Kupujemy BB Creamy II - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-09-05, 12:10   #1651
xiah
Rozeznanie

Dot.: Kupujemy BB Creamy II

Zygmuś wysłałam przelew za wszystko z zam11, próbek, vita shake kiwi 10szt, za przesyłkę. Nie wiem czy będzie nadpłata, ale nawet jeśli to na pewno się nie zmarmuje
Prosiłabym też o tą resztkę BRTC i próbkę Skin79 Gold jeśli wciąż jest taka możliwość (podasz koszt? bo już nie wiem ile powinnam zapłacić).
Na Kose innych chętnych raczej nie będzie więc pewnie wezmę całe opakowanie 25g, za kilka dni się okaże i wtedy proszę napisz mi ile mam jeszcze dopłacić. Dziękuję!
xiah jest offline  
Stary 2011-09-05, 14:26   #1652
Shazney
Zakorzenienie

Dobra, robię przelew, bo przecież niedługo będę musiała wziąć kredyt, żeby móc co do gara wsadzić

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline  
Stary 2011-09-05, 16:11   #1653
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
Zygmuś wysłałam przelew za wszystko z zam11, próbek, vita shake kiwi 10szt, za przesyłkę. Nie wiem czy będzie nadpłata, ale nawet jeśli to na pewno się nie zmarmuje
Prosiłabym też o tą resztkę BRTC i próbkę Skin79 Gold jeśli wciąż jest taka możliwość (podasz koszt? bo już nie wiem ile powinnam zapłacić).
Na Kose innych chętnych raczej nie będzie więc pewnie wezmę całe opakowanie 25g, za kilka dni się okaże i wtedy proszę napisz mi ile mam jeszcze dopłacić. Dziękuję!
Ja wezmę resztę Kose. Zaraz będę wpisywać wszystko w arkusz.

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
zygmusiu, moje ostatnie prośby;p dopisz mi te 5 słoiczków po 5ml do zamówienia i podlicz jeśli jest taka możliwość(chyba, że te słoiczki pójdą z kolejnego Twojego zamówienia i nie wiesz ile wyniesie jeden słoiczek )

i więcej mnie nie kuście
Wpiszę słoiczki

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Dobra, robię przelew, bo przecież niedługo będę musiała wziąć kredyt, żeby móc co do gara wsadzić
Musimy wszystkie iść na odwyk zakupowy

Kupiłam folię, więc mogę pakować przesyłki.
zygmus jest offline  
Stary 2011-09-05, 16:17   #1654
anka1892
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość

Zgadza się. Obkupiłyśmy się, więc teraz powinien być etap testowania! A Wy ciągle kusicie. Ja jestem totalnie spłukana. Mam kilka rzeczy, które mnie kuszą, ale to jak dostanę(o ile dostanę) stypendium którekolwiek ().
na razie odwyk i mówię serio
anka1892 jest offline  
Stary 2011-09-05, 16:44   #1655
tryagain
Raczkowanie

Też potrzebuję odwyku! Może otwórzmy grupę wsparcia? Odłożyłam sobie ostatnio trochę pieniędzy na jesienne ciuchu, a ostatecznie wszystko poszło na ebayu, ehhh

Pisałam Wam niedawno, że zamówiłam mamie próbki bio-essence i dostałam 1 komplet zamiast 3. Odczekałam jeszcze kilka dni i napisałam do sprzedawcy, który wmawiał mi uparcie, że wysłał 3 komplety w jednej kopercie Po długiej walce się poddał i PODOBNO wyśle jeszcze raz.

Zapuszczam włosy

cel- do łokci!

tryagain jest offline  
Stary 2011-09-05, 17:39   #1656
xiah
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez tryagain Pokaż wiadomość
Pisałam Wam niedawno, że zamówiłam mamie próbki bio-essence i dostałam 1 komplet zamiast 3. Odczekałam jeszcze kilka dni i napisałam do sprzedawcy, który wmawiał mi uparcie, że wysłał 3 komplety w jednej kopercie Po długiej walce się poddał i PODOBNO wyśle jeszcze raz.
Uświadomisz nas który sprzedawca robi takie jaja? Przestroga przed zakupami u niego.
xiah jest offline  
Stary 2011-09-05, 17:53   #1657
tryagain
Raczkowanie

Cytat:
Uświadomisz nas który sprzedawca robi takie jaja? Przestroga przed zakupami u niego.
thousandin
"Najlepsze" jest to, że ma 99,5% positive feedback

Zapuszczam włosy

cel- do łokci!

tryagain jest offline  
Stary 2011-09-05, 18:21   #1658
auraria
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2

Jest folia, super paczuszka pójdzie.
Zygmus coś namieszałam z wpłatami, kilka dni temu przelałam jakąś kwotę z kosmosu około 28 zł, a następnie 32 i coś z arkusza próbek i się pogubiłam i nie wiem co i jak na dzień dzisiejszy. Przepraszam chyba jestem przepracowana
auraria jest offline  
Stary 2011-09-05, 19:02   #1659
Yoko99
Raczkowanie

GG do Yoko99

Zymusiu przelałam pieniądze za próbki, przepraszam, że tak późno - miałam spontaniczny wyjazd
Yoko99 jest offline  
Stary 2011-09-05, 19:35   #1660
Shazney
Zakorzenienie

Cytat:
Taaak! I to już nie są żarty

and random compliments.
Shazney jest offline  
Stary 2011-09-05, 19:53   #1661
jalouse
Wtajemniczenie

agabil1 slicznie dziekuję za wysyłkę Dzisiaj przyszła i wieczorem testuję
jalouse jest teraz online  
Stary 2011-09-05, 20:09   #1662
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez jalouse Pokaż wiadomość
agabil1 slicznie dziekuję za wysyłkę Dzisiaj przyszła i wieczorem testuję
dzięki za info

Basiulek, Ty chciałaś 5g, tak?
wysyłam PW

agabil1 jest offline  
Stary 2011-09-05, 20:36   #1663
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

Cytat:
Cytat:
Napisane przez tryagain Pokaż wiadomość
thousandin
"Najlepsze" jest to, że ma 99,5% positive feedback
Kupiłam u niego 4 duże zestawy próbek, narzekać mogę tylko na wysyłkę, bo wysyła je jakieś 10 dni po zakupie...

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Jest folia, super paczuszka pójdzie.
Zygmus coś namieszałam z wpłatami, kilka dni temu przelałam jakąś kwotę z kosmosu około 28 zł, a następnie 32 i coś z arkusza próbek i się pogubiłam i nie wiem co i jak na dzień dzisiejszy. Przepraszam chyba jestem przepracowana
Posprawdzam, wpiszę w arkusz i będzie wiadomo co i jak

Cytat:
Napisane przez Yoko99 Pokaż wiadomość
Zymusiu przelałam pieniądze za próbki, przepraszam, że tak późno - miałam spontaniczny wyjazd
Nic się nie stało

Mam awizo na słoiczki, liczyłam, że coś zagranicznego będzie, ale po śledzeniu widać, że siedzą sobie w Warszawie dalej. Nie byłam dzisiaj na poczcie, więc nie wiem co z zaginionymi paczkami, jutro pójdę, to może się czegoś dowiem.

A teraz idę coś pakować
zygmus jest offline  
Stary 2011-09-05, 20:39   #1664
xiah
Rozeznanie

Okej wy już na odwyku a ja dopiero zaczynam temat zgłębiać I z kim tu robić rozbiórki...

Jeszcze tyle BB kremów do przetestowania, a Wy już je macie za sobą (jak Missha PC #13, albo Skin79 Hot Pink Super+, SKIN79 Lovely Girl BB Cream for Oliy/Sensitive Skin - jako baza, ponoć b. dobrze kontroluje nadmiar sebum) Chyba zostają mi pełnowymiarowe opakowania Ciężka sprawa
xiah jest offline  
Stary 2011-09-05, 20:52   #1665
duszkaaa
Raczkowanie

Zygmus , dostałam dzisiaj paczuchę z kosmetykami.Baardzo dziękuję
Chętnie też dobrałabym po 10 saszetek The History of Whoo Qi i Isa Knox . Pieniążki za próbki dziś przelałam , jak mnie podliczysz za maseczki Lioele , scrub Etude House i przesyłkę to zrobię kolejną dopłatę.

duszkaaa jest offline  
Stary 2011-09-05, 21:08   #1666
jalouse
Wtajemniczenie

Cytat:
Okej wy już na odwyku a ja dopiero zaczynam temat zgłębiać I z kim tu robić rozbiórki...

Jeszcze tyle BB kremów do przetestowania, a Wy już je macie za sobą (jak Missha PC #13, albo Skin79 Hot Pink Super+, SKIN79 Lovely Girl BB Cream for Oliy/Sensitive Skin - jako baza, ponoć b. dobrze kontroluje nadmiar sebum) Chyba zostają mi pełnowymiarowe opakowania Ciężka sprawa
Ja tez dopiero zaczynam, wiec nie jesteś sama Bardzo mnie kusi skin79 hot pink super+ i jakby ktoś kiedyś rozbierał to też byłabym chętna, ale nie kusi az tak,żeby kupować pełnowymiarowe opakowanie, bo nie wiadomo czy będzie mi odpowiadał
Stary 2011-09-05, 21:12   #1667
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

Cytat:

Ja na odwyk nie idę
Odlewkę SKIN79 Lovely Girl BB Cream mogę podesłać, rozbierałyśmy kiedyś, trochę mi zostało.

Cytat:
Napisane przez duszkaaa Pokaż wiadomość
Zygmus , dostałam dzisiaj paczuchę z kosmetykami.Baardzo dziękuję
Chętnie też dobrałabym po 10 saszetek The History of Whoo Qi i Isa Knox . Pieniążki za próbki dziś przelałam , jak mnie podliczysz za maseczki Lioele , scrub Etude House i przesyłkę to zrobię kolejną dopłatę.
Właśnie staram się zmusić do wpisania tego w arkusz
zygmus jest offline  
Stary 2011-09-05, 21:20   #1668
evek
Wtajemniczenie

Cytat:

Cytat:
Napisane przez jalouse Pokaż wiadomość
Ja tez dopiero zaczynam, wiec nie jesteś sama Bardzo mnie kusi skin79 hot pink super+ i jakby ktoś kiedyś rozbierał to też byłabym chętna, ale nie kusi az tak,żeby kupować pełnowymiarowe opakowanie, bo nie wiadomo czy będzie mi odpowiadał
Skin79 super+ mozna dostac u ruby 4 szt. x 5ml albo opakowanie 15g, wiec do testow jak znalazl

A tak swoja droga to faktycznie kosmetoholiczki z nas. Zna ktos dobrego terapeute? Moze by tak ustalic jakis harmonogram rozbiorek, zeby konto bankowe moglo odetchnac? Jestem za faza testow, zawsze mozna sie powymieniac na azjatyckim watku wymiankowym jak komus cos nie przypasuje
evek jest offline  
Stary 2011-09-05, 22:01   #1669
bzeltynka
Rozeznanie

zygmusiu, dałabyś radę jutro zerknąć, czy coś z tych vita shake'ów zostało czy nic? bo chcę Ci zrobic przelew a nie wiem ile
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-09-05, 22:21   #1670
jalouse
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Skin79 super+ mozna dostac u ruby 4 szt. x 5ml albo opakowanie 15g, wiec do testow jak znalazl

A tak swoja droga to faktycznie kosmetoholiczki z nas. Zna ktos dobrego terapeute? Moze by tak ustalic jakis harmonogram rozbiorek, zeby konto bankowe moglo odetchnac? Jestem za faza testow, zawsze mozna sie powymieniac na azjatyckim watku wymiankowym jak komus cos nie przypasuje
Niestety nie mam i przez jakiś czas ( mam nadzieję, że niedługi) nie będę miała PayPala, wiec raczej wolałabym się podpiąć do rozbiórki
Stary 2011-09-05, 22:32   #1671
xiah
Rozeznanie

Cytat:
Ja na odwyk nie idę
Odlewkę SKIN79 Lovely Girl BB Cream mogę podesłać, rozbierałyśmy kiedyś, trochę mi zostało.
Jesteś wielka. Błagam jak się uporasz z tymi arkuszami, podlicz mi te dodatkowe dobroci (Resztkę ww. kremu oraz resztkę BRTC)
Zygmuś a mogłabyś mi zamówić od Ruby Misshę PC #13 20ml? Wiem, że o wiele proszę, ale to już nawet nie moja prośba a siostry Jak tylko mi odpiszesz to poleci przelew za nią. BB kremy od Skin79 (z serii oriental czy super+) jakoś mnie nie pociągają, nie wiem czemu bo opinie na blogach są całkiem pozytywne. Może kiedyś...
xiah jest offline  
Stary 2011-09-05, 22:39   #1672
MuniMuni
Raczkowanie

Zygmus dziękuję Ci bardzo że tak dbasz o mój portfel i walczyłaś o niższą cenę tego Innisfree W arkuszu jeszcze nie ma mnie przy detox mask 2 sztuki, tak tylko przypominam, a jutro zrobię przelew
MuniMuni jest offline  
Stary 2011-09-05, 22:40   #1673
duszkaaa
Raczkowanie

Zygmus , jakby nie było chętnych na kosmetyki pielęgnacyjne , które masz na wymianę to ja bym je wszystkie ( oprócz maseczki SkinFood Acorn Jelly) od Ciebie odkupiła gdyby była taka możliwość . Jak coś to daj znać.

duszkaaa jest offline  
Stary 2011-09-05, 23:47   #1674
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

No i nie jestem w stanie dalej uzupełniać arkusza, bo się zawiesił...

W kraju jest już Dr Jart Water Fuse, dziwne, bo innych rzeczy kupionych przed nim jeszcze nie ma. Kiss Me Heroine Make Essence In BB Cream kupiony 30 sierpnia nie został jeszcze nawet wysłany

Cytat:
Jesteś wielka. Błagam jak się uporasz z tymi arkuszami, podlicz mi te dodatkowe dobroci (Resztkę ww. kremu oraz resztkę BRTC)
Zygmuś a mogłabyś mi zamówić od Ruby Misshę PC #13 20ml? Wiem, że o wiele proszę, ale to już nawet nie moja prośba a siostry Jak tylko mi odpiszesz to poleci przelew za nią. BB kremy od Skin79 (z serii oriental czy super+) jakoś mnie nie pociągają, nie wiem czemu bo opinie na blogach są całkiem pozytywne. Może kiedyś...
Nie ma problemu, mogę kliknąć Misshę

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Zygmus dziękuję Ci bardzo że tak dbasz o mój portfel i walczyłaś o niższą cenę tego Innisfree W arkuszu jeszcze nie ma mnie przy detox mask 2 sztuki, tak tylko przypominam, a jutro zrobię przelew
Staram się dbać o Wasze portfele
zygmus jest offline  
Stary 2011-09-06, 00:53   #1675
xiah
Rozeznanie

Cytat:
Nie ma problemu, mogę kliknąć Misshę
Dziękuję, w takim razie jutro leci kolejny przelew
xiah jest offline  
Stary 2011-09-06, 10:57   #1676
PiegiNaNosie
Zadomowienie

Przepraszam że pytam ale z zamówienia 10 zostało juz coś wysłane?pogubiłam się ostatnio cos
PiegiNaNosie jest offline  
Stary 2011-09-06, 11:02   #1677
bzeltynka
Rozeznanie

zygmusiu przepraszam, że marudzę, ale patrzyłas może, czy vita shake wszystkie się rozebrały? nie chcę Cię poganiac tylko mi głupio zalegac z przelewem i nie wiem na jaką kwotę go ostatecznie robic przepraszam i dzięki z góry
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-09-06, 11:04   #1678
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

zygmus zrobiłam dopłatę za 10
Stary 2011-09-06, 11:36   #1679
Shazney
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
zygmusiu przepraszam, że marudzę, ale patrzyłas może, czy vita shake wszystkie się rozebrały? nie chcę Cię poganiac tylko mi głupio zalegac z przelewem i nie wiem na jaką kwotę go ostatecznie robic przepraszam i dzięki z góry
Ja śledziłam rozbiórkę Vita Shake i zostały rozebrane całe 2 opakowania Kiwi i 1 Cranberry.

and random compliments.
Shazney jest offline  
Stary 2011-09-06, 12:10   #1680
bzeltynka
Rozeznanie

rozumiem, dzięki a nie byłoby chętnych na rozebranie drugiego opakowania cranberry? ja bym wzięła 4 saszetki...
bzeltynka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości