Br您owow這se farbowane. Cz.II - Strona 34 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-08-31, 20:37   #991
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka wiadomo嗆
widz, 瞠 i Ty mia豉 pecha ja jeszcze niedawno mia豉m fajne d逝gie wlosy, ale zachcia這 mi si rozja郾i i mam teraz do brody 瘸逝j, 瞠 rozja郾i豉m, a ju je郵i wog鏊e, to 瞠 pasemkami nie zdecydowa豉m si rozjasni, tylko da豉m fryzjerowi na這篡 rozjasniacz (czy jak on to tam nazwa -dekoloryzator a widzia豉m, 瞠 proszek z wod miesza) na ca陰 g這w
Bo wi瘯szo嗆 軼iemnia,瞠 to dekoloryzator,a tak na prawd zwyk造 rozja郾icz.To czym mi robi 鄉ierdzia這 jak rozja郾iacz,a w oczy szczypa這,r闚nie mia豉m 豉dne,zdrowe,d逝gie w這sy.Farbowa豉m granatow czerni a zachcia這 mi si br您u to posz豉m na dekoloryzacj.Zap豉ci豉m prawie 200z,a to co fryzjer mi zrobi z w這sami to wysz豉m prawie z p豉czem.By豉m rudo br您owa,i tak musia豉m to zamalowa na ciemno.A stan w這s闚 straszny,musia豉m 軼ia tak jak Ty na kr鏒ko,jeszcze do tej pory po tamtym zabiegu m璚ze sie z suchymi w這sami.Nigdy ju na taki zabieg nie p鎩d.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-08-31 o 20:38
agata456 jest offline  
Stary 2011-08-31, 20:38   #992
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
ju o tym gada造鄉y z Kachul82,fryzjerzy obiecuj,瞠 軼i庵n kolor 豉godnym 鈔odkiem a tak na prawd to tak samo niszczy jak rozja郾iacz.A p豉cisz za to 150-200z.Ja zap豉ci豉m 180z.Mia豉m pi瘯ne czarne w這sy do po這wy plec闚,po dekoloryzacji u fryzjera musia豉m je 軼i望 prawie do ramion.Proszek wygl康掖 jak rozja郾iacz i 鄉ierdzia jak rozja郾iacz.Na dodatek kolor nie r闚nomierny ko鎍e br您owe,u g鏎y rude.Mog豉 kupi zwyk造 rozja郾iacz za kilka z這tych i zrobi to sama,a nie p豉ci prawie 200z.Ale my郵a豉m,瞠 u fryzjera b璠zie lepiej.No ja mam bardzo z貫 do鈍iadczenia z dekoloryzacja u takich"fachowc闚",mo瞠 Twoj fryzjer podejdzie do tego bardziej profesjonalnie.tego Ci 篡cz
o w豉郾ie u mnie efekty specjalne to 鄉ierdzia這 jak szambo- dos這wnie i moich naturalnych w這s闚 (ordost ok 3 cm) nie ruszy這 w og鏊e, wiec co w tym musi by
ibyza jest offline  
Stary 2011-08-31, 20:39   #993
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 938

JA r闚nie mia豉m robion dekoloryzacj w styczniu 2010 i fryzjerka mi nawet sk鏎 popali豉 nie m闚ia o w這sach do teraz nie mog ich doprowadzi do porzadku, mam 豉dne i zdrowe w這sy do po這wy g這wy ( te kt鏎e uros造 od tamtego czasu ) a o reszcie szkoda m闚i

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu篡wam kosmetyki, nie kupuj nowych

MerriqueMayfair jest offline  
Stary 2011-08-31, 20:51   #994
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972

kurcze dziewczyny to zescie mnie nastraszyly ;/
i teraz nie wiem co mam zrobic a tak chciala bym takie kawowe a nie takie czarne smoluchy jak mam ;/
ale jak moje wlosy wytrzymaly 5 lat katowania rozjasniaczami to mam nadzieje ze i to wytrzymaja

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

a ta fryzjerka mowila ze niby ten dekoloryzator z Matrixa rozjasnia do brazu a potem nalozy mi tamten kolor
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-08-31, 21:04   #995
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Poka wiadomo嗆
http://allegro.pl/show_item.php?item=1797931727 dziewczyny czy ten olejek kokosowy to moze byc taki? bo w豉snie taki zamowilam i nie wiem czy to dobry i o takie cos chodzi這?
Dobry
AniaAga jest offline  
Stary 2011-08-31, 21:26   #996
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka wiadomo嗆
kurcze dziewczyny to zescie mnie nastraszyly ;/
i teraz nie wiem co mam zrobic a tak chciala bym takie kawowe a nie takie czarne smoluchy jak mam ;/
ale jak moje wlosy wytrzymaly 5 lat katowania rozjasniaczami to mam nadzieje ze i to wytrzymaja

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

a ta fryzjerka mowila ze niby ten dekoloryzator z Matrixa rozjasnia do brazu a potem nalozy mi tamten kolor
iwoncia16 ja to nie wiem jakiej firmy mi facet robi,ale m闚i,瞠 taki dobry profesjonalny dekoloryzator a tak jak kate25 widzia豉m z boku,瞠 on rozrabia niebieski proszek no i wali這 rozja郾iaczem jak nie wiem co...Mam nadziej,瞠 Tobie si powiedzie,i nie wr鏂isz,z sianem na g這wie i nie b璠ziesz musia豉 軼ina w這s闚.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
o w豉郾ie u mnie efekty specjalne to 鄉ierdzia這 jak szambo- dos這wnie i moich naturalnych w這s闚 (ordost ok 3 cm) nie ruszy這 w og鏊e, wiec co w tym musi by
ja posz豉m moze z 2-3 odrostem,a reszta by豉 kruczo czarna bo 6 lat farbowa豉m na granatow czer.To mia豉 w這sy w kolorach t璚zyodrosty 鄴速e,dalej pomara鎍zowe,a ko鎍e br您owe,gdzie tam przewija si blonddziwi這 mnie tylko dlaczego taki"profesonalista" nak豉da mi dekoloryzator na naturalny odrost...trafi豉m na jakiego dziada,nie dobrego fryzjera
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-01, 08:20   #997
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
ja posz豉m moze z 2-3 odrostem,a reszta by豉 kruczo czarna bo 6 lat farbowa豉m na granatow czer.To mia豉 w這sy w kolorach t璚zyodrosty 鄴速e,dalej pomara鎍zowe,a ko鎍e br您owe,gdzie tam przewija si blonddziwi這 mnie tylko dlaczego taki"profesonalista" nak豉da mi dekoloryzator na naturalny odrost...trafi豉m na jakiego dziada,nie dobrego fryzjera
no w豉郾ie, ja z moj kole瘸nk, fryzjerk nie nak豉da造鄉y na odrosty ale po幡iej jak w這sy wzie造smy do g鏎y to sp造n窸o to i na odrosty a 2 razy pod rz康 mia豉m dekoloryzowane (dekoloryzator, mycie, suszenie, dekoloryzator, mycie, suszenie i farba) a po tygodniu jeszcze po這篡豉m sobie rozja郾iaj帷 farb na w這sy i by豉m rudaaaa jak marcheweczka a w這sy pomimo tego nie ucierpia造 tylko by造 troszk zm璚zone, wi璚 jak dla mnie to by豉 rewelacja, bo chyba zap豉ka豉bym si gdybym musia豉 obci望 ale na szcz瘰cie nic takiego si nie przytrafi這
ibyza jest offline  
Stary 2011-09-01, 09:05   #998
Paulinka675
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 282
Wpisy w blogu: 1

zakupi豉m 2 opakowania farby l'oreal recital preference kolor e burges jasny br您, zafarbuj za jakie dwa tygodnie jak ju zrobi encanto

kilka stron wcze郾iej zachwala豉m farb palette intensive color creme kolor ch這dny sredni blond

kolor by pi瘯ny do 2 mycia w這s闚 - teraz jestem blondynk z jak捷 rudaw po鈍iat na w這sach, w sztucznym 鈍ietle jeszcze nie jest tak 幢e ale w s這鎍u w這sy si z這ci軼ie mieni okropno嗆

nie wiem co si dzieje z tymi farbami, ale jakie 8 lat temu jak pierwszy raz farbowa豉m swoje w這sy to kolor naprawd si trzyma i to d逝go kilka dobrych miesi璚y, a teraz w這sy trzeba farbowa co miesi帷, chyba specjalnie tak zrobili producenci, 瞠by cz窷ciej kupowa farby

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra積i jak brak sk豉d闚 w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline  
Stary 2011-09-01, 09:09   #999
enamoradaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

dziewczyny to teraz ja wam cos powiem bo to co przesz造 moje w這sy to chyba 瘸dna z was tego nie prze篡豉. Kiedys mialam d逝gie w這sy blond balejage z 2 kolorow to bylo dawno temu, ale by造 sliczne jak kiedy przegram fotki z kompytera starego to wam poka瞠.. potem zachcialo mi sie przyciemni je ciemnym blondem i posz豉m do fryzjera, babka mia豉 farby matrixa i polozy豉 mi ciemny popielaty blond z tego co pamietam, jak mi wysuszy豉 w這sy by造 zielone jak glony zap豉cilam 100z i wysz豉m kupi豉m w rosmanie jaka farbe z castinga chyba ciemna czekolada 瞠by to zakry i nie wytrzyma豉m i pofarbowa豉m nast瘼nego dnia. W domu.. rodzice jak mnie zobaczyli w tych zielonych wlosach to si przestraszyli ale tak jak napisa豉m nast瘼nego dnia pofarbowa豉m je tym castingem i wyszly czarne.. i powiem wam 瞠 nawet mi si podoba這 w tych ciemnych w這sach bo by豉m opalona i fajnie to wygl康a這 i tak zostawilam na jakies 2 lata.. i te juz farbowa豉m granatow czerni. Po 2 latach chcia豉m wr鏂i do blondu i tu si zaczelo piek這: posz豉m do fryzjera na pasemka ( w這sy wtedy mia豉m takie do 這patek) zrobi豉 mi fryzjerka rozsjasniaczem -gold wella pasemka i wyszly 鄴速e i rude na zmiane .. odczeka豉m 1,5 miesi帷a i posz豉m znowu do fryzjera na kolejne rozja郾ianie i wtedy moje wlosy musia豉m skrucic do ramion ale 瞠 by豉 wtedy taka moda na tego boba to tak obcie豉m bo byly bardzo poniszczone .. ale nadal by造 鄴速awe.. odczeka豉m kolejne 1,5 miesiaca i postanowi豉m sama na這篡 sobie farbe by豉 to chyba co z palette z tych C6,C7 wiecie o co chodzi z tych bardzo jasnych nie wiem czy dobrze pami皻am ale trzyma豉m ja 40 min jak zacze豉m sp逝kiwa to widzia豉m jak razem z farba w wannie w sitku le膨 kawa趾i w這s闚..... wysuszy豉m a tak na g這wie kukuryku mi sta這 popalone pasma w這sy jak bym prze篡豉 po瘸r .. ja nie wychodzi豉m z domu przez 2 tyg, kupowa豉m najdro窺ze maseczki do w這s闚 u fryzjera i to nic nie dawa這 patrzy豉m na zdj璚ia i p豉ka豉m bo z w這s闚 do 這patek mia豉m bia貫 w這sy jak ch這pak obciete.. musia豉m te konc闚ki znowu podcia i mia豉m taka fryzurke jak ma teraz ta kozuchowska z m jak milosc.. by豉m za豉mana bo w tym jasnym blondzie wygladalam strasznie.. od tamtej pory mino rok teraz w這sy mi odros造 z 11 cm .. nadal s zniszczone ale farbuje zn闚 na ciemno tam bronzy, czerwienie i wisniowe kolory juz nie blond... tak wiec uwa瘸jcie dziewczyny bo bardzo 豉two sobie zmarnowa w這sy.. jak ktos to przeczyta niech si zastanowi i nie pope軟i tego b喚du co ja.. tak si m闚i ze to tylko w這sy - odrosn .. ale to nie takie proste .. i trzeba wiele czekac.. dodam jeszcze ze za wszytkie wizyty u fryzjera co rozjasnialam placilam kupe kasy bo w warszawie w salonie gold wella za pasemka placilam 250zl... i kupe kasy kosztowa這 mnie to ze prawie zosta豉m 造sa..
enamoradaaa jest offline  
Stary 2011-09-01, 09:33   #1000
ivoncia16
Wtajemniczenie

to teraz sie naprawde zastanawiam czy tam isc
choc nie powiem duzo ludzi do nich chodzi
a tak mi sie spodobal ten kolor

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

http://www.marionkosmetyki.pl/oferta...ral-style.html

robila ktoras z WAS tymi farbami ?
widzialam je wczoraj u nas na targu w takim kiosku po 6 zl
ladne kolorki sa .
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-09-01, 09:42   #1001
enamoradaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

no jak chcesz z czarnego do br您u to az tak bardzo si nie zniszcza ... co innego jak z czarnego na blond jasny.. bedzie dobrze tylko pilnuj zeby zbyt dlugo nie trzymala tego co ma Ci rozjasni a kto mi powie ten olejek kokosowy to jak go stosowa na mokre wlosy czy sucha i na jak dlugo nak豉da? daje on jakies efekty?
enamoradaaa jest offline  
Stary 2011-09-01, 09:48   #1002
AniaAga
Zadomowienie

Olejek kokosowy nak豉da si na suche w這sy, przed myciem, trzyma si kilka godzin, ile masz czas, ja tak zazwyczaj na 2-3 godziny, ale s dziewczyny, kt鏎e nawet 6 trzymaj. I normalnie myjesz w這sy. S po nim od篡wione, b造szcz帷e, mi瘯kie, jego +/- jest taki, 瞠 w przypadku farbowanych w這s闚 bardzo szybko wymywa si po nim farba.
AniaAga jest offline  
Stary 2011-09-01, 09:49   #1003
ivoncia16
Wtajemniczenie

no ja w sumie niby nie mam czarnych bo zawsze ciemnym brazem robilam , raz dawno temu tylko szamponem aksamitna czern
a chce ten kolor Mocca czyli to jest taki ciemny braziek dosc , ciekawe jakie bedzie mial refleksy
zaciekawilyscie mnie tym olejkiem jak to sie robi i co on daje dokladnie?
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-09-01, 09:55   #1004
AniaAga
Zadomowienie

Ivoncia, od篡wia w這sy, poprawia ich struktur. Jest naprawd 鈍ietny, moje w這sy sporo przesz造, ostatnie 8 lat mia豉m blond baleja, na to rudy po這穎ny, mam d逝gie w這sy a w 鈍ietnym stanie.
Cena te nie zwala z n鏬, ja kupuj w sklepie ze zdrow 篡wno軼i, s這iczek kosztuje 20z, a starcza mi na 3 miesi帷e.

A co do koloru, znam farby Matrixa, wychodz inaczej ni na pr鏏nikach. Na Twoim miejscu po這篡豉bym Mokk ale zmieszan z czym ja郾iejszym, sama wyjdzie zdecydowanie ciemniej. Na w徠ku o dekoloryzacji pisz te, 瞠 po tym zabiegu farba przyjmuje ciemniej i trzeba k豉嗆 ja郾iejsz.

Edytowane przez AniaAga
Czas edycji: 2011-09-01 o 10:18
AniaAga jest offline  
Stary 2011-09-01, 10:25   #1005
kate25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335
GG do kate25

Cytat:

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

ladne kolorki sa .

Iwoncia to chyba s te same farby o kt鏎ych kiedy Kachula pisa豉, 瞠 jaka babeczka u niej w sklepie tymi farbami farbuje

i nie martw si, to 瞠 niekt鏎e z nas trafi造 do "fryzjer闚" - partaczy nie znaczy, 瞠 i Ty tak trafisz

sprawdzi豉m i taki dekoloryzator z Matrixa istnieje
http://www.✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂.pl/?a=opis&id=2888

(nie wiem dlaczego te no篡czki si pokazuj, zamiast no篡czek trzeba wpisa: pro my郵nik sprzet)

co prawda dodaja do niego oksydant (czyli wode utlenion) ale mo瞠 b璠zie bezpieczniejszy ni rozja郾iacz
z tego co tu jest napisane wynika, 瞠 fryzjerka powinna Ci po 10 do 20 minut sp逝ka ten preparat z w這s闚

Edytowane przez kate25
Czas edycji: 2011-09-01 o 10:30
kate25 jest offline  
Stary 2011-09-01, 10:37   #1006
ivoncia16
Wtajemniczenie

to ciekawa jestem jaki bedzie kolor po samej dekoloryzacji
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-09-01, 10:39   #1007
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
to teraz sie naprawde zastanawiam czy tam isc
choc nie powiem duzo ludzi do nich chodzi
a tak mi sie spodobal ten kolor

ladne kolorki sa .
Ja mia豉m ta mied kupi ale najpierw chyba zainwestuj w dekoloryzator. A swoj drog znalaz豉m ten dekoloryzator z Matrixa:http://www.modnakaja.pl/oczyszczanie...tionist_6x30ml
Tyle 瞠 tu sprzedaj 6 saszetek a jedna saszetka kosztowa豉 gdzie indziej ok 9z

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-09-01 o 10:44
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-01, 11:04   #1008
AniaAga
Zadomowienie

Swoj drog wkurza mnie to, 瞠 nie ma farb, kt鏎e rozja郾iaj farbowane w這sy! I trzeba kombinowa z dekoloryzacj albo rozja郾ianiem! Nie mog這by by pro軼iej????
AniaAga jest offline  
Stary 2011-09-01, 11:17   #1009
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka wiadomo嗆
Swoj drog wkurza mnie to, 瞠 nie ma farb, kt鏎e rozja郾iaj farbowane w這sy! I trzeba kombinowa z dekoloryzacj albo rozja郾ianiem! Nie mog這by by pro軼iej????
te mnie denerwuje to, 瞠 robi coraz nowsze farby ale 瘸dna do farbowanych wcze郾iej w這s闚 si nie nadaje. Naprawd ma這 kobiet chodzi w naturalnych

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-01, 11:18   #1010
ivoncia16
Wtajemniczenie

no niestety tak jest
ja juz tak dlugo czekam i nic mi farba z dlugosci nie schodzi jak cos to tylko z odrostow ;/
no i trudno bede musiala pujsc
tylko tez potem bede miala problem bo ciezko mi bedzie dobrac kolor wsrod farb drogeryjnych
bo nie wiem ile fryzjerka wziela by za same odrosty co miesiac

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

moje naturalne mi sie wogole nie podobaja
rozjasniacza sama w domu nie uzyje bo zle sie to moze skonczyc , a nie chce byc ruda jak marchewa xD
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-09-01, 11:36   #1011
AniaAga
Zadomowienie

Ivoncia, je瞠li ten kolor Ci si spodoba, to przecie mo瞠sz Matrixa kupi i sama sobie robi! Du穎 dziewczyn farbuje profeskami w domu.
AniaAga jest offline  
Stary 2011-09-01, 11:48   #1012
ivoncia16
Wtajemniczenie

tylko ze jak sie zamawia te profesionalne to chyba w takich duzych butlach nie ?
i ja nie wiem jakie tam sie proporcje daje
kapletnie sie na tym nie znam
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-09-01, 12:10   #1013
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
tylko ze jak sie zamawia te profesionalne to chyba w takich duzych butlach nie ?
Na ka盥ej farbie powinno byc napisane ile ultleniacza, kt鏎y kupujesz patrz帷 na procenty, do br您闚 zazwyczaj 6%. Nie musisz miec utleniacza tej samej firmy co farba i mo積a je ju kupi w ma造ch buteleczkach a nie tylko litrowych. Ja mia豉m darowa sobie Joann ale chyba zakupie jedn profesjonaln bo ma idealny odcie na farbowanie po dekoloryzacji, czyli ja郾iejsza od mojego planowanego bo tak trzeba. I po delkoloryzacji najlepiej wode 3% czyta豉m bo farba lubi ciemniec bo dekolorku.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-09-01 o 12:11
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-01, 12:19   #1014
kate25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335
GG do kate25

Cytat:
Iwoncia, na tej aukcji masz komplet z Matrixa: farba + oksydant
http://allegro.pl/az-90-ml-matrix-so...780326556.html

Spos鏏 u篡cia tez jest opisany, cyt.: (...) Zmiesza r闚ne cz窷ci SOCOLOR.beauty z odpowiednim utleniaczem w kremie Matrix Cream Developer (o poziomach st篹enia 3%, 6%, 9% lub 12%), czyli 90ml kremu SOCOLOR.beauty i 90ml oxydantu.(...)

Je瞠li b璠ziesz powtarza tylko na odrostach, to my郵, 瞠 jedna taka tubka wystarczy Ci na conajmniej 2, jak nie 3 farbowania (i wtedy mieszasz po r闚no, np 45ml kremu SOCOLOR.beauty i 45ml oxydantu)
Stary 2011-09-01, 12:34   #1015
AniaAga
Zadomowienie

Cytat:
NIE ! Normalnie w tubkach, tak jak drogeryjne, u fryzjera te tak s, w butlach maj tylko utleniacze. Zobacz w internecie uradka.pl, albo w hurtowni fryzjerskiej, macie w mie軼ie?
AniaAga jest offline  
Stary 2011-09-01, 12:39   #1016
ivoncia16
Wtajemniczenie

wlasnie nie mamy ale dziekuje wam moje kochany za wszystko
jak kolor ladny bedzie to moze zamowie
doszlam do wniosku ze kolorki ktore maja w nazwie ,,kawe " ,,mokke" sa ladne
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-09-01, 15:33   #1017
Kachula82
Zakorzenienie

Odk豉da豉m kask i kupi豉m dzi dekoloryzator Prosalon Color Peel. Butelki s gigantyczne jak na dekolor bo maj ka盥a po 100g. Musz znale潭 tak瞠 farb ja郾iejsz od chcianego efektu i mam dylemat. Narazie czeka mnie zmywanie farby i musz wytrzyma chocia z dwa tygodnie i b璠 robi.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-01, 15:41   #1018
ivoncia16
Wtajemniczenie

ciekawe jak Ci wyjdzie jednak na rudo sie robisz?
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-09-01, 16:26   #1019
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
ciekawe jak Ci wyjdzie jednak na rudo sie robisz?
A jak! Raz w 篡ciu chce spr鏏owa rudego koloru a ten odcie Ashlee Simpson chodzi za mn od kiedy ona go zrobi豉 pierwszy raz w 2009r bodaj瞠. Og鏊nie odcie, kt鏎y chce to miedziany blond lub miedziano z這cisty blond a ja musz ja郾iejszy o ton. Czy jasny z這cisto miedziany czy jako tak. Chcia豉m kupi sam mied Mariona ale mo瞠 po dekoloryzacji zafunduj sobie jednak profesjonaln farb a nie sklepow. Mam m皻lik w g這wie przez te odcienie. Bo w ulotce dekoloru ka膨 o ton ja郾iej i szukam teraz taniej farby w moim odcieniu. Chyba padnie na Milaton.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-01, 17:06   #1020
ivoncia16
Wtajemniczenie

aha ja nigdy nie bede rudo bo nie wygladala bym dobrze w takim kolorze
jak zrobisz dekoloryzacje to koniecznie pokaz efekt ja tez wstawie
a znalazlam lepiej widoczne kolorki na palecie

chyba zdecyduje sie na 4M
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg mocha,%20war%20netral%20warm[1].jpg (24,4 KB, 34 za豉dowa)
ivoncia16 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您y, casting ciemny w這sy, farby, l'oreal

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.