Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;) - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-09-13, 19:00   #1261
natalkaa7522
Zakorzenienie

Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez nicole89 Pokaż wiadomość
Poszperam i jutro mam zamiar wyprobować plopping zobaczymy co z tego wyjdzie
Myślisz, że to coś daje? Kiedyś też miałam tego spróbować, ale jakoś wkońcu nie spróbowałam, nie wiem czemu.

[QUOTE=jula smarkula;29379021]
Tylko że moje włosiacze po prostownicy się strasznie wykruszyły i są nierówne także te 45cm mają najdłuższe pasma i wyglądają jakby były troszke pocieniowane ehh ... a, marzą mi się takie równiutkie jak od linijki

Szczerze? Ja nie prostuję ponad 2 lata i dalej mi sie kruszą. Chociaż myślę, że to dlatego, że mam kręcone i nie dbam o nie tak jak nalezy, a wiadomo kręcone= kruszące. I wiem jakie wkurzające jest jak włosy rosną, a po długości nic nie widać, bo się tak kruszą dodam, ze byłam/jestem uzależniona od odrywania zniszczonych końcówek, także to wogóle masakra była. Ale jak się podcina te kruszące się, to wtedy widac że rosną Mi też się podobają takie proste włosy i równe

Cytat:
Napisane przez jula smarkula Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o diete to wiem co czujesz od lat próbuje się odchudzić i ciągle mi się nie udaje ostatnio to się załamałam bo 3 tygodnie byłam na diecie 1200kcal i waga ani nie drgneła wkurzyłam się strasznie i teraz mam przerwe od diety.Boshe mam 19lat 165cm wzrostu i 85kg wagi porażka na całej lini ostatnio powątpiewam że kiedyś to się wogóle zmieni
Ja mam tak samo! Ja mam 16 lat, 164cm wzrostu i ważę jakieś 84/85 kg. I jak pomyślę, że kiedyś schudłam i ważyłam 60kg i wygladałam dobrze, i że tak się zaniedbałam to mam ochotę rozwalić wszystko! Tez mam problemy z chudnięciem..
Stary 2011-09-13, 19:08   #1262
SlodkaGrzesznica90
Raczkowanie

Cytat:
Mi też widać baby hair tylko przy czole, po prostu trudno je zauwazyc w innych miejscach na głowie
acha myślałam że może nie działa na mnie ten seboradin i woda brzozowa bo naprawdę ( nie wiem czy to przez to rozjaśnianie) rosną mi pomału włosy. Z jednej strony to niby dobrze bo tak szybko odrostów nie widać ale chciałabym naprawdę dłuuuugie kudełki już mieć

Byłam dziś w aptece i kupiłam odżywkę ochronną nawilżającą do włosów słabych i matowych z pilomwax w spray'u. Używała ktoraś z was jej?
Niby nie zawiera silikonów- tak pisze na opakowaniu, a jedna z wizażanek na jednej stronce uznała że zawiera. Teraz to już nic nie wiem

Dbam o włosy
Podcięcie końcówek: 18.09.2012r.
31.12.2012r.
18.02.2013r.
Nie prostuję od: 18.09.2012r.

Edytowane przez SlodkaGrzesznica90
Czas edycji: 2011-09-13 o 19:11
SlodkaGrzesznica90 jest offline  
Stary 2011-09-13, 19:19   #1263
karmazynka99
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Tak, codziennie, zreszta tak jest napisane na opakowaniu, zeby codziennie przez 3 tygodnie wcierać w skorę głowy, a potem przerwa

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Odzywka przyspieszajaca porost włosow, sprawdz na KWC
no strasznie nie wydajna

a ja mam po nie minimalne bby hair.

Jntar jest dostepn wielu drogerich, nawet sie nie spodziewałam
Cytat:
Dziewczyny, a w ogole podoba się Wam taka fryzura jak w ząłączniku? Bo myslę, zeby tak podciąć te moje kudełki (chlip chlip). Chociaż za bobem nigdy nie przepadałam, może dlatego, że mama mnie usilnie w dziecinstwie tak obcinała
ładna fryzuka,ale ja tez zapuszczam wiec bym sie na nia nie skusila
Cytat:
Ja takie będę mieć za jakieś 2 lata dopiero

Gratuluję rocznicy poza tym mamy podobną długość włosów, z tym, że moje mają 47cm. I też mało dbam o nie, w sensie oleje, odżywki etc.

Wogóle ostatnio strasznie rozwalam kasę i psuje dietę! Co tydzień wydaję jakieś 30zł na bzdety typu; kebab, cola, drozdżówki i inne takie. I nie wiem po co bo nie dośc że tyje i psuje dietę to mogłabym za to kupić coś dla siebie:MUR:

Dziękuje

Tylko że moje włosiacze po prostownicy się strasznie wykruszyły i są nierówne także te 45cm mają najdłuższe pasma i wyglądają jakby były troszke pocieniowane ehh ... a, marzą mi się takie równiutkie jak od linijki

Jeśli chodzi o diete to wiem co czujesz od lat próbuje się odchudzić i ciągle mi się nie udaje ostatnio to się załamałam bo 3 tygodnie byłam na diecie 1200kcal i waga ani nie drgneła wkurzyłam się strasznie i teraz mam przerwe od diety.Boshe mam 19lat 165cm wzrostu i 85kg wagi porażka na całej lini ostatnio powątpiewam że kiedyś to się wogóle zmieni
moze picie ziołek pokrzywy bratka? przyspieszja przemiane materiia? slyszalam tez o piciu octu, ale nie wiem o co chodzi dokladnie :p

a ja mam znow włosy niedomyte z oleju :/

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2011-09-13 o 19:22
karmazynka99 jest offline  
Stary 2011-09-13, 19:32   #1264
jula smarkula
Raczkowanie

Ja mam tak samo! Ja mam 16 lat, 164cm wzrostu i ważę jakieś 84/85 kg. I jak pomyślę, że kiedyś schudłam i ważyłam 60kg i wygladałam dobrze, i że tak się zaniedbałam to mam ochotę rozwalić wszystko! Tez mam problemy z chudnięciem..[/QUOTE]

Narazie musze odpocząć od diety bo jak tak nie zrobie to chyba oszaleje tym bardziej że zaczeła mi się miesiączka i znowu po tygodniu diety nie będzie efektów bo podczas okresu nie ma szans żeby kilogramy spadły (przynajmniej u mnie tak jest)

Widze że mamy bardzo podobny wzrost i wage fajnie byłoby razem wziąć się za siebie i dodatkowo wspierać mam zamiar w poniedziałek zacząć od nowa tym razem przejde na 1000kcal i zaczne ćwiczyć może wtedy się uda

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

moze picie ziołek pokrzywy bratka? przyspieszja przemiane materiia? slyszalam tez o piciu octu, ale nie wiem o co chodzi dokladnie :p

a ja mam znow włosy niedomyte z oleju :/[/QUOTE]

Na ziółka jestem niestety uczulona a, jeśli chodzi o ocet to brałam takie tabletki Cidrex plus z zieloną herbatą i octem jabłkowym przynajmniej pomogły mi pozbyć się zaparć ale, waga jak stała tak nadal stoi

Jeśli chodzi o zmywanie olejków to narazie nie jestem w temacie ale, ja jak mam przeciążone włosy od pianki to zawsze myje je w Babydream i powiem ci że idealny z niego "oczyszczacz"
jula smarkula jest offline  
Stary 2011-09-13, 19:53   #1265
karmazynka99
Zakorzenienie

BD nie próbowalam, musze kupic

dziwie sie tylko że szampon ziołowy mi nie zmwa

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2011-09-13 o 19:54
Stary 2011-09-13, 20:17   #1266
sylvi300
Zakorzenienie

a ja dzis pierwszy raz nałożyłam na włosy maskę Mila, włosy cudo, strasznie miękkie i gładkie

Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline  
Stary 2011-09-13, 20:23   #1267
alevE
Wiecznie niezdecydowana

Właśnie na skórę głowy wtarłam olej rycynowy, na włosy jak zwykle oliwe z oliwek. Nie wiem czy to pomaga, ale nakładam tak, z przyzwyczajenia... Na inne specyfiki aktualnie mnie nie stać ehh
jak skonczy mi się ta oliwa to nie wiem co kupić, czy dalej oliwę, czy inny olej,czy lepiej w ogole juz nic...
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline  
Stary 2011-09-13, 20:29   #1268
jula smarkula
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
a ja dzis pierwszy raz nałożyłam na włosy maskę Mila, włosy cudo, strasznie miękkie i gładkie
Czy to aby, ta maska http://lokikoki.pl/product-pol-1403-...0-ml-Mila.html# ???
Stary 2011-09-13, 20:33   #1269
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Narazie musze odpocząć od diety bo jak tak nie zrobie to chyba oszaleje tym bardziej że zaczeła mi się miesiączka i znowu po tygodniu diety nie będzie efektów bo podczas okresu nie ma szans żeby kilogramy spadły (przynajmniej u mnie tak jest)

Widze że mamy bardzo podobny wzrost i wage fajnie byłoby razem wziąć się za siebie i dodatkowo wspierać mam zamiar w poniedziałek zacząć od nowa tym razem przejde na 1000kcal i zaczne ćwiczyć może wtedy się uda

No własnie jak zobaczyłam twoje wymiary to o tym samym pomyslałam może założymy wątek czy coś?
Stary 2011-09-13, 20:46   #1270
jula smarkula
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
No własnie jak zobaczyłam twoje wymiary to o tym samym pomyslałam może założymy wątek czy coś?
Możemy założyć może znajdzie się więcej chętnych osób jak to się mówi zawsze "w kupie raźniej"

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

No to jak która zakłada pytam się żeby poprostu nie dublować wątku ?

p.s jak by co to moge założyć
Stary 2011-09-13, 21:06   #1271
alevE
Wiecznie niezdecydowana

Wstawiam fotkę, którą niedawno zrobiłam
Chodzi o długość, włosy jak widać w kiepskiej kondycji, ale wierzę, że się w końcu poprawią (i jeszcze nie poczesane )

właśnie długość.. pozostawia wiele do życzenia, ale niektóre tutaj wizażanki mają podobną dł. i również zapuszczają, także dołączam się do Was do grona, czekają nas dłuuugie miesiące...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_7524hyyh.jpg (59,8 KB, 49 załadowań)
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

alevE jest offline  
Stary 2011-09-13, 21:29   #1272
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Wstawiam fotkę, którą niedawno zrobiłam
Chodzi o długość, włosy jak widać w kiepskiej kondycji, ale wierzę, że się w końcu poprawią (i jeszcze nie poczesane )

właśnie długość.. pozostawia wiele do życzenia, ale niektóre tutaj wizażanki mają podobną dł. i również zapuszczają, także dołączam się do Was do grona, czekają nas dłuuugie miesiące...
chyba sie garną do falowania tam pod spodem

Moja pielęgnacja włosów
Stary 2011-09-13, 21:42   #1273
alevE
Wiecznie niezdecydowana

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
chyba sie garną do falowania tam pod spodem
taa po myciu wszystkie się garną do lokofalowania

gdy je poczeszę to wszystko znika, a gdy wstanę rano to już w ogóle mam proste

alevE jest offline  
Stary 2011-09-13, 22:55   #1274
immortal_soul
Raczkowanie

GG do immortal_soul

alevE - ładniutkie! i wcale nie takie krótkie, dużo wizażanek tutaj ma krótsze

dziewczyny, ale wątków o odchudzaniu jest dużo, może dołączycie po prostu, żeby nie robić nowego?

Ja właśnie siedzę z kallosem, strasznie lubię tę maskę, poza tym nie muszę jej długo trzymać, więc zawsze mam na nią czas

nie prostuję i regeneruję od 23.06.2011!

szaleję i obijam się

immortal_soul jest offline  
Stary 2011-09-14, 09:41   #1275
sylvi300
Zakorzenienie

Cytat:
tak to ta

Zapraszam na bloga!!!!

sylvi300 jest offline  
Stary 2011-09-14, 09:58   #1276
moniczka_90
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

za jakąś godzine idę do pracy przyszłam tylko powiedzieć, ze chyba zapisze się do mojej fryzjerki skrócić znowu końce bo po tym rozjaśnianiu by im się jednak przydało odświerzenie
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-09-14, 10:21   #1277
Meere
Raczkowanie

hej dziewczęta! ja jestem dzisiaj w dołku moja mama mnie trochę dobiła... cóż walczę dopiero od niedawna o zdrowe kłaczyska, rezultatów jeszcze nie widać... a moja mama do mnie, że i tak nie uda mi się zapuścić włosów do mojej wymarzonej długości (wcięcie w tali). Jeśli chciała mi dogryźć to jej się udało i teraz mam ochotę to całe "dbanie" rzucić w diabły

5.04.2013 - Egzamin na prawo jazdy POZYTYWNY
Meere jest offline  
Stary 2011-09-14, 10:27   #1278
nicole89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
za jakąś godzine idę do pracy przyszłam tylko powiedzieć, ze chyba zapisze się do mojej fryzjerki skrócić znowu końce bo po tym rozjaśnianiu by im się jednak przydało odświerzenie
No ja też muszę w koncu się wybrać...

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Meere Pokaż wiadomość
hej dziewczęta! ja jestem dzisiaj w dołku moja mama mnie trochę dobiła... cóż walczę dopiero od niedawna o zdrowe kłaczyska, rezultatów jeszcze nie widać... a moja mama do mnie, że i tak nie uda mi się zapuścić włosów do mojej wymarzonej długości (wcięcie w tali). Jeśli chciała mi dogryźć to jej się udało i teraz mam ochotę to całe "dbanie" rzucić w diabły
Oj, moja mama też mnie ciagle dobija jeśli chodzi o moje włosy ;/ wiem, że chce dobrze i ze chce mnie zmobilizowac, zebym ich nie niszczyła, ale to mi nie pomaga. Wczoraj powiedziała np. że... uwaga: mam "kłypcie" a nie włosy

62-> 61-> 60-> 59-> 58-> 57-> 56->55-> 54->53-> 52

Pani Magister
nicole89 jest offline  
Stary 2011-09-14, 11:27   #1279
jula smarkula
Raczkowanie

Cytat:
Eee tam mama pewnie się z Tobą tak tylko przekomarza moja też czasem mi dogryza ale, to przecież tylko żarty

Nie przejmuj się tym i się nie poddawaj zobaczysz że za 2 lata będziesz miała śliczne włoski dłuuugie jak u modelki
Stary 2011-09-14, 11:35   #1280
SlodkaGrzesznica90
Raczkowanie

Cytat:
Ja bym chciała żeby ktoś mi tak mówił bo przynajmniej miałabym większą mobilizację do działania i dbania o nie nie przejmuj się mama sobie napewno tylko żartowała

dziewczyny ojjj żądna mi nie odpisała :P <nono> hehe używała któraś z was tej odżywki nawilżającej z waxa do włosów słabych i matowych w sprayu ?
wczoraj umyłam włosy w szamponie dla dzieci ( johnson's ułatwiający rozczesywanie) potem na pół godziny nałożyłam maske waxa, zmyłam i nałożyłam waxa tego w sprayu. Włosy fajne miękkie ale tak jak by przyklapnięte.. Zauważyłam od jakiś dwóch tygodni że po umyciu włosów ( jak już wyschną) są owszem miękkie ale z drugiej strony takie jak by nie domyte? Mimo że myje 3 razy. Dwa razy tym dla dzieci, raz szamponem z joanny tym co neutralizuje nie pożądany odcień na włosach blond. hmm co o tym sądzicie?

Dbam o włosy
Podcięcie końcówek: 18.09.2012r.
31.12.2012r.
18.02.2013r.
Nie prostuję od: 18.09.2012r.

Edytowane przez SlodkaGrzesznica90
Czas edycji: 2011-09-14 o 11:40
SlodkaGrzesznica90 jest offline  
Stary 2011-09-14, 11:49   #1281
sylvi300
Zakorzenienie

Cytat:
nie ma to jak wsparcie bliskich, na szczęście moja mama to akceptuje, może dlatego, że mieszkam na stancji i nie widzi ile rzeczy nakładam na włosy :P
Nie ma co tego rzucać, po roku pielęgnacji wszyscy Ci będą zazdrościć, a nie Ci dogryzać jak zobaczą powalające efekty

Zapraszam na bloga!!!!

sylvi300 jest offline  
Stary 2011-09-14, 15:00   #1282
Aszka10
Raczkowanie

Cytat:
Uda sie,teraz masz jeszcze większą motywacje,żeby pokazac mamie ze mozna
Ja dzis tez lekki kryzys,kręcone mam i nie wiem..dziewczyny mowią ze mam fajne,a ja czuje jak by byly nie czesane splontane..ehh...jak są proste to mi lepiejzaraz ide je umyc i nie dam sie prostownicyyy nieee
*mysle pozytywnie
Aszka10 jest offline  
Stary 2011-09-14, 16:12   #1283
Meere
Raczkowanie

dziękuję Wam dziewczyny! macie racje, nie ma się co załamywać moja mamuśka zawsze była przeciwna prostowaniu i moim włosowym eksperymentom, a ja zawsze robiłam jej na przekór ot taki mały bunt

5.04.2013 - Egzamin na prawo jazdy POZYTYWNY
Meere jest offline  
Stary 2011-09-14, 16:15   #1284
jula smarkula
Raczkowanie

Dziewczyny chciałabym się was poradzić przyjciółka doradziła mi dzisiaj żebym zafarbowała włosy na ciemny brąz powiedziała że ciemna farba odżywi i wzmocni włosy a, że nie mam doświadczenia w tej dziedzinie chciałam prosić was o doradzenie jakiejś dobrej ciemnej farby poniżej zamieszczam fotki moich włosów

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1316009610

Edytowane przez jula smarkula
Czas edycji: 2011-10-29 o 23:53
Stary 2011-09-14, 16:16   #1285
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Możemy założyć może znajdzie się więcej chętnych osób jak to się mówi zawsze "w kupie raźniej"

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

No to jak która zakłada pytam się żeby poprostu nie dublować wątku ?

p.s jak by co to moge założyć

Ja też mogę założyć Tylko ja ogólnie chciałabym wątek z dziewczynami z podobnymi wagami. Bo fajnie się odchudza jak wszystkie dziewczyny są w obrębie jednej wagi, bo tak zrównane to jest bardziej Poza tym ile chcesz schudnąć?

Cytat:
Nie przejmuj się

Mi moja mama własnie zawsze mówi, że mam śliczne włosy

Jula, zastanów się nad tym. Ja z blond zrobiłam się brązowa i żałowałam, chociaż już się przyzwyczaiłam.. Chociaż ostatnio czarne włosy mi się podobają

Edytowane przez natalkaa7522
Czas edycji: 2011-09-14 o 16:17
natalkaa7522 jest offline  
Stary 2011-09-14, 16:18   #1286
jula smarkula
Raczkowanie

i jeszcze jedno :

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1316009879

ech od połowy są w fatalnym stanie

Edytowane przez jula smarkula
Czas edycji: 2011-10-29 o 23:53
Stary 2011-09-14, 16:26   #1287
jula smarkula
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja też mogę założyć Tylko ja ogólnie chciałabym wątek z dziewczynami z podobnymi wagami. Bo fajnie się odchudza jak wszystkie dziewczyny są w obrębie jednej wagi, bo tak zrównane to jest bardziej Poza tym ile chcesz schudnąć?

Nie przejmuj się

Mi moja mama własnie zawsze mówi, że mam śliczne włosy

Jula, zastanów się nad tym. Ja z blond zrobiłam się brązowa i żałowałam, chociaż już się przyzwyczaiłam.. Chociaż ostatnio czarne włosy mi się podobają
No dobrze to możesz założyć
Ja byłabym szczęśliwa jakbym schudła chociaż 10kg a, tak na poważnie to chciałabym zejść do 60kg

A, jeśli chodzi o włosy to właśnie mam dylemat co do tej zmiany koloru bo całe życie jestem blond i nie wiem czy pasowałby mi ciemny brąz a, przedewszystkim czy tak naprawde ciemna farba je odżywi i wzmocni bo przecież jednak to chemia... sama nie wiem
Stary 2011-09-14, 16:32   #1288
sylvi300
Zakorzenienie

Cytat:
i jeszcze jedno :

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1316009879

ech od połowy są w fatalnym stanie
w sumie na tych zdjęciach ciężko ocenić kolor twoich włosów bo zdjęcia są takie jakieś różowe, nie masz żadnych lepszej jakości?

Zapraszam na bloga!!!!

sylvi300 jest offline  
Stary 2011-09-14, 16:36   #1289
jula smarkula
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
w sumie na tych zdjęciach ciężko ocenić kolor twoich włosów bo zdjęcia są takie jakieś różowe, nie masz żadnych lepszej jakości?
Na tym pierwszym myśle że zdjęcie dobrze oddaje kolor moich włosów. A jeśli chodzi o lepszą jakość to niestety nie mam takiej możliwości jak narazie robiłam je telefonem bo aparat cyfrowy mi się popsuł i jest w naprawie
Stary 2011-09-14, 16:38   #1290
natalkaa7522
Zakorzenienie

Założe.

Jakaś prawda w tym jest. ja odkąd mam ciemniejsze to mam zdrowsze, i gęstsze, a proste jak są fajnie odżywione to się błyszczą. Wiadomo, że ciemne farby nie mają rozjaśniacza, ani nie mają utleniacza 9%, tak jak blondy. Tylko jeżeli będziesz myślała o tym, to radze wejść na wątek brązowowłosych (tam się też udzielam ) i tam Ci doradzimy. Bo prawda jest taka- kupisz jasny braz, a w rzeczywistości wyjdzie ciemny. Jeżeli coś to może właśnie jasny brąz sobie zrób

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości