Br您owow這se farbowane. Cz.II - Strona 30 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-08-26, 14:46   #871
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Poka wiadomo嗆
I ja si do Was przy陰czam
Cze嗆 Wam!
Od zawsze by豉m szatynk, p騧niej troch brunetk zn闚 szatynk i rudzielcem. Teraz chc powr鏂i do br您u. Ale takiego ciep貫go. W miar jasnego. Mo瞠cie mi jak捷 fajn farb poleci??
Poradzono mi farby Garnier i Joanny. Niestety z Joann mia豉m ju przeprawk i nie chc ju jej...

A co my郵icie o Palette?

P.S.: Za陰czam zdj璚ie aktualnego koloru w這s闚.

ja Kiedys robilam Plette jasnym i ciemnym brazem.
bylam zadowolona ,wloski ladnie blyszcaly i kolor ladnie sie trzymal
po jakims czasie konce zaczely mi sie wysuszac ale widze ze po Joannie mam tak samo
to chyba jest nieuniknione

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka wiadomo嗆
Kachula ten Marion Palona Kawa jest boski, widzia豉 mo瞠 na pr鏏ce w這s闚, czy to bardzo ciemny kolor wychodzi?

no kolor piekny
ciekawa jestem czy dobra ta farba
boje sie uzywac takich firm
pewnie wogole odrostow by mi nie chwycilo.
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-08-26, 14:48   #872
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka wiadomo嗆
macie dziewczyny jeszcze pare zdj moze bedzie latwiej
no i utwierdzam sie w swoim przekonaniu,ze dla Ciebie tylko ciemne odcienie.Zero rudych,ciep造ch refleks闚co do Palonej Kawy mojej kole瘸nce,wychodzi czer.:/nie sugerujcie si zdj璚iem na opakowaniu.Tylko ewentualnie pr鏏nikiem.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-08-26 o 14:52
agata456 jest offline  
Stary 2011-08-26, 14:51   #873
kate25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335
GG do kate25

Cytat:
no kolor piekny
ciekawa jestem czy dobra ta farba
boje sie uzywac takich firm
pewnie wogole odrostow by mi nie chwycilo.
ja te nie znam tej farby, kiedy co s造sza豉m o Marionie, ale chyba to by szampon? podobno 豉dnie wychodzi czekoladowy br您, ale to by這 laaaaata temu
Stary 2011-08-26, 15:05   #874
ivoncia16
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
no i utwierdzam sie w swoim przekonaniu,ze dla Ciebie tylko ciemne odcienie.Zero rudych,ciep造ch refleks闚co do Palonej Kawy mojej kole瘸nce,wychodzi czer.:/nie sugerujcie si zdj璚iem na opakowaniu.Tylko ewentualnie pr鏏nikiem.

no a ja ciagle myslalam ze cieple odcienie beda dla mnie super
ale ta palona kawa robi ? czy ta z Joanny ?
a jak myslisz jak by wyszla ta Truffla z Palette ?

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
ja te nie znam tej farby, kiedy co s造sza豉m o Marionie, ale chyba to by szampon? podobno 豉dnie wychodzi czekoladowy br您, ale to by這 laaaaata temu
ja tez nigdy nie robilam niczym z tej firmy
wydaje mi sie ze byla by kiepska bo za taka cene
ale moge sie mylic , nie zawsze to co tanie jest zle

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka wiadomo嗆
Fajny ten Marion! O w豉郾ie, Ivoncia, gdyby Ci kiedy na rudy podkusi這, to co w tym stylu, albo kasztan, ale nic z gamy pomara鎍zu

Rudy nie nie zupelnie mi nie pasuje ;D
chyba nigdy sie nie skusze
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-08-26, 15:12   #875
agata456
Zakorzenienie

kochana ona u篡wa Palonej Kawy z Joanny,jest zadowolona ale wychodzi jej taka naturalna czer,nawet w s這鎍u kolor jest czarny.A trufla nie mam poj璚iaale podjerzewam,瞠 pewnie co w stylu ciemnej czekolady...?nie u篡wam Palette,bo strasznie po niej wypadaj mi w這sy.:/chocia przyznam,瞠 kolorki s fajne.Ale nie ryzykuje.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-08-26 o 15:14
agata456 jest offline  
Stary 2011-08-26, 15:15   #876
ivoncia16
Wtajemniczenie

a mi po wszystkim wylatuje ooo jakby ciemna czekoladka wychodzila to bardzo fajnie
musze wkoncu wybrac farbe na dluzej
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-08-26, 15:15   #877
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
I ja si do Was przy陰czam
Cze嗆 Wam!
Od zawsze by豉m szatynk, p騧niej troch brunetk zn闚 szatynk i rudzielcem. Teraz chc powr鏂i do br您u. Ale takiego ciep貫go. W miar jasnego. Mo瞠cie mi jak捷 fajn farb poleci??
Poradzono mi farby Garnier i Joanny. Niestety z Joann mia豉m ju przeprawk i nie chc ju jej...

A co my郵icie o Palette?

P.S.: Za陰czam zdj璚ie aktualnego koloru w這s闚.
mo瞠 Mleczna Czekolada z Wellatonu?podobno wychodzi fajny ciep造 br您.Ale na takich rudych w這sach,pewnie zmywa豉 by si na rudo.
agata456 jest offline  
Stary 2011-08-26, 15:22   #878
ivoncia16
Wtajemniczenie

Cytat:
mo瞠 Mleczna Czekolada z Wellatonu?podobno wychodzi fajny ciep造 br您.Ale na takich rudych w這sach,pewnie zmywa豉 by si na rudo.

ona wogole na palecie wyglada Rudo zlotawo
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-08-26, 15:33   #879
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738

Ale nie wychodzi rudawo , moja mama kiedy wzi窸a przez pomy趾, zawsze u篡wa豉 Karmelowej Czekolady (stonowany rudy) a raz si pomyli豉 i zrobi豉 Mleczn Czekolad, wyszed jej bardzo 豉dny br您, nie za ciemny.
AniaAga jest offline  
Stary 2011-08-26, 15:38   #880
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
ona wogole na palecie wyglada Rudo zlotawo
paletki nie widzia豉m,moja mama farbowa豉 ostatnio i wyszed jej taki pi瘯ny br您ale ja nie mam co farbowa,w這sy mam bardzo ciemno br您owe i mi nie wyjdzie
je
---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

jest w徠ek o mlecznej czekoladzie,i tam jedna z dziewczyn wstawia豉 zdj璚ie po farbowaniu,ale ona nak豉da豉 na platynowy blond tak瞠 wyszed,jej ten kolor ja郾iej i wida troszk rudo軼i.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-08-26 o 15:38
agata456 jest offline  
Stary 2011-08-26, 15:39   #881
ivoncia16
Wtajemniczenie

tez bym chciala jakis piekny ciemno brazowy kolor ale nie wiem czy kiedykolwiek taki znajde niestety ;/
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-08-26, 16:39   #882
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
tez bym chciala jakis piekny ciemno brazowy kolor ale nie wiem czy kiedykolwiek taki znajde niestety ;/
gorzka czekolada np daje pi瘯ny ciemny odcie,ale wyla膨 rude refleksy:/te szukam takiego ciemnego br您u kt鏎y nie mia by dziwnych refleks闚
agata456 jest offline  
Stary 2011-08-26, 17:03   #883
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka wiadomo嗆
Blond z wi瘯szo軼i robi kr鏒kow這se :P Tylko jak kto ma swoje zdrowe i mocne w這sy i bardzo dba o nie to jako zyj.

A mo積a kilka razy u篡?

Ivoncia, nigdy wi璚ej blondu! Jeste strasznie 豉dna, ale w ciemnych Ci naprawd duuuuuuu穎 lepiej!

Ja te t瘰knie za blondem i chyba machn sobie k徙iel rozja郾iaj帷.

Fajnie Ci rozja郾i這 Mog豉by jeszcze raz napisac co i jak zrobi豉? I jaki rozja郾iacz?

Soda wymywa kolor?

pi瘯ny

Co do k徙ieli to tak:

Kupi豉m rozja郾iacz Joanny do ca造ch w這s闚 (koszt: 8.20)
Jako miark potraktowa豉m nakr皻k od od篡wki Shaumy w sprayu xD
Doda豉m po這w nakr皻ki proszku rozja郾iaj帷ego, ca陰 nakr皻k oksydantu, prawie ca陰 nakr皻k szamponu i po這w nakr皻ki od篡wki do w這s闚, plus ze 3 krople serum na ko鎍闚ki avonu
Powsta豉 taka maziaja, na這篡豉m na w這sy staraj帷 omin望 si odrosty, co jaki czas masowa豉m. Po 10 minutach dozna豉m szoku, bo polecia這 mi rozja郾iacza na odrosty i zrobila mi si w jednym miejscu blond plama, wi璚 szybko wszystko zmy豉m:P og鏊nie rzecz bior帷 mog豉m jeszcze chwil potrzyma :P
W這sy po zmyciu tej mieszanki by造 okroooooopnie szorstkie, napakowa豉m na nie najpierw od篡wki dodanej do rozja郾iacza, a potem mn鏀two innych
Stary 2011-08-26, 17:06   #884
zafascynowana1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 185

Dzi瘯uj za odpowiedzi
ivoncia16 - niestety po Joannie wyst徙i豉 u mnie reakcja alergiczna, w這sy wypada造 gar軼iami. Kilka 豉dnych miesi璚y wizytowa豉m si u dermatologa...

Co czuj, 瞠 wybior jasny br您 z Palette

Ewentualnie tej Mlecznej Czekoladzie si przyjrz w sklepie

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSI*KOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com

Edytowane przez zafascynowana1
Czas edycji: 2011-08-26 o 17:08
zafascynowana1 jest offline  
Stary 2011-08-26, 17:20   #885
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
Co do k徙ieli to tak:

Doda豉m po這w nakr皻ki proszku rozja郾iaj帷ego, ca陰 nakr皻k oksydantu, prawie ca陰 nakr皻k szamponu i po這w nakr皻ki od篡wki do w這s闚, plus ze 3 krople serum na ko鎍闚ki avonu
Powsta豉 taka maziaja, na這篡豉m na w這sy staraj帷 omin望 si odrosty, co jaki czas masowa豉m. Po 10 minutach dozna豉m szoku, bo polecia這 mi rozja郾iacza na odrosty i zrobila mi si w jednym miejscu blond plama, wi璚 szybko wszystko zmy豉m:P og鏊nie rzecz bior帷 mog豉m jeszcze chwil potrzyma :P
W這sy po zmyciu tej mieszanki by造 okroooooopnie szorstkie, napakowa豉m na nie najpierw od篡wki dodanej do rozja郾iacza, a potem mn鏀two innych
nie dodawa豉 wody?mi dziewczyny z innego w徠ku zaleci造 troche ciep貫j wody.U mnie tez w這sy byly szorstkie ale od篡wka da豉 rad
agata456 jest offline  
Stary 2011-08-26, 19:12   #886
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Cytat:
nie dodawa豉 wody?mi dziewczyny z innego w徠ku zaleci造 troche ciep貫j wody.U mnie tez w這sy byly szorstkie ale od篡wka da豉 rad
nie dodawa豉m 瘸dnej wody bo po co? i co taka ilo嗆 ciep貫j wody mog豉by zdzia豉?
Stary 2011-08-26, 19:29   #887
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Cytat:
Co do k徙ieli to tak:

To musz fundusze na to uzbiera Bo ja nie mam 瘸dnych od篡wek w domu, olej闚, masek- nic! Wi璚 jak b璠 mia豉 kase (w roku szkolnym to spoko ) to kupie pe軟o od篡wek 瞠by w這sy potem od篡wia. Ale dzi瘯uj bardzo za informacje

ja chce przej嗆 do blondu jakiego ciemnego.

Cytat:
Dzi瘯uj za odpowiedzi
ivoncia16 - niestety po Joannie wyst徙i豉 u mnie reakcja alergiczna, w這sy wypada造 gar軼iami. Kilka 豉dnych miesi璚y wizytowa豉m si u dermatologa...
Co Ci si dzia這? Ja jak zafarbowa豉m kiedy joann blond, to potem przez kilka miesi璚y si ci庵le dusi豉m! Nie mog豉m za du穎 m闚i Po paru miesi帷ach stwierdzi豉m, 瞠 mo瞠 to ta farba, odstawi豉m i przesta這..

Edytowane przez natalkaa7522
Czas edycji: 2011-08-26 o 19:30
natalkaa7522 jest offline  
Stary 2011-08-26, 19:50   #888
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
nie dodawa豉m 瘸dnej wody bo po co? i co taka ilo嗆 ciep貫j wody mog豉by zdzia豉?
nie mam poj璚ia,tak mi kaza造ja doda豉m i w豉snie chyba 幢e bo dzieki temu wszystko zrobilo sie rzadkie i sp造wa這,i moze dlatego efekt byl do d***
agata456 jest offline  
Stary 2011-08-26, 21:32   #889
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Kachula ten Marion Palona Kawa jest boski, widzia豉 mo瞠 na pr鏏ce w這s闚, czy to bardzo ciemny kolor wychodzi?
Wiesz nie patrzy豉m ale b璠 w poniedzia貫k u babeczki mog popatrze na odcienie kt鏎e chcecie

Je郵i chodzi o Marion to po saszetkach kolor jak "na opakowaniu". R闚no, bez przebarwie. Wydaje mi si 瞠 podsusza豉 w這sy saszetka ale teraz wiem 瞠 mo積a doda sobie do mieszanki od篡wki i jazda na w這sy. Ja mam w planach mied. Ale dzi na zakupach z rodzicami i ich portfelem zobaczy豉m Joanne Naturie za 4,32z!!!! Kupi豉m jesienny li嗆... Wiem, wiem 瞠 w這sy wypada造 i suche si sta造 ale kusi豉 mnie cena i kolor. Dodam do farby od篡wki i tyle. Jestem ju zdesperowana na rudy a ok 30-40z na dekoloryzator mnie strasznie szkoda. Mo瞠 w pa寮zierniku go kupi? Powiem tylko 瞠 og鏊nie kolorki z Mariona Natura styl by造 鈍ietne, a babeczka w budzie u篡wa g堯wnie Venity lub Mariona i ma 豉dne zawsze w這sy.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-08-26 o 21:42
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-08-27, 07:21   #890
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Ivoncia mi si wydaje, 瞠 to kakao mog這by pasowa ale musia豉by zmy troch ten kolorek co masz bo tak to Ci wyjd czarne (takie moje skromne zdanie)

Je郵i chodzi o sod to mi wymywa... mo瞠 nie po pierwszym myciu, ale stosowana d逝瞠j szybciej wymywa kolor to kiedys przeczyta豉m na jakim forum i zacz窸am stosowa po przygodzie z Palette i pomog這
ibyza jest offline  
Stary 2011-08-27, 09:05   #891
AniaAga
Zadomowienie

Kachula, jesienny li嗆 jest pi瘯ny, taki nie 瘸r闚iasty.

Wymywanie koloru przyspieszaj te szampony przeciw逝pie穎we, zw豉szcza Head&shoulders i Nizoral i..... szampony z rumiankiem dla blondynek . Wypr鏏owa豉m wszystko, 瞠by usun望 czerwie z w這s闚

Tutaj dziewczyna z w徠ku rudzielc闚 wstawi豉 zdj璚ie:

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1314208650

Edytowane przez AniaAga
Czas edycji: 2011-08-27 o 09:20
AniaAga jest offline  
Stary 2011-08-27, 09:52   #892
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

To ja poczekam do po這wy wrze郾ia i zrobie k徙iel. Ale musze teraz zafarbowa szamponem, wi璚 i tak bed czeka miesi帷 a si wyp逝ka.
Stary 2011-08-27, 10:07   #893
AniaAga
Zadomowienie

Przez miesi帷 takimi szamponami to na pewno Ci si sporo wymyje! Teraz jak by豉m u fryzjerki to m闚i豉 mi, 瞠 pomaga te szampon oczyszczaj帷y, ma dzia豉nie pilinguj帷e, mo積a go kupi w sklepach fryzjerskich.
AniaAga jest offline  
Stary 2011-08-27, 11:13   #894
Paulinka675
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 282
Wpisy w blogu: 1

zauwa篡豉m 瞠 w drogeriach pojawi這 si kilka ch這dnych odcieni br您闚, jednak to nadal nie jest to czego szukam

ostatnio pofarbowa豉m si palette intensive color creme ch這dny 鈔edni blond - dla mnie to nie blond tylko co ciemnego, taki stalowy szary kolor nie wiem jak go opisa, jest 鈍ietny, niestety farba wysusza i niszczy, nie wiem jak zachowuje si na zdrowych w這sach, natomiast moje suche i spalone doprowadzi豉 do jeszcze gorszego stanu

czy jest wog鏊e jaka farba kt鏎a, mniej niszczy w這sy? ta ktorej uzy豉m mia豉 ulteniacz 6%, my郵a豉m, 瞠 ciemne fraby wog鏊e nie maj ulteniaczy, gdybym mia豉 si farbowa co 2-3 miesi帷e to w przeci庵u kilku miesi璚y musialabym obci望 w這sy conajmniej do ramion, nie rozumiem czemu kobiety farbuj si co miesi帷 i maj 豉dne zdrowe w這sy, a ja farbuj raz na rok i mam mega zniszczone

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra積i jak brak sk豉d闚 w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline  
Stary 2011-08-27, 11:25   #895
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Poka wiadomo嗆
zauwa篡豉m 瞠 w drogeriach pojawi這 si kilka ch這dnych odcieni br您闚, jednak to nadal nie jest to czego szukam

ostatnio pofarbowa豉m si palette intensive color creme ch這dny 鈔edni blond - dla mnie to nie blond tylko co ciemnego, taki stalowy szary kolor nie wiem jak go opisa, jest 鈍ietny, niestety farba wysusza i niszczy, nie wiem jak zachowuje si na zdrowych w這sach, natomiast moje suche i spalone doprowadzi豉 do jeszcze gorszego stanu

czy jest wog鏊e jaka farba kt鏎a, mniej niszczy w這sy? ta ktorej uzy豉m mia豉 ulteniacz 6%, my郵a豉m, 瞠 ciemne fraby wog鏊e nie maj ulteniaczy, gdybym mia豉 si farbowa co 2-3 miesi帷e to w przeci庵u kilku miesi璚y musialabym obci望 w這sy conajmniej do ramion, nie rozumiem czemu kobiety farbuj si co miesi帷 i maj 豉dne zdrowe w這sy, a ja farbuj raz na rok i mam mega zniszczone
Paulinko! na jaki kolor nak豉da豉 farb palette intensive color creme ch這dny 鈔edni blond? na swoje naturalne w這sy czy ju farbowane?
a wog鏊e to prosz kochana, dodaj zdj璚ie jak Ci wysz這
Stary 2011-08-27, 11:55   #896
Paulinka675
Zakorzenienie

Cytat:
Paulinko! na jaki kolor nak豉da豉 farb palette intensive color creme ch這dny 鈔edni blond? na swoje naturalne w這sy czy ju farbowane?
a wog鏊e to prosz kochana, dodaj zdj璚ie jak Ci wysz這
mia豉m 8cm naturalnego odrostu w kolorze jasnego br您u a reszta to jaki sprany blond, kolor wyszed r闚nomiernie na ca造ch w這sach, zdjecia moim aparatem nie oddaj pi瘯na tego koloru i jego prawdziwego odcienia, ale mo瞠 jutro co pokombinuj i wstawi

btw czy jest wogole jakas farba kt鏎a si nie spiera z w這s闚?

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

Paulinka675 jest offline  
Stary 2011-08-27, 11:58   #897
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

Cytat:
mia豉m 8cm naturalnego odrostu w kolorze jasnego br您u a reszta to jaki sprany blond, kolor wyszed r闚nomiernie na ca造ch w這sach, zdjecia moim aparatem nie oddaj pi瘯na tego koloru i jego prawdziwego odcienia, ale mo瞠 jutro co pokombinuj i wstawi

btw czy jest wogole jakas farba kt鏎a si nie spiera z w這s闚?
rozja郾ione w這sy ci篹ko 豉pi farb, jedyna farba kt鏎a nie sp逝kiwa豉 mi si z takich w這s闚 praktycznie wog鏊e, to by豉 S這dko Gorzka Czekolada Palette Color XXL http://www.palette.pl/nasze-produkty...zka-czekolada/

kolor bardzo mi si podoba, by g喚boki, w這sy by造 bardzo b造szcz帷e, jednak dla mojej karnacji by troszk za ciemny
Stary 2011-08-27, 12:06   #898
ewe11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224

Mo瞠 wy mi pomo瞠cie bo schodz z ciemnego br您u poprzez odrosty. Odrosty juz maj ok 5 cm a chcia豉bym po這篡 jasny br您 i teraz kt鏎a farba mi da taki ch這dny jasny br您? My郵alam nad garnierem ciemny blonf.
* seboradin
*dro盥瞠
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline  
Stary 2011-08-27, 12:07   #899
Paulinka675
Zakorzenienie

Cytat:
rozja郾ione w這sy ci篹ko 豉pi farb, jedyna farba kt鏎a nie sp逝kiwa豉 mi si z takich w這s闚 praktycznie wog鏊e, to by豉 S這dko Gorzka Czekolada Palette Color XXL http://www.palette.pl/nasze-produkty...zka-czekolada/

kolor bardzo mi si podoba, by g喚boki, w這sy by造 bardzo b造szcz帷e, jednak dla mojej karnacji by troszk za ciemny
z naturalnych wlos闚 te mi si spiera:/ ten ch這dny blond jest 鈍ietny ale niestety musz wymysle jak捷 alternatyw, mo瞠 sprobuj tych naturalnych farb sanotint, nie wiem sama:/

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

Paulinka675 jest offline  
Stary 2011-08-27, 13:21   #900
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:

Ja dlatego doda豉m do mieszanki 造磬 sto這w odzywki i nic mi nie wysuszy這 Polecam do farb co nie maj od篡wek. Te o tym przeczyta豉m na ruskim forum i b璠 pewnie nie raz tak robi.

A co do farb powiecie, 瞠 jestem ju op皻ana rudym, bo dzisiaj w tajemnicy przed m篹em kupi豉m Garnier miedziana czerwie (w za陰czniku). Farba 鈍ietny ma odcie i podobno rozja郾ia nawet naturalne czarne tyle, 瞠 do ciemniejszego odcienia ni na opakowaniu. Ale ja takiej 瘸r闚y nie chc, tylko ju chc zej嗆 do rudego. Joann Naturi zostawiam na odrosty nast瘼nym razem. Szalej! Nie wiem kiedy zrobi w這sy. Ju bym chcia豉 ale mo瞠 jeszcze poczekam a zmyje si bardziej palette GK5.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 53756958348b84a62c75a0.jpg (23,0 KB, 11 za豉dowa)

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-08-27 o 13:27
Kachula82 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您y, casting ciemny w這sy, farby, l'oreal

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.