matamorfoza potrzebna od zaraz !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-07-30, 16:45   #1
limonka_86
Rozeznanie

matamorfoza potrzebna od zaraz !!

Witajcie
I ja postanowilam zasiegnac waszej porady, bo juz naprawde nie moge patrzec na moje wlosy :/
Sa cienkie, i w sumie dosc rzadkie, zrobilam niedawno grzywke ale wydaje mi sie ze jakos ciezko wyglada w dodatku ze wzgledu na to ze wlosy sa cienkie to mam problemy z jej ukladaniem.
W sumie to jestem zdecydowana nawet na drastyczne ciecia, myslalam moze o czyms takim dosc krotkim z przodu i po bokach a dluzszych wlosach z tylu ale sama nie wiem, moze mi cos doradzicie ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20110727061.jpg (111,1 KB, 278 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20110727062.jpg (118,7 KB, 153 załadowań)
limonka_86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 16:58   #2
Wizazanka492
Zadomowienie

Dot.: matamorfoza potrzebna od zaraz !!

Ja radzę zrobić Ci:
1. grzywkę na prosto, lub zapuszczenie grzywki tak żeby było można ją zaczesać na bok,
2. Przefarbowanie włosów na jednolity brąz.
3. Szampon i odżywka wygładzający + jedwab + pianka do włosów zwiększająca objętość włosów.
4. Wycieniowanie włosów przy twarzy, zrobienie tzw "pazurków"

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

No i jeszcze jedno - polub prostownicę

_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 18:17   #3
wredna baba
Raczkowanie

No cóż, grzywka jest nieco zbyt krótka - będzie lepiej wyglądać, jak trochę odrośnie. Ale i tak mi się wydaje, że w ogóle nie potrzebujesz grzywki, możesz się pokazać bez niej?
Zaczesywałabym na razie, albo przypięła, nie jest najszczęśliwszym wyborem.

Zadbaj o włosy, wyglądają na suche i trochę zniszczone. Jakieś cięcie by się im przydało. Bardziej by mi do Ciebie pasowała fryzura dłuższa z przodu, do linii brody i podniesiona z tyłu (czyli dokładnie odwrotnie niż wymyśliłaś ). Masz włosy falowane z natury?

(Mam wrażenie, że Cię skądś znam, kojarzę... mieszkasz może gdzieś na południu Polski?)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (56,6 KB, 70 załadowań)
wredna baba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 18:52   #4
czarna_2011
Raczkowanie

Włoski masz strasznie wysuszone z tego co widzę, ja proponuje dobry regenerujący szampon + regenerująca odżywka, a 2-3 razy w tygodniu pochodź z maską na włosach, to powinno im dobrze zrobić, jedwab stosuje się tylko na końcówki włosów żeby się nie rozdwajały, poczekaj aż grzywka Ci odrośnie (ja nie widzę Cię jakoś wogóle bez grzywki), i obetnij się na takiego dłuższego boba, z tyłu skróć włosy do karku, tam gdzie kończą wyrastać z głowy włosy (wiesz o jakie miejsce mi chodzi?) a z przodu najdłuższe niech będą tej długości co masz, pocieniuj, zwłaszcza z tyłu, same automatycznie podniosą się wtedy do góry, dodatkowo, włoski na jednolity, brąz albo ciemny brąz, i prostownica, są bodajże rowenty takie do włosów zniszczonych (ale nie wiem czy są dobre) ja mam philipsa z ceramicznymi płytkami i jest bardzo dobra. Wrzuć fotkę jak już Twoje włoski przejdą metamorfozę, i pamiętaj, przede wszystkim włosy muszą być zdrowe i lśniące, to już połowa sukcesu Trzymam kciuki
czarna_2011 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 19:44   #5
limonka_86
Rozeznanie

Ok w takim razie przede wszystkim musze zadbac o wloski a czy moglybyscie polecic mi jakies wyprobowane szampony regenerujace bo raczej nie macie na mysli tych typowych np nivea czy soyoss ?

Kusilo mnie juz zeby zrobic sobie cos na styl boba tylko boje sie ze te moje wloski z tylu beda wygladac nieciekawie bo bedzie ich tak jakby za malo i nijak to bedzie wygladac no ale sama nie wiem

tydzien musze wytrzymac jeszcze z ta dlugoscia bo wybieram sie na wesele i chcialam loczki sobie zrobic a jak zetne to juz moja koncepcja runie
Stary 2011-07-30, 20:47   #6
elkablack
Przyczajenie

Zgadzam się z Czarną....dobry szampon, odżywka i porządne cięcie, może być bob w C, takie wlasnie z tylu krótko do góry, z przodu pazurki... będzie dobrze, a moze lepiej zrób to przed weselem, będziesz nowa i inna......

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

No i zapomniałam napisać, żę musisz się zaprzyjażnić ze szczotką do modelowania, bo twoje włosy są bez opieki......
elkablack jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 20:49   #7
limonka_86
Rozeznanie

Wiem ze pewnie dla Was to glupie pytania ale jak wyglada bob w C ?
Stary 2011-07-30, 22:18   #8
czarna_2011
Raczkowanie

O ile się nie mylę to taki, z tyłu długie z przodu krótkie, ale nie sugeruj się moją odpowiedzią, bo dla mnie bob to bob. Fryzura szalenie seksowna, i można z niej zrobić parę ładnych rzeczy.

Droga limonko, wcale nie musisz się obkupywać we fryzjerskich sklepach, czy nie wiadomo jak drogich produktów używać (ja nie kupuję takich rzeczy bo zwyczajnie nie mam kasy), produkty garniera są dobre, gliss kur jest fajny, mnie się osobiście nivea nie podoba, ale te dwa które wymieniłam są fajne, przynajmniej mi pasują, a jedwab jak jedwab biosilka, małe opakowanie ok. 6 zł, a daję się na łapkę malutką kropelkę, i naciera końcówki A pójście do fryzjera przed weselem to dobry pomysł, pokażesz się odmieniona i każdy będzie pytał ''wow, co zrobiłaś z włosami, wyglądasz super''

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Masz bardzo ładną buzię i oczy, więc na pewno będziesz dobrze wyglądać.
Stary 2011-07-31, 11:30   #9
elkablack
Przyczajenie

Bob w C to właśnie tak jak pisze Czarna - z tyłu krótkie, ale nie wycieniowane tylko wycięte wysoko, takie podrzucone do góry, a do bokow schodzą takie dłuższe pazurki. Miałam taką fryzurkę, jest super, buzia wygląda młodo i pięknie zaokrągla rysy twarzy Co do pilęgnacji to miom włosom służą szampony i odżywki z Schaumy, nie są drogie, a występują w zestawch szampon i odżywka, poluj na promocje w rossmanie, często są tam w dwupakach po dobrych cenach. Rodzaj musisz wybrać sama bo jest ich wiele do różnych włosów- suchych, zniszczonych, po farbowaniu, tłustych itd. Odnośnie jedwabiu to trochę przetłuszcza włosy, ale też go czsem używam. Natomiast musisz poświęcać trochę czasu czesaniu i stylizacji, duża gruba szczotka na pewno ci się przyda do suszenia i podnoszenia fryzury, jednocześnie wygładza wlosy i iesą takie napuszone. Wybirz się do fryzjera przed weselem, to na pewno dobrze zrobi twojemu wizerunkowi Powodzenia i pokaż się po....
elkablack jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 15:53   #10
wredna baba
Raczkowanie

Bob. łatwy do zrobienia z obecnej fryzury, pozbędziesz się przy okazji zniszczonych końcówek. Grzywkę możesz zaczesywać na bok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura.jpg (49,8 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura2.jpg (65,6 KB, 51 załadowań)
Stary 2011-07-31, 16:57   #11
Stillady
Raczkowanie

Myśle że bob bedzie dobrą fryzurą a ja radziłabym Ci troche rozjaśnić włosy,tak o kilka tonów.

http://stillady.blogspot.com - mój blog o modzie - ZAPRASZAM
Stillady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 23:32   #12
czarna_2011
Raczkowanie

Ja bym jednak przyciemniła, jak już mówiłam, albo na jasny brąz albo ciemny, ale jednolity, bez refleksów, bez pasemek....
Stary 2011-08-01, 09:13   #13
wredna baba
Raczkowanie

To jak już się tak przekomarzamy, to ja bym ani nie rozjaśniała ani nie przyciemniała, jedynie zlikwidowała te jaśniejsze pasemka i zadbała o połysk włosów. Obecny kolor jest dobry, nie ma co na siłę kombinować.

PS. Podkreślaj oko
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości