Br您owow這se farbowane. Cz.II - Strona 24 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-08-22, 10:54   #691
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.II

zauwazylam ze teraz duzo dziewczyn robi sobie wlosy na odcienie czerwieni i rudosci
mi niestety takie kolory nie pasuja
takze nie moge sobie na nie pozwolic ;D
zdecydowalam ze przestane kombinowac z farbami i zostane przy Joannie Multi Crem
mam tylko dalej dylemat ktorego odcienia uzywac czy czekoladowego czy cynamonowego
bede musiala w jeden miesiac zrobic czekolada w nastepny cynamonem i porownam ktory ladniejszy
jak ktoras z was ma jeszcze zdj w ktoryms z tych kolorow to prosze o wklejenie
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-08-22, 12:15   #692
kate25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335
GG do kate25

Iwoncia, nie wiem czy ten kasztan czasem nie wychodzi rudo? ja w豉郾ie mam podobn zagw霩dk jak Ty, bo nie pasuj mi rude, a na dodatek jeszcze z這te tony
Stary 2011-08-22, 12:24   #693
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

a ja si teraz zastanawiam nad wellatonem... mleczna czekolada... albo z joanny mleczna czekolada... hm...
ibyza jest offline  
Stary 2011-08-22, 12:34   #694
ivoncia16
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka wiadomo嗆
Iwoncia, nie wiem czy ten kasztan czasem nie wychodzi rudo? ja w豉郾ie mam podobn zagw霩dk jak Ty, bo nie pasuj mi rude, a na dodatek jeszcze z這te tony

mi zlote pasuja bo mam swoje blond wloski cieple
a kasztan napewno bedzie rudawy
mysle ze najbardziej z tych brazow Joanny
mnie ciekawi ten orzech ale mysle ze na moich blond odrostach tez moglby byc rudawy
robilam cynamonem podobal mi sie ale musze jeszcze czekoladke wyprobowac .
i wtedy zadecyduje
ale orzeszek tez mnie kusi eh

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

ja bym wziela Joanne bo jakos lubie ta firme
a innych sie boje .

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
a czytalam ze robilas test na pasemku tego orzeszka z Joanny i jak Ci wyszlo ?
jaki kolorek ?

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

mi pasuja jedynie refleksy takie zlotawe badz lekko rudawe ale tylko refleksy a nie cale rude wlosy albo czerwone
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-08-22, 12:52   #695
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka wiadomo嗆

a czytalam ze robilas test na pasemku tego orzeszka z Joanny i jak Ci wyszlo ?
jaki kolorek ?

prawie wcale mi nie wyszed ten kolor, jako tak nie z豉pa w這sa, ale ja mam teraz du穎 pasemek rozja郾ionych i to pewnie dlatego, a efekt jaki wyszed na tym pa鄉ie to taki ciep造 blond, jakby czerwonawy
my郵, 瞠 na ciemnej bazie zupe軟ie inaczej wyjdzie ten kolor

robi豉m test i lond i tym orzeszkiem i 瘸den jako tak nie chce z豉pa tego mojego blondu

Edytowane przez kate25
Czas edycji: 2011-08-22 o 12:55
kate25 jest offline  
Stary 2011-08-22, 13:01   #696
ivoncia16
Wtajemniczenie

aha
no tylko ze ja mam swoje wloski tez blond
nie takie mocno jasne ani nie ciemne taki zwykly myszowaty blondzik z domiezka zlota

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

a ja tez kiedys rozjasnialam wlosy
i w poprzednie wakacje cos mnie podkusilo na zmiane ;D
kupilam farbe Palette (wiem kiepski wybor)
-Jasny braz i wyszly mi takie rudawo brazowe
nie podobalo mi sie wogole
a kolor schodzil jak szalony
dopiero tak po okolo 3 farbowaniach bylo normalnie i juz tak sie nie wymywal kolor
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-08-22, 13:28   #697
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

wiem jak to jest, kiedy tylko rozjasnia豉m w這sy, potem przez pewien czas mialam ciemne (te farbowa豉m palette - s這dko -gorzka czekolada) - potem by豉 ta pianka loreal sublime, kolor na pocz徠ku wyszed czarny, dopiero potem jak si sp逝ka zacz掖 jako tako wygl康a ale ju po kilku kolejnych myciach kolor zacz掖 przypomina spran szmatk i wtedy to zdecydowa豉m si (niestety) zn闚 na jasne pasemka... no i musia豉m obci望 w這sy, bo strasznie im ten zabieg rozja郾iania da popali.. teraz caly czas walcze ze sob, czy ryzykowa przyciemnienie na br您, ale do mnie pasuj tylko zimne odcienie i musia豉bym taki znale潭 czy pozosta przy tych jasnych, ale wola豉bym szczerze co ciemniejszego, bo mam ju bardzo zniszczone wlosy, a wiadomo, 瞠 przy ciemniejszych kolorach nie niszczymy tak w這s闚 farbowaniem jak podczas rozja郾iania... no i na razie tak sobie chodz z tymi pasemkami i szukam idealnego odcienia a pod spodem, 瞠by nie rzuca這 si w oczy robi testy na pasemkach
Stary 2011-08-22, 13:31   #698
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:

a ja tez kiedys rozjasnialam wlosy
i w poprzednie wakacje cos mnie podkusilo na zmiane ;D
kupilam farbe Palette (wiem kiepski wybor)
-Jasny braz i wyszly mi takie rudawo brazowe
nie podobalo mi sie wogole
a kolor schodzil jak szalony
dopiero tak po okolo 3 farbowaniach bylo normalnie i juz tak sie nie wymywal kolor
Palette si zmieni這, ju sprawdzi豉m. Kolor si wymywa, przy ka盥ym myciu to widz. Dla mnie to na plus nawet, Joanna te si szybko wymywa豉. Najwa積iejsze, 瞠 nie mam czarnych w這s闚 tylko wyszed br您! Do tego my豉m w這sy ju 3 razy przez te upa造 i wychodzi mi kilka w這s闚. Po Joannie mia豉m wr璚z w這chat wann. Zaczynam upewnia si, 瞠 Joanna mi nie s逝篡豉. Od kiedy w sumie j stosowa豉m pojawi造 si problemy z wypadaniem w這s闚 a ja g逝pia my郵a豉m, 瞠 to po ci捫y! Tymczasem zaraz min掖 by rok a mi dalej wypada造. W tym czasie farbowa豉m tylko Joann. Ja przerzucam si na Palette.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-08-22, 13:46   #699
ivoncia16
Wtajemniczenie

Cytat:
wiem jak to jest, kiedy tylko rozjasnia豉m w這sy, potem przez pewien czas mialam ciemne (te farbowa豉m palette - s這dko -gorzka czekolada) - potem by豉 ta pianka loreal sublime, kolor na pocz徠ku wyszed czarny, dopiero potem jak si sp逝ka zacz掖 jako tako wygl康a ale ju po kilku kolejnych myciach kolor zacz掖 przypomina spran szmatk i wtedy to zdecydowa豉m si (niestety) zn闚 na jasne pasemka... no i musia豉m obci望 w這sy, bo strasznie im ten zabieg rozja郾iania da popali.. teraz caly czas walcze ze sob, czy ryzykowa przyciemnienie na br您, ale do mnie pasuj tylko zimne odcienie i musia豉bym taki znale潭 czy pozosta przy tych jasnych, ale wola豉bym szczerze co ciemniejszego, bo mam ju bardzo zniszczone wlosy, a wiadomo, 瞠 przy ciemniejszych kolorach nie niszczymy tak w這s闚 farbowaniem jak podczas rozja郾iania... no i na razie tak sobie chodz z tymi pasemkami i szukam idealnego odcienia a pod spodem, 瞠by nie rzuca這 si w oczy robi testy na pasemkach

a pokaz mi moze zdj swoje to moze cos pomyslimy
moe bede mogla doradzic .

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Palette si zmieni這, ju sprawdzi豉m. Kolor si wymywa, przy ka盥ym myciu to widz. Dla mnie to na plus nawet, Joanna te si szybko wymywa豉. Najwa積iejsze, 瞠 nie mam czarnych w這s闚 tylko wyszed br您! Do tego my豉m w這sy ju 3 razy przez te upa造 i wychodzi mi kilka w這s闚. Po Joannie mia豉m wr璚z w這chat wann. Zaczynam upewnia si, 瞠 Joanna mi nie s逝篡豉. Od kiedy w sumie j stosowa豉m pojawi造 si problemy z wypadaniem w這s闚 a ja g逝pia my郵a豉m, 瞠 to po ci捫y! Tymczasem zaraz min掖 by rok a mi dalej wypada造. W tym czasie farbowa豉m tylko Joann. Ja przerzucam si na Palette.

ja od zawsze mam problem z wypadaniem wlosow
a kazdemu cos innego sluzy
ja mialam suche wlosy po Palette i jakos sie jej boje
ale jesli dla Ciebie jest dobra to ciesze sie
a i mam prosbe pamietam ze kiedys pokazywalas wlosy mamy po cynamonowym brazie , chcialam zobaczyc a nie moge znalesc ;/
jak bys mogla to wklej jeszcze ra a jak bys miala jeszcze inne po tym kolorku to pokaz prosze

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:

a i mam prosbe pamietam ze kiedys pokazywalas wlosy mamy po cynamonowym brazie , chcialam zobaczyc a nie moge znalesc ;/
jak bys mogla to wklej jeszcze ra a jak bys miala jeszcze inne po tym kolorku to pokaz prosze
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-08-22, 14:05   #700
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=4093

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-08-22, 14:58   #701
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

郵iczny ten kolor bardzo podobaj mi si takie ciep貫 ciemne br您y,zawsze lecia造 mi w這sy po palette,瞠 ledwo dawa豉m rad z ratowaniem ich i boj si znowu jej u篡.Jednak ja farbowa豉m par lat temu,to wtedy palette mia豉 same z貫 opinie
agata456 jest offline  
Stary 2011-08-22, 15:07   #702
ivoncia16
Wtajemniczenie

do Kachula82 ; dzieki kochana
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-08-22, 20:10   #703
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Cytat:
Jaka ruda! Super odcie! 鈍ietnie ci wysz這!!!
A bratu powiedz, 瞠 jedynego wirusa jakiego mo瞠 przez ciebie mie to takiego: i nakichaj na niego wielkim gilem
Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
woow, co za czerwie fajnie
Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka wiadomo嗆
PI艼NY KOLOR
Dzi瘯uj

Brat mnie wkurza i stwierdzi, ze ma 30 wirus闚 przezemnie Ale ja wchodze tylko na wiza, fb, i bloga! Wi璚 nie wiem

Zastanawiam si czy nie kupi tej czerwieni, szamponetki z joanny?
Stary 2011-08-22, 20:21   #704
sweet sunday
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 291

Zrobi豉m tym cynamonowym,my郵a豉m,瞠 wyjdzie ciemniejszy,a on tylko nieznacznie przyciemnil mi w這sy,mo瞠 o jeden ton,kondycja w這s闚 rewelacja,b造szcz帷e,mi瘯 kie itd. tylko kolor jak dla mnie taki sobie,mo瞠 dlatego,瞠 spodziewa豉m si du穎 ciemniejszego. Wstawiam jedno szybkie zdj璚ie z lamp b造skow,bo nie mam za bardzo czasu,jutro wyje盥瘸m na urlop i pakuje si w panice
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2344.jpg (139,8 KB, 64 za豉dowa)
sweet sunday jest offline  
Stary 2011-08-22, 20:25   #705
ivoncia16
Wtajemniczenie

a mi sie ten kolorek podoba a na zywo jakie ma refleksy ?
rudawe ?
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-08-22, 20:29   #706
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Poka wiadomo嗆
Zrobi豉m tym cynamonowym,my郵a豉m,瞠 wyjdzie ciemniejszy,a on tylko nieznacznie przyciemnil mi w這sy,mo瞠 o jeden ton,kondycja w這s闚 rewelacja,b造szcz帷e,mi瘯 kie itd. tylko kolor jak dla mnie taki sobie,mo瞠 dlatego,瞠 spodziewa豉m si du穎 ciemniejszego. Wstawiam jedno szybkie zdj璚ie z lamp b造skow,bo nie mam za bardzo czasu,jutro wyje盥瘸m na urlop i pakuje si w panice
鈍ie穎 po farbowaniu?
to powiem Ci, 瞠 w miar jasno Ci wysz造 mi wysz造 po cynamonowym cieeemno br您owe z bordowym po造skiem, z tego co pamietam
d逝go trzyma豉?
Stary 2011-08-22, 20:32   #707
sweet sunday
Zakorzenienie

no w豉郾ie nie bardzo,czasami pojawia si taki lekko czerwonawy pob造sk

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
鈍ie穎 po farbowaniu?
to powiem Ci, 瞠 w miar jasno Ci wysz造 mi wysz造 po cynamonowym cieeemno br您owe z bordowym po造skiem, z tego co pamietam
d逝go trzyma豉?
trzyma豉m jakie 25 min,czyli troch skr鏂i豉m czas zalecany w instrukcji,bo tam jest chyba nawet 40,skr鏂i豉m bo ba豉m si,瞠 wyjd czarne i tak,farbowa豉m przed chwilk,teraz 瘸逝je,瞠 nie potrzyma豉m d逝瞠j
Stary 2011-08-22, 20:34   #708
ivoncia16
Wtajemniczenie

to najwidoczniej kazdemu inaczej wychodzi ja mialam takie zlotawo rudawe przeblyski pamietam ze bardziej po czekoladowym mialam czerwonawe juz dawno czekoladowym robilam i nie bardzo pamietam ktory byl lepszy dlatego tez musze pamiec odswiezyc ten orzeszek tez mnie kusi
kiedy ja sie wkoncu na jeden zdecyduje

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
no w豉郾ie nie bardzo,czasami pojawia si taki lekko czerwonawy pob造sk

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

trzyma豉m jakie 25 min,czyli troch skr鏂i豉m czas zalecany w instrukcji,bo tam jest chyba nawet 40,skr鏂i豉m bo ba豉m si,瞠 wyjd czarne i tak,farbowa豉m przed chwilk,teraz 瘸逝je,瞠 nie potrzyma豉m d逝瞠j

ja wlasnie trzymalam 40 albo nawet 45 i wyszlo poczatkowo dosc ciemno dlatego czekoladke potrzymam tylko 30 bo nie chce czarnej
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-08-22, 20:36   #709
sweet sunday
Zakorzenienie

ja na nast瘼ne farbowanie wybieram w豉郾ie czekolad,og鏊nie musz powiedzie,瞠 jestem mega zadowolona z tych farb Joanny,je郵i chodzi o kondycj w這s闚
Stary 2011-08-22, 20:38   #710
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
to najwidoczniej kazdemu inaczej wychodzi ja mialam takie zlotawo rudawe przeblyski pamietam ze bardziej po czekoladowym mialam czerwonawe juz dawno czekoladowym robilam i nie bardzo pamietam ktory byl lepszy dlatego tez musze pamiec odswiezyc ten orzeszek tez mnie kusi
kiedy ja sie wkoncu na jeden zdecyduje
hahahha ca造 czas o tym marz, 瞠by si zdecydowa na jeden kolorek, a teraz mi si zachcia這 jeszcze mlecznej czekolady... i pewnie nastepne farbowanie b璠zie w豉郾ie jaka mleczn albo wellaton alo joanna naturia... hm... nie wiem, co polecacie???
ibyza jest offline  
Stary 2011-08-22, 20:53   #711
ivoncia16
Wtajemniczenie

Cytat:
hahahha ca造 czas o tym marz, 瞠by si zdecydowa na jeden kolorek, a teraz mi si zachcia這 jeszcze mlecznej czekolady... i pewnie nastepne farbowanie b璠zie w豉郾ie jaka mleczn albo wellaton alo joanna naturia... hm... nie wiem, co polecacie???

ja polecam Joanne najbardziej mi pasuje
widzialam dzis w sklepie na opakowaniu ta mleczna nawet zaczela mi sie podobac dla mnie niestety zbyt jasna bo mam ciemne wlosy

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
ja na nast瘼ne farbowanie wybieram w豉郾ie czekolad,og鏊nie musz powiedzie,瞠 jestem mega zadowolona z tych farb Joanny,je郵i chodzi o kondycj w這s闚

no mi tez te farbki odpowiadaja , uwielbiam moje wlosy po farbowaniu
ja tez niedlugo uzyje czekoladki
mam w szufladzie czekolade i cynamon
a jak myslisz wyszlo by cos ladnego po zmieszaniu orzechowego z czekoladowym ?
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-08-22, 20:57   #712
sweet sunday
Zakorzenienie

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 --------

no mi tez te farbki odpowiadaja , uwielbiam moje wlosy po farbowaniu
ja tez niedlugo uzyje czekoladki
mam w szufladzie czekolade i cynamon
a jak myslisz wyszlo by cos ladnego po zmieszaniu orzechowego z czekoladowym ?[/QUOTE]

orzech+czekolada? wiesz orzech jest naprawd du穎 ja郾iejszy ni czekolada i ma z這to-miedziany refleks,a czekolada ma taki czerwonawy,nie wiem czy to by si 豉dnie skomponowa這
Stary 2011-08-22, 21:01   #713
ivoncia16
Wtajemniczenie

a robilas kiedys orzeszkiem ?
nie wiem ktory z tej Gamy brazow z Joanny jest najladniejszy
orzeszek cynamon czy czekolada
jak myslisz?
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-08-22, 21:14   #714
sweet sunday
Zakorzenienie

Cytat:
a robilas kiedys orzeszkiem ?
nie wiem ktory z tej Gamy brazow z Joanny jest najladniejszy
orzeszek cynamon czy czekolada
jak myslisz?
robi豉m,wysz這 takie co

ja tez nie mog豉m si zdecydowa,kt鏎y br您 po這篡,ten orzech jest w sumie najja郾iejszy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2322.jpg (30,9 KB, 37 za豉dowa)

Edytowane przez sweet sunday
Czas edycji: 2011-08-22 o 21:17
Stary 2011-08-22, 21:18   #715
ivoncia16
Wtajemniczenie

豉dny
wyglada na czerwonawy
a ktory ladniejszy orzech czy cynamon ?
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-08-22, 21:46   #716
sweet sunday
Zakorzenienie

Jeszcze nie wiem zobacz jutro rano w 鈍ietle dziennym jak ten cynamon wygl康a,jak dla mnie rewelacyjny kolor wyszed dziewczynie,kt鏎a wstawia豉 fotki z po陰czeniem cynamonu z czekolad,jak dla mnie pi瘯ny kolor
Stary 2011-08-23, 08:41   #717
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
ja polecam Joanne najbardziej mi pasuje
widzialam dzis w sklepie na opakowaniu ta mleczna nawet zaczela mi sie podobac dla mnie niestety zbyt jasna bo mam ciemne wlosy
ale ja m闚i o naturii nie o multi cream... zobaczymy spr鏏uj naturii, potem wellatonu... i oceni, a jak mi nie b璠zie odpowiada這 to wr鏂 do multi cream do orzecha
ibyza jest offline  
Stary 2011-08-23, 09:16   #718
ivoncia16
Wtajemniczenie

Cytat:
Jeszcze nie wiem zobacz jutro rano w 鈍ietle dziennym jak ten cynamon wygl康a,jak dla mnie rewelacyjny kolor wyszed dziewczynie,kt鏎a wstawia豉 fotki z po陰czeniem cynamonu z czekolad,jak dla mnie pi瘯ny kolor

mi sie tez ten kolorek podoba
tylko nie chce mi sie bawic w te laczenia bo ja co miesiac robie odrosty same a nie calosc
calosc to tak raz na 3/4 miesiace
a jak bym kupila cynamon i czekolade i bym mieszala to musiala bym pol na pol .
bo jak bym cale dwie farby zmieszala to bylo by zdecydowanie za duzo na same odrosty
a nie wiem czy mozna tak pol tubki wycisnac a reszte zakrecic i zostawic na nastepny raz
nigdy tak nie robilam .

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
ale ja m闚i o naturii nie o multi cream... zobaczymy spr鏏uj naturii, potem wellatonu... i oceni, a jak mi nie b璠zie odpowiada這 to wr鏂 do multi cream do orzecha
wiem wiem ze z Multi Cream nie ma odcienia mleczna czekolada tylko w Naturii
znam te farby jak wlasna kieszen
ale to ta sama firma to i Naturiia powinna byc dobra
nawet z opakowania bardziej mi sie kolor z Joanny podoba niz z wellatonu
a jak kiedys ogladalam palete z Wellatonu to ta mleczna czekolada byla jakas rudo -zlota , nie podobala mi sie .
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-08-23, 09:29   #719
ibyza
Wtajemniczenie

to zobaczymy naturi
ibyza jest offline  
Stary 2011-08-23, 09:40   #720
ivoncia16
Wtajemniczenie

jak zrobisz to pokaz koniecznie
ivoncia16 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您y, casting ciemny w這sy, farby, l'oreal

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.