Br您owow這se farbowane. Cz.II - Strona 137 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-10-31, 15:11   #4081
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
I m鎩 tak samo.
Tylko przy nim musia豉m mie zwi您ane, bo wiecznie piszcza豉m z b鏊u przez to, 瞠 przez przypadek o nie zaczepi czy przygni鏒 這kciem

Takie do zapi璚ia stanika to chyba d逝go嗆 idealna, dobrze wygl康aj takie w這sy do ka盥ego wzrostu, jeszzcze nie pl帷z si przy czesaniu, nie zu篡wa si p馧 butli szamponu i od篡wki przy jednym myciu ... Czasem nawet wystarczy jedno opakowanie farby
haha co racja to racja
ja mam takiej d逝go軼i i jedno opakowanie starcza na p馧 g這wy, niestety
nie wspominaj帷 ju o maskach zamkni皻ych w mikroskopijnych s這ikach
Stary 2011-10-31, 15:30   #4082
kaskaderka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 908

Hej

Cytat:
Napisane przez monika_wiss Poka wiadomo嗆
Jestem 鈍ie穎 upieczon br您owow這sa. Naj鄉ieszniejsze jest to, 瞠 wsyzstkie moje kole瘸nki m闚i, 瞠 wygl康am 幢e i powinnam wr鏂i do blondu (od lat farbuje na jasny blond) a faceci m闚i, 瞠 zdecydowanie lepiej jako brunetka. Zaskakuj帷a jest zmiana kondycji w這s闚 - teraz, z br您em na g這wie (cho w豉軼iwie to farba ciemny blond, 6ka) s o niebo lepsze..
Za陰czam jako blondynka i jako brunetka.
Mam to samo te jak przefarbowa豉m w這sy z blondu na"br您" to odkry豉m, 瞠 mam jakby wi璚ej w這s闚 i s d逝窺ze a ba豉m si,瞠 b璠zie odwrotnie.
Tez uwa瘸m jak dziewczyny, ze w ciemnych ci slicznie, lepiej i seksowniej

Cytat:
Napisane przez egocentryczna Poka wiadomo嗆
畝dna z was nie zna efekt闚 loreala?
Ja znam ale z bl康u na"br您" bo mi wysz這 homo nie wiadomo Bl康y by造 za ciemne dla mnie ale w這sy nie zniszczone. Poza tym wychodz ciemniej zaraz po farbowaniu dopiero po kilku myciach pokazuje si w豉軼iwy kolor.

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
tylko 瞠 nie jestem do ko鎍a zdecydowana do tego fioletu, je郵i mi si nie spodoba to cie磬o go bedzie wyt瘼i
Polecam szamponetki, zobaczysz jak si czujesz w danym kolorze bez ryzyka ja tak robie i narazie eksperymentuje

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
I m鎩 tak samo.
Tylko przy nim musia豉m mie zwi您ane, bo wiecznie piszcza豉m z b鏊u przez to, 瞠 przez przypadek o nie zaczepi czy przygni鏒 這kciem
Sk康 ja to znam

Dziewczyny powied嬈ie mi czy szamponetka z Palette nie wysusza w這s闚, bo wiem 瞠 farby s dla wi瘯szo軼i strasznie niszcz帷e a co z szamponami?? wie kt鏎a?Mia豉m kupi z innej firmy no ale mieli tylko z Palette i Mariona ale mnie on uczula a szkoda, bo 郵iczne kolory maj i super wychodz wi璚 kupi豉m z Palette(ciemny br您)

Tak w豉軼iwie, to przyznam si, ze czekam na paczk z farbk ro郵inn, bo zdecydowa豉m si na henn z tego wzgl璠u, 瞠 obawiam si,瞠 na rozja郾ionych pozbawionych pigmentu w這s闚 ka盥a farba opr鏂z czarnej b璠zie si wyp逝kiwa i b璠 bez po造sku

kaskaderka jest offline  
Stary 2011-10-31, 15:39   #4083
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaskaderka Poka wiadomo嗆
Hej

Mam to samo te jak przefarbowa豉m w這sy z blondu na"br您" to odkry豉m, 瞠 mam jakby wi璚ej w這s闚 i s d逝窺ze a ba豉m si,瞠 b璠zie odwrotnie.
Tez uwa瘸m jak dziewczyny, ze w ciemnych ci slicznie, lepiej i seksowniej

Ja znam ale z bl康u na"br您" bo mi wysz這 homo nie wiadomo Bl康y by造 za ciemne dla mnie ale w這sy nie zniszczone. Poza tym wychodz ciemniej zaraz po farbowaniu dopiero po kilku myciach pokazuje si w豉軼iwy kolor.

Polecam szamponetki, zobaczysz jak si czujesz w danym kolorze bez ryzyka ja tak robie i narazie eksperymentuje

Sk康 ja to znam

Dziewczyny powied嬈ie mi czy szamponetka z Palette nie wysusza w這s闚, bo wiem 瞠 farby s dla wi瘯szo軼i strasznie niszcz帷e a co z szamponami?? wie kt鏎a?Mia豉m kupi z innej firmy no ale mieli tylko z Palette i Mariona ale mnie on uczula a szkoda, bo 郵iczne kolory maj i super wychodz wi璚 kupi豉m z Palette(ciemny br您)

Tak w豉軼iwie, to przyznam si, ze czekam na paczk z farbk ro郵inn, bo zdecydowa豉m si na henn z tego wzgl璠u, 瞠 obawiam si,瞠 na rozja郾ionych pozbawionych pigmentu w這s闚 ka盥a farba opr鏂z czarnej b璠zie si wyp逝kiwa i b璠 bez po造sku
przymierza豉m si do mariona ale czyta豉m ze ta szamponetka wcale tak 豉two nie schodzi i kolory wychodz intensywne jak 郵iwka mia豉by mi wyj嗆 tak intensywnie jak bak豉瘸n to ja dzi瘯uj

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

ja szamponetek palette u siebie nie widzia豉m /:
Stary 2011-10-31, 15:54   #4084
kaskaderka
Rozeznanie

Cytat:
przymierza豉m si do mariona ale czyta豉m ze ta szamponetka wcale tak 豉two nie schodzi i kolory wychodz intensywne jak 郵iwka mia豉by mi wyj嗆 tak intensywnie jak bak豉瘸n to ja dzi瘯uj ja szamponetek palette u siebie nie widzia豉m /:
No co ty no mi zesz豉 elegancko Przecie to tylko szampon i nie wnika w struktur w這sa, nie ma amoniaku kt鏎y rozchyla 逝ski w這sa do kt鏎ego m鏬豚y wej嗆 barwnik No chyba, 瞠 kt鏎a mia豉 blond i na to po這篡豉 jaki barwny kolor i jej si wczepi si we w這sy ale to nie jest dziwne, bo blondy rozwalaj 逝sk w這sa(st康 tzw.siano) i w tak uszkodzon barwnik nawet bez amoniaku mo瞠 wej嗆 i juz nie wyj嗆

My郵,瞠 鄉ia這 spr鏏uj z szamponetk a najwy瞠j potrzymaj tylko 25 min. zamiast 45 wtedy sp逝cze ci si szybciej do 4 my, bo mi si tak sp逝kuj(ciemn farb ju zamkn窸am uszkodzone 逝ski w這sa)

Czytaj z ty逝 na saszetce info na jaki kolor mo瞠sz sw鎩 wymarzony po這篡, bo np mied kt鏎 mam nie z豉pie ciemniejszych w這sk闚 ni ciemny blond itd.

kaskaderka jest offline  
Stary 2011-10-31, 16:01   #4085
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

by豉m w aptece powiedzia豉m,瞠 chc co dobrego na szybszy porost,i od篡wiaj帷ego w這sy.Pani poleci豉 mi Lotion Seboradin Niger.Wciera si w sk鏎 i w這sy.Podobno ju po 2-3 tygodniach w這sy s nawil穎ne,od篡wione i szybciej rosn.Opinie na internecie te ma bardzo dobre wi璚 mam nadzieje,瞠 pomo瞠.Ma ostry zio這wy zapach.Ale ja lubi zapach zi馧 wi璚 mi to nie przeszkadza.Mam nadziej,瞠 pomo瞠.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

metaxa jedwab r闚nie kupi豉m,i te w aptece,jaki z Ko簑chowsk na pude趾uchyba zacz窸a biosilk reklamowa
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-31, 16:18   #4086
kaskaderka
Rozeznanie

agata ty to jeste biedna z tymi w這sami Seboradin jest dobry tylko pami皻aj o regularnym u篡waniu i wcale nie 鄉ierdzi mi akurat fajnie zi馧kami zalatywa Ja pocz徠ek z wiza瞠m mia豉m w豉郾ie dzi瘯i akcji"ratowanie w這s闚" bo mi tak wypada造, 瞠 szok i pami皻am, ze Seboradin by jednym z kilku specyfik闚, kt鏎e mi zachamowa造 wypadanie.Szkoda tylko, 瞠 nadal rozja郾ia豉m ale w sumie to musia豉m, bo na ciemnych by這 wida prze鈍ity i ilo嗆 wypadanych w這s闚 a jak rozja郾i豉m to juz ich"nie widzia豉m"
Czytaj du穎 np. w徠ki o olejowaniu w這sk闚 tam znajdziesz odp. jak uratowa swoje przesuszone w這sy

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

a jedwab sobie odpu嗆, bo silikonem nie od篡wisz w這s闚 tylko zakryjesz problem. Le po olej kokosowy i nak豉daj na w這sy na ca陰 noc a zobaczysz szybko efekty ich od篡wienia

kaskaderka jest offline  
Stary 2011-10-31, 16:31   #4087
agata456
Zakorzenienie

d
Cytat:
agata ty to jeste biedna z tymi w這sami Seboradin jest dobry tylko pami皻aj o regularnym u篡waniu i wcale nie 鄉ierdzi mi akurat fajnie zi馧kami zalatywa Ja pocz徠ek z wiza瞠m mia豉m w豉郾ie dzi瘯i akcji"ratowanie w這s闚" bo mi tak wypada造, 瞠 szok i pami皻am, ze Seboradin by jednym z kilku specyfik闚, kt鏎e mi zachamowa造 wypadanie.Szkoda tylko, 瞠 nadal rozja郾ia豉m ale w sumie to musia豉m, bo na ciemnych by這 wida prze鈍ity i ilo嗆 wypadanych w這s闚 a jak rozja郾i豉m to juz ich"nie widzia豉m"
Czytaj du穎 np. w徠ki o olejowaniu w這sk闚 tam znajdziesz odp. jak uratowa swoje przesuszone w這sy

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

a jedwab sobie odpu嗆, bo silikonem nie od篡wisz w這s闚 tylko zakryjesz problem. Le po olej kokosowy i nak豉daj na w這sy na ca陰 noc a zobaczysz szybko efekty ich od篡wienia
dzi瘯i za rady jedwabiu nie kupi豉m do ratowania wiem,ze silkony s fe po prostu jak nie raz gdzie wychodz i prostuje w這sy to nak豉dam 瞠by si b造szcza造 i tyle na codzien nosz zwi您ane i nie potrzebuj jedwabiu. co Lotionu mi r闚nie zapach odpowiada.A ja to g逝pia by豉m bo robi豉m w這sy palon kaw by造 zdrowe...to zachcia這 mi si je rozja郾ia zrobi豉m k徙iel rozja郾iaj帷a, jasny kolor mi nie odpowiada wiec i tak wr鏂i豉m do ciemnycn nak豉dajac ta nieszcz瘰n palette i zacz窸o si...w這sy nie wypadaj na szcz瘰cie,ale na ko鎍ach s masakrycznie suche...takie bez 篡cia,sianowate...Poczyta m o olejowaniu no i od jutra regularnie seboradin

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

u siebie w na wiosce oleju nie kupi raczej:/mozna go gdzies zam闚i?czy w aptece dostan?przepraszam za g逝pie pytanie ale nie znam si na tych olejach

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-31 o 16:29
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-31, 16:44   #4088
kaskaderka
Rozeznanie

pytaj, pytaj od tego tu jeste鄉y Olej kupisz w sklepach ze zdrow 篡wno軼i lub na necie np. tu: http://www.helfy.pl/olej-kokosowy 500ml. za tak cene- warto nawet z przesy趾, bo jest wydajny i dzia豉 cuda z w這sami Oczywi軼ie jak chcesz ta雟zy w mniejszej ilo軼i to te s ale 150ml za ok.15z. znajdziesz + wysy趾a tak瞠 my郵, 瞠 wyb鏎 jest prosty

kaskaderka jest offline  
Stary 2011-10-31, 16:45   #4089
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
pytaj, pytaj od tego tu jeste鄉y Olej kupisz w sklepach ze zdrow 篡wno軼i lub na necie np. tu: http://www.helfy.pl/olej-kokosowy 500ml. za tak cene- warto nawet z przesy趾, bo jest wydajny i dzia豉 cuda z w這sami Oczywi軼ie jak chcesz ta雟zy w mniejszej ilo軼i to te s ale 150ml za ok.15z. znajdziesz + wysy趾a tak瞠 my郵, 瞠 wyb鏎 jest prosty
a z tego sklepu mia豉m olejek sesasuperdzi瘯i! na pewno zam闚i je郵i ma to pom鏂 suchym w這som

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-31 o 16:47
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-31, 16:49   #4090
kaskaderka
Rozeznanie

Zapomnia豉m doda 瞠 niestety je郵i ko鎍闚ki masz takie jakby sztuczne, szorstkie w dotyku, to niestety musisz 軼i望, bo nawet olej im nie pomo瞠 Wiem, 瞠 nie chcesz ale uwierz mi w這ski optycznie b璠 wygl康a造 o niebo lepiej i nie b璠 si pl徠a i wykrusza dalej a olej doprowadzi do 豉du reszte. B璠zie dobrze, nie za豉muj si

kaskaderka jest offline  
Stary 2011-10-31, 17:02   #4091
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Zapomnia豉m doda 瞠 niestety je郵i ko鎍闚ki masz takie jakby sztuczne, szorstkie w dotyku, to niestety musisz 軼i望, bo nawet olej im nie pomo瞠 Wiem, 瞠 nie chcesz ale uwierz mi w這ski optycznie b璠 wygl康a造 o niebo lepiej i nie b璠 si pl徠a i wykrusza dalej a olej doprowadzi do 豉du reszte. B璠zie dobrze, nie za豉muj si
podci窸am je w sobote,teraz nie s ju takie tragiczne ale nadal suche.Farbowa na razie nie b璠.Najpierw stawiam na odzywienie.

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

poleca豉 by co jeszcze z tego sklepu? ja u篡wa豉m kiedy tylko olejku sesa.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-31 o 16:56
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-31, 17:26   #4092
kaskaderka
Rozeznanie

No niestety ja tylko jakie kremy do zrobienia sobie w domku zamawia豉m a teraz farb zio這wa tzw. henn Jak bede przy got闚ce to te chc zam闚i sobie szampony i od篡wki zio這we 瞠by piel璕nowa moje nowe w這ski naturalnymi produktami bez chemii i silikon闚
B璠e oczywi軼ie pisa relacje jak mi si w這ski zafarbowa造 i czy warto

kaskaderka jest offline  
Stary 2011-10-31, 17:30   #4093
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
No niestety ja tylko jakie kremy do zrobienia sobie w domku zamawia豉m a teraz farb zio這wa tzw. henn Jak bede przy got闚ce to te chc zam闚i sobie szampony i od篡wki zio這we 瞠by piel璕nowa moje nowe w這ski naturalnymi produktami bez chemii i silikon闚
B璠e oczywi軼ie pisa relacje jak mi si w這ski zafarbowa造 i czy warto
ja te postawi豉m na w miar naturalne kosmetyki,i wszystko by這 pi瘯nie dopuki to rozja郾ianie mi do g這wy nie przysz這 polecam Ci olejek sesa,mo瞠 porostu jako specjalnie nie pobudza ale dobrze od篡wia,ale zapach taki ma typowo indyjski-kadzidlanya o hennie daj zna bo tez czasem mi przez my郵 przechodzi,瞠by spr鏏owa
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-31, 17:31   #4094
kaskaderka
Rozeznanie

agatko powiem ci, 瞠 nie wytrzymasz bez farbowania, bo odrosty ci do tego zmusz ale my郵,瞠 gdyby farbowa豉 TYLKO odrosty i przeci庵a豉 kolor pod koniec farbowania od 5- 10 min. to w ko鎍u od篡j te twoje w這ski(+oczywi軼ie piel璕nacja)Mi tak od篡造 moje blond w這sy z kt鏎ych zesz豉m w ko鎍u, bo od dawna chcia豉m wr鏂ic do ciemnych w kt鏎ych czuje si najlepiej

kaskaderka jest offline  
Stary 2011-10-31, 17:34   #4095
agata456
Zakorzenienie

ja w豉郾ie zam闚i豉m olej kokosowy mam nadzieje,瞠 w po陰czeniu z lotionem Seboradin da rad doprowadzi w這ski to wcze郾iejszego stanu,i znowu b璠 zdrowe i nawil穎ne.Jeszcze raz bardzo dzi瘯uj za rady

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
agatko powiem ci, 瞠 nie wytrzymasz bez farbowania, bo odrosty ci do tego zmusz ale my郵,瞠 gdyby farbowa豉 TYLKO odrosty i przeci庵a豉 kolor pod koniec farbowania od 5- 10 min. to w ko鎍u od篡j te twoje w這ski(+oczywi軼ie piel璕nacja)Mi tak od篡造 moje blond w這sy z kt鏎ych zesz豉m w ko鎍u, bo od dawna chcia豉m wr鏂ic do ciemnych w kt鏎ych czuje si najlepiej
kochana z moimi odrostami to b璠zie spokomam obecnie w這sy po palette w kolorze ciemnego br您u,a naturalne r闚nie mam do嗆 ciemne wi璚 nie ma tragedii
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-31, 17:51   #4096
kaskaderka
Rozeznanie

To fajnie bardzo si ciesz,瞠 mog豉m pom鏂,bo wiem jak czuje si kobieta kt鏎ej w這sy s koszmarne(wed逝g niej) i jak wtedy 篡cie nie cieszy
Pewnie skoro nie farbujesz w這sk闚 znikniesz z w徠ku a mo瞠 nie ale napisz kiedy jak ci tam idzie z tymi w這skami. No i koniecznie jak b璠ziesz chcia豉 znowu co kombinowa z rozja郾ianiem, to przyjd po otrze德iaj帷e lanie

kaskaderka jest offline  
Stary 2011-10-31, 17:55   #4097
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
To fajnie bardzo si ciesz,瞠 mog豉m pom鏂,bo wiem jak czuje si kobieta kt鏎ej w這sy s koszmarne(wed逝g niej) i jak wtedy 篡cie nie cieszy
Pewnie skoro nie farbujesz w這sk闚 znikniesz z w徠ku a mo瞠 nie ale napisz kiedy jak ci tam idzie z tymi w這skami. No i koniecznie jak b璠ziesz chcia豉 znowu co kombinowa z rozja郾ianiem, to przyjd po otrze德iaj帷e lanie
nie znikne,farbowa豉m 2 tygodnie temu wi璚 nie widz sensu teraz znowu farbowanajpierw od篡wie,a jak pojawi si odrosty to si pomy郵i ja nie znikn na pewno chyba,瞠 mnie wykopiecie hehe no czuj si strasznie nieatrakcyjnie z takimi suchymi pi鏎ami dlatego nie rozpuszczam tylko robie kucykbo inaczej s napuszone,s do嗆 g瘰te ale suche:/a niechce ich prostowac bo to jeszcze bardziej wysuszy.
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-31, 18:24   #4098
kaskaderka
Rozeznanie

Nie wiem czy ogl康acie"Pierwsz mi這嗆" Bardzo podoba mi sie br您owy kolorek w這sk闚 Renaty no i Kinga te ma fajny kolor

kaskaderka jest offline  
Stary 2011-10-31, 18:37   #4099
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Nie wiem czy ogl康acie"Pierwsz mi這嗆" Bardzo podoba mi sie br您owy kolorek w這sk闚 Renaty no i Kinga te ma fajny kolor
nie ogl康am niestety.Ja ogl康am Na Wsp鏊nej hehehe
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-31, 18:39   #4100
Cola_Ola
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 340

Cze嗆

W豉郾ie mam mocno rude w這sy. Marzy mi si taki jasny br您, co pod br您 by troch ten pomra鎍z zniwelowa no i 瞠by to by豉 szamponetka, szampon albo pianka, nie chce u篡wa farby z amoniakiem. Jakie propozycje?

"Maskarada"
Terry Pratchett
Cola_Ola jest offline  
Stary 2011-10-31, 18:45   #4101
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Poka wiadomo嗆
Cze嗆

W豉郾ie mam mocno rude w這sy. Marzy mi si taki jasny br您, co pod br您 by troch ten pomra鎍z zniwelowa no i 瞠by to by豉 szamponetka, szampon albo pianka, nie chce u篡wa farby z amoniakiem. Jakie propozycje?
mo瞠 orzech laskowy z Garniera?kiedy ogl康a豉m jaki filmik dziewczyny z yotoube by豉 rudzielcem i na這zy豉 orzech laskowy wyszed jej 豉dny br您 ja uzywa豉m jasnego br您u Garniera to wyszed ciemny ciep造 braz-郵iczny.Pisze o serii Color&Shine to s szampony koloryzuj帷eale mo瞠 dziewczyny Ci jeszcze co innego polec

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-31 o 18:47
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-31, 19:50   #4102
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 575

Ja ogl康am Kinga ma 豉dny ten br您 Renata te tyle 瞠 jak dla mnie troch za jasny w og鏊e w這sy maja takie b造szcz帷e!
Siuniaaa jest offline  
Stary 2011-10-31, 19:51   #4103
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Kinga ma taki fajny, bez grama rudo軼i
btw. ogl康a造軼ie dzisiaj? Bo ja przegapi豉m odcinek
Stary 2011-10-31, 20:10   #4104
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
przymierza豉m si do mariona ale czyta豉m ze ta szamponetka wcale tak 豉two nie schodzi i kolory wychodz intensywne jak 郵iwka mia豉by mi wyj嗆 tak intensywnie jak bak豉瘸n to ja dzi瘯uj

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

ja szamponetek palette u siebie nie widzia豉m /:
mi te marion si zmy bez problemu do zera

nie mam dzi jako weny na pisanie...
aaaaa Agata nikt Cie z tego w徠ku nie wykopie- wr璚z przeciwnie zabronimy Ci z niego odej嗆
ibyza jest offline  
Stary 2011-10-31, 20:18   #4105
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
No co ty no mi zesz豉 elegancko Przecie to tylko szampon i nie wnika w struktur w這sa, nie ma amoniaku kt鏎y rozchyla 逝ski w這sa do kt鏎ego m鏬豚y wej嗆 barwnik No chyba, 瞠 kt鏎a mia豉 blond i na to po這篡豉 jaki barwny kolor i jej si wczepi si we w這sy ale to nie jest dziwne, bo blondy rozwalaj 逝sk w這sa(st康 tzw.siano) i w tak uszkodzon barwnik nawet bez amoniaku mo瞠 wej嗆 i juz nie wyj嗆

My郵,瞠 鄉ia這 spr鏏uj z szamponetk a najwy瞠j potrzymaj tylko 25 min. zamiast 45 wtedy sp逝cze ci si szybciej do 4 my, bo mi si tak sp逝kuj(ciemn farb ju zamkn窸am uszkodzone 逝ski w這sa)

Czytaj z ty逝 na saszetce info na jaki kolor mo瞠sz sw鎩 wymarzony po這篡, bo np mied kt鏎 mam nie z豉pie ciemniejszych w這sk闚 ni ciemny blond itd.
pewnie masz racj, prawie mnie przekona豉
mo瞠 rzeczywi軼ie potrzyma kr鏂ej dla ostro積o軼i
Stary 2011-10-31, 20:18   #4106
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
mi te marion si zmy bez problemu do zera

nie mam dzi jako weny na pisanie...
aaaaa Agata nikt Cie z tego w徠ku nie wykopie- wr璚z przeciwnie zabronimy Ci z niego odej嗆
mam nadziej

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-31 o 20:23
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-31, 20:26   #4107
metaxa
Zakorzenienie

[QUOTE=agata456;30248890]nie znikne,farbowa豉m 2 tygodnie temu wi璚 nie widz sensu teraz znowu farbowanajpierw od篡wie,a jak pojawi si odrosty to si pomy郵i ja nie znikn na pewno chyba,瞠 mnie wykopiecie hehe no czuj si strasznie nieatrakcyjnie z takimi suchymi pi鏎ami dlatego nie rozpuszczam tylko robie kucykbo inaczej s napuszone,s do嗆 g瘰te ale suche:/a niechce ich prostowac bo to jeszcze bardziej wysuszy.[/QUOTE
no ja my郵 przecie tutaj rozmawiamy nie tylko o w這sach a poza tym kto b璠zie nam doradza

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
nie ogl康am niestety.Ja ogl康am Na Wsp鏊nej hehehe
no co TY ja te i to od paru lat
Stary 2011-10-31, 20:28   #4108
agata456
Zakorzenienie

[QUOTE=metaxa;30252142]
Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
nie znikne,farbowa豉m 2 tygodnie temu wi璚 nie widz sensu teraz znowu farbowanajpierw od篡wie,a jak pojawi si odrosty to si pomy郵i ja nie znikn na pewno chyba,瞠 mnie wykopiecie hehe no czuj si strasznie nieatrakcyjnie z takimi suchymi pi鏎ami dlatego nie rozpuszczam tylko robie kucykbo inaczej s napuszone,s do嗆 g瘰te ale suche:/a niechce ich prostowac bo to jeszcze bardziej wysuszy.[/QUOTE
no ja my郵 przecie tutaj rozmawiamy nie tylko o w這sach a poza tym kto b璠zie nam doradza

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

no co TY ja te i to od paru lat
hehe ja od pocz徠ku,ale ostatnio to tylko powt鏎ki na internecie,bo trudno mi si dopcha do telewizora

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-31 o 20:33
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-31, 20:42   #4109
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972

ja czasami ogladam ,,Pierwsza milosc i faktycznie Kinga ma fajny kolorek

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

a mi powinnam miec zakaz wchodzenia do Rossmana
dzisiaj bylam z chlopakiem bo mialam troszke czasu do autobusu
nie moglam przejsc obojetnie miedzy polkami z farbami
ogladalam , ogladalam
i jakos przypadkowo wzielam probnik farby z Palette Natural Color ( zielone opakowanie )
i jak zobaczylam jak czekoladowy braz tam wyglada to sie zakochalam
zaluje ze szybciej nie widzialam tego koloru , kupila by zamiest tej mokki
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-10-31, 20:43   #4110
metaxa
Zakorzenienie

[QUOTE=agata456;30252215]
Cytat:
hehe ja od pocz徠ku,ale ostatnio to tylko powt鏎ki na internecie,bo trudno mi si dopcha do telewizora
ja nie odpuszczam 瘸dnego odcinka nawet moja 3 letnia c鏎cia pyta kiedy" d康amy na 酥鏊nej" hihi

pami皻am kiedy m鎩 tz si 鄉ia ze ogl康am takiego tasiemca a teraz co???? sam pierwszy leci do telewizora

Tagi
br您y, casting ciemny w這sy, farby, l'oreal

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.