Br您owow這se farbowane. Cz.II - Strona 112 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-10-18, 19:46   #3331
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
Farna to chyba ma jak捷 czekolad,ma do嗆 ciemny ciep造 br您.Moja czekolada Palette si podobnie ma podobn po鈍iat,w sumi kolor bardzo podobny te.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

oooo jenyyyy na pude趾u super.
naprawd tak Ci si podoba ?
ciekawe czy tak wychodzi jak na pude趾u
Stary 2011-10-18, 19:55   #3332
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 575

Cytat:
wiesz wed逝g mnie 豉dnie Ci i w jasnych np rudych jak i ciemnych np w burgundzie.Tak瞠 sama musisz zdecydowa,co by chcia豉 i w czym najlepiej si czujesz.Mi np rodzina,znajomi m闚i,瞠 dla mnie to zdecydowanie czer,ale ja czuj,瞠 mnie przyt豉cza i wol co ciemnego ale nie tak smo喚.Wiec kochana,wazne zebysmy my byly zadowolone i dobrze sie czuly niema co sie sugerowac caly czas opiniami

Mi tak samo m闚i 瞠 w czerni mi najlepiej i w og鏊e...
podoba mi si owszem ale chcia豉 bym jakie zmiany najbardziej na ciemny br您! Problem w tym 瞠 z tej czerni trudno wyj嗆 mimo 瞠 jest to szampon do 24 zmy z Joanny mocno wnikn掖 mi we w這sy...
Ostatnio postanowi豉m 瞠 koniec z czerni i kupi豉m szamponetk tak瞠 z Joanny orzechowy br您 chwyci這 tylko odrosty (na szcz窷cie nie na rudo) reszta dalej czarna ale z 豉dnym po造skiem B璠 dalej wytrwale u篡wa szamponetki... mo瞠 co z tego wyjdzie Tak swoj droga nie wiecie dziewczyny co to za odcie?? bardzo mi si podoba
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Lea-Michele_1.jpg (32,6 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg michele1a2710.jpg (136,6 KB, 17 za豉dowa)
Siuniaaa jest offline  
Stary 2011-10-18, 20:00   #3333
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Poka wiadomo嗆
podoba mi si owszem ale chcia豉 bym jakie zmiany najbardziej na ciemny br您! Problem w tym 瞠 z tej czerni trudno wyj嗆 mimo 瞠 jest to szampon do 24 zmy z Joanny mocno wnikn掖 mi we w這sy...
Ostatnio postanowi豉m 瞠 koniec z czerni i kupi豉m szamponetk tak瞠 z Joanny orzechowy br您 chwyci這 tylko odrosty (na szcz窷cie nie na rudo) reszta dalej czarna ale z 豉dnym po造skiem B璠 dalej wytrwale u篡wa szamponetki... mo瞠 co z tego wyjdzie Tak swoj droga nie wiecie dziewczyny co to za odcie?? bardzo mi si podoba
r鏏 jasny br您 Wellim鎩 ulubiony odcienwychodzi ciemny ciep造,br您ik aboslutnie nie czarny.R闚nie mia豉m orzech i wyszed rudy.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
naprawd tak Ci si podoba ?
ciekawe czy tak wychodzi jak na pude趾u
no jasne,fiolety ciesza moje oczy hehe pewnie wyszed豚y ciemno z fioletow po鈍iat jak mi po Garnierze.
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-18, 20:10   #3334
metaxa
Zakorzenienie

agata, kt鏎a wella ? z jakiej serii ??

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
to chyba jaki ciemny br您 bez 瘸dnej poswiaty
Stary 2011-10-18, 20:23   #3335
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
agata, kt鏎a wella ? z jakiej serii ??

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

no mo磧iwe,瞠 ciemny br您mia豉m na my郵i Wellatonmoje ulubione farbyw sumie jasny br您 ja郾iej wychodzi,wi璚 masz racj,ze to ciemny pewnie,albo 鈔edni.
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-18, 20:33   #3336
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
no mo磧iwe,瞠 ciemny br您mia豉m na my郵i Wellatonmoje ulubione farbyw sumie jasny br您 ja郾iej wychodzi,wi璚 masz racj,ze to ciemny pewnie,albo 鈔edni.
豉dny nie mog豉m nigdzie znale潭 tego koloru
Stary 2011-10-18, 20:36   #3337
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
豉dny nie mog豉m nigdzie znale潭 tego koloru
czekaj,bo ju si zagubi豉m Ty pytasz o w這sy Farnej?bo je瞠li tak to wed逝g mnie zdecydowanie jasny br您 Wellaton,prawie tak samo mi wychodzi z identyczn po鈍iata.Ja ju si przekona豉m,瞠 jasny br您 wychodzi jak ciemny br您,a ciemny br您 jak czerja my郵a豉m,瞠 Ty m闚isz o kolorze w這s闚 kt鏎y wstawia豉 Siuniaaa.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-18 o 20:38
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-18, 20:47   #3338
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
czekaj,bo ju si zagubi豉m Ty pytasz o w這sy Farnej?bo je瞠li tak to wed逝g mnie zdecydowanie jasny br您 Wellaton,prawie tak samo mi wychodzi z identyczn po鈍iata.Ja ju si przekona豉m,瞠 jasny br您 wychodzi jak ciemny br您,a ciemny br您 jak czerja my郵a豉m,瞠 Ty m闚isz o kolorze w這s闚 kt鏎y wstawia豉 Siuniaaa.
tak, chodzi這 mi o w這sy Farnej
ten kolor co wstawi豉 Siuniaa owszem 豉dny ale nie dla mnie
Stary 2011-10-18, 20:48   #3339
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
tak, chodzi這 mi o w這sy Farnej
ten kolor co wstawi豉 Siuniaa owszem 豉dny ale nie dla mnie
je郵i o Farn chodzi to mi baaardzo podobnie wychodzi jasny br您 Wellatonu. ciemny br您 wyszed豚y czarny przynajmniej na moich w這sach.A jasny braz wychodzi mi ciemno i cieplo jak u Farnej.Jak spierze mi si czekolada Palette to wr鏂 do tego odcienia bo jest zdecydowanie ulubiony i sprawdzony

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-18 o 20:49
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-18, 21:00   #3340
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:

安ietny kolor
m闚isz, 瞠 kasztanowy br您 taki 鈍ietny si oka瞠 co wyjdzie

Cytat:
jakie takie rudawe

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

ojjj przerwy w nauce trzeba sobie robi od czasu do czasu
no rudawe, bo na blond by造 po這穎ne od wszystkiego trzeba sobie robi przerwy

Cytat:
w pracy te
cho dzisiaj dymi豉 mi ju czacha i nie mia豉m za bardzo czasu tu zagl康a

dziewczyny, spotka豉m dawno nie widzian ciotk kt鏎a powiedzia豉 ze wreszcie mam ciemne w這sy, ze w takich mi najlepiej a w tych jasniejszych to nie bardzo
zwariowa mo積a, m皻lik w g這wie i ju
oj mi m闚i, 瞠 w blondzie, niekt鏎zy, 瞠 czerwienie a niekt鏎zy, 瞠 br您y...i we tu b康 cz這wieku m康ry ja jak narazie najlepiej si czu豉m chyba w brazach z czerwon po鈍iat... mro幡y kasztan idea
ibyza jest offline  
Stary 2011-10-18, 21:05   #3341
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆

oj mi m闚i, 瞠 w blondzie, niekt鏎zy, 瞠 czerwienie a niekt鏎zy, 瞠 br您y...i we tu b康 cz這wieku m康ry ja jak narazie najlepiej si czu豉m chyba w brazach z czerwon po鈍iat... mro幡y kasztan idea

na pude趾u wygl康a bardzo fajnie
ot騜 to

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

ivoncia do nas wpad豉
Stary 2011-10-18, 21:13   #3342
agata456
Zakorzenienie

Cytat:

no jak ja dekoloryzowa豉m w這sy i na這zy豉m jasny br您 to te mi rudy wyszed

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

ivoncia mam nadziej,瞠 si nie rozchorowa豉??
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-18, 21:14   #3343
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
no jak ja dekoloryzowa豉m w這sy i na這zy豉m jasny br您 to te mi rudy wyszed

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

ivoncia mam nadziej,瞠 si nie rozchorowa豉??
sama dekoloryzowa豉s ??
Stary 2011-10-18, 21:15   #3344
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
sama dekoloryzowa豉s ??
tak 2 razy sama robi豉m k徙iel rozj御niaj帷 nie ufam fryzjerom
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-18, 21:18   #3345
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
tak 2 razy sama robi豉m k徙iel rozj御niaj帷 nie ufam fryzjerom
ja jestem tak specjalistk 瞠 nie mam poj璚ia co to k徙iel rozja郾iaj帷a

Stary 2011-10-18, 21:21   #3346
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
ja jestem tak specjalistk 瞠 nie mam poj璚ia co to k徙iel rozja郾iaj帷a

rozja郾iacz lub dekoloryzator+od篡wka+ szampon.Ma to mie tak konsystencj aby nie sp造wa這 z w這s闚.Masujesz miejsca kt鏎e chcesz rozja郾i tak jakby my豉 w這sy,a do uzyskania porz康anego efektu.ja to zwykle masowa豉m jakie 10-15 minut gdy schodzi豉m z czerni,noi tak sposobem zesz豉m do rudego.Wed逝g mnie mniej to niszczy w這sy ni na這zenie na w這sy bezpro鈔ednio samego rozja郾iacza albo dekoloryzatora.
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-18, 21:27   #3347
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
rozja郾iacz lub dekoloryzator+od篡wka+ szampon.Ma to mie tak konsystencj aby nie sp造wa這 z w這s闚.Masujesz miejsca kt鏎e chcesz rozja郾i tak jakby my豉 w這sy,a do uzyskania porz康anego efektu.ja to zwykle masowa豉m jakie 10-15 minut gdy schodzi豉m z czerni,noi tak sposobem zesz豉m do rudego.Wed逝g mnie mniej to niszczy w這sy ni na這zenie na w這sy bezpro鈔ednio samego rozja郾iacza albo dekoloryzatora.
o rany, mam tyle wiosen i nigdy w 篡ciu o czym takim nie s造sza豉m
a ma to jakies znaczenie jaki szampon, odzywke i rozjasniacz po陰czyc ??
Stary 2011-10-18, 21:33   #3348
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
o rany, mam tyle wiosen i nigdy w 篡ciu o czym takim nie s造sza豉m
a ma to jakies znaczenie jaki szampon, odzywke i rozjasniacz po陰czyc ??
ja 陰cz to co akurat mam,wi璚 chyba nie mia這 znaczenia.Mia豉m ostatnio rozja郾iacz Joanny,tyle,瞠 ja chcia豉m minimalny efekt rozja郾ienia wi璚 masowa豉m jakie 5 minut da豉m rozja郾iacz,ok 3 造瞠k,szamponu i 3 od篡wki(ja akurat szampon mia豉m elseve a odzywke z Ziaji),i jeszcze odrobin ciep貫j wody bo by這 za g瘰te.W這sy w dobrym stanie,nie wysuszone nie wypada造.Wiec Okraz by豉m na dekoloryzacji u fryzjera wyda豉m 180z,wr鏂i豉m ze spalonymi w這sami i z takimi kolorami t璚zy,瞠 i tak musia豉m to na ciemno zafarbowa

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-18 o 21:35
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-18, 21:42   #3349
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:

ja 陰cz to co akurat mam,wi璚 chyba nie mia這 znaczenia.Mia豉m ostatnio rozja郾iacz Joanny,tyle,瞠 ja chcia豉m minimalny efekt rozja郾ienia wi璚 masowa豉m jakie 5 minut da豉m rozja郾iacz,ok 3 造瞠k,szamponu i 3 od篡wki(ja akurat szampon mia豉m elseve a odzywke z Ziaji),i jeszcze odrobin ciep貫j wody bo by這 za g瘰te.W這sy w dobrym stanie,nie wysuszone nie wypada造.Wiec Okraz by豉m na dekoloryzacji u fryzjera wyda豉m 180z,wr鏂i豉m ze spalonymi w這sami i z takimi kolorami t璚zy,瞠 i tak musia豉m to na ciemno zafarbowa
dzi瘯i agata za u鈍iadomienie
a p騧niej mo積a jeszcze na這篡 jaki kolor na w這sy??

dobrze zrozumia豉m?? proszek wsypujesz do szamponu, od篡wki i mieszasz wszystko??
Stary 2011-10-18, 21:44   #3350
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
dzi瘯i agata za u鈍iadomienie
a p騧niej mo積a jeszcze na這篡 jaki kolor na w這sy??

dobrze zrozumia豉m?? proszek wsypujesz do szamponu, od篡wki i mieszasz wszystko??
rozrabiasz rozja郾iacz b康 dekoloryzatorw jakim naczynku,do tego par 造瞠k szamponu,i od篡wki jak zwykle dodawa豉m 4-5 造zek sto這wych.Je郵i wyjdzie za g瘰te dolewasz odrobin wody.Generalnie konsystencja mam przymina konsystencj majonezu no i nak豉dasz na w這sy,omijaj帷 odrosty i masujesz,a do uzyskania w豉軼iwego efektu.Co do farby to odczeka豉 bym troch bo z do鈍iadczenia ju wiem,瞠 farba zaraz po rozja郾ieniu s豉bo si trzyma.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-18 o 21:46
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-18, 22:10   #3351
metaxa
Zakorzenienie

kiedys zapragn窸am jasniejszych w這s闚 i po na這zeniu rozja郾iacza po kilku sekundach dos這wnie zacz掖 mi lecie dymek

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

dzi瘯i aga

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

mo瞠 przetestuj ten spos鏏 agata nie powiedzia豉 mi czy mo積a na這zy p騧niej jaki kolor??

napisa豉 nie doczyta豉m
Stary 2011-10-18, 22:30   #3352
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Cytat:
kiedys zapragn窸am jasniejszych w這s闚 i po na這zeniu rozja郾iacza po kilku sekundach dos這wnie zacz掖 mi lecie dymek

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

dzi瘯i aga

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

mo瞠 przetestuj ten spos鏏 agata nie powiedzia豉 mi czy mo積a na這zy p騧niej jaki kolor??

napisa豉 nie doczyta豉m
mo積a

Ja to w og鏊e poszala豉m przy tej k徙ieli rozja郾iaj帷ej, bo u篡豉m rozja郾iacza joanny z 9% wod. Woda zbyt mocna, wi璚 doda豉m mn鏀two tego szamponu i od篡wki
Stary 2011-10-18, 23:35   #3353
Siuniaaa
Wtajemniczenie

dzi瘯uj wam za odpowied

Cytat:
r鏏 jasny br您 Wellim鎩 ulubiony odcienwychodzi ciemny ciep造,br您ik aboslutnie nie czarny.R闚nie mia豉m orzech i wyszed rudy.
Chodzi o Wellaton Naturals? brzmi zach璚aj帷o chocia na razie chcia豉 bym zrezygnowa z farb... mam troch zniszczone w這sy my郵a豉m o szamponetkach minus w tym 瞠 nie z豉pie tak jak farba... Orzech nie wyszed mi rudo na odrostach jest taki z這cisty w br您ach zawsze boj si tej rudo軼i ale rozejrz si za t Well

Cytat:
hmm w豉軼iwie to tak wygl康a z tym 瞠 taki ciep造 jest nie to co czer... nie wiem jak uzyska taki odcie, chyba faktycznie najpierw poczekam a ta czer si troch wyp逝cze.
Siuniaaa jest offline  
Stary 2011-10-19, 08:53   #3354
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972

nie dziewczyny jeszcze chora nie jestem
jakos sie trzymam
ale bardzomnie nogi bola i kregoslup
nawet nie mam wieczorem sily z wami popisac
taka padnieta wczoraj wrocilam ze zjadlam i poszlam spac
a teraz juz lece na autobus papapa **
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-10-19, 09:58   #3355
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

a ja w豉郾ie czytam o hennie khadi i zachwycam si ni

http://www.khadi.pl/jasny-braz-farba-do-wlosow
zobaczcie zdj璚ia Agnieszki B

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-10-19 o 10:00
ibyza jest offline  
Stary 2011-10-19, 10:05   #3356
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
dzi瘯uj wam za odpowied

Chodzi o Wellaton Naturals? brzmi zach璚aj帷o chocia na razie chcia豉 bym zrezygnowa z farb... mam troch zniszczone w這sy my郵a豉m o szamponetkach minus w tym 瞠 nie z豉pie tak jak farba... Orzech nie wyszed mi rudo na odrostach jest taki z這cisty w br您ach zawsze boj si tej rudo軼i ale rozejrz si za t Well

hmm w豉軼iwie to tak wygl康a z tym 瞠 taki ciep造 jest nie to co czer... nie wiem jak uzyska taki odcie, chyba faktycznie najpierw poczekam a ta czer si troch wyp逝cze.
chodzi mi o ten kolor http://p.alejka.pl/i2/p_new/15/60/we...y-braz_0_b.jpg

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:

dzi瘯i aga

napisa豉 nie doczyta豉m
prosz mo瞠 skomplikowane si wydaje,ale wcale nie jest trudne mo瞠sz spr鏏owatylko pami皻aj,omijaj odrosty i wszelkie ja郾iejsze miejsca bo wtedy wyjdzie nier闚nomiernieja g逝pia za pierwszym razem nie omin窸am odrost闚 i by造 鄴速e

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
mo積a

Ja to w og鏊e poszala豉m przy tej k徙ieli rozja郾iaj帷ej, bo u篡豉m rozja郾iacza joanny z 9% wod. Woda zbyt mocna, wi璚 doda豉m mn鏀two tego szamponu i od篡wki
ja te mia豉m ten rozja郾iacz ostatnio gdy chcia豉m si pozby kawy palonej kt鏎a wysz豉 mi kruczo czarna5 minut masowania i ju efekt by widocznyi r闚nie nawali豉m mase od篡wki i szamponu
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-19, 11:13   #3357
metaxa
Zakorzenienie

bardzo podobaj mi si te miedziane br您y loreala a 瞠by mi wys這 co takiego to musia豉bym troch zejs z tego ciemnego koloru
agata, a Ty t miksytur nak豉dasz jak farb ?

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
a ja w豉郾ie czytam o hennie khadi i zachwycam si ni

http://www.khadi.pl/jasny-braz-farba-do-wlosow
zobaczcie zdj璚ia Agnieszki B
ja juz kilka razy przeglada豉m fotki w這s闚 po tej farbie i rzeczywiscie efekt jest 鈍ietny tylko ten czas farbowania
Stary 2011-10-19, 11:32   #3358
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
bardzo podobaj mi si te miedziane br您y loreala a 瞠by mi wys這 co takiego to musia豉bym troch zejs z tego ciemnego koloru
agata, a Ty t miksytur nak豉dasz jak farb ?

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

ja juz kilka razy przeglada豉m fotki w這s闚 po tej farbie i rzeczywiscie efekt jest 鈍ietny tylko ten czas farbowania
no tak jak farb,omijajac odrosty a potem masuj帷 pasma 瞠by mikstura by豉 dobrze rozprowadzona,najbardziej zawsze zwracam uwag na ko鎍e b0 w moim przypadku po 6 latach farbowania na czern,i ciemne brazy trudne je rozjasnic.
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-19, 11:50   #3359
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Ahaaaaaaaaa no faktycznie na opakowaniu wygl康a 郵icznie taki ciep造 br您 a nie chwyta odrost闚 na rudo?? kurcze chyba si skusz mo瞠 jaki efekt wyjdzie na tych moich czarnych...
Siuniaaa jest offline  
Stary 2011-10-19, 12:01   #3360
katarzyna86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55
Wpisy w blogu: 2

oo SUPER KOLOREK .. CIEKAWA JESTEM JAK WYCHODZI NA WΜSKACH ..
katarzyna86 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您y, casting ciemny w這sy, farby, l'oreal

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.