W這sy ciemny blond, rozjasnione po szamponie rumiankowym pomocy! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-08-02, 23:33   #1
Symetria
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 717

W這sy ciemny blond, rozjasnione po szamponie rumiankowym pomocy!

Chcia豉bym Was poprosic o porad [przepraszam, jesli niepotrzebnie zak豉dam nowy watek ale nie mog豉m znalezc odpowiedniego tematu ]

Przez miesiac my豉m ( co 3 dni) w這sy szamponem rumiankowym J&J oraz szamponem Ecco z morel & pszenic i wlasnie odkry豉m, 瞠 mocno rozjasni mi w這sy zrobi造 mi sie janse-rude pasemka, miejscami jest to platynowy blond! Efekt bardzo mi sie nie podoba
. Chcia豉bym si dowiedziec czy jest szansa (i kiedy to sie stanie ewentualnie). zeby wlosy powrocily do mojego naturalnego koloru?
Czy bede zmuszona je zafarbowac i jak to zrobic, zeby moje wlosy wygl康a造 jak bardziej.. "moje". (Og鏊nie mam s豉be w這sy, cienkie i jestem przeciwniczk farbowania)
Zastanawialam si nad zrobieniem pasemek u fryz wlasnie w tych rozjasnionych miejscach ktore kolorem beda zblizone do moich wlosow.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0794.jpg (12,0 KB, 178 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0798.jpg (9,0 KB, 174 za豉dowa)

Edytowane przez Symetria
Czas edycji: 2011-08-02 o 23:40
Symetria jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-03, 09:05   #2
Juliszka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 941
Wpisy w blogu: 1
Dot.: W這sy ciemny blond, rozjasnione po szamponie rumiankowym pomocy!

Jest lato - w lecie w這sy s sk這nne do p這wienia. Je郵i nie jeste zwolenniczk farbowania i nie chcesz jasnych refleks闚, to po prostu odstaw ten rumiankowy szampon, bardzo o w這sy dbaj (zdrowsze cz瘰to wygl康aj na ciemniejsze). Je郵i bardzo, bardzo chcesz, to po堯 na te w這sy szamponetk. Nie farbuj, bo nie warto* - a pasemka to takie samo farbowanie.

Poza tym uwierz mi, otoczenie i tak nie zauwa篡, du穎 rzeczy jest tylko w naszej g這wie.

* je郵i chcesz w這sy naturalne - farbowanie daje pi瘯ne efekty, ale trzeba si ci庵le m璚zy z odrostami, ze zniszczeniem itp itd - to naprawd sporo zachodu
Stary 2011-08-03, 09:12   #3
Symetria
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Juliszka Poka wiadomo嗆
Jest lato - w lecie w這sy s sk這nne do p這wienia. Je郵i nie jeste zwolenniczk farbowania i nie chcesz jasnych refleks闚, to po prostu odstaw ten rumiankowy szampon, bardzo o w這sy dbaj (zdrowsze cz瘰to wygl康aj na ciemniejsze). Je郵i bardzo, bardzo chcesz, to po堯 na te w這sy szamponetk. Nie farbuj, bo nie warto* - a pasemka to takie samo farbowanie.

Poza tym uwierz mi, otoczenie i tak nie zauwa篡, du穎 rzeczy jest tylko w naszej g這wie.

* je郵i chcesz w這sy naturalne - farbowanie daje pi瘯ne efekty, ale trzeba si ci庵le m璚zy z odrostami, ze zniszczeniem itp itd - to naprawd sporo zachodu
Wlasnie, choci捫 jednolity kolor w這s闚 kusi. ALe mam cienkie wlosy wiec nie chce ich dodatkowo obciazac
Najbardziej widoczny blond pasemka mam przy przedzia趾u przy grzywce (np. wygl康a to jak PLATYNA...) moze ewentulanie te 2-3 pasna wlos闚 jakos zafarbuje u fryz.? Sama wole szamponetk nie probowac
a czy jest jakis szampon, ktory daje efekt odwrotny od ruminakowego- tzn. przyciemnia wlosy? Czytalam ze pokrzywowy, brzozowy i chyba orzech w這ski ale rozne opinie by造

Tzn.. odstawienie szamponu rumiankowego spowoduje ze te 鄴速e refleksy znikn?

Edytowane przez Symetria
Czas edycji: 2011-08-03 o 09:14
Stary 2011-08-03, 11:32   #4
Juliszka
Rozeznanie

Szampony do wlosow brazowych podkreslajace moga dac Ci rudawy, hennowaty efekt. Szamponetka nie zrobi Ci krzywdy, moze co najwyzej nie dac efektu. Fryzjer Ci nie pomoze za bardzo - jezeli bardzo kusi Cie jednolity kolor, to moze szampon do 24 myc? Po 24 myciach lato sie skonczy i wlosy przestana blaknac tak bardzo

Ewentualnie kora debu + napar ze skrzypu i pokrzywy, ale moga wyjsc dziwne rzeczy na splowialych wlosach.

Ale serio, ja najbardziej polecam NIE KOMBINOWAC wiecej.

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Odstawienie spowoduje, ze nie zrobi sie wiecej refleksow. Nie spowoduje, ze dotychczasowe znikna.
Stary 2011-08-03, 12:24   #5
Symetria
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Juliszka Poka wiadomo嗆
Szampony do wlosow brazowych podkreslajace moga dac Ci rudawy, hennowaty efekt. Szamponetka nie zrobi Ci krzywdy, moze co najwyzej nie dac efektu. Fryzjer Ci nie pomoze za bardzo - jezeli bardzo kusi Cie jednolity kolor, to moze szampon do 24 myc? Po 24 myciach lato sie skonczy i wlosy przestana blaknac tak bardzo

Ewentualnie kora debu + napar ze skrzypu i pokrzywy, ale moga wyjsc dziwne rzeczy na splowialych wlosach.

Ale serio, ja najbardziej polecam NIE KOMBINOWAC wiecej.

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Odstawienie spowoduje, ze nie zrobi sie wiecej refleksow. Nie spowoduje, ze dotychczasowe znikna.
a to mnie nie pocieszy豉sz

jak juz pisalam: domowego farbowanie sie boje.
a fryz proponowala mi jaki "zel" na te najbardziej rozjasnione pasma przy grzywce, ktory kolorem dopasuje sie do mojego naturalnego koloru.

ide w pt i no kusi mnie zeby zaryzykowac i sie pozbyc tego dziadostwa
Stary 2011-08-03, 12:36   #6
kat123
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 479

Kiedy s造sza豉m, 瞠 szampon z czarnej rzepy przyciemnia -sama walcz o jasne blond w這sy, wi璚 go unikam i wol na sobie nie testowa, ale Ty mo瞠sz spr鏏owa Jedyny minus, 瞠 troch 鄉ierdzi

Poza tym szok, 瞠 tak rozja郾i Ci w這sy tylko szampon rumiankowy -szkoda, 瞠 na moje tak nie dzia豉

Aparatka od 11.10.2014 (g鏎a).
D馧 od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2011-08-03 o 12:38
kat123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-03, 12:46   #7
Symetria
Rozeznanie

hm rozjasni szampon i s這nce
wiec mam propozycje jakiegos zelu na te rozjsnione wlosy, pasemka lub tonowanie na calej dlugo軼i

nienawidze moich wlosow

Edytowane przez Symetria
Czas edycji: 2011-08-03 o 12:49
Stary 2011-08-03, 13:17   #8
Juliszka
Rozeznanie

Kat, na kazde dziala, tylko to, co ja czy Ty zinterpretujemy jako "brak dzialania", Symetria interpretuje jako "platyne"
Stary 2011-08-03, 13:32   #9
Symetria
Rozeznanie

kompletnie nie wiem co robic a mialam tekie pi瘯ne wlosy...

a mo瞠 jakie szampony ktory niweluje z鏒y odcien wlos闚? np. Joanna?

Edytowane przez Symetria
Czas edycji: 2011-08-03 o 15:15
Stary 2011-08-04, 11:06   #10
karmazynka99
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 155
Wpisy w blogu: 3

tyle rzeczy przeciemnia, olej rycynowy, sza逕ia, p逝kanka z kawy, olej z orzech w這skiego,po co kombiowac,
lepiej postawic na to co naturalne

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w這s闚 z wiza瞠m : 65cm completed

Moja piel璕nacja w這s闚

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2011-08-04 o 11:08
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.