Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;) - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-08-01, 10:59   #3601
karmazynka99
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

a ja dzis pierwszy raz nie suszułam włosów, ale jakies takie oklapnięte sa wiec zrobiłam warkocz

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline  
Stary 2012-08-01, 14:30   #3602
kochaneczka7
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
a ja jestem prawie pewna, ze po wypłacie zrobię sobie prostowanie keratynowe. Już mi nie chodzi o efekt idealnie prostych włosów ale chciałabym zeby chociaż minimalnie ta trwała się rozprostowała i żeby mi łatwiej było wytrwać do całkowitego jej ściecia. Cóż... zobaczymy jeszcze bo do wypłaty jeszcze klilka dni

ja dzisiaj planuję z waxem posiedzieć

Kochana, a zdecydowalaś sie juz moze na jakis konkretny zabieg ? Ja sledzę teraz watek o encanto, ale z tego co czytalam sa tez inne...

Ja też o tym mysle, glównie ze względu na pocieniowane i zniszczone koncowki na dlugości 10-15 cm.
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7
kochaneczka7 jest offline  
Stary 2012-08-01, 23:10   #3603
EsTeLL25
Zakorzenienie

Cytat:

a na jaki kolor farbujesz włosy ? przeciągasz zawsze na całość ?
Farbowałam Castingiem Granatowa czerń.. całe włoski.
Ostatni raz farbowałam je bodajże w kwietniu? I jak na razie nie zamierzam... chcę żeby odpoczęły a jak zdecyduję się znow na jakiś kolor to napewno będzie to tylko jakis naturalny brąz.

Cytat:

zaraz zmywam waxa z włosów
A jakiego waxa używasz??

Jak zrobisz kreatynowe prostowanie czekamy na fotki

EsTeLL25 jest offline  
Stary 2012-08-01, 23:52   #3604
moniczka_90
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość
Farbowałam Castingiem Granatowa czerń.. całe włoski.
Ostatni raz farbowałam je bodajże w kwietniu? I jak na razie nie zamierzam... chcę żeby odpoczęły a jak zdecyduję się znow na jakiś kolor to napewno będzie to tylko jakis naturalny brąz.

A jakiego waxa używasz??

Jak zrobisz kreatynowe prostowanie czekamy na fotki
yhmy, zapytałam o to bo powiedziałaś, ze chcesz dać odpocząć włosom od farby a ja chciałam Ci napisać, że np. ja farbuję włosy (naturalny średni blond) ale ja co 2 miesiace farbuję sam odrost a reszta włosów tylko raz poczuła smak farby i teraz jest tylko odżywiana moze jak trafisz na jakiś fajny trwały kolor też będziesz farbować sam odrost i wtedy nie będziesz musiała dawac im odpocząć

a waxów uzywam kilku, nie wiem czy zapytałaś o tego co miałam akurat wczoraj na głowie (z Pilomaxu z rumiankiem) czy zapytałas jakich ogólnie używam chyba po wypłacie kupię sobie tego waxa z Rainforestu do włosów zniszczonych, to był chyba mój pierwszy wax i baaaardzo miło go wspominam choć u mnie wszytskie waxy bez wyjątku sprawdzają się i moje włosy je bardzo lubią
moniczka_90 jest offline  
Stary 2012-08-02, 13:35   #3605
EsTeLL25
Zakorzenienie

Cytat:
yhmy, zapytałam o to bo powiedziałaś, ze chcesz dać odpocząć włosom od farby a ja chciałam Ci napisać, że np. ja farbuję włosy (naturalny średni blond) ale ja co 2 miesiace farbuję sam odrost a reszta włosów tylko raz poczuła smak farby i teraz jest tylko odżywiana moze jak trafisz na jakiś fajny trwały kolor też będziesz farbować sam odrost i wtedy nie będziesz musiała dawac im odpocząć

a waxów uzywam kilku, nie wiem czy zapytałaś o tego co miałam akurat wczoraj na głowie (z Pilomaxu z rumiankiem) czy zapytałas jakich ogólnie używam chyba po wypłacie kupię sobie tego waxa z Rainforestu do włosów zniszczonych, to był chyba mój pierwszy wax i baaaardzo miło go wspominam choć u mnie wszytskie waxy bez wyjątku sprawdzają się i moje włosy je bardzo lubią
U mnie to się raczej nie sprawdzi bo ja farbuję szamponem i kolor się szybko wypłukuje... płowieje i wychodzi na to, że mam swoje włosy tylko z resztkami czerni.. w tej chwili nawet ich nie ma już.. a na farbę nie zdecyduję się na pewno... wolę już wcale nie farbować i tak mam słabe i zniszczone włoski

co do Waxa ja używałam L'biotica ale skończył mi się i nie kupiłam teraz mam tylko ziołowe odżywki i odżywkę z Tmotei bez silikonów

EsTeLL25 jest offline  
Stary 2012-08-02, 15:51   #3606
enka999
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2

poradze się Was w pewnej kwestii, bo mi nic nie przychodzi do głowy a Wy wiecie wszystko
zastanawia mnie jeden fakt: gdy po umyciu włosów nakładam na nie odżywkę, to wiadomo, że potem włosy przez jakiś czas nią pachną ale już po następnym myciu, gdy używam innej odżywki/maski niż wcześniej, to one dalej pachną ta użyta w poprzednim myciu nie wiem czy to jest normalne... np zapach kallosa wyczuwam nawet po 2 myciach od jego zastosowania...

Włosomaniaczka

enka999 jest offline  
Stary 2012-08-02, 17:45   #3607
EsTeLL25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enka999 Pokaż wiadomość
poradze się Was w pewnej kwestii, bo mi nic nie przychodzi do głowy a Wy wiecie wszystko
zastanawia mnie jeden fakt: gdy po umyciu włosów nakładam na nie odżywkę, to wiadomo, że potem włosy przez jakiś czas nią pachną ale już po następnym myciu, gdy używam innej odżywki/maski niż wcześniej, to one dalej pachną ta użyta w poprzednim myciu nie wiem czy to jest normalne... np zapach kallosa wyczuwam nawet po 2 myciach od jego zastosowania...
Ja nigdy nie mam takiego odczucia
Mi włoski pachną odżywką przez 2 dni od użycia...
Nie więcej..

Właśnie siedzę sobie z olejkiem rycynowym + nafta kosmetyczna na włoskach

EsTeLL25 jest offline  
Stary 2012-08-02, 20:36   #3608
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
powiem od siebie, ze nie wiem od czego to zalezy Ty tak masz z Kallosem a ja tak miałam ze Stapizem a inni tak nie mają może to tak jak perfumy na różnych osobach różnie się trzymają... nie wiem ale tak jak mówiłam ja też tak miałam tylko z inną maską i nie wiem czy to jest "normalne" ale cóż włosy nie wypadły, włosy ładnie pachniały więc nie narzekałam
a tak poza tym to nie mogę sie doczekać końca sierpnia (tak tak wiem, ze dopiero się zaczął) bo właśnie na koniec sierpnia podcinam włosy
moniczka_90 jest offline  
Stary 2012-08-02, 21:25   #3609
enka999
Zadomowienie

Cytat:
powiem od siebie, ze nie wiem od czego to zalezy Ty tak masz z Kallosem a ja tak miałam ze Stapizem a inni tak nie mają może to tak jak perfumy na różnych osobach różnie się trzymają... nie wiem ale tak jak mówiłam ja też tak miałam tylko z inną maską i nie wiem czy to jest "normalne" ale cóż włosy nie wypadły, włosy ładnie pachniały więc nie narzekałam
a tak poza tym to nie mogę sie doczekać końca sierpnia (tak tak wiem, ze dopiero się zaczął) bo właśnie na koniec sierpnia podcinam włosy
w sumie dobrze, bo myślałam, że tylko u mnie taka anomalia ale skoro to nie wpływa na kondycję włosów, czego się bałam, to chyba się przestane zamartwiać

Włosomaniaczka

enka999 jest offline  
Stary 2012-08-02, 22:04   #3610
EsTeLL25
Zakorzenienie

Cytat:
Na jaką długość?

EsTeLL25 jest offline  
Stary 2012-08-02, 22:20   #3611
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Na jaką długość?
żadną spektakularną, mam zamiar podziąć centymetr czy 2 tylko, ze mam je dość mocno teraz wycieniowane co mnie denerwuje troche więc mam zamiar podciąć końce z długości i ta pierwsza warstwę cieniowania a reszta włosów tych "po środku" chce zeby się zrównała z długością troche chaotycznie ale mam nadzieje, ze mnie zrozumiecie
moniczka_90 jest offline  
Stary 2012-08-03, 20:49   #3612
EsTeLL25
Zakorzenienie

Cytat:
żadną spektakularną, mam zamiar podziąć centymetr czy 2 tylko, ze mam je dość mocno teraz wycieniowane co mnie denerwuje troche więc mam zamiar podciąć końce z długości i ta pierwsza warstwę cieniowania a reszta włosów tych "po środku" chce zeby się zrównała z długością troche chaotycznie ale mam nadzieje, ze mnie zrozumiecie
Ja może podetnę włosy na zimę tak się wczoraj zastanawiałam

EsTeLL25 jest offline  
Stary 2012-08-03, 21:13   #3613
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Ja może podetnę włosy na zimę tak się wczoraj zastanawiałam
ja już w tym miesiacu musze podciąc bo są tragiczne a następne podcięcie wymysliłam sobie, ze będzie w listopadzie ale zobaczymy co to z tego będzie
moniczka_90 jest offline  
Stary 2012-08-03, 22:48   #3614
EsTeLL25
Zakorzenienie

Cytat:
ja już w tym miesiacu musze podciąc bo są tragiczne a następne podcięcie wymysliłam sobie, ze będzie w listopadzie ale zobaczymy co to z tego będzie
Moje są mega tragiczne ale chcę, by trochę podrosły i wtedy je zetnę tak mi strasznie szkoda sama nie wiem czym mogłabym je zregenerować ( tzn suche końce

EsTeLL25 jest offline  
Stary 2012-08-04, 08:02   #3615
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Moje są mega tragiczne ale chcę, by trochę podrosły i wtedy je zetnę tak mi strasznie szkoda sama nie wiem czym mogłabym je zregenerować ( tzn suche końce
w pewnym momencie trzeba po prostu je ściąć... na moje końce też przecież daje maseczki jakies cuda nie widy a i tak wiem, że to już jest moment na ścięcie ich. Może Twoje tez już są tylko do ścięcia tak w ogóle to jajiej masz dł. włosy ? do ramion ? do łopatek ?

noc spędziłam z mixem olejowym a teraz wax z gliss kurem na 40 min
moniczka_90 jest offline  
Stary 2012-08-04, 09:43   #3616
natalkaa7522
Zakorzenienie

Ja też bym podcięła już końcówki ale włosy mi urosły (zawsze sprawdzam jak się kąpie i dokąd mokre włosy sięgają ) i jak obetnę je to znowu ich nie będę czuła :cojst: I będę miała znowu tą samą długość co zawsze. Będę je dalej olejowała itd. ale na podcięcie muszą poczekać. A wczoraj nałożyłam na nie balsam z babuni, olej kokosowy+babydream i rycynę na końcówki.

W ogóle kupiłam sobie szampon z syoss'a ten niby bez silikonów.
Stary 2012-08-04, 11:58   #3617
Caryca89
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Kinga_Jana Pokaż wiadomość
Jasne, że pomożemy !
Jak Cię bedzie kusić to szatańskie narzędzie - napisz, będziemy Cię wspierać
Ciesze się : Mój odwyk trwa już tydzień i 3 dni (dziś mija 3 : ) i o dziwi0 nie ciągnie mnie do tego szatańskiego wynalazku. Może wg Was ten okres jest krótki, ale ja nie dawałam rady wytrzymać tyle czasu bez prostowania Serio. Zwykle moje "posty" trwały 2 dni max 3
Caryca89 jest offline  
Stary 2012-08-04, 17:14   #3618
EsTeLL25
Zakorzenienie

Cytat:
w pewnym momencie trzeba po prostu je ściąć... na moje końce też przecież daje maseczki jakies cuda nie widy a i tak wiem, że to już jest moment na ścięcie ich. Może Twoje tez już są tylko do ścięcia tak w ogóle to jajiej masz dł. włosy ? do ramion ? do łopatek ?

noc spędziłam z mixem olejowym a teraz wax z gliss kurem na 40 min
Możliwe, że już tylko ścięcie im pomoże ale muszą poczekać
Włosy mam tak do łopatki.

EsTeLL25 jest offline  
Stary 2012-08-04, 18:00   #3619
Patrysia92
Raczkowanie

Mam do was pytanie

Od jakiegos juz czasu przegladam to forum i ten temat i zastanawiam sie...jak wy wtedy stylujecie sobie wlosy? zeby rzeczywiscie ladnie wygladaly??

Suszycie wlosy albo blow dry albo cos w tym stylu?

xx
Patrysia92 jest offline  
Stary 2012-08-04, 18:37   #3620
alevE
Wiecznie niezdecydowana

Ehh, a mi się ten kolor na dole zmył i znów są jaśniutkie... no nic i tak moją ulubioną fryzurą są spięte włosy ;D
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline  
Stary 2012-08-04, 18:40   #3621
EsTeLL25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Patrysia92 Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie

Od jakiegos juz czasu przegladam to forum i ten temat i zastanawiam sie...jak wy wtedy stylujecie sobie wlosy? zeby rzeczywiscie ladnie wygladaly??

Suszycie wlosy albo blow dry albo cos w tym stylu?

xx
Ja mokre włosy wiążę w kitkę albo robię warkocza i w nim śpię a rano albo spinam albo mam rozpuszczone
Na początku suszyłam ale to też niszczy i wysusza włosy więc suszarkę i prostownicę odstawiłam całkowicie

EsTeLL25 jest offline  
Stary 2012-08-04, 18:45   #3622
natalcia250
Black No. 1

26 lipca minęło 8 miesięcy bez prostownicy już nawet nie pamiętam jak to jest chcieć wyprostować włosy
natalcia250 jest offline  
Stary 2012-08-06, 09:18   #3623
sylvi300
Zakorzenienie

ja przedwczoraj troche je podprostowałam ale pierwszy raz od 1,5 roku

Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline  
Stary 2012-08-06, 14:02   #3624
EsTeLL25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
ja przedwczoraj troche je podprostowałam ale pierwszy raz od 1,5 roku
Oj tam nic im nie będzie

Założyłam album z moimi włosami u siebie w profilu ( co prawda nie ma tam co oglądać oprócz suchych i spalonych włosów które regeneruję, no ale najważniejsze że bez prostownicy :PP )

Edytowane przez EsTeLL25
Czas edycji: 2012-08-06 o 22:37
EsTeLL25 jest offline  
Stary 2012-08-07, 20:37   #3625
patka3008
Zakorzenienie

hej dołączam do grona, które odstawiły prostownicę, ale czasami muszę użyć prostownicy/ suszarki do ułożenia grzywki, bo lubi mi płatać mi figle prostownice odstawiłam gdzieś koniec stycznia, a początek lutego i używam tylko tak jak wspomniałam do grzywki
A co do pielęgnacji to od niedawna zaczęłam dbać o swoje włosy:
-szampon do włosów- nazwy nie pamiętam, bo jest przelany do mniejszej buteleczki, ale taki o najprostszym składzie
- odżywka do włosów z Alterry Odżywka nadająca połysk do włosów pozbawionych blasku i łamliwych `Morela i pszenica`
- maska do włosów tej samej firmy tylko z granatem, chyba większości znana
- olej również z Alterry granat i avocado
- serum na końcówki z Apteczki babuni mleko i miód
-sporadycznie używam takiej mgiełki z Isany link http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,39...s-spulung.html
może jutro wrzucę zdjęcie włosów
Pozdrawiam!

PM 2019

Edytowane przez patka3008
Czas edycji: 2012-08-07 o 20:48
patka3008 jest offline  
Stary 2012-08-07, 21:27   #3626
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Oj tam nic im nie będzie

Założyłam album z moimi włosami u siebie w profilu ( co prawda nie ma tam co oglądać oprócz suchych i spalonych włosów które regeneruję, no ale najważniejsze że bez prostownicy :PP )
odnoszę wrażenie, że mamy identyczne włosy poza tym, ze ja mam krótsze
moniczka_90 jest offline  
Stary 2012-08-07, 21:37   #3627
enka999
Zadomowienie

Cytat:
Oj tam nic im nie będzie

mi się podobają wydaje mi się że przy dalszej pielęgnacji będziesz mieć takie piękne fale

Włosomaniaczka

enka999 jest offline  
Stary 2012-08-07, 23:41   #3628
EsTeLL25
Zakorzenienie

Cytat:
odnoszę wrażenie, że mamy identyczne włosy poza tym, ze ja mam krótsze
Też zauważyłam podobieństwoFakt, moje są troche dłuższe ale nadają się do ostrego cięcia.

Cytat:
mi się podobają wydaje mi się że przy dalszej pielęgnacji będziesz mieć takie piękne fale
Dzięki ale wiem,że są tragiczne
Staram się dbać o nie najlepiej jak mogę i nie katuję ich prostownicą ani suszarką. Postanowiłam nie farbować włosów do odwołania

EsTeLL25 jest offline  
Stary 2012-08-08, 08:20   #3629
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Też zauważyłam podobieństwoFakt, moje są troche dłuższe ale nadają się do ostrego cięcia.
moje przecież też ide sie dzisiaj zapisać do fryzjerki pod koniec miesiąca a jesli nie wypali (bo np. pracuje na popołudnie a wtedy ja jestem w pracy) to zaś się to przesunie na za miesiąc

a wczoraj zamówiłam zestaw do prostowania keratynowego i myślę czy robić od razu jak przyjdzie czy np. pod koniec miesiąca też czy kiedy
moniczka_90 jest offline  
Stary 2012-08-08, 10:53   #3630
EsTeLL25
Zakorzenienie

Cytat:
moje przecież też ide sie dzisiaj zapisać do fryzjerki pod koniec miesiąca a jesli nie wypali (bo np. pracuje na popołudnie a wtedy ja jestem w pracy) to zaś się to przesunie na za miesiąc

a wczoraj zamówiłam zestaw do prostowania keratynowego i myślę czy robić od razu jak przyjdzie czy np. pod koniec miesiąca też czy kiedy
No to fajnieJak zrobisz to kreatynowe, czekam na relację i zdjęcia

Twoje końcówki są w lepszym stanie niż moje z tego co widzę.. naprawdę..

Ja jednak z cięciem poczekam az podrosną nie chcę stać w miejscu z długością ani się cofać

EsTeLL25 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości