Br您owow這se farbowane. Cz.II - Strona 31 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-08-27, 13:37   #901
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.II

Kachula! Ty w tajemnicy kupujesz farby?! Daaalej?

poczekaj mo瞠 jeszcze troch i wyp逝cz sw鎩 kolor. T sod czy czym tam innym
Stary 2011-08-27, 13:56   #902
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Ja dlatego doda豉m do mieszanki 造磬 sto這w odzywki i nic mi nie wysuszy這 Polecam do farb co nie maj od篡wek. Te o tym przeczyta豉m na ruskim forum i b璠 pewnie nie raz tak robi.

A co do farb powiecie, 瞠 jestem ju op皻ana rudym, bo dzisiaj w tajemnicy przed m篹em kupi豉m Garnier miedziana czerwie (w za陰czniku). Farba 鈍ietny ma odcie i podobno rozja郾ia nawet naturalne czarne tyle, 瞠 do ciemniejszego odcienia ni na opakowaniu. Ale ja takiej 瘸r闚y nie chc, tylko ju chc zej嗆 do rudego. Joann Naturi zostawiam na odrosty nast瘼nym razem. Szalej! Nie wiem kiedy zrobi w這sy. Ju bym chcia豉 ale mo瞠 jeszcze poczekam a zmyje si bardziej palette GK5.
Kachula82,moja przyjaci馧ka farbuj tym kolorem,jak zezwoli to wstawi zdj璚ie

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-08-27 o 13:57
agata456 jest offline  
Stary 2011-08-27, 14:06   #903
agata456
Zakorzenienie

to w豉郾ie Miedziana Czerwie mojej kole瘸nki.Nak豉da豉 ten kolor na sprany br您.Ale uwaga-na pocz徠ku kolor wyszed czerwony bardziej podchodzi pod kasztan,dopiero po kilku myciach zrobi si taki jak na zdj璚iu.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 15320_104637686235888_100000689702160_95275_7421181_n.jpg (53,9 KB, 49 za豉dowa)
agata456 jest offline  
Stary 2011-08-27, 15:27   #904
Paulinka675
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 282
Wpisy w blogu: 1

kurde jednak ten m鎩 kolor jest zbyt jasny w 鈍ietle dziennym, na s這鎍u po造skuje si na z這to czego nie cierpi

mo瞠 pr鏏owa造軼ie tych kolor闚 nie wiem chyba z loreala nie pamietam dok豉dnie nazw ale ch這dne br您y??

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra積i jak brak sk豉d闚 w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline  
Stary 2011-08-27, 17:13   #905
kate25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335
GG do kate25

ja w豉snie wr鏂i豉m ze sklepu, kupi豉m dzi w Tesco t farbk
http://lorealparis.pl/_pl/_pl/produc...?code=HCo20_18
kolor Ombrie / Ciemny Blond

s造sza豉m, 瞠 br您 z tej samej serii (Bruges / Ciemny Br您) wychodzi bardzo ch這dno - ja postanowi豉m zacz望 od ciemnego blondu i tak pewnie mi wyjd czarne

wog鏊e masakra w tesco z tymi lorealami, tak jak Kachula pisa豉, r騜ne odcienie s w r騜nych cenach, moja mama kupi豉 sobie Casting br您 400, kosztowa 22,90 z , a np Mro幡e Machiatto-tez Casting kosztowa這 31,99 z!

Edytowane przez kate25
Czas edycji: 2011-08-27 o 17:15
kate25 jest offline  
Stary 2011-08-27, 18:25   #906
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Cytat:
Napisane przez kachula82 Poka wiadomo嗆
ja dlatego doda豉m do mieszanki 造磬 sto這w odzywki i nic mi nie wysuszy這 polecam do farb co nie maj od篡wek. Te o tym przeczyta豉m na ruskim forum i b璠 pewnie nie raz tak robi.

A co do farb powiecie, 瞠 jestem ju op皻ana rudym, bo dzisiaj w tajemnicy przed m篹em kupi豉m garnier miedziana czerwie (w za陰czniku). Farba 鈍ietny ma odcie i podobno rozja郾ia nawet naturalne czarne tyle, 瞠 do ciemniejszego odcienia ni na opakowaniu. Ale ja takiej 瘸r闚y nie chc, tylko ju chc zej嗆 do rudego. Joann naturi zostawiam na odrosty nast瘼nym razem. Szalej! Nie wiem kiedy zrobi w這sy. Ju bym chcia豉 ale mo瞠 jeszcze poczekam a zmyje si bardziej palette gk5.

KACHULA! JA MAM T FARB NA WΜSACH!
I wcale nie wychodzi rudy tylko czerwony!!!! Czerwony na maxa!
Stary 2011-08-27, 21:04   #907
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
to w豉郾ie Miedziana Czerwie mojej kole瘸nki.Nak豉da豉 ten kolor na sprany br您.Ale uwaga-na pocz徠ku kolor wyszed czerwony bardziej podchodzi pod kasztan,dopiero po kilku myciach zrobi si taki jak na zdj璚iu.
to jak u Ashlee Mo瞠 i mi wyjdzie! W za陰czniku prawie aktualny kolorek, ju si spiera. Czy ona mia豉 cho zbli穎ny do mojego?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg rude12.jpg (85,7 KB, 31 za豉dowa)

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-08-27, 21:07   #908
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
KACHULA! JA MAM T FARB NA WΜSACH!
I wcale nie wychodzi rudy tylko czerwony!!!! Czerwony na maxa!
Byleby rozja郾i豉 nieco. B璠 spiera czerwie najwy瞠j. Czapk z daszkiem ju sobie kupi豉m gdyby co nie tak by這 z kolorem

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka wiadomo嗆
Kachula! Ty w tajemnicy kupujesz farby?! Daaalej?

poczekaj mo瞠 jeszcze troch i wyp逝cz sw鎩 kolor. T sod czy czym tam innym
A jak t sod?

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-08-27, 21:09   #909
natalkaa7522
Zakorzenienie

Jeju, na prostych w這sach br您 fajnie wygl康a.

No ibyza tam wy瞠j pisa豉 o sodzie. Zeby my g這w czy co takiego Ze s efekty.
Stary 2011-08-27, 21:31   #910
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Jeju, na prostych w這sach br您 fajnie wygl康a.

No ibyza tam wy瞠j pisa豉 o sodzie. Zeby my g這w czy co takiego Ze s efekty.
Ci庵le my郵 nad k徙iel rozja郾iaj帷 i nawet ju dzisiaj mia豉m rozja郾iacz w r瘯u ale babeczki w drogerii powiedzia造 - Garnier. Tylko 瞠 nie za pierwszym razem wyjdzie jasno ale potem ju b璠 ja郾iejsze bo nieobecna kole瘸nka tak robi豉 t farb. Zobaczymy. W domu b璠 my codziennie g這w szamponem przeciw逝pie穎wym z... sod! A co tam!

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-08-27, 21:34   #911
natalkaa7522
Zakorzenienie

Tylko popytaj o sod inne osoby nie chc mie na sumienie twoich w這s闚
Stary 2011-08-27, 21:47   #912
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738

Dziewczyny, mi na wyp逝kanie koloru najbardziej pomog這 olejowanie, szampon przeciw逝pie穎wy niewiele zmieni, za to po olejku kokosowym kolor znika w tempie b造skawicznym, no a w這sy jak lustro.
AniaAga jest offline  
Stary 2011-08-27, 21:47   #913
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Tylko popytaj o sod inne osoby nie chc mie na sumienie twoich w這s闚
To ju nieco wiem. Jedni pisz 瞠 wysusza i niszczy w這sy ta soda bo otwiera 逝ski w這s闚 itp. Inni znowu m闚i, 瞠 nic nie robi tylko oczyszcza w這sy z syfu wszystkiego. Ja jednak zaufam intuicji i sody nie b璠 k豉嗆. W ko鎍u Pani Anhtea Turner sody u篡wa豉 do czyszczenia fug w kafelkach (ja zreszt te)... Pozostan przy przeciw逝pie穎wym i tyle.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-08-27, 22:38   #914
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

no wi璚 ja jestem ju po farbowaniu R嶰ital Pr嶨廨ence Ombrie / Ciemny Blond
i powiem Wam... generalnie spodziewa豉m si czego innego

cz窷 w這s闚 przyciemni (tam, gdzie by造 rozja郾iane pasemka) ale niestety cz窷 w這s闚 rozja郾i! i to do takiego 鈔edniego be穎wego blondu widz to najbardziej na odrostach, no takiego efektu to ja si nie spodziewa豉m, liczy豉m bardziej, jak to przy lorealu, 瞠 ciemny blond wyjdzie jak jasny br您.. a tu zonk

rozja郾i nawet ciemne pasmo na kt鏎ym testowa豉m trufl palette - w這sy s teraz na ca這軼i wyr闚nane, w jednym kolorze

nie jest na szcz窷cie a tak 幢e, bo kolor jest bardzo naturalny, do嗆 ch這dny, ale ja郾iejszy ni moje naturalne w這sy

daj fotki pogl康owe pierwsze foto od razu po umyciu, w這sy jeszcze troch wilgotne - na zdj璚iu wysz這 troch ja郾iej ni w realu, ale niewiele
oraz dla por闚nania, zdj璚ie pude趾a farby

no i gdyby kto si zastanawia, to trzyma豉m 40 min, zamiast podanych w instrukcji 30...

postaram si zrobi jakie fotki w dzie bo ci篹ko uchwyci ten odcie jaki z豉pa na zdj璚iu z lamp b造skow, nie jest a tak jasno, ale generalnie w這sy s na poziomie 7 mo瞠 8
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ombrie 002.jpg (47,4 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ombrie 005.jpg (31,2 KB, 44 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ombrie.jpg (13,5 KB, 33 za豉dowa)

Edytowane przez kate25
Czas edycji: 2011-08-27 o 22:42
kate25 jest offline  
Stary 2011-08-27, 22:41   #915
natalkaa7522
Zakorzenienie

Ca趾owicie inny kolor ni na farbie.
Stary 2011-08-27, 22:44   #916
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

Cytat:
Ca趾owicie inny kolor ni na farbie.
dok豉dnie, ja by豉m przekonana, 瞠 ten odcie farby b璠zie tylko przyciemnia to co mamy na g這wie, a on rozja郾ia! odrosty mi conajmniej o 2-3 tony rozja郾i z mojego naturalnego koloru
Stary 2011-08-28, 08:17   #917
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka wiadomo嗆
dok豉dnie, ja by豉m przekonana, 瞠 ten odcie farby b璠zie tylko przyciemnia to co mamy na g這wie, a on rozja郾ia! odrosty mi conajmniej o 2-3 tony rozja郾i z mojego naturalnego koloru
Mi rozja郾iane w這sy do ciemnego blondu zafarbowa豉 palette ciemny blond nr 500 (w za陰czniku). Wklejam jeszcze fot w這s闚. Pami皻aj, 瞠 k豉d豉m na Bardzo rozja郾ione w這sy z domieszk rudawych odrost闚. Trzyma豉m tyle ile kazali. Ale jakby ty kr鏂ej nieco potrzyma豉 to 豉dnie przyciemni. Ale dodaj do farby 造磬 sto這w od篡wki, farbom bez odzywek ja ju nie ufam.

A ja chyba te strzel lekk k徙iel rozja郾iaj帷 przed farbowaniem na rudo. Ale znalaz豉m krem rozja郾iaj帷y firmy Delia (rossmann ok 5z) i podobno mniej niszczy w這sy ni zwyk造 rozja郾iacz. My郵 aby tym zrobi t k徙iel i jeszcze oczywi軼ie kupi sobie jak捷 nawil瘸j帷 mask do na這瞠nia po zabiegu.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg sch_farba_pnc_500n.jpg (21,2 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ciemny blond.jpg (30,1 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg delia-color-krem-wlosy-rozjasnianie.jpg (41,7 KB, 12 za豉dowa)

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-08-28 o 08:29
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-08-28, 09:06   #918
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738

Kate25, bardzo fajny ten kolor, ale po opakowaniu spodziewa si mo積a by czego zupe軟ie innego!!!!
AniaAga jest offline  
Stary 2011-08-28, 09:28   #919
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Mi rozja郾iane w這sy do ciemnego blondu zafarbowa豉 palette ciemny blond nr 500 (w za陰czniku). Wklejam jeszcze fot w這s闚. Pami皻aj, 瞠 k豉d豉m na Bardzo rozja郾ione w這sy z domieszk rudawych odrost闚. Trzyma豉m tyle ile kazali. Ale jakby ty kr鏂ej nieco potrzyma豉 to 豉dnie przyciemni. Ale dodaj do farby 造磬 sto這w od篡wki, farbom bez odzywek ja ju nie ufam.

A ja chyba te strzel lekk k徙iel rozja郾iaj帷 przed farbowaniem na rudo. Ale znalaz豉m krem rozja郾iaj帷y firmy Delia (rossmann ok 5z) i podobno mniej niszczy w這sy ni zwyk造 rozja郾iacz. My郵 aby tym zrobi t k徙iel i jeszcze oczywi軼ie kupi sobie jak捷 nawil瘸j帷 mask do na這瞠nia po zabiegu.
Kachula82-Przepraszam,瞠 dopiero teraz odpisuje.Ona mia豉 o wiele ciemniejsze w這sy przed farbowaniem ni Ty obecnie,widz,瞠 Tobie ju kolorek si spiera my郵,瞠 niema sensu rozja郾ia Miedziana Czerwie to kolorek bardzo intensywny,na pocz徠ku owszem wychodzi ciemny ale potem si wymywa do ciemno rudego jak na zdj璚iu.Chyba,瞠 chcesz mie bardziej intensywny kolor ni kole瘸nka to wtedy mo瞠sz rozja郾i,ale po co niszczyona wczesniej farbowa豉 Ciemna Czekolada Palette i mia豉 w這sy praktycznie czarne,a gdy kolor si wymy do br您u do嗆 ciemnego to na這篡豉 ten rudy.My郵e,瞠 spokojnie mo瞠sz nak豉da mied na ten kolor jaki masz obecnie.Ale to tylko moje zdanie

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Dziewczyny a co z t sod??to rozja郾ia?wyp逝kuj kolor?do szamponu si jej dodaje?

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-08-28 o 09:28
agata456 jest offline  
Stary 2011-08-28, 10:50   #920
enamoradaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

dziewczyny macie pomys jak to zrobic 瞠by z ciemnego br您u z wisniowa poswiat zrobi jakis chlodny br您?? co na這zyc? bo ju nie mam sily .. a co do tego olejku kokosowego to gdzie mo積a go dostac ? w jakich sklepach np w warszawie?
enamoradaaa jest offline  
Stary 2011-08-28, 11:50   #921
Paulinka675
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 282
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Poka wiadomo嗆
dziewczyny macie pomys jak to zrobic 瞠by z ciemnego br您u z wisniowa poswiat zrobi jakis chlodny br您?? co na這zyc? bo ju nie mam sily .. a co do tego olejku kokosowego to gdzie mo積a go dostac ? w jakich sklepach np w warszawie?
kokosa powinna dosta w ka盥ym sklepie ze zdrow 篡wno軼i, a typowe olejki kokosowe do w這s闚 jak vatika z dodatkiem zi馧 i parachute znajdziesz w sklepie little india na domaniewskiej 22 na mokotowie

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka wiadomo嗆
no wi璚 ja jestem ju po farbowaniu R嶰ital Pr嶨廨ence Ombrie / Ciemny Blond
i powiem Wam... generalnie spodziewa豉m si czego innego

cz窷 w這s闚 przyciemni (tam, gdzie by造 rozja郾iane pasemka) ale niestety cz窷 w這s闚 rozja郾i! i to do takiego 鈔edniego be穎wego blondu widz to najbardziej na odrostach, no takiego efektu to ja si nie spodziewa豉m, liczy豉m bardziej, jak to przy lorealu, 瞠 ciemny blond wyjdzie jak jasny br您.. a tu zonk

rozja郾i nawet ciemne pasmo na kt鏎ym testowa豉m trufl palette - w這sy s teraz na ca這軼i wyr闚nane, w jednym kolorze

nie jest na szcz窷cie a tak 幢e, bo kolor jest bardzo naturalny, do嗆 ch這dny, ale ja郾iejszy ni moje naturalne w這sy

daj fotki pogl康owe pierwsze foto od razu po umyciu, w這sy jeszcze troch wilgotne - na zdj璚iu wysz這 troch ja郾iej ni w realu, ale niewiele
oraz dla por闚nania, zdj璚ie pude趾a farby

no i gdyby kto si zastanawia, to trzyma豉m 40 min, zamiast podanych w instrukcji 30...

postaram si zrobi jakie fotki w dzie bo ci篹ko uchwyci ten odcie jaki z豉pa na zdj璚iu z lamp b造skow, nie jest a tak jasno, ale generalnie w這sy s na poziomie 7 mo瞠 8
hmm po kolorze na opakowaniu spodziewa豉m si czego ciemniejszego

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra積i jak brak sk豉d闚 w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline  
Stary 2011-08-28, 13:52   #922
natalkaa7522
Zakorzenienie

Kachula, delia to 鈔ednia firma. Farbowa豉m ni w這sy na br您 to owszem kolor d逝go si utrzyma, powoli wyp逝kiwa, ale ja straci豉m mas w這s闚 przy farbowaniu! Wiadomo, 瞠 wypadaj, ale mi takimi wielkimi gar軼iami wychodzi造 i to naprawd bardzo wielkimi. Ja by豉m przera穎na jak to zobaczy豉m, bo takie pasma w這s闚. Wi璚 nie wiem czy jeszcze rozja郾ia powinna tym.
Stary 2011-08-28, 16:23   #923
m_a_j_a85
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
Thumbs up Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.II

Cze嗆 Wam jestem nowa jak wida Postanowi豉m do陰czy do w徠ku, gdy w dniu dzisiejszym swoje w這sy w kolorze z這tej czekolady pokry豉m farb Palette Intensive Color Cream odcie 鈔edni br您, bodaj瞠 N3. Kolor doskonale pokry rudo軼i, czyli dekoloryzacj z czerni na poziom rudo-鄴速o-marchewkowy, po kt鏎ej na這篡豉m ow z這t czekolad. Wra瞠nia po farbowaniu przyzwoite, a musz przyzna, 瞠 w這sy mam do嗆 zniszczone. Kolor ko鎍owy to raczej ciemny ni 鈔edni br您, ale nie spodziewa豉m si efektu z pude趾a. Z pewno軼i nie mo積a powiedzie, 瞠 jest to kolor czarny, a odcie jest ca趾owicie zimny. Efekt niemal瞠 identyczny w por闚naniu z ciemnym br您em, inaczej klasyczn czerni z Loreal Excellence. Je郵i nie zacznie si wyp逝kiwa zbyt szybko, to my郵, ze zostan z ni na d逝瞠j.
m_a_j_a85 jest offline  
Stary 2011-08-28, 16:27   #924
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula, delia to 鈔ednia firma. Farbowa豉m ni w這sy na br您 to owszem kolor d逝go si utrzyma, powoli wyp逝kiwa, ale ja straci豉m mas w這s闚 przy farbowaniu! Wiadomo, 瞠 wypadaj, ale mi takimi wielkimi gar軼iami wychodzi造 i to naprawd bardzo wielkimi. Ja by豉m przera穎na jak to zobaczy豉m, bo takie pasma w這s闚. Wi璚 nie wiem czy jeszcze rozja郾ia powinna tym.
Wiem, 瞠 farby maj do przys這wiowej d... ale ten rozja郾iacz podobno jest delikatniejszy od np Joanny.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Kachula82-Przepraszam,瞠 dopiero teraz odpisuje.Ona mia豉 o wiele ciemniejsze w這sy przed farbowaniem ni Ty obecnie,widz,瞠 Tobie ju kolorek si spiera my郵,瞠 niema sensu rozja郾ia Miedziana Czerwie to kolorek bardzo intensywny,na pocz徠ku owszem wychodzi ciemny ale potem si wymywa do ciemno rudego jak na zdj璚iu.Chyba,瞠 chcesz mie bardziej intensywny kolor ni kole瘸nka to wtedy mo瞠sz rozja郾i,ale po co niszczyona wczesniej farbowa豉 Ciemna Czekolada Palette i mia豉 w這sy praktycznie czarne,a gdy kolor si wymy do br您u do嗆 ciemnego to na這篡豉 ten rudy.My郵e,瞠 spokojnie mo瞠sz nak豉da mied na ten kolor jaki masz obecnie.Ale to tylko moje zdanie

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Ja dowiedzia豉m si o sodzie tyle, 瞠 cytuj帷 dziewczyny z innego forum: "kto wam takich g逝pot naopowiada, 瞠 soda jest bezpieczna dla w這s闚, kto was w ch.... zrobi". A swoj droga ja sody pr鏏owa nie b璠 bo ja naprawd ni czy軼i豉m fugi w kafelkach wi璚 na w這sy si boj....

A skoro m闚isz o tym 瞠 ona te na palette spran k豉d豉 to i ja po這輳 bez rozja郾iacza Tylko jeszcze ten tydzie poszoruje 貫pek i tyle.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-08-28 o 16:28
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-08-28, 16:49   #925
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Wiem, 瞠 farby maj do przys這wiowej d... ale ten rozja郾iacz podobno jest delikatniejszy od np Joanny.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Ja dowiedzia豉m si o sodzie tyle, 瞠 cytuj帷 dziewczyny z innego forum: "kto wam takich g逝pot naopowiada, 瞠 soda jest bezpieczna dla w這s闚, kto was w ch.... zrobi". A swoj droga ja sody pr鏏owa nie b璠 bo ja naprawd ni czy軼i豉m fugi w kafelkach wi璚 na w這sy si boj....

A skoro m闚isz o tym 瞠 ona te na palette spran k豉d豉 to i ja po這輳 bez rozja郾iacza Tylko jeszcze ten tydzie poszoruje 貫pek i tyle.
no tak b璠zie najlepiej,mysle,瞠 na Twoich w這sach wyjdzie intensywniej ona mia豉 ciemniejszei nie przestrasz si jak wyjd czerwone,albo bordowe.Kolor z czasem si wyp逝ka do rudego
agata456 jest offline  
Stary 2011-08-28, 17:01   #926
Aliseja
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 523

Hej dziewczyny prosz o pomoc jestem jasna blondynka wczoraj polozylam farbe loreal glossy blonds piaskowy blond i jestem zdziwiona 瞠 mimo mojej cery itp dobrze mi w tych wlosach ( wyszly be穎we) i chcia豉bym je jeszcze bardziej przyciemni na jaki jasny br您 / karmel .Jak farbe i odcie polecicie?.
Stary 2011-08-28, 17:29   #927
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:

mi nic nie wysuszy這... a nie moge stosowa szampon闚 p/逝piezowych, bo od razu dostaj 逝pie簑... (wiem g逝pie,ale tak mam) a sode dodawa豉m do szamponu dos這wnie 造瞠czk i masowa豉m w這sy, p騧niej od篡wka i wszystko by這 ok.... ale jak si boicie, to przecie nikt Was nie zmusi mo瞠 lepiej nie u篡wajcie, 瞠by p騧niej nie by這 na mnie, ale ja 瘸dnego zniszczenia nie odnotowa豉m
ibyza jest offline  
Stary 2011-08-28, 18:13   #928
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
mi nic nie wysuszy這... a nie moge stosowa szampon闚 p/逝piezowych, bo od razu dostaj 逝pie簑... (wiem g逝pie,ale tak mam) a sode dodawa豉m do szamponu dos這wnie 造瞠czk i masowa豉m w這sy, p騧niej od篡wka i wszystko by這 ok.... ale jak si boicie, to przecie nikt Was nie zmusi mo瞠 lepiej nie u篡wajcie, 瞠by p騧niej nie by這 na mnie, ale ja 瘸dnego zniszczenia nie odnotowa豉m
ale czy to co daje?kolor si wyp逝kuje?
agata456 jest offline  
Stary 2011-08-28, 20:25   #929
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aliseja Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny prosz o pomoc jestem jasna blondynka wczoraj polozylam farbe loreal glossy blonds piaskowy blond i jestem zdziwiona 瞠 mimo mojej cery itp dobrze mi w tych wlosach ( wyszly be穎we) i chcia豉bym je jeszcze bardziej przyciemni na jaki jasny br您 / karmel .Jak farbe i odcie polecicie?.
Jedyne co mog poradzi to jak chcesz jaki jasny br您 to k豉d ciemne blondy i w tych odcieniach szukaj tak瞠 karmelu. Ka盥a farba br您 lubi wychodzi ciemno a ciemny blond wychodzi jak jasny br您

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-08-28, 20:57   #930
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
ale czy to co daje?kolor si wyp逝kuje?
mi wyp逝kiwa這... z praktycznie czarnego (鈔edni albo jasny br您 z Palette) wyp逝ka這 mi si do ja郾iejszego troszk, i wysz造 mi refleksy czerwieni a w豉郾ie przed palette mia豉m w這sy ponad rok farbowane na czerwienie, wi璚 mi si wyp逝kiwa這

1 zdj璚ie: efekt po ok.miesi帷u (stosowa豉m co drugie mycie, myje w這sy 3 razy w tyg)
2 zdj璚ie:przed
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC05554.jpg (185,1 KB, 52 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytu逝.jpg (26,3 KB, 40 za豉dowa)

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-08-28 o 21:02
ibyza jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您y, casting ciemny w這sy, farby, l'oreal

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.