jak malowac? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-10, 15:45   #1
bera
Przyczajenie

Arrow

jak malowac?

jestem blondynką, o bardzo jasnej cerze, ostatnio wręcz bladej i niebieskich oczach. zastanawiam sie w jaki sposob powinnam malowac oczy? macie jakies pomysly?jakich odcieni używac, czy jedynie samym tuszem je podkreślac, czy dodawać eyeliner? mam wrazenie ze jakiego koloru cienia nie użyje to jest zle a moze wlasnie wogule z koloru zrezygnowac? czekam na jakies rady.
bera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 19:50   #2
KASIAAO
Raczkowanie

GG do KASIAAO
Wink Dot.: jak malowac?

mi sie wydaje ze nie powinnas tracic wiary któregos pieknego dnia jak wstaniesz usmiechnieta poeksperymentuj sama co sie Tobie podoba a co nie , wiadomo ze bedziesz ładnie wygladała w kresce czarnej (dołaczyłam zdjecie) jasne brazy , beze napewno beda pasowały delikatny roż pomieszany z fieletowym , zalezy jaki odcien masz oczek to tez jest wazne załaczyłam 2 zdjecia z makijazem, moze nie jest on łatwy ale podopowie Tobie jak bedziesz sie chciała malowac, jak cos znajde to napewno przesle nie trac wiary , baw sie kolorami , kredkami moze jakis łądny kolorek kredki znajdziesz która bedzie ładnie wygladała na Twojej powiece , jezeli masz mozliwosc załacz swoje zdjecie lub swoich oczek to napewno któras z dziewczyn zaproponuje Tobie jakis makijaz ja moge tylko wypowiedziec swoje zdanie jak ja widze Ciebie a ktos moze ma inna wizje pozdrawiam cieplutko!!!
KASIAAO jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości