Br您owow這se farbowane. Cz.II - Strona 122 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-10-23, 15:59   #3631
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
ja r闚nie my郵a豉m,瞠 nie jest to czysta czer tylko cos podchodz帷e pod br您 np tu http://www.dpj.pl/fotki/g1306d.jpg
agata, ten kolor jest ca趾iem niez造

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

a mo瞠 ten??
http://www.ladiva.pl/przewodnik-kosm...ern-farba/2740

ja jutro farbuje tym kasztanem, zobaczymy co z tego wyjdzie
natomiast powiem Wam ze chyba zdecydowanie lepiej si czuj w ciep造ch odcieniach, moja cera wygl康a lepiej i oczy s bardziej widoczne nie czuje si taka przyt這czona

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

ivoncia, a Twoja kuzynka na jaki kolor k豉d豉 t farb ??
Stary 2011-10-23, 17:12   #3632
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

metaxa ju si nie mog doczeka
ibyza jest offline  
Stary 2011-10-23, 18:45   #3633
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972

metaxa
dokladnie nie pamietam ale chyba na blond o ile sie nie myle
a ja kupilam sobie ciemna czekolade garniera
ciekawe jak wyjdzie ale to dopiero za jakis czas zrobie

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

ja to jakas durna jestem
ciegle mnie ten blond kusi
zbyt dlugo go mialam chyba ze tak za nim tesknie
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-10-23, 19:42   #3634
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka wiadomo嗆
metaxa

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

ja to jakas durna jestem
ja jestem na nie.Ale wazne czego Ty chcesz,ale niezle musia豉 bys pokatowac w這sy rozjasnianiem zeby dojsc do takiego blondu jak mialas.Po dekoloryzacji pewnie miala bys rude,noi za jakis czas pewnie znowu trzeba by rozjasniac.
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-23, 19:44   #3635
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972

masakra ;/
musiala bym w rudych chodzic
ale bym ochydnie wygladala
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-10-23, 19:54   #3636
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
masakra ;/
musiala bym w rudych chodzic
ale bym ochydnie wygladala
moim zdaniem nie powinna a tak kombinowa a je瞠li ju uprzesz si przy tym blondzie,to lepiej poszukaj dobrego frzyjera 瞠by sama sobie krzywdy nie zrobi豉 jak ja.Na prawd masakra by豉 gdy tak zniszczy豉m w這sy,瞠 z w這s闚 prawie do pasa musia豉 軼i望 do ramion.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

i to fryzjer taki popali w這sy,tak瞠 dlatego pokre郵i豉m to,瞠 jak sie zdecydujesz to poszukaj na prawd dobrego fryzjera

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-23 o 19:53
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-23, 20:17   #3637
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Kurcz, dziewczyny, czy Wy te macie taki problem po nak豉daniu podk豉du na twarz, 瞠 cera zamiast 鈍ietlista i zdrowa, robi si taka jak "papier" - szara,zm璚zona?
W lecie nei mam z tym problemu, ale jak si jesie zacz窸a to normalnie nerwicy przez to dostaj:/

Ivoncia, nie r鏏 blonduuuuu

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-10-23 o 20:21
DontSaySorry jest offline  
Stary 2011-10-23, 20:24   #3638
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
Kurcz, dziewczyny, czy Wy te macie taki problem po nak豉daniu podk豉du na twarz, 瞠 cera zamiast 鈍ietlista i zdrowa, robi si taka jak "papier" - szara,zm璚zona?
W lecie nei mam z tym problemu, ale jak si jesie zacz窸a to normalnie nerwicy przez to dostaj:/

Ivoncia, nie r鏏 blonduuuuu
ja mam tak cere o tej porze roku...jedynie w豉郾ie makijaz ratuje jej wyglad hehe w zimie robi mi sie porcelanowa taka bardzo blada,ale juz to lepiem wyglada niz jesieni.Jest fajny krem z Olay taki roz鈍ietlajacy kt鏎y poprawia koloryt cery,i jest swietny pod makijaz moze kup sobie.Chyba,ze po prostu masz z造 podk豉d mo瞠 warte wymienic na inny?

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-23 o 20:25
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-23, 20:28   #3639
DontSaySorry
Zakorzenienie

O w 篡yyciu tego na twarz nie po這輳
Omijam szerokim 逝kiem kremy i balsamy z takim sk豉dem :P
Stary 2011-10-23, 20:30   #3640
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
O w 篡yyciu tego na twarz nie po這輳
Omijam szerokim 逝kiem kremy i balsamy z takim sk豉dem :P
mi jako krzywdy nie zrobi chocia teraz ju u篡wam krem闚 przeciw zmarombo zauwa篡豉m ju pi瘯na na czole

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

cera jest 郵iczna wed逝g mnie po Colorstay,tylko za jasny kupi豉m.Czeka do zimy.
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-23, 20:35   #3641
DontSaySorry
Zakorzenienie

Ale moja cera koszmarna jest. Masakrycznie sucha, wra磧iwa i oczywi軼ie albo mnie co zapycha albo dostaj jakiego uczulenia, piecze mnie sk鏎a itd
Pami皻am jak keidy chcia豉m przyoszcz璠zi na mleczku do demakija簑, posz豉m do biedry, kupi豉m pierwsze lepsze i po pierwszym u篡ciu czu豉m na twarzy p這mie dos這wnie

Te sobi kupi revlona na zim, czuj, 瞠 to jedyny podk豉d, kt鏎ego 郾ieg doszcz皻nie nie zetrze :P
Stary 2011-10-23, 20:38   #3642
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Ale moja cera koszmarna jest. Masakrycznie sucha, wra磧iwa i oczywi軼ie albo mnie co zapycha albo dostaj jakiego uczulenia, piecze mnie sk鏎a itd
Pami皻am jak keidy chcia豉m przyoszcz璠zi na mleczku do demakija簑, posz豉m do biedry, kupi豉m pierwsze lepsze i po pierwszym u篡ciu czu豉m na twarzy p這mie dos這wnie

Te sobi kupi revlona na zim, czuj, 瞠 to jedyny podk豉d, kt鏎ego 郾ieg doszcz皻nie nie zetrze :P
ja te mam cer wra磧iw do tego bardzo such na prawd ci瞛ko mi znale潭 krem kt鏎y dobrze j nawil篡.Po myciu piecze,szczypie po na這瞠niu kremu ukojenie jest na chwil a potem znowu czuj,瞠 sucha jest.Ostatnio kupi豉m krem i p造n micelarny z AA z tej nowej chwalonej serii wra磧iwa natura.P造n ujdzie,ale po na這瞠niu kremu piecze mnie buzia.Jaka to wra磧iwa natura?軼iema jakaalbo moja cera jest dziwna i masakrycznie wra磧iwa

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-23 o 20:41
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-23, 20:48   #3643
DontSaySorry
Zakorzenienie

Ja do demakija簑 stosuj p造n micelarny bourjois (super jest), potem przemywam twarz 瞠lem micelarnym z biedronki (geniusz)- potem krem i tu si zaczynaj schody :P
Kiedy u篡wa豉m krem闚 Garniera (najcz窷ciej takiego w 鄴速ym szklanym s這iczku, raz r騜anego - ale oczywi軼ie po r騜anym by這 okropne pieczenie), potem przerzuci豉m si na babydreama z serii nagietkowej i by 鈍ietny. A do czasu kiedy zmienili opakowanie, zmienili co w sk豉dzie - zamiast nagietkami 鄉ierdzia star 軼ierk i zapycha. Ostatnio na wiza簑 za豉pa豉m si do testowania kremu i balsamu physiogel, ca造 czas testuj. To najfajneijsze kosmetyki jakie mia豉m, ale czuj, 瞠 istnieje co jeszcze lepszego
co co wybawi na sta貫 moj twarz od pieczenia, uczucia 軼i庵ni璚ia, suchych sk鏎ek :P
Stary 2011-10-23, 20:53   #3644
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Ja do demakija簑 stosuj p造n micelarny bourjois (super jest), potem przemywam twarz 瞠lem micelarnym z biedronki (geniusz)- potem krem i tu si zaczynaj schody :P
Kiedy u篡wa豉m krem闚 Garniera (najcz窷ciej takiego w 鄴速ym szklanym s這iczku, raz r騜anego - ale oczywi軼ie po r騜anym by這 okropne pieczenie), potem przerzuci豉m si na babydreama z serii nagietkowej i by 鈍ietny. A do czasu kiedy zmienili opakowanie, zmienili co w sk豉dzie - zamiast nagietkami 鄉ierdzia star 軼ierk i zapycha. Ostatnio na wiza簑 za豉pa豉m si do testowania kremu i balsamu physiogel, ca造 czas testuj. To najfajneijsze kosmetyki jakie mia豉m, ale czuj, 瞠 istnieje co jeszcze lepszego
co co wybawi na sta貫 moj twarz od pieczenia, uczucia 軼i庵ni璚ia, suchych sk鏎ek :P
mam r騜any Garnier-masakraza ma貫 nawil瞠nie,i pieczenie.U篡wam kosmetyk闚 z Ziaji najbardziej mi s逝膨,lubi tez Lirene.Garnier odstawi豉m.Musze sprobowac tego babydreama.A z biedrony mam ten zel micelarny juz drugie opakowanie zacz窸am

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

ka盥y chwali ten bourjois musz koniecznie wypr鏏owa.
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-23, 22:09   #3645
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
mam r騜any Garnier-masakraza ma貫 nawil瞠nie,i pieczenie.U篡wam kosmetyk闚 z Ziaji najbardziej mi s逝膨,lubi tez Lirene.Garnier odstawi豉m.Musze sprobowac tego babydreama.A z biedrony mam ten zel micelarny juz drugie opakowanie zacz窸am

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

ka盥y chwali ten bourjois musz koniecznie wypr鏏owa.
Bourjois - spr鏏uj! Szczeg鏊nie, 瞠 w rossie cz瘰to s promocje na ten p造n i kosztuje 11 z z groszami. Przy czym jest bardzo wydajny. Ja ju sw鎩 mam ko這 miesi帷a i zosta這 mi na jaki tydzie stosowania.

Babydreama nagietkowego (taki 鄴速y z zielon nakr皻k) nie polecam obecnie, bo tak jak pisa豉m- co zmienili w sk豉dzie i mo積a sobie tylko krzywd zrobi. Stosowa豉m te wersj niebieska, chwalon na kwc- fajny kremik. T te stosowa Ale ja potrzebuj jednak czego bardziej nawil瘸j帷ego Z serii babydream polecam szczeg鏊nie 瞠l do mycia (taki du篡 pompk).

Teraz jeszcze szukam czego do malowania ust. Ostatnio mam jakei zapalenie, ci庵le spierzchni皻e usta, na maksa czerwone i napuchni皻 Mo瞠 wreszcie si na carmexa skusz. I przy okazji jeszcze na allegro na kilka szminek z nyxa

A i ostatnio przegl康a豉m na allegro seri clinique do cery suchej i wra磧iwej w 3 krokach- jakie myde趾o, tonik i chyba mleczko(czy co podobnego), chyba sobie zam闚i mini wersj na spr鏏owanie.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-10-23 o 22:11
DontSaySorry jest offline  
Stary 2011-10-24, 08:12   #3646
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:

w okresie jesienno-zimowym mam to samo,a wszystko przez ogrzewanie w mieszkaniu musz cze軼iej robi pilling i nak豉da r霩ne odzywczo-nawil瘸j帷e maseczki . Troch pomaga
Stary 2011-10-24, 08:28   #3647
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Bourjois - spr鏏uj! Szczeg鏊nie, 瞠 w rossie cz瘰to s promocje na ten p造n i kosztuje 11 z z groszami. Przy czym jest bardzo wydajny. Ja ju sw鎩 mam ko這 miesi帷a i zosta這 mi na jaki tydzie stosowania.

Babydreama nagietkowego (taki 鄴速y z zielon nakr皻k) nie polecam obecnie, bo tak jak pisa豉m- co zmienili w sk豉dzie i mo積a sobie tylko krzywd zrobi. Stosowa豉m te wersj niebieska, chwalon na kwc- fajny kremik. T te stosowa Ale ja potrzebuj jednak czego bardziej nawil瘸j帷ego Z serii babydream polecam szczeg鏊nie 瞠l do mycia (taki du篡 pompk).

Teraz jeszcze szukam czego do malowania ust. Ostatnio mam jakei zapalenie, ci庵le spierzchni皻e usta, na maksa czerwone i napuchni皻 Mo瞠 wreszcie si na carmexa skusz. I przy okazji jeszcze na allegro na kilka szminek z nyxa

A i ostatnio przegl康a豉m na allegro seri clinique do cery suchej i wra磧iwej w 3 krokach- jakie myde趾o, tonik i chyba mleczko(czy co podobnego), chyba sobie zam闚i mini wersj na spr鏏owanie.
carmex podobno jest genialnya co do pomadek z nyxa kupi豉m sobie tak w cielistym kolorze,jest superwczesniej mia豉m z vipery chyba nr16 ale tamta leciutko wpada豉 w r騜 na moich ustach,a z nyx jest w 100% w kolorze nudeco do tych 3 krok闚 clinique to mo瞠 sama si skusz?a dzi jade na zakupy musze kupi jakie kozaki,wi璚 zajd do Rosmana jak b璠zie ten babydream to kupi i micelarny z bourjois
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-24, 11:22   #3648
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
carmex podobno jest genialnya co do pomadek z nyxa kupi豉m sobie tak w cielistym kolorze,jest superwczesniej mia豉m z vipery chyba nr16 ale tamta leciutko wpada豉 w r騜 na moich ustach,a z nyx jest w 100% w kolorze nudeco do tych 3 krok闚 clinique to mo瞠 sama si skusz?a dzi jade na zakupy musze kupi jakie kozaki,wi璚 zajd do Rosmana jak b璠zie ten babydream to kupi i micelarny z bourjois
ja mam carmex o zapachu wi郾iowym, jest godny polecenia natomiast do twarzy u篡wam p造nu micelarnego AA nawil瘸j帷ego, tez super

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
metaxa

ja to jakas durna jestem
no to powinno by ok

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
metaxa

ja to jakas durna jestem
ivoncia tak to ju jest, jak si ma jasne to chce si ciemne i odwrotnie przynajmniej ja tak mam
Stary 2011-10-24, 12:58   #3649
ibyza
Wtajemniczenie

ja uzywam p造nu micelarnego z Perfecty i dla mnie jest bombowy u篡wam go ju baaaardzo d逝go
ibyza jest offline  
Stary 2011-10-24, 13:15   #3650
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
ja uzywam p造nu micelarnego z Perfecty i dla mnie jest bombowy u篡wam go ju baaaardzo d逝go
ja te go u篡wa豉m ale kt鏎ego razu go nie by這 i zmuszona by豉m wzi帷 inny ale fakt, te jest bardzo dobry
Stary 2011-10-24, 13:38   #3651
agata456
Zakorzenienie

metaxa w豉郾ie taki kupi豉m, z AA nawil瘸j帷y,.kremik tez z AA bo o dziwo w Rosmanie nie widzia豉m tego o kt鏎ym DontSaySorry pisa豉,nie wiem czemu go nie by這,Babydream by tylko 鄴速y ale nie wzi窸am bo go odradza豉.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

kiedy k豉dziesz kolorek?ja dzi z 15 min sta豉m przy p馧ce z farbami ale na razie nic nie wzi窸am go kompletnie nie wiedzia豉m co chce
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-24, 13:44   #3652
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
metaxa w豉郾ie taki kupi豉m, z AA nawil瘸j帷y,.kremik tez z AA bo o dziwo w Rosmanie nie widzia豉m tego o kt鏎ym DontSaySorry pisa豉,nie wiem czemu go nie by這,Babydream by tylko 鄴速y ale nie wzi窸am bo go odradza豉.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

kiedy k豉dziesz kolorek?ja dzi z 15 min sta豉m przy p馧ce z farbami ale na razie nic nie wzi窸am go kompletnie nie wiedzia豉m co chce
powinien Ci s逝篡 kolor bede robi tak ok. 17-18 jak wr鏂 z roboty i sie pokrece po mieszkaniu
Stary 2011-10-24, 13:49   #3653
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
powinien Ci s逝篡 kolor bede robi tak ok. 17-18 jak wr鏂 z roboty i sie pokrece po mieszkaniu
kt鏎y w koncu kupi豉?mo瞠 znowu przegapi豉m jaki post je瞠li pisa豉,to przepraszam
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-24, 13:59   #3654
ibyza
Wtajemniczenie

intensywny miedziany kasztan pozwoli豉m sobie odpowiedzie za metaxe

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

a wiecie co, dzi kupi豉m drugie opakowanie Kasztanowego br您u joanny i powiem Wam, 瞠 na tym wcze郾iejszym (tym co kupi豉m kiedy) opakowaniu jest kolorek bardziej rudawy a na tym co dzis bardziej bordowy nie mozna ufa opakowaniom dlatego ja ju teraz patrz na pr鏏niki albo na ten pr鏏nik na odwrocie opakowania (ale Joanna nie ma go)
ciekawa jestem czy mi si b璠zie szybko zmywa ten szampon do 24 my... bo casting loreala i color&shine garniera to w zastraszaj帷ym tempie
ibyza jest offline  
Stary 2011-10-24, 14:38   #3655
agata456
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

a wiecie co, dzi kupi豉m drugie opakowanie Kasztanowego br您u joanny i powiem Wam, 瞠 na tym wcze郾iejszym (tym co kupi豉m kiedy) opakowaniu jest kolorek bardziej rudawy a na tym co dzis bardziej bordowy nie mozna ufa opakowaniom dlatego ja ju teraz patrz na pr鏏niki albo na ten pr鏏nik na odwrocie opakowania (ale Joanna nie ma go)
ciekawa jestem czy mi si b璠zie szybko zmywa ten szampon do 24 my... bo casting loreala i color&shine garniera to w zastraszaj帷ym tempie
metaxa dobrze wybra豉郵iczny koloreka co do Joanny i innych farb ja te si nie raz przekona豉m,瞠 nie warto patrze na obrazek tylko na pr鏏nika co do Garniera color&shine potwierdzam,瞠 strasznie szybko si zmywa.D逝go u篡wa豉m koloru jasny br您 bo wychodzi taki ciemny,ciep造 郵iczny br您ik ale co z tego jak po dw鏂h tygodniach nie by這 po nim znak na w這sacha wiesz mo瞠 mniej wi璚ej jak wychodzi Mro幡y kasztan?czy to jest rudawy br您,czy mo瞠 bardziej czerwie/bordo?kompletnie nie orientuje si w kasztanach bo nigdy biuee farbowa豉m.Ale ostatnio bardzo podobaj mi si ciemne kolorki o bordowym odcieniu,a s造sza豉m,瞠 w豉郾ie mrozny kasztan daje taki efekt.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-24 o 14:40
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-24, 14:45   #3656
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:

zgadza si
Stary 2011-10-24, 14:54   #3657
agata456
Zakorzenienie

a ja dzi widzia豉m na mie軼ie dwie kobietki o pi瘯nym ciemnym kolorze z bordow po鈍iat i mi 郵ina znowu pociek豉 na taki kolor hehe
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-24, 15:08   #3658
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:

ja w ten sam spos鏏 zdecydowa豉m si na ten intensywny, bardziej mi si spodoba ten kolor przedstawiony z ty逝 pude趾a
Stary 2011-10-24, 15:12   #3659
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
metaxa dobrze wybra豉郵iczny koloreka co do Joanny i innych farb ja te si nie raz przekona豉m,瞠 nie warto patrze na obrazek tylko na pr鏏nika co do Garniera color&shine potwierdzam,瞠 strasznie szybko si zmywa.D逝go u篡wa豉m koloru jasny br您 bo wychodzi taki ciemny,ciep造 郵iczny br您ik ale co z tego jak po dw鏂h tygodniach nie by這 po nim znak na w這sacha wiesz mo瞠 mniej wi璚ej jak wychodzi Mro幡y kasztan?czy to jest rudawy br您,czy mo瞠 bardziej czerwie/bordo?kompletnie nie orientuje si w kasztanach bo nigdy biuee farbowa豉m.Ale ostatnio bardzo podobaj mi si ciemne kolorki o bordowym odcieniu,a s造sza豉m,瞠 w豉郾ie mrozny kasztan daje taki efekt.
mroxny kasztan wychodzi przepi瘯nie p騧niej wstawi zdj璚ia jak on wychodzi z r騜nych okres闚 farbowania bo ja go uzywa豉m i to do嗆 d逝go (jak jeszcze by o 10 z ta雟zy i w promocji mozna by這 go kupi za 19 z) to by造 pi瘯ne czasy
wi璚 prosz o cierpliwo嗆 bo teraz jestem tylko "z doskoku" przy komputerze
ibyza jest offline  
Stary 2011-10-24, 15:16   #3660
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
mroxny kasztan wychodzi przepi瘯nie p騧niej wstawi zdj璚ia jak on wychodzi z r騜nych okres闚 farbowania bo ja go uzywa豉m i to do嗆 d逝go (jak jeszcze by o 10 z ta雟zy i w promocji mozna by這 go kupi za 19 z) to by造 pi瘯ne czasy
wi璚 prosz o cierpliwo嗆 bo teraz jestem tylko "z doskoku" przy komputerze
super) b璠 czeka) bo zauwa篡豉m dzi w biedronie jak捷 promocj na farby Garniera,je郵i on wychodzi jako ciemno tak jak bym chcia豉 bez 瘸dnych rudo軼i to mo瞠 kupi
agata456 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您y, casting ciemny w這sy, farby, l'oreal

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.