukać

Stary 2012-08-15, 10:57   #998
WomanInWhite
Raczkowanie

Cytat:
Ja dodatkowo jeszcze dolewam troszkę wody co by lepiej się 'psiukało' i faktycznie tak jest lepiej wystarczy buteleczką potrząsnąć i olej z wodą wymieszany i można psiukać
Ja dodaję eliksir z GP, więc jest podwójna korzyść I właśnie mi się zrobiła taka dwufazowa odżywka
Stary 2012-08-15, 12:05   #999
HairMania
Wtajemniczenie

GG do HairMania

Cytat:
Ja dodaję eliksir z GP, więc jest podwójna korzyść I właśnie mi się zrobiła taka dwufazowa odżywka
Fajny pomysł może ja jeszcze miodek rozcieńczę w tej wodzie, to by było dodatkowe nawilżenie

Stary 2012-08-15, 17:33   #1000
Dum pugnas victor es
Raczkowanie

Cytat:
ja to samo mi TŻ fotkę głowy robi, też co miesiąc i tak minimum przez rok

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Te zdjęcia z włosowych historii też uwielbiam, bo dokładanie jak mówisz, one dają nadzieję, że też mogę takie włosy mieć, jednocześnie sprowadzają trochę na ziemię, bo pokazują, że nie ma nic za darmo i będzie trzeba trochę poczekać na upragnione efekty I właśnie dzięki temu nie zniechęcam się, bo jestem na etapie szukania tych odpowiednich kosmetyków, które sprawią że sama będę posiadaczką takich wspaniałych włosów
dokładnie, ja też cierpliwie wcieram oleje, odzywiam, maskuję... ehhh, pokrzywkę piję, suplementuję i tylko czekam na te efekty ale tez prawda jest taka, że wcześniej totalnie nic nie robiłam, więc myślę, że powinny się poprawic
Stary 2012-08-15, 17:33   #1001
natalek_90
Raczkowanie

dziewczyny jak wy mieszacie olejek rycynowy z wodą? probowałam i za nic nie chce taka mieszanka przez atomizer przejść. po prostu sie zapycha. A moze to wina atomizera ?
cel III- 70cm
natalek_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 17:47   #1002
Dum pugnas victor es
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez natalek_90 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak wy mieszacie olejek rycynowy z wodą? probowałam i za nic nie chce taka mieszanka przez atomizer przejść. po prostu sie zapycha. A moze to wina atomizera ?
może tak byc, bo on jest gęsty... a może więcej wody mu dolej, albo soku z aloesu
Stary 2012-08-15, 18:05   #1003
natalek_90
Raczkowanie

Cytat:
może tak byc, bo on jest gęsty... a może więcej wody mu dolej, albo soku z aloesu
dziekuje za pomoc . spróbuje z większą ilością wody
cel III- 70cm
Stary 2012-08-15, 20:16   #1004
Melmania
Raczkowanie

Macie rację, zdjęcia innych motywują bardzo. Ja zaczęłam robić swoim włosom sama mam nadzieję, że będzie widać efekty, choć człowiek jest strasznie niecierpliwy i chciałby je widzieć już po miesiącu...
Dzisiaj olejek sam, bez ulepszaczy i jeszcze bez "psikacza" bo muszę najpierw zużyć jego zawartość...
Melmania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 20:33   #1005
HairMania
Wtajemniczenie

GG do HairMania

Cytat:
wymieszaj olej rycynowy z innym olejem np. winogronowym , z oliwą z oliwek -ogólnie z tymi które łatwiej się nakłada -rzadszymi

Stary 2012-08-15, 20:46   #1006
natalek_90
Raczkowanie

Cytat:
wymieszaj olej rycynowy z innym olejem np. winogronowym , z oliwą z oliwek -ogólnie z tymi które łatwiej się nakłada -rzadszymi
może byc kokos? zależy mi na tym aby łatwiej nakładało sie na skalp, mam geste włosy ciezko sie nakłada, ale kokos na skalp chyba sie nie nadaje... moze lepiej oliwa
cel III- 70cm
Stary 2012-08-15, 21:13   #1007
HairMania
Wtajemniczenie

GG do HairMania

Cytat:
może byc kokos? zależy mi na tym aby łatwiej nakładało sie na skalp, mam geste włosy ciezko sie nakłada, ale kokos na skalp chyba sie nie nadaje... moze lepiej oliwa
A kokos jest bardziej płynny niż rycynowy ? bo ja nie mam pojęcia nie używałam nigdy jeśli tak to spróbuj możesz też dolać do tego oliwy jeśli nadal będziesz miała problem z psiukaniem

Stary 2012-08-15, 21:26   #1008
natalek_90
Raczkowanie

Cytat:
A kokos jest bardziej płynny niż rycynowy ? bo ja nie mam pojęcia nie używałam nigdy jeśli tak to spróbuj możesz też dolać do tego oliwy jeśli nadal będziesz miała problem z psiukaniem
ma forme stałą ale po podgrzaniu jest bardziej płynny. będe eksperymentować.
dziękuje , jestem poczatkujacą włosomaniaczką i jestem wdzięczna za wszelkie porady
cel III- 70cm
Stary 2012-08-15, 21:36   #1009
HairMania
Wtajemniczenie

GG do HairMania

Cytat:
ma forme stałą ale po podgrzaniu jest bardziej płynny. będe eksperymentować.
dziękuje , jestem poczatkujacą włosomaniaczką i jestem wdzięczna za wszelkie porady
Próbuj próbuj
Proszę bardzo , od tego tu jesteśmy

Stary 2012-08-15, 21:45   #1010
WomanInWhite
Raczkowanie

Ja dałam ok. 1/4 oleju rycynowego, bo miałam już resztkę, a zapomniałam kupić i resztę eliksiru Rozpyla się bez problemu. Przed użyciem wstrząsnąć

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Możesz spróbować z olejem kokosowym, ale on ma formę stałą, więc będziesz musiała podgrzewać przed rozpylaniem Ale moim zdaniem powinno się bez problemu rozpylać z wodą czy innym płynnym specyfikiem

Edytowane przez WomanInWhite
Czas edycji: 2012-08-15 o 21:46
Stary 2012-08-16, 03:25   #1011
marcheweczka
Raczkowanie

Witam dziewczyny. Ja mieszam rycynkę z naftą i olejkiem Himalaya Herbals, podgrzewam i daje na skalp oraz włosy. Robię jeszcze trochę innych rzeczy w nadziei, że przestaną tak lecieć
Stary 2012-08-16, 07:21   #1012
moniczka_90
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. Ja mieszam rycynkę z naftą i olejkiem Himalaya Herbals, podgrzewam i daje na skalp oraz włosy. Robię jeszcze trochę innych rzeczy w nadziei, że przestaną tak lecieć
kilka dni temu sobie przypomniałam o oleju Himalaya i chyba sobie kupię bo był dość przyjemny w używaniu ale to chyba już w przyszłym miesiacu, w ogóle mam nadzieję, ze mój olejek rycynowy tez wytrzyma do konca tego miesiaca bo już kompletnie nie mam kasy
moniczka_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 07:43   #1013
natalek_90
Raczkowanie

Cytat:
Ja dałam ok. 1/4 oleju rycynowego, bo miałam już resztkę, a zapomniałam kupić i resztę eliksiru Rozpyla się bez problemu. Przed użyciem wstrząsnąć

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Możesz spróbować z olejem kokosowym, ale on ma formę stałą, więc będziesz musiała podgrzewać przed rozpylaniem Ale moim zdaniem powinno się bez problemu rozpylać z wodą czy innym płynnym specyfikiem
zmieszałam rycyne, kokos i oliwe z oliwek. zostawiłam na godzinkę i dzis mam siano na głowie. nawet nie uzyłam szuszarki tylko schły same. oczywiscie dałam po umyciu odzywke isany różową. może za duzo tego wszystkiego? po rycynie i kokosie samym tak nie było.
cel III- 70cm
Stary 2012-08-16, 10:17   #1014
WomanInWhite
Raczkowanie

Cytat:
zmieszałam rycyne, kokos i oliwe z oliwek. zostawiłam na godzinkę i dzis mam siano na głowie. nawet nie uzyłam szuszarki tylko schły same. oczywiscie dałam po umyciu odzywke isany różową. może za duzo tego wszystkiego? po rycynie i kokosie samym tak nie było.
A używałaś już wcześniej oliwę z oliwek? Może po prostu ona Ci nie służy? Albo efekt będzie lepszy, jeżeli zostawisz na dłużej niż godzinę
Stary 2012-08-16, 11:52   #1015
HairMania
Wtajemniczenie

GG do HairMania

Cytat:
A używałaś już wcześniej oliwę z oliwek? Może po prostu ona Ci nie służy? Albo efekt będzie lepszy, jeżeli zostawisz na dłużej niż godzinę
Właśnie też tak pomyślałam , ja oleje trzymam minimum 2-3 godziny i zawsze jestem zadowolona z efektu A może po prostu te połączenie Ci nie służy , próbowałaś już olej rycynowy z kokosem to teraz może spróbuj oleju rycynowego z oliwą może akurat znajdziesz winowajcę tego puchu

Stary 2012-08-16, 12:38   #1016
Dum pugnas victor es
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
fajny jest Himalaya, tez go mam w swoich zbiorach ale odkąd pokochałam Alterrę (z wzajemnością ), już praktycznie go nie stosuję.... no może raz na ruski rok
Stary 2012-08-16, 12:59   #1017
HairMania
Wtajemniczenie

GG do HairMania

Cytat:
fajny jest Himalaya, tez go mam w swoich zbiorach ale odkąd pokochałam Alterrę (z wzajemnością ), już praktycznie go nie stosuję.... no może raz na ruski rok

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=637668

Stary 2012-08-16, 18:23   #1018
xestrellax
Rozeznanie

Cytat:

To niezły interes, skoro ja płace prawie tyle samo za 30g hehe.
Dokładnie...
Cytat:
Ja za 100g. oleju zapłaciłam ostatnio 7z groszami a firma to ''ProLab''
Moniczka_90 tutaj możesz pooglądać włoski
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=593877
To i tak nieźle, skoro ja zapłaciłam 5 za 30g Więcej nie poproszę mamy o kupno, sama pójdę i nie wezmę pierwszego lepszego w pierwszej lepszej aptece

Cytat:
Ja dopiero raczkuję w temacie dbania o włosy - zaczęłam w kwietniu bodajże i teraz doszłam do etapu, gdzie okazało się, że wcale nie mam prostych włosów
Właśnie odzwyczajam się od suszarki.
Włosy mam bardzo cienkie, ale już fajnie się błyszczą i nie wypadają tak jak w zeszłym roku (stres). Na razie nie mam się czym chwalić, ale mam nadzieję, że niedługo...
Na zdjęciu widać jakie kręciołki mi się zaczęły robić i jak fajnie się włosy błyszczą.
Po paru eksperymentach wiem, że jednak najlepiej służą mi oleje w tym rycyna (oraz Alterra migdał i papaja, gdzie na 2 miejscu w składzie jest Ricinus Communis Seed Oil). Po innych wynalazkach efekt jest gorszy.
Masz bardzo ładne włosy Jakie inne oleje jeszcze ci służą? Korci mnie oliwa z oliwek, ale nie wiem jakie jest jej działanie na włosy.
Cytat:

Zawsze można myć wieczorem, ja tak robię zawsze, kiedy mam zajęcia czy jakieś praktyki itp. i jest ok Chociaż ja mam w przeciwieństwie do wielu osób tak, że wolę swoje włosy po nocy niż tu po myciu, bo nie są tak napuszone.
A co do wyglądu i ilości moich włosów to ja się w ogóle nie będę wypowiadać
Cytat:
Ja właśnie też wczoraj znalazłam butelkę po leku do włosów (beznadziejnym swoją drogą) i nałożyłam olejek zmieszany z wodą (ok. łyżka oleju na 30 ml ciepłej wody) i było duuużo lepiej! Chociaż miałam wrazęnie, że są za malo naolejowane, no ale przekonała mnie jedna z blogerek, że im mniej tym lepiej, bo włosy więcej przyjmą A najlepsze jest to, że mam akurat taką fajną butelkę, gdzie ten atomizer nie jest bezpośrednio przy butelce, tylko jest jeszcze taka obrotowa plastikowa rurka, którą można włożyć między włosy i psiknąć bezpośrednio na skalp bez specjalnego rozgarniania
Także polecam psikanie!
Cytat:
Może za dużo olejku? Ja dałam ok. łyżkę stołową na 30 ml ciepłej wody, trzeba co jakiś czas porządnie wstrząsnąć.

Dzisiaj pierwszy raz zmywałam olej szamponem dla dzieci Babydream, bo chcę się przestawić na szampony bez SLS. Pięknie zmył olej za pierwszym razem! Ale coś mnie później głowa swędziała...co prawda dziwnie w jednym miejscu, no ale... Mam nadzieję, że to nie od szamponu...
Stary 2012-08-16, 18:28   #1019
ejda91
Przyczajenie

Smile Dot.: Olejek rycynowy do włosów - część II

Hej Chciałabym się z wami podzielić moim doświadczeniem na temat olejku rycynowego .
Miałam strasznie zniszczone włosy przez ponad 3 lata dzień w dzień używałam prostownicy, kłaczki to była jakaś masakra do tego farbowanie, rozjaśnianie z czarnego do rudej marchewki bla..blaa..bla..
Do tego ciąża.. Przez całe 9 msc prostowałam włosy.. maleństwo zabrało mi wszystkie witaminy w dodatku ta prostownica ;-/ Po porodzie wzięłam się ostro za renegenerację włosków .
Używam do tego :
Olejku rycynowego + 2 żółtka + olej kokosowy + miód + oliwa z oliwek+ nafta kosmetyczna+ połow soku z cytryny raz nakładam na mokre raz na suche, zależy jak mi się chce folia bądź czepek ,ręcznik i heja potrafię nawet spać z tym cudem , ale w nocy wstaję i myję głowę bo nie mogę się wyspać

włosy po miesiacu regularnego stosowania normalnie "przyszły do siebie"
są miękkie, nie puszą się , ładnie się układają , zero rozdwojonych końcówek , odnoszę wrażenie jakby było ich więcej bomba a najlepsze, żeee.. widać mały meszek na skroni czyli wyrastają nowe włoski jupppii
dodam jeszcze , że odstawiłam prostownice , suszarke używam bardzo rzadko, i łykam bellise i tabletki z biovaxu i calcium <te tabletki ale nie pamiętam dalszej nazwy )
przymierzałam sie do picia drożdży ale odpadłam po dniowej wizycie w toalecie

Z szczerym sercem mogę powiedzieć, że ta maseczka z olejku działa jak narazie cuda
ejda91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 20:02   #1020
magdemizz
Przyczajenie

Heej, ja mam takie pytanie. Może dość glupie. Nie farbowałam nigdy włosów. Czy olejek "robi " odrosty? tzn. ze jak przestanę go uzywać to będę miała odrost? Z góry dziękuje
magdemizz jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
odbudowa, pielęgnacja włosów, wlosy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości