Br您owow這se farbowane. Cz.II - Strona 36 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-09-02, 09:42   #1051
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
No tak... Pachnie...

My to pokr璚one jestesmy z tymi @ i w og鏊e a facet ca貫 篡cie ma ulgowe. Tylko siedzi, je, sra i domaga si bzykania co 5 min.
dobre

my narazie dzidzi chcemy unikn望 z tego wzgl璠u, 瞠 w czerwcu 郵ub wie nie chcia豉bym z ko軼io豉 na porod闚k

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

a co do w這sk闚 to ja bym posz豉 i zobaczy豉 czym mi chce robi t dekoloryzacj... jak proszek to bym wysz豉 a jak posta p造nna i 鄉ierdz帷a to bym zrobi豉
ibyza jest offline  
Stary 2011-09-02, 10:46   #1052
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Ivoncia je郵i to dobry fryzjer (a nie jak m鎩 osiedlowy) to b璠zie u篡wa dobrego produktu. Prawdziwy dekoloryzator nie spali w這s闚 bo jest na bazie siarki bez rozja郾iacza itp. Ja dlatego kupi豉m go sobie. Powinien pachnie zgni造mi jajami. Zr鏏 raz a dobrze a nie katuj odrost闚 co chwila r騜nymi farbami.
No ale to twoja decyzja. A je郵i ju chcesz ciemny odcie jak ta mocha to palona kawa.

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Witaj w klubie mnie ju odchodzi. Jednak faceci na czym si znaj. Ja szuka豉m s這dyczy gdzie si da i dar豉m g瑿 na wszystko co w pobli簑: m捫, dzieci, facet na ulicy lub baba za kierownic.
Kochula82,ja specjalnie jecha豉m ze swojej ma貫j miejscowo軼i do cenionego fryjzera w wi瘯szym mie軼ie,i zrobi mi z moich zdrowych w這s闚 siano,wciska,瞠 b璠zie robi profesjonalnym produktem kt鏎y i tak zniszczy mi w這sy.Wi璚 trudno powiedzie,jak w這sy iwonci16 to znios.Nie ma pewno軼i,瞠 dobrze.
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-02, 13:38   #1053
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972

no wlasnie dlatego nie ide
kupilam ta palona kawa z mariona ale troszke potrwa zanim zrobie tak z 3 tym moze miesiac
ale napewno wam zdam relacje
ale jutro sie pobawie na weseluuuu
z tej okazji skusilam sie na brwi henna
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-09-02, 16:04   #1054
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Tylko nie krzyczcie. Kupi豉m znowu farb. Promocja w Rossmannie mnie nam闚i豉 na wyb鏎 odcienia po dekoloryzacji. Pad這 na Loreal Excellence 7.43. Kolor zawsze na mnie spogl康a gdy chodzi豉m ciemna czy jako blondyna. Po prostu kolor cudo i kupi豉m ju przedostatni ( w jednym Rossmannie od rana ju go wykupili). Zap豉ci豉m 25z i jakie grosze ale... sprzeda豉m co na allegro i zarobi豉m na t farbk akurat Tak瞠 nie bardzo mnie to kosztowa這. No ale farbowanie za jaki czas dopiero.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg HCo14_17.jpg (15,7 KB, 22 za豉dowa)

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-02, 16:46   #1055
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738

Kachula, pi瘯ny jest ten kolor! Wyjdzie Ci taki jak masz w awatarku.
AniaAga jest offline  
Stary 2011-09-02, 16:55   #1056
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Kachula!!! Marz o tej farbie odk康 te farby s! Ten kolor to jest cudowny!
Stary 2011-09-02, 18:35   #1057
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Tylko nie krzyczcie. Kupi豉m znowu farb. Promocja w Rossmannie mnie nam闚i豉 na wyb鏎 odcienia po dekoloryzacji. Pad這 na Loreal Excellence 7.43. Kolor zawsze na mnie spogl康a gdy chodzi豉m ciemna czy jako blondyna. Po prostu kolor cudo i kupi豉m ju przedostatni ( w jednym Rossmannie od rana ju go wykupili). Zap豉ci豉m 25z i jakie grosze ale... sprzeda豉m co na allegro i zarobi豉m na t farbk akurat Tak瞠 nie bardzo mnie to kosztowa這. No ale farbowanie za jaki czas dopiero.
郵iczny kolor
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-02, 18:59   #1058
kate25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335
GG do kate25

Kachula, bardzo fajny kolor a 瘸逝j, 瞠 sama mam zimny typ urody
Stary 2011-09-02, 19:06   #1059
Tindomerel
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 774

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka wiadomo嗆
w豉郾ie ja te zimny mozna zapyta w jakie farby celujesz ? wiem ze jest osobny w徠ek, ale tam dziewczyny juz u篡waj farb profesjonalnych, ale ja nie jestem jeszcze na tym etapie wtajemniczenia
Tindomerel jest offline  
Stary 2011-09-02, 19:10   #1060
enamoradaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

hej dziewczyny chcia豉 bym si wam pochwalic moim kolorkiem moze komus by si spodobal ale nie moge cos zaladowac fotek nie wiem czemu w jaki jeszcze sposob moge tu wstawic wam fotki?
enamoradaaa jest offline  
Stary 2011-09-02, 19:33   #1061
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Poka wiadomo嗆
w豉郾ie ja te zimny mozna zapyta w jakie farby celujesz ? wiem ze jest osobny w徠ek, ale tam dziewczyny juz u篡waj farb profesjonalnych, ale ja nie jestem jeszcze na tym etapie wtajemniczenia
przez d逝gie lata farbowa豉m si na blond i wtedy celowa豉m w naturalne blondy lub w popielate (zimne)
od jakiego czasu eksperymentuje z br您em i m鎩 najbardziej udany kolor jak do tej pory to by豉 s這dko - gorzka czekolada z Palette (taki czekoladowy kolor opalizuj帷y troszk na fioletowo)

generalnie napewno fioletowy kolor te super by pasowa, ale boj si i嗆 w taki kolor nienaturalny

musisz i嗆 w ch這dne odcienie (w nazwie zimny, popielaty), np z serii Recital z Loreala jest taki br您 E Bruges i podobno on wychodzi ch這dno, ale ja jeszcze nie farbowa豉m nim

a wi瘯szo嗆 moich nieudanych koloryzacji to zar闚no blondy jak i br您y kt鏎e sp逝kuj si na rudo lub z這to, masakrycznie wtedy wygl康am

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny chcia豉 bym si wam pochwalic moim kolorkiem moze komus by si spodobal ale nie moge cos zaladowac fotek nie wiem czemu w jaki jeszcze sposob moge tu wstawic wam fotki?

pod okienkiem wiadomosci jest taki fioletowy pasek z opisem:
Dodatkowe opcje

a pod nim:

Za陰cz pliki
Wa積e rozszerzenia plik闚: gif jpe jpeg jpg pdf png

Zarz康zaj za陰cznikami

i tam w豉snie musisz klikn望
Stary 2011-09-02, 19:58   #1062
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
przez d逝gie lata farbowa豉m si na blond i wtedy celowa豉m w naturalne blondy lub w popielate (zimne)
od jakiego czasu eksperymentuje z br您em i m鎩 najbardziej udany kolor jak do tej pory to by豉 s這dko - gorzka czekolada z Palette (taki czekoladowy kolor opalizuj帷y troszk na fioletowo)

generalnie napewno fioletowy kolor te super by pasowa, ale boj si i嗆 w taki kolor nienaturalny

musisz i嗆 w ch這dne odcienie (w nazwie zimny, popielaty), np z serii Recital z Loreala jest taki br您 E Bruges i podobno on wychodzi ch這dno, ale ja jeszcze nie farbowa豉m nim

a wi瘯szo嗆 moich nieudanych koloryzacji to zar闚no blondy jak i br您y kt鏎e sp逝kuj si na rudo lub z這to, masakrycznie wtedy wygl康am

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

pod okienkiem wiadomosci jest taki fioletowy pasek z opisem:
Dodatkowe opcje

a pod nim:

Za陰cz pliki
Wa積e rozszerzenia plik闚: gif jpe jpeg jpg pdf png

Zarz康zaj za陰cznikami

i tam w豉snie musisz klikn望
Kate25 ja te jestem typow zim,kiedy pofrabowa豉m w這sy ciemnym fioletem Garnier 100%,i wysz豉 czer z fioletowym po造skiem.Super to wygl康a這.Teraz farbuj ciemnym br您ami co wychodzi jak naturalna czer i te pasujewed逝g mnie zimie pasuja wszelkie,popielate,zimne odcienie br您u oraz czernie

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-02 o 20:00
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-02, 20:27   #1063
Tindomerel
Zadomowienie

Cytat:

no w豉郾ie ja tez nie cierpie jak sie u mnie sp逝kuje na taki rudo miedziany kolor

E Bruges jest 郵iczny, ale troszke ciemny ba豉bym sie, 瞠 wyjdzie mi czarny...
Tindomerel jest offline  
Stary 2011-09-02, 20:33   #1064
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
No ja w豉郾ie jestem latem i ch這dne tonacje mi pasuj ale jak si cz這wiek dobrze przypudruje i umaluje to wszystko prawie pasuje Rudy pasuje ka盥ej ale trzeba dobra odcie rudo軼i. Mi np pasuje taki z czerwieni, lub ciemnawy. Ten kupi豉m bo podobno nie wychodzi jak na pude趾u tylko ciemniej. Jak w moim avatarze

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
no w豉郾ie ja tez nie cierpie jak sie u mnie sp逝kuje na taki rudo miedziany kolor
Jak ja p豉ka豉m zesz貫go lata jak mi Joanna si tak wymywa豉 a teraz nie wyobra瘸m sobie siebie bez tego ciep貫go odcienia a przecie jeszcze miesi帷 temu na ch這dne chorowa豉m i siostra z UK mi przywioz豉 nawet farb! Gusta si zmieniaj a i trzeba tak瞠 czasem pozytywnie na taki odcie spojrze. Ja zmieni豉m makija i szmink i okazuje si 瞠 nawet nawet wygl康am. St康 ta decyzja o nag貫j zmianie na rudy.

A i ten garnier wymywa si strasznie szybko. Prawie 14z za farb jak szampon to co nie tak. Ja mia豉m ze trzy mycia i jestem coraz ja郾iejsza.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-09-02 o 20:35
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-02, 20:41   #1065
Tindomerel
Zadomowienie

Kachula ja nie wykluczam mozliwo軼i, 瞠 kiedys mi sie odmieni tym bardziej, 瞠 rude kolory s nieziemskie, kwestia odcienia masz racje I zgadzam sie, 瞠 odpowiedni makija mo瞠 zdzia豉 cuda Ale aktualnie ju nie moge patrze na ten miedziany pob造sk
Tindomerel jest offline  
Stary 2011-09-02, 20:41   #1066
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
Kate25 ja te jestem typow zim,kiedy pofrabowa豉m w這sy ciemnym fioletem Garnier 100%,i wysz豉 czer z fioletowym po造skiem.Super to wygl康a這.Teraz farbuj ciemnym br您ami co wychodzi jak naturalna czer i te pasujewed逝g mnie zimie pasuja wszelkie,popielate,zimne odcienie br您u oraz czernie
ja nie jestem niestety zim (a 瘸逝j) jestem latem i w czerni chyba 幢e bym wygl康a豉 ale z reszt kolork闚 si zgodz

kiedy pokusi豉m si o tak analiz kolorystyczn u wiza篡stki w Katowicach i mi wysz這, 瞠 jestem lato szmaragdowe cokolwiek to znaczy
Stary 2011-09-02, 20:43   #1067
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
ja nie jestem niestety zim (a 瘸逝j) jestem latem i w czerni chyba 幢e bym wygl康a豉 ale z reszt kolork闚 si zgodz

kiedy pokusi豉m si o tak analiz kolorystyczn u wiza篡stki w Katowicach i mi wysz這, 瞠 jestem lato szmaragdowe cokolwiek to znaczy
hehe szmaragdowe lato,jak to 豉dnie brzmi
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-02, 20:54   #1068
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula ja nie wykluczam mozliwo軼i, 瞠 kiedys mi sie odmieni tym bardziej, 瞠 rude kolory s nieziemskie, kwestia odcienia masz racje I zgadzam sie, 瞠 odpowiedni makija mo瞠 zdzia豉 cuda Ale aktualnie ju nie moge patrze na ten miedziany pob造sk
Odmieni ci sie, odmieni.... Ja kiedy jak kogo rudego widzia豉m to plu豉m i szczypa豉m sie trzy razy. Tak kiedy kto powiedzia i ja tak robi豉m w dzieci雟twie. A teraz sama b璠 ta na kt鏎 dzieci pluj

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
hehe szmaragdowe lato,jak to 豉dnie brzmi
Czego to nie wymy郵. Ja wg takich typ闚 jestem latem a jednak w這sy mysi blond ciemny tak mi rude si robi造 w lato 瞠 to by pow鏚 pierwszego farbowania. A teraz wracam do korzeni, prawie

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-02, 20:59   #1069
Kachula82
Zakorzenienie

I tak z innej beczki. A wiecie kto jeszcze by rudy? Patrzcie zdj璚ie Bo瞠 jak ja kocha豉m t bajk
I dla kogos kto powie, 瞠 rudy to nie br您:
Rudy to taki bardzo jasny z這cisto miedziany br您 Dlatego przy watku na pewno zostan
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg mala_syrenka12_bajepl.jpg (25,7 KB, 4 za豉dowa)

Czas edycji: 2011-09-02 o 21:00
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-02, 21:14   #1070
enamoradaaa
Raczkowanie

chyba sie uda這 wgrac jak sie komus kolor spodoba to powiem co i jak
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wloski1.jpg (29,0 KB, 48 za豉dowa)
enamoradaaa jest offline  
Stary 2011-09-02, 21:17   #1071
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738

Cytat:
Tindomerel, odcie to podstawa! Ja jestem jesie, super wygl康am i czuj si w lisim rudym, w karmelu, w takim odcieniu jak ten 7,43 teraz biegam taka karmelowo-ruda i czuj si super. Ale- dwa miesi帷e temu fryzjerka machn窸a mi stra瘸ck czerwie, wpadaj帷 w wi郾i, wygl康a豉m jak p馧 d..y zza krzaka. Z kolei moja przyjaci馧ka, zima, wygl康a w takiej wi郾iowej czerwieni przecudnie......
AniaAga jest offline  
Stary 2011-09-02, 21:20   #1072
Tindomerel
Zadomowienie

o super ! Wrzuci豉by zdj璚ie o jaki kolor chodzi ? bo ja w豉郾ie jestem zima
Tindomerel jest offline  
Stary 2011-09-02, 21:27   #1073
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Odmieni ci sie, odmieni.... Ja kiedy jak kogo rudego widzia豉m to plu豉m i szczypa豉m sie trzy razy. Tak kiedy kto powiedzia i ja tak robi豉m w dzieci雟twie. A teraz sama b璠 ta na kt鏎 dzieci pluj

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Czego to nie wymy郵. Ja wg takich typ闚 jestem latem a jednak w這sy mysi blond ciemny tak mi rude si robi造 w lato 瞠 to by pow鏚 pierwszego farbowania. A teraz wracam do korzeni, prawie
nie mog si doczeka a pofarbujesz tym rudym i si poka瞠sz mysl,瞠 b璠zie Ci pasowaja to jestem zim,blada,czarne brwi,jasne oczy,i popielato mysie w這sy.Ka盥y m闚i,瞠 tylko czer mi pasuje,a ja upar豉m si na ciep貫 br您y w ktorych nie wygl康am zbyt korzystnie...
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-03, 08:06   #1074
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
nie mog si doczeka a pofarbujesz tym rudym i si poka瞠sz mysl,瞠 b璠zie Ci pasowaja to jestem zim,blada,czarne brwi,jasne oczy,i popielato mysie w這sy.Ka盥y m闚i,瞠 tylko czer mi pasuje,a ja upar豉m si na ciep貫 br您y w ktorych nie wygl康am zbyt korzystnie...
Na pewno z miesi帷 poczekam bo w這sy mi ci庵le wypadaj a nawet ju przestawa造. Zmieni豉m skrzypovit na silice i zobacz. Mo瞠 jeszcze zaczn pokrzyw pi. A jak nie to dermatolog mnie czeka...
A i jeszcze jedno. Wiecie jak szukac kosmetyk闚 bez silikon闚? Czy na butelce np szamponu b璠zie napisane silocon czy jako tak?

Czas edycji: 2011-09-03 o 08:07
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-03, 10:39   #1075
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Na pewno z miesi帷 poczekam bo w這sy mi ci庵le wypadaj a nawet ju przestawa造. Zmieni豉m skrzypovit na silice i zobacz. Mo瞠 jeszcze zaczn pokrzyw pi. A jak nie to dermatolog mnie czeka...
A i jeszcze jedno. Wiecie jak szukac kosmetyk闚 bez silikon闚? Czy na butelce np szamponu b璠zie napisane silocon czy jako tak?
tak jest napisane,ja zawsze sprawdzam.Polecam szampony ziaji.Nie zawieraj silicon闚 ani 瘸dnych 鈍i雟tw.Jest 鈍ietny szampon do w這s闚 suchych,albo farbowanych.Ja obecnie mam do suchych.Szampon ma 500ml i kosztuje nie ca貫 10z w Naturze,lubn Rosmanie.Nawet nie wiesz jak stan moich w這s闚 nie po nich poprawi.Uwa瘸m,瞠 zar闚no od篡wki jak i szampony Ziaji s genialneprzewa積ie do suchych,zniszczonych i wypadaj帷ych w這s闚.Wklejam link do szampon闚 http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki.../szampony.html

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Dziewczyny mam do was wielka pro軸 瞠by軼ie mi doradzi造...^ lat farbowa豉m w這sy na czarno,potem mi si znudzi這 i posz豉m w ciep貫 br您y.Ka盥y m闚i,瞠bym wr鏂i豉 do czerni ale nie wiem co robi.Dodaje dwa zdj璚ia.Jedno w czerni,drugie obecne w spranej rudawej gorzkiej czekoladzie Wellatonu.Dorad嬈ie prosz jak lepiej.Oba zdj璚ia bez makija簑.Przez prawie ca造 rok jestem tak blada jak na zdj璚iu w czerni,w lecie 豉pie troch s這鎍a ale malutko to czern http://imageshack.us/photo/my-images/823/czern.png/ , a to braz http://imageshack.us/photo/my-images/11/brazb.png/

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-03 o 09:44
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-03, 11:19   #1076
enamoradaaa
Raczkowanie

mi si wydaje 瞠 lepiej w czarnych ale ja te mam ten problem ka盥y mi mowi ze mi lepiej w czarnych ale wole siebie w takich jak wstawi豉m wy瞠j fotki..
enamoradaaa jest offline  
Stary 2011-09-03, 11:23   #1077
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Poka wiadomo嗆
mi si wydaje 瞠 lepiej w czarnych ale ja te mam ten problem ka盥y mi mowi ze mi lepiej w czarnych ale wole siebie w takich jak wstawi豉m wy瞠j fotki..
a ja w豉郾ie lepiej czuj si w ciemnych,ale po paru latach to si nudzi i dlatego posz豉m w br您y ale nienawidz rudo軼i,a przy zmywaniu br您闚 zawsze one wychodz.Dzi瘯uj za odpowied.
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-03, 11:49   #1078
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
tak jest napisane,ja zawsze sprawdzam.Polecam szampony ziaji.Nie zawieraj silicon闚 ani 瘸dnych 鈍i雟tw.Jest 鈍ietny szampon do w這s闚 suchych,albo farbowanych.Ja obecnie mam do suchych.Szampon ma 500ml i kosztuje nie ca貫 10z w Naturze,lubn Rosmanie.Nawet nie wiesz jak stan moich w這s闚 nie po nich poprawi.Uwa瘸m,瞠 zar闚no od篡wki jak i szampony Ziaji s genialneprzewa積ie do suchych,zniszczonych i wypadaj帷ych w這s闚.Wklejam link do szampon闚 http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki.../szampony.html

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Dziewczyny mam do was wielka pro軸 瞠by軼ie mi doradzi造...^ lat farbowa豉m w這sy na czarno,potem mi si znudzi這 i posz豉m w ciep貫 br您y.Ka盥y m闚i,瞠bym wr鏂i豉 do czerni ale nie wiem co robi.Dodaje dwa zdj璚ia.Jedno w czerni,drugie obecne w spranej rudawej gorzkiej czekoladzie Wellatonu.Dorad嬈ie prosz jak lepiej.Oba zdj璚ia bez makija簑.Przez prawie ca造 rok jestem tak blada jak na zdj璚iu w czerni,w lecie 豉pie troch s這鎍a ale malutko to czern http://imageshack.us/photo/my-images/823/czern.png/ , a to braz http://imageshack.us/photo/my-images/11/brazb.png/
W czarnym Ci bardzo 豉dnie, a w ciep造m mo瞠 inne zdj璚ie bo jako tak nie bardzo dla mnie wyra幡ie. Mo瞠 uderzaj w 鈔ednie, ciemne br您y a najlepiej popielate.
Podobno po tym 鈍ietny kolor wychodzi: http://www.palette.pl/nasze-produkty...opielaty-braz/ nawet na wiza簑 go dziewczyny opisywa造.
I wiesz m闚i, 瞠 do bladej cery rudy idealny

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-03, 12:21   #1079
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
W czarnym Ci bardzo 豉dnie, a w ciep造m mo瞠 inne zdj璚ie bo jako tak nie bardzo dla mnie wyra幡ie. Mo瞠 uderzaj w 鈔ednie, ciemne br您y a najlepiej popielate.
Podobno po tym 鈍ietny kolor wychodzi: http://www.palette.pl/nasze-produkty...opielaty-braz/ nawet na wiza簑 go dziewczyny opisywa造.
I wiesz m闚i, 瞠 do bladej cery rudy idealny
wszystkie zdj璚ia mam s豉be bo s z telefonu.Ale znalaz豉m jedno z wakacji rok temu,kiedy zachcia這 mi si rudego...U篡豉m wtedy Machoniu z Garniera.Kocham rudo軼i,ale najbardziej na kim.porad嬈ie prosz bo mam ju odrosty i nie wiem co robi.Br您,czer...czy co innego...co do Palette kiedy straci豉m przez nia po這we w這s闚 i nie chc ju ich u篡wa,mo瞠 s jakie popielate br您y innych firm?a mo瞠 po prostu u篡 zwyk貫go ciemnego br您u?nie wiem co robi http://imageshack.us/photo/my-images/823/rudy.png/

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-03 o 12:24
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-03, 12:23   #1080
Tindomerel
Zadomowienie

agata moim zdaniem ch這dny br您, ew. czer raczej nic ciep貫go
Tindomerel jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您y, casting ciemny w這sy, farby, l'oreal

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.