czy ja bym też mogła prosić o poradę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-05-19, 22:00   #1
Camilla
Zakorzenienie

czy ja bym też mogła prosić o poradę?

Witam wszystkie wizazanki [img]icons/icon7.gif[/img]
Chciałabym was prosić moje drogie, oraz panią, pani Agnieszko o kilka wskazówek odnośnie makijażu, kolorku włsów i kolorków odnośnie mojego stroju. Ubieram się najczęściej w czerwienie, brązy, beże, lubie także fiolety, zielenie i błekity. Oczy mam piwne, oliwkową karnację i jestem z natury szatynką. Włosy mam półdługie lekko wycieniowane, najdłuższe sięhgają za ramiona, najkrótsze tuż za brodę, jestem z natury szatynką ale obecnie mam włosy zrobione szamponem koloryzującym o odcieniu kasztana (prawdę mówiąc już się trochę zmył).
Za wszelkie wskazówki będę bardzo bardzo wdzięczna. Zastanawiam się czy na lato nie zrobić sobie loków (trwałą, zresztą nie pierwszy raz) w jakimś rudym odcieniu np. tycjan? Marzę żeby mieć burzę rudych loków [img]icons/icon10.gif[/img] Ale nie wiem czy będą do mnie pasować...

jesteśmy razem

Camilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-19, 22:09   #2
Camilla
Zakorzenienie

Re: czy ja bym też mogła prosić o poradę?

dosyłam jeszcze jedno zdjątko, mam nadzieje że ktoś się szybko odezwie z poradami [img]icons/icon7.gif[/img]

jesteśmy razem

Stary 2003-05-19, 23:02   #3
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Ja khemmm... nie widzę podstaw do zmian... [img]icons/icon10.gif[/img]

Dziewczyno, wyglądasz super, zrób tę trwałą i tycjana i cokolwiek chcesz, bo nie wyobrażam sobie, zebyś w czymś wyglądała źle [img]icons/icon10.gif[/img]

Dziękuję za uwagę

[img]icons/1cmok.gif[/img]

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
mikroREKLAMA
Smaczny?...
No pewnie :-D

Ta reklama pokazywana jest pod 5 833 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
BabciaWeatherwax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-19, 23:20   #4
noa
Raczkowanie

Cześć!
Te fotki to do jakiejś agencji?- jesteś bardzo fotogeniczna.
No bo że urodziwa - co do tego chyba nie masz żadnych wątpliwości!

Zrób sobie loki jeślim masz ochotę - będzie Ci bardzo dobrze.
Tycjan - hmmm...a nie masz ochoty na coś ciemniejszego ( brąz z czerwonym połyskiem, ciemny kasztan, albo jeszcze lepiej bardzo ciemny brąz + płukanka z czerwienią - radzę u fryzjera...)? - aby dać godną oprawę egzotycznej urodzie.

I pozostając przy egzotyce to na lato polecam makijaż w ulubionych barwach indyjskich piękności - różu i złocie:

* różowy ( nasycony, żaden tam blady lub przygaszony!) róż na ruchomą część powieki
* złocisty lub miedziany w załamaniu powieki leciutko roztarty w kierunku skroni
* rozświetlający puder na kości policzkowe
* odrobina malinowego lub różowego błyszczyku

Może też spróbujesz czasem założyć pareo lub chociaż zafundujesz sobie coś z egzotycznej biżuterii ( miedziane i w kolorze starego złota + drewniane i z kości)...

Egzotyka + proste ciuchy.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Noa
noa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-19, 23:24   #5
Camilla
Zakorzenienie

bardzo dziękuję za rady i miłe słowa babciu [img]icons/icon10.gif[/img] ale wiadomo jak każda kobieta pragne coś urozmaicić w swoim wyglądzie (szybko się nudzę). Z tymi egzotycznymi dodatkami myslę że jest super pomysł!! [img]icons/icon10.gif[/img]
Czekam na dalsze porady....

jesteśmy razem

Stary 2003-05-20, 08:15   #6
Camilla
Zakorzenienie

Czy jeszcze może ktoś mi doradzi?? Im wiecej prozpozycji tym lepiej, Pani Agnieszko proszę Panią rónież o radę, dodam że mam 22 lata i cerę (niestety ) tłustą [img]icons/icon9.gif[/img]. Chciałabym się również dowiedzieć jak mam sie ubierać na codzień (kolorki).
Proszę, proszę, proszę.....

jesteśmy razem

Stary 2003-05-20, 08:57   #7
sarenka
Zakorzenienie

a ja bym nie "rudziła" włosów tylko je nieco przyciemniła (ciutek ciutek) [nie za ciemna czekolada na przykład}. loki to super pomysł - pasują do Twojego typu urody.

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 11:19   #8
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Witaj Kamilo [img]icons/icon7.gif[/img]
Naprawdę śliczna z Ciebie dziewczyna, i jaką masz kobieto figurę [img]icons/icon7.gif[/img]

Co do włosków, to oczywiście popieram pomysł z loczkami [img]icons/icon7.gif[/img] Bardzo kobieco i sexi [img]icons/icon7.gif[/img] ale co do tycjanowskiego kolorku, to nie do końca jestem przekonana. Może się mylę, ale bardziej widzę Cię w ciemnych, chłodnych brązach niż rudościach. Chociaż, może na tym brązie delikatne pasemka tycjanowskie dałyby świetny efekt?? Zapytaj jeszcze w razie czego fryzjerki. Ale to mogło by być naprawdę ciekawe połączenie.

Kolorki ubrań. Wybieraj raczej średnio nasycone, ale nie unikaj kolorów. Dobrze Ci w takim jeansowym błękicie [img]icons/icon7.gif[/img] Ja widzę Cię jeszcze w bieli, ecry. Jak najbardziej błękit i fiolet. Czekoladowy brąz, ale beże nie przy buzi. Zielenie jak najbardziej, ale jeśli są to na przykład kolory khaki to je koniecznie ożywiaj ecry albo wzmacniaj ciemnym brązem. Wypróbuj jeszcze może weselsze bluzeczki w kolorach: pomarańczowym, wiśniowym, czerwonym, seledynowym..

I bardzo podobają mi się propozycje NOI [img]icons/icon7.gif[/img]

Co do makijażu, to są to troszkę za małe zdjęcia, żeby Ci coś dokładniej doradzić. Na pewno możesz z powodzeniem malować oczy na wiele sposobów. Począwszy od bardzo delikatnego makijażu a skończywszy na duużo mocniejszych. Tylko na dzień nie maluj się za mocno. Nie potrzebujesz tego [img]icons/icon7.gif[/img]

Usta - nie wiem czy dobrze widzę na zdjęciu, ale chyba masz dość wąską górną wargę? Jeżeli tak, to na dzień maluj się jaśniejszymi kolorkami, a na wieczór możesz z powodzeniem ją powiększać, wychodząc odrobinę kredką nad jej naturalny rysunek. Podobnie rób, jeśli masz jakąś sesję fotograficzną [img]icons/icon7.gif[/img]

Jak jeszcze masz jakieś pytania, to chętnie odpowiem, bo teraz na razie nic nie przychodzi mi do głowy [img]icons/icon7.gif[/img]

Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 15:54   #9
Camilla
Zakorzenienie

Bardzo dziekuję za porady!!!I na pewno (jestem na 100% przekonana) zrobie sobie loczki, z tym że własnie nie wiedziałam czy tycjanowe [img]icons/icon12.gif[/img]. Również dziekuję za porady odnośnie koloru ubrań, bo do końca nie byłam przekonana czy wybieram właściwe( na szczęście w większości trafiałam) Zastanawiam się czy pasuje mi również kolor różowy (taki blady róż) albo żółty?
Co do moich warg..tak owszem góna jest niestety wąska, nie stosowałam dotychczas kontórówek ten trik z obrysowaniem tuż nad linią wargi jest super [img]icons/icon7.gif[/img].Kolorki błyszczyków i pomadek wybierałam jasne. Zastanawiam się czy mając tłustą cerę moge używać pudrów rozświetlających, czy żeli (właśnie Eris przysłał mi próbkę swojego żelu rozświetlającego) i jaki kolor różu do policzków pasowałby mi?
Pozdrawiam serdecznie
Kamila

jesteśmy razem

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości