Br您owow這se farbowane. Cz.II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-08-08, 09:28   #31
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634
Dot.: Br您owow這se farbowane.Cz:II

i ja si melduj
ibyza jest offline  
Stary 2011-08-08, 10:25   #32
psyhe666
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 669

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka wiadomo嗆
Mo磧iwe

Ja nawet nie zauwa篡豉m kiedy tam wybi這 5000 post闚
Oj ostatnio gadu造 si zdrobi造鄉y
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Ja polecam osimio-minut闚ki. Ja w dwa tygodnie 5 kg zrzuci豉m plus jeszcze A6W. A potem brzucho bola這 i dowiedzia豉m si 瞠 jestem w drugiej ci捫y
Ale na serio. Masz filmik na po郵ady i uda: http://www.youtube.com/watch?v=dnBhn...eature=related
Go軼iu daje wycisk a efekty b璠 widoczne wierz mi.
Ja 獞iczy豉m wszystko po kolei ka盥ego wieczora zaraz po A6W: http://www.a6w.pl/images/a6w2nl.jpg
ramiona: http://www.youtube.com/watch?v=sSby1...eature=related
nogi: http://www.youtube.com/watch?v=uLIfN...eature=related
rozci庵anie: http://www.youtube.com/watch?v=79sXw...eature=related
Zrezygnowa豉m z brzucha bo robi豉m te A6W. Ogranicz s這dycze, piwo itp, r鏏 mniejsze 郾iadanka. Obiady jada豉m normalne ale ciut mniej nak豉da豉m ale ma這 nie mia豉m na talerzu I chud豉m. Teraz nie mog si zmusi do tego wszystkiego ale chyba czas zacz望
5kg. w 2 tyg?

Ja za 2 tyg. mam wesele siostry i jestem 鈍iadkow! Kurde, a jak diet do tego stosowa豉?
so tr鎩ka maybe.

psyhe666 jest offline  
Stary 2011-08-08, 11:04   #33
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Cytat:
Ja polecam osimio-minut闚ki. Ja w dwa tygodnie 5 kg zrzuci豉m plus jeszcze A6W. A potem brzucho bola這 i dowiedzia豉m si 瞠 jestem w drugiej ci捫y
Ale na serio. Masz filmik na po郵ady i uda: http://www.youtube.com/watch?v=dnBhn...eature=related
Go軼iu daje wycisk a efekty b璠 widoczne wierz mi.
Ja 獞iczy豉m wszystko po kolei ka盥ego wieczora zaraz po A6W: http://www.a6w.pl/images/a6w2nl.jpg
ramiona: http://www.youtube.com/watch?v=sSby1...eature=related
nogi: http://www.youtube.com/watch?v=uLIfN...eature=related
rozci庵anie: http://www.youtube.com/watch?v=79sXw...eature=related
Zrezygnowa豉m z brzucha bo robi豉m te A6W. Ogranicz s這dycze, piwo itp, r鏏 mniejsze 郾iadanka. Obiady jada豉m normalne ale ciut mniej nak豉da豉m ale ma這 nie mia豉m na talerzu I chud豉m. Teraz nie mog si zmusi do tego wszystkiego ale chyba czas zacz望
Powiem Ci, ze zrobi豉m pierwszy filmik i si spoci豉m i zdysza豉m jakbym nie wiem co robi豉! Ale to dobry znak. Ale masakra samo napinanie mi窷ni tak m璚zy. Ja A6W nie robi, bo ona jest najlepsza na chudy brzuch ju. Bo robi mi窷nie, a ja na razie musz pozby si t逝szczyku

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Poka wiadomo嗆
5kg. w 2 tyg?
Ja za 2 tyg. mam wesele siostry i jestem 鈍iadkow! Kurde, a jak diet do tego stosowa豉?
Mo瞠 te to 獞icz?
Stary 2011-08-08, 11:08   #34
psyhe666
Zakorzenienie

Cytat:
Powiem Ci, ze zrobi豉m pierwszy filmik i si spoci豉m i zdysza豉m jakbym nie wiem co robi豉! Ale to dobry znak. Ale masakra samo napinanie mi窷ni tak m璚zy. Ja A6W nie robi, bo ona jest najlepsza na chudy brzuch ju. Bo robi mi窷nie, a ja na razie musz pozby si t逝szczyku

Mo瞠 te to 獞icz?
Chyba w豉郾ie te zaczn Ale pod wiecz鏎 bo teraz si nie zmobilizuj

Ja kiedy robi豉m A6W i dosz豉m tylko do 9 dnia...
so tr鎩ka maybe.

psyhe666 jest offline  
Stary 2011-08-08, 13:09   #35
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972

no to ja tez sie melduje
mam nadzieje ze w tej drogiej czesci tez tak sobie bedziemy rozmawiac o naszych wloskach
to moje ulubione forum
to dziewczynki wytrwalosci w odchudzaniu ;*
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-08-08, 13:45   #36
psyhe666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka wiadomo嗆
no to ja tez sie melduje
mam nadzieje ze w tej drogiej czesci tez tak sobie bedziemy rozmawiac o naszych wloskach
to moje ulubione forum
to dziewczynki wytrwalosci w odchudzaniu ;*
I w 獞iczeniach! Dzi瘯ujemy

Ju za par dni id do fryzjera na farb i na obci璚ie!
so tr鎩ka maybe.

psyhe666 jest offline  
Stary 2011-08-08, 14:17   #37
ivoncia16
Wtajemniczenie

Cytat:
I w 獞iczeniach! Dzi瘯ujemy

Ju za par dni id do fryzjera na farb i na obci璚ie!
mi by sie nie chcialo cwiczyc zbyt leniwa jestem i nie mam jakos motywacji
ale mam nadzieje ze wam sie uda dojsc do wymarzonej wagi

dziewczynki jak robilyscie farba z Joanny multi color - orzechowy br您 to pokazcie zdj

widze ze ta rozowa seria z Joanny jest lubiana bo duzo razy na forum dziewczyny poruszaly tematy o tej farbie
ja juz uzywalam czekoladowego i cynamonowego brazu z tej seri
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-08-08, 14:35   #38
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
5kg. w 2 tyg?

Dieta? Mniejsze 郾iadania, cz瘰to serek wiejski i z dwie kromki chleba z mas貫m (nie margaryn), prawie w og鏊e s這dyczy i piwka. Pi豉m jeszcze Aqua slim ale jak pami皻a豉m o nim no i 獞iczy豉m to co napisa豉m. I pami皻a trzeba aby nawet przy diecie czasem kawa貫k czekolady raz na tydzie zje嗆 bo organizm jest przyzwyczajony do tego jak jad造鄉y wcze郾iej. A efekt jojo? Zaraz po drugim porodzie wr鏂i豉m do wagi jak uzyska豉m po tych 獞iczeniach zanim przesta豉m przez ci捫 je stosowa. Czyli jojo nie mia豉m. Bro Bo瞠 odstawia wszystkie jedzenie bo jojo si poka瞠 je嗆 normalnie ale mniej.

natalkaa7522 A6W jest nie tylko na ma造 brzuch! Owszem formuje mi窷nie widocznie na ma造m brzuchu ale nie tylko brzucho si 獞iczy. Mi spad這 w obwodzie i w biodrach i udach. Jakby nie ci捫a to mo瞠 豉dny brzuch bym mia豉. A brzucho po ci捫y nie mam jak wiele lasek - czytaj p豉ski z powrotem. Ci捫e 幢e znosi豉m i mam wisz帷y, rozci庵ni皻y jakby po o鄉ioraczkach. Przy tym 獞iczeniu zacz掖 nabiera j璠rno軼i i stawa si sztywniejszy. Mnie motywowa這 wiele fotek ludzi stosuj帷ych to 獞iczenie: http://otwarto.pl/gfx/sport/efekty-a6w-4.jpg

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-08-08 o 14:37
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-08-08, 14:50   #39
natalkaa7522
Zakorzenienie

Kachula, nie wiedzia豉m. Mysla豉m, ze tylko na chudy bo ci庵le o tym s造sza豉m, ze po diecie si to stosuj. To zaczn od dzi I czekam, a siostra wr鏂i ze skakank
Stary 2011-08-08, 14:56   #40
psyhe666
Zakorzenienie

Cytat:
Dieta? Mniejsze 郾iadania, cz瘰to serek wiejski i z dwie kromki chleba z mas貫m (nie margaryn), prawie w og鏊e s這dyczy i piwka. Pi豉m jeszcze Aqua slim ale jak pami皻a豉m o nim no i 獞iczy豉m to co napisa豉m. I pami皻a trzeba aby nawet przy diecie czasem kawa貫k czekolady raz na tydzie zje嗆 bo organizm jest przyzwyczajony do tego jak jad造鄉y wcze郾iej. A efekt jojo? Zaraz po drugim porodzie wr鏂i豉m do wagi jak uzyska豉m po tych 獞iczeniach zanim przesta豉m przez ci捫 je stosowa. Czyli jojo nie mia豉m. Bro Bo瞠 odstawia wszystkie jedzenie bo jojo si poka瞠 je嗆 normalnie ale mniej.

natalkaa7522 A6W jest nie tylko na ma造 brzuch! Owszem formuje mi窷nie widocznie na ma造m brzuchu ale nie tylko brzucho si 獞iczy. Mi spad這 w obwodzie i w biodrach i udach. Jakby nie ci捫a to mo瞠 豉dny brzuch bym mia豉. A brzucho po ci捫y nie mam jak wiele lasek - czytaj p豉ski z powrotem. Ci捫e 幢e znosi豉m i mam wisz帷y, rozci庵ni皻y jakby po o鄉ioraczkach. Przy tym 獞iczeniu zacz掖 nabiera j璠rno軼i i stawa si sztywniejszy. Mnie motywowa這 wiele fotek ludzi stosuj帷ych to 獞iczenie: http://otwarto.pl/gfx/sport/efekty-a6w-4.jpg
No to chyba zastosuj si do Twoich rad Podoba mi si to, 瞠 mo積a zje嗆 od czasu do czasu co s這dkiego Ale ci篹ko b璠zie odstawi piwo
so tr鎩ka maybe.

psyhe666 jest offline  
Stary 2011-08-08, 15:21   #41
ibyza
Wtajemniczenie

Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.II

ja ju od 3 tygodni skacze na skakance, a og鏊nie normalnie jadam... (s這dycze te czasem, nie odm闚i豉bym sobie tej przyjemno軼i) i powiem, 瞠 efekty widoczne teraz mia豉m 3 dni przerwy, ale ju dzis b璠 skaka
ibyza jest offline  
Stary 2011-08-08, 15:31   #42
ivoncia16
Wtajemniczenie

dziewczyny mam takie pytanie ktory kolor pasowal by do mnie najbardziej ?
bo chce odrostami zejsc sobie do jakiegos kolorku tylko nie wiem ktory wybrac
wszystkie mi sie podobaja
pomozcie
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-08-08, 15:47   #43
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 312

jestem i ja

ibyza
Dosta豉m odpowied odno郾ie farby londa:

6/7 ciemniejsza farbka
7/7 ja郾iejszy o jakie 1,5 ton

farb miesza z woda 6% farbuje u fryzjerki

Id czyta co naskroba造軼ie
Bahamadia_25 jest offline  
Stary 2011-08-08, 15:52   #44
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
No to chyba zastosuj si do Twoich rad Podoba mi si to, 瞠 mo積a zje嗆 od czasu do czasu co s這dkiego Ale ci篹ko b璠zie odstawi piwo
Taa... To nie s這dkie by這 ci篹ko odstawi ale z這ty nap鎩

Cytat:
Kachula, nie wiedzia豉m. Mysla豉m, ze tylko na chudy bo ci庵le o tym s造sza豉m, ze po diecie si to stosuj. To zaczn od dzi I czekam, a siostra wr鏂i ze skakank
A6W ma to do siebie 瞠 jak sko鎍zysz ca陰 seri i efekty b璠 niezadowalaj帷e dla Ciebie to mo瞠sz zacz望 od pocz徠ku drug seri. I tak a do wymarzonego efektu. Dlatego nawet grubsze brzuszki mog 獞iczy

Cytat:
pomozcie
Mi wydaj si, 瞠 cynamon by豚y w miar najch這dniejszy i najlepszy dla ciebie. Orzech mo瞠 fajnie wygl康a ale po jakim czasie mo瞠 znudzi Ci si ta czerwonawa po鈍iata. Czekolada ma go jeszcze wi璚ej. Mnie strasznie kusi cynamon ale jednak schodzi chc na co popielatego i jeszcze bardziej jasnego. Ostatnio w sklepie gada豉m z babeczk, kt鏎a kupowa豉 cynamon i mia豉 郵iczne br您owe w這ski. Powiedzia豉, 瞠 ten odcie jest najnaturalniejszy dla niej z ca貫j serii Joanny i tylko jego u篡wa. Kurde przesta鎍ie kusi t Joann!

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-08-08, 15:59   #45
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 312

Cytat:
pomozcie

Orzechem jak zrobisz b璠ziesz mie r騜nic mi璠zy odrostem a reszt w這s闚. Je郵i by Ci ona nie przeszkadza豉 mog豉by po 2 tyg od farbowania zrobi same odrosty, mo瞠 by chwyci這.

A cynamon wychodzi Ci strasznie ciemny na w這sach, je郵i nie to mo瞠 cynamonem

砰cz wytrwa這軼i w 獞iczeniach i dietach

Pierwszy raz s造sza豉m o tym A6W, mo瞠 spr鏏uj ten zestaw 獞icze, ale dopiero od nowego roku.
Wszystko zale篡 od tego jak ci捫a zmieni mi cia趾o
Bahamadia_25 jest offline  
Stary 2011-08-08, 16:09   #46
ivoncia16
Wtajemniczenie

ale na tym zdj mam ciemny braz nie cynamon
hm sama nie wiem co wybrac ten orzeszek na opakowaniu jest taki sliczny a jeszcze sliczniejszy na wlosach takiej dziewczyny z Blooga
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-08-08, 16:13   #47
marta200
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 432

cze嗆 dziewczyny
ja 獞iczy豉m a6w kiedy i dosz豉zm do po這wy i by豉m zadowolona, ale teraz-staro嗆 nie rado嗆 i ci篹ko mi sz這 wi璚 odpu軼i豉m sobie

b璠 farbowa garnier color&shine kolorem czekolada (kupiona w biedro w promocji w dwupaku)jak wr鏂 znad morza tylko musz kogo znale嗆 do na這瞠nia farby, bo ona jest nak豉dana p璠zelkiem
kiedy u篡wa豉m orzech laskowy i wychodzi za ciemny na pocz徠ku ale 豉dnie si wyp逝kiwa
marta200 jest offline  
Stary 2011-08-08, 16:28   #48
ivoncia16
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez marta200 Poka wiadomo嗆
cze嗆 dziewczyny
ja 獞iczy豉m a6w kiedy i dosz豉zm do po這wy i by豉m zadowolona, ale teraz-staro嗆 nie rado嗆 i ci篹ko mi sz這 wi璚 odpu軼i豉m sobie

b璠 farbowa garnier color&shine kolorem czekolada (kupiona w biedro w promocji w dwupaku)jak wr鏂 znad morza tylko musz kogo znale嗆 do na這瞠nia farby, bo ona jest nak豉dana p璠zelkiem
kiedy u篡wa豉m orzech laskowy i wychodzi za ciemny na pocz徠ku ale 豉dnie si wyp逝kiwa

ja tez farbowalam kilka razy z garnierem ale zrezygnowalam bo wymywa sie w trybie natychmiastowym a uzywalam farby to ja nie wiem jak szampon zejdzie
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-08-08, 16:30   #49
Elph
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 457

A gdzie Wy kupujecie Joann Multi Cream? Mo瞠 wiecie, gdzie dostan w Krakowie?
Btw mam wa趾i na w這sach, bo 'ucz si' robi jak捷 fryzur na wrze郾iowe wesele, ciekawe co z tego wyjdzie, bo talentu nie mam...
Elph jest offline  
Stary 2011-08-08, 16:37   #50
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
A6W ma to do siebie 瞠 jak sko鎍zysz ca陰 seri i efekty b璠 niezadowalaj帷e dla Ciebie to mo瞠sz zacz望 od pocz徠ku drug seri. I tak a do wymarzonego efektu. Dlatego nawet grubsze brzuszki mog 獞iczy
To dzisiaj prze獞icz wszystkie filmy, kt鏎e mi wys豉豉 i zaczn z A6W. Dzi瘯uj za linki Fajnie by這by schudn望 i nie mie galarety.

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka wiadomo嗆
砰cz wytrwa這軼i w 獞iczeniach i dietach
Dziekujemy.

Ja si trzymam diety. Zjad豉m dzi 2 kanapki z serem i pomidorem Wiem ze robie offtop, ale og鏊nie w domu nikt nie rozumie ju tego, ze chc na prawd schudn帷, poza tym ci庵le rodzina mi m闚i豉, ze jestem gruba wi璚 nawet nie chc im m闚i o tym, 瞠 znowu pr鏏uj.

Kolor mi si wymy z ko鎍闚ek. Przegl康n窸am dzi w這sy, bo chce mie co ja郾iejszego na g這wie i czekam a kolor si wyp逝ka, a na razie to tylko ko鎍闚ki.
Stary 2011-08-08, 16:40   #51
ivoncia16
Wtajemniczenie

ja tez we wrzesniu ide na wesele i tez chce jakies loczki
u mnie w Nowej Soli w takich trzech malych drogeriach sa
jakas dziewczyna pisala ze w Naturze tez sa ale u nas nie ma tej drogeri ;/
szkoda ze w Rossmanie nie ma tych farb .
wlasnie one czesto sa w takich malych drogeriach

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

[QUOTE=natalkaa7522;286278 69]To dzisiaj prze獞icz wszystkie filmy, kt鏎e mi wys豉豉 i zaczn z A6W. Dzi瘯uj za linki Fajnie by這by schudn望 i nie mie galarety.

Dziekujemy.

Ja si trzymam diety. Zjad豉m dzi 2 kanapki z serem i pomidorem Wiem ze robie offtop, ale og鏊nie w domu nikt nie rozumie ju tego, ze chc na prawd schudn帷, poza tym ci庵le rodzina mi m闚i豉, ze jestem gruba wi璚 nawet nie chc im m闚i o tym, 瞠 znowu pr鏏uj.

Kolor mi si wymy z ko鎍闚ek. Przegl康n窸am dzi w這sy, bo chce mie co ja郾iejszego na g這wie i czekam a kolor si wyp逝ka, a na razie to tylko ko鎍闚ki.[/QUOT

chcesz cos jasniejszego ... hm a widzialas te rozjasniajace farbki z Loreala moze ona by cos dala
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-08-08, 17:05   #52
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
chcesz cos jasniejszego ... hm a widzialas te rozjasniajace farbki z Loreala moze ona by cos dala
Nie widzia豉m i szczerze to nie mam poj璚ia o czym m闚isz Jakby mog豉 napisac co wi璚ej to b璠 wdzi璚zna
Stary 2011-08-08, 17:23   #53
marta200
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 432

Cytat:
Nie widzia豉m i szczerze to nie mam poj璚ia o czym m闚isz Jakby mog豉 napisac co wi璚ej to b璠 wdzi璚zna
chodzi o t seri, tylko niektore kolory s rozja郾iaj帷e dla naturalnych w這sk闚
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...reference.aspx
marta200 jest offline  
Stary 2011-08-08, 17:25   #54
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
og鏊nie w domu nikt nie rozumie ju tego, ze chc na prawd schudn帷, poza tym ci庵le rodzina mi m闚i豉, ze jestem gruba wi璚 nawet nie chc im m闚i o tym, 瞠 znowu pr鏏uj.
Wiem cos o tym. Po co sie odchudzasz, dobrze wygl康asz - m闚i a potem s造szysz: Ka鄂a to jest dopiero gruba, ale ma dupsko ale ma cyce itp itd
Rodzina jest czasem szczera do b鏊u...
T tylko zawsze powtarza jak dobieram si do czego co nie powinnam Np czekolady: Tylko abys potem mi dupy nie tru豉 瞠 gruba jeste. Ech... Nawet nie wiecie jak ja 篡cz mu dwa razy ci捫y na w豉snym ciele. Ci faceci...

A co do w這s闚. To s造sza豉m o tym Lorealu ale nigdzie tych rozja郾iaj帷ych br您闚 nie widzia豉m

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-08-08, 17:37   #55
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Wiem cos o tym. Po co sie odchudzasz, dobrze wygl康asz - m闚i a potem s造szysz: Ka鄂a to jest dopiero gruba, ale ma dupsko ale ma cyce itp itd
Rodzina jest czasem szczera do b鏊u...
T tylko zawsze powtarza jak dobieram si do czego co nie powinnam Np czekolady: Tylko abys potem mi dupy nie tru豉 瞠 gruba jeste. Ech... Nawet nie wiecie jak ja 篡cz mu dwa razy ci捫y na w豉snym ciele. Ci faceci...
Straszne to jest. Niekt鏎zy, a zw豉szcza faceci nie rozumiej, 瞠 dieta to po鈍i璚enie. Trzeba rezygnowa z tylu rzeczy, kt鏎e oni normalnie jedz. A tak na prawd to nie jest proste. Jakby chocia przez tydzie przestali je嗆 s這dycze, pi piwo i wszystko co lubi to mo瞠 by zrozumieli to. Ale niekt鏎zy maj to szcz窷cie 瞠 wag martwi si nie musz.

M鎩 tata jest straszny. Jak chc si odchudza, ze nie jem obiadu- drze si, ze marnuje jedzenie (m闚ie mamie 瞠by mi nie robi豉, ale ona zawsze musi du穎 gotowa 瞠by potem wywala).
Jak jem to potem mi m闚i, ze jestem gruba.
Jak chc zrobi sobie np. ry z warzywami to drze si, ze nie b璠ziemy gotowa obiad闚 dla ka盥ego z osobna.
Jak moja siostra 4 lata temu schud豉 du穎(dlatego zrobi豉m g這d闚ke rok temu, bo u niej dzia豉這 i trzyma sylwetk dalej) i popad豉 z tego wszystkiego w anoreksje to sie dar ze jest taka chuda i 瞠 j odda do szpitala. W sumie to j podziwiam bo od 4 lat praktycznie opr鏂z owoc闚, jogurt闚 i czasami sa豉tek z pomidor闚 nic nie je. No w lecie je kalafiory, szparagi etc. ale og鏊nie to ma這 co je, ale utrzyma豉 wag przez 4 lata co przy g這d闚kach rzadko si zdarza. Potrafi si strasznie powstrzyma.
Stary 2011-08-08, 17:58   #56
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 411

Cytat:
Straszne to jest. Niekt鏎zy, a zw豉szcza faceci nie rozumiej, 瞠 dieta to po鈍i璚enie. Trzeba rezygnowa z tylu rzeczy, kt鏎e oni normalnie jedz. A tak na prawd to nie jest proste. Jakby chocia przez tydzie przestali je嗆 s這dycze, pi piwo i wszystko co lubi to mo瞠 by zrozumieli to. Ale niekt鏎zy maj to szcz窷cie 瞠 wag martwi si nie musz.

M鎩 tata jest straszny. Jak chc si odchudza, ze nie jem obiadu- drze si, ze marnuje jedzenie (m闚ie mamie 瞠by mi nie robi豉, ale ona zawsze musi du穎 gotowa 瞠by potem wywala).
Jak jem to potem mi m闚i, ze jestem gruba.
Jak chc zrobi sobie np. ry z warzywami to drze si, ze nie b璠ziemy gotowa obiad闚 dla ka盥ego z osobna.
Jak moja siostra 4 lata temu schud豉 du穎(dlatego zrobi豉m g這d闚ke rok temu, bo u niej dzia豉這 i trzyma sylwetk dalej) i popad豉 z tego wszystkiego w anoreksje to sie dar ze jest taka chuda i 瞠 j odda do szpitala. W sumie to j podziwiam bo od 4 lat praktycznie opr鏂z owoc闚, jogurt闚 i czasami sa豉tek z pomidor闚 nic nie je. No w lecie je kalafiory, szparagi etc. ale og鏊nie to ma這 co je, ale utrzyma豉 wag przez 4 lata co przy g這d闚kach rzadko si zdarza. Potrafi si strasznie powstrzyma.
O matko. To ja si Twojemu tacie nie dziwi.
Od篡wianiem si w tak ma這r騜norodny spos鏏 mo積a sobie zaszkodzi. G這d闚kami te. Z tego co piszesz, to wynika 瞠 same w璕le je. A bia趾a, t逝szcze?

A czemu nie chcia豉 je嗆 obiadu? Przecie to jeden z podstawowych posi趾闚. Zreszt powinno si ich je嗆 5 dziennie w regularnych odst瘼ach czasu. Mo積a zajrze na 10 zasad zdrowego 篡wiania na dietetyce.
Wiadmo, 瞠 je郵i chce si schudn望 powinno si je嗆 mniej ni si spala, dobrze jest zrezygnowa z np, s這dyczy, alkoholu, fast food闚, ale z obiadu to Ty nie rezygnuj

No i najlepiej si rusza ni tylko sam diet dzia豉.
Stary 2011-08-08, 18:11   #57
ivoncia16
Wtajemniczenie

Cytat:

tak tak wlasnie chodzi mi o ta serie o ktorej napisala marta200
ale nie wiem czy te farbki cos daja
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-08-08, 18:11   #58
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆
O matko. To ja si Twojemu tacie nie dziwi.
Od篡wianiem si w tak ma這r騜norodny spos鏏 mo積a sobie zaszkodzi. G這d闚kami te. Z tego co piszesz, to wynika 瞠 same w璕le je. A bia趾a, t逝szcze?

A czemu nie chcia豉 je嗆 obiadu? Przecie to jeden z podstawowych posi趾闚. Zreszt powinno si ich je嗆 5 dziennie w regularnych odst瘼ach czasu. Mo積a zajrze na 10 zasad zdrowego 篡wiania na dietetyce.
Wiadmo, 瞠 je郵i chce si schudn望 powinno si je嗆 mniej ni si spala, dobrze jest zrezygnowa z np, s這dyczy, alkoholu, fast food闚, ale z obiadu to Ty nie rezygnuj

No i najlepiej si rusza ni tylko sam diet dzia豉.
Ja nigdy z obiad闚 nie rezygnowa豉m. Mniej ale to samo. Rezygnowa豉m raczej z ciemnego mi瘰a bo to ci篹kostrawne jest. Ale tak to ograniczenie wielko軼i posi趾闚 a nie rezygnacja z nich w og鏊e.

A co do farb czy w Tesco takiego rozjasniaj帷go Loreala dostan bo tam mam kupon na zni磬 na ka盥a farb z Loreal.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-08-08, 18:21   #59
ivoncia16
Wtajemniczenie

Dziewczyny ja naprawde was podziwiam ze macie checi sie odchudzac
mi sie nie chce i chyba nawet nie musze bo nie jestem jakas zapasiona tak mi sie wydaje
ale trzymam za was kciuki mocno mocno
bo kobieta musi dobrze sie czuc we wlasnej skuze .

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Ja nigdy z obiad闚 nie rezygnowa豉m. Mniej ale to samo. Rezygnowa豉m raczej z ciemnego mi瘰a bo to ci篹kostrawne jest. Ale tak to ograniczenie wielko軼i posi趾闚 a nie rezygnacja z nich w og鏊e.

A co do farb czy w Tesco takiego rozjasniaj帷go Loreala dostan bo tam mam kupon na zni磬 na ka盥a farb z Loreal.

oooooo a jak zdoby豉s taka zniszke ????
wiesz co nie mam pojecia czy tam znajdziesz te farby bo nie bywam w tamtym sklepie , wiem ze w Rossmanie sa i dosc czesto sa na nie promocje
ale lipa bo na stronie loreala jest z tej seri tylko jeden odcien rozjasniajacy czyli rozjasniajacy naturalny kasztan ?
masz zamiar kupic ja ?
ciekawa jestem efektow koniecznie musisz pokazac

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

a co do jedzenia to ja duzo jem szczegolnie obiadu
na sniadanko jedna bula z czyms ( zalezy na co mam ochote )
a na kolacje z 2 kromki chlebka ,czasami zdarza sie jajeczniczka z 3 jaj albo parowki dwie
i jakos caly czas mam taka sama wage
a musze wspomniec tez o tym ze bardzo czesto jem pizze, kebaby itd
ciesze sie ze teraz jakos tak nie tyje nie wiem czemu moze przemiana mi sie zmienila
bo jeszcze kilka lat temu bylam taka przy kosci troche i jak soie pozwalalam to zaraz tylam a teraz juz nie
oby tak zostalo
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-08-08, 18:45   #60
ibyza
Wtajemniczenie

ja uzywalam tego ultrarozjasniaj帷ego kasztana, ale nie pami皻am efektu bo to dawno by這...
ibyza jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您y, casting ciemny w這sy, farby, l'oreal

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.