Br您owow這se farbowane. Cz.II - Strona 37 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-09-03, 12:57   #1081
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Poka wiadomo嗆
agata moim zdaniem ch這dny br您, ew. czer raczej nic ciep貫go
dzi瘯uj za rad
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-03, 13:39   #1082
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Poka wiadomo嗆
chyba sie uda這 wgrac jak sie komus kolor spodoba to powiem co i jak
co to za kolor? fajny
Stary 2011-09-03, 15:14   #1083
kate25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335
GG do kate25

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
wszystkie zdj璚ia mam s豉be bo s z telefonu.Ale znalaz豉m jedno z wakacji rok temu,kiedy zachcia這 mi si rudego...U篡豉m wtedy Machoniu z Garniera.Kocham rudo軼i,ale najbardziej na kim.porad嬈ie prosz bo mam ju odrosty i nie wiem co robi.Br您,czer...czy co innego...co do Palette kiedy straci豉m przez nia po這we w這s闚 i nie chc ju ich u篡wa,mo瞠 s jakie popielate br您y innych firm?a mo瞠 po prostu u篡 zwyk貫go ciemnego br您u?nie wiem co robi http://imageshack.us/photo/my-images/823/rudy.png/
Agata, nie wygl康asz 幢e w ciep造ch odcieniach bo jeste bardzo 豉dn dziewczyn ale jako typ zimowy, napewno korzystniej b璠ziesz wygl康a w naturalnych i ch這dnych br您ach, na Twoim miejscu szuka豉bym farb o zimnych odcieniach
a jak Ci zobaczy豉m to od razu tak mi przysz豉 do g這wy ta farbka
http://www.lorealparis.pl/_pl/_pl/pr...?code=HCo20_20
Paris / Wyrafinowany Kasztan

ostatnio p馧 godziny gapi豉m si w tesco na pr鏏nik kolor闚 ten kolor jest super
Stary 2011-09-03, 15:17   #1084
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka wiadomo嗆
Agata, nie wygl康asz 幢e w ciep造ch odcieniach bo jeste bardzo 豉dn dziewczyn ale jako typ zimowy, napewno korzystniej b璠ziesz wygl康a w naturalnych i ch這dnych br您ach, na Twoim miejscu szuka豉bym farb o zimnych odcieniach
a jak Ci zobaczy豉m to od razu tak mi przysz豉 do g這wy ta farbka
http://www.lorealparis.pl/_pl/_pl/pr...?code=HCo20_20
Paris / Wyrafinowany Kasztan

ostatnio p馧 godziny gapi豉m si w tesco na pr鏏nik kolor闚 ten kolor jest super
dziekuj Ci za mi貫 s這wa bardzo 豉dny odcie,ale kasztan to chyba b璠zie ciep造 i z czerwon po鈍iat tak?jak wygl康a na pr鏏niku?mi kasztan si zawsze z czerwieni kojarzypar post闚 wy瞠j doda豉m zdj璚ie w spranym br您ie i czerni.
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-03, 15:44   #1085
kate25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335
GG do kate25

nie zauwa篡豉m, 瞠by wpada w czerwie, to raczej taki zdecydowany ciemny br您, na pr鏏niku naprawd 豉dnie wygl康a

mniej wi璚ej tak jak tutaj http://www.deoshop.pl/product_pictur...ad4a1b3c35.jpg
Stary 2011-09-03, 15:59   #1086
DontSaySorry
Zakorzenienie

Dziewczyny, kt鏎a z was zna si na analizie kolorystycznej? Ja w sumie nie wiem czy jestem zim, latem...?
Mog豉by mi kt鏎a pom鏂?

btw. przed chwil klikn窸am sobie prostownic na all... co czuj, 瞠 obecnie b璠zie mnie sta tylko na farby joanny chyba wr鏂 do cynamonowego br您u ;P

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-09-03 o 16:00
DontSaySorry jest offline  
Stary 2011-09-03, 16:24   #1087
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
wszystkie zdj璚ia mam s豉be bo s z telefonu.Ale znalaz豉m jedno z wakacji rok temu,kiedy zachcia這 mi si rudego...U篡豉m wtedy Machoniu z Garniera.Kocham rudo軼i,ale najbardziej na kim.porad嬈ie prosz bo mam ju odrosty i nie wiem co robi.Br您,czer...czy co innego...co do Palette kiedy straci豉m przez nia po這we w這s闚 i nie chc ju ich u篡wa,mo瞠 s jakie popielate br您y innych firm?a mo瞠 po prostu u篡 zwyk貫go ciemnego br您u?nie wiem co robi http://imageshack.us/photo/my-images/823/rudy.png/
Ale w tej czerwieni ci 豉dnie, naprawd! Mi si podobasz laska
A pr鏏owa豉 fiolet闚? Gdzie czyta豉m, 瞠 pani zima mo瞠 a nawet powinna uderza w ciemne, fioletowe.
Jak np Joanna albo garnier naturals ciemny fiolet, albo jaka ciemna czekolada bo one te tak po鈍iat maj, z palette shampoo napewno.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg multi-cream-color-soczysta-oberzyna-joanna_8106_4.jpg (17,0 KB, 13 za豉dowa)

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-09-03 o 16:38
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-03, 16:25   #1088
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, kt鏎a z was zna si na analizie kolorystycznej? Ja w sumie nie wiem czy jestem zim, latem...?
Mog豉by mi kt鏎a pom鏂?

btw. przed chwil klikn窸am sobie prostownic na all... co czuj, 瞠 obecnie b璠zie mnie sta tylko na farby joanny chyba wr鏂 do cynamonowego br您u ;P
Podaj cer jak j okre郵asz i jak si opalasz, kolor oczu i w這s闚 naturalnych.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-03, 16:41   #1089
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
wiesz co, te tak jak wi瘯szo嗆 dziewczyn uwa瘸m ,瞠 mo瞠sz spokojnie startowa w ch這dne br您y , niekoniecznie czer ale w tych ciep造ch te Ci 豉dnie

a ja jestem jesie pomieszana z wiosn
ibyza jest offline  
Stary 2011-09-03, 17:11   #1090
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Ale w tej czerwieni ci 豉dnie, naprawd! Mi si podobasz laska
A pr鏏owa豉 fiolet闚? Gdzie czyta豉m, 瞠 pani zima mo瞠 a nawet powinna uderza w ciemne, fioletowe.
Jak np Joanna albo garnier naturals ciemny fiolet, albo jaka ciemna czekolada bo one te tak po鈍iat maj, z palette shampoo napewno.
ojejku dzi瘯ujtak mia豉m fiolet.Dok豉dnie ciemny fiolet Garniera.Wysz豉 czer z fioletow po鈍iat.Kurcze dziewczyny dzi瘯uj za wszystkie mi貫 s這wa,i wszystkie szczere opinie.Ale nadal nie wiem co wybra heheczarny,czy popielaty br您.Tobie nawet podoba si macho.a co myslisz o szatynach Garniera z serii 100% color?Wiem,z Palette podobno si zmieni豉 i jest 豉godniejsza ni kiedy ale nadal jako si boj jej u篡,mimo,瞠 odcie jaki wkleila wczesniej tego popielatego br您u mi si podoba.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-03 o 17:15
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-03, 17:31   #1091
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
ojejku dzi瘯ujtak mia豉m fiolet.Dok豉dnie ciemny fiolet Garniera.Wysz豉 czer z fioletow po鈍iat.Kurcze dziewczyny dzi瘯uj za wszystkie mi貫 s這wa,i wszystkie szczere opinie.Ale nadal nie wiem co wybra heheczarny,czy popielaty br您.Tobie nawet podoba si macho.a co myslisz o szatynach Garniera z serii 100% color?Wiem,z Palette podobno si zmieni豉 i jest 豉godniejsza ni kiedy ale nadal jako si boj jej u篡,mimo,瞠 odcie jaki wkleila wczesniej tego popielatego br您u mi si podoba.
londa color blend- ciemny popielaty blond 郵iczny kolorek
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg londa_color-farba-25-ciemny-popielaty-blond-500x500.jpg (21,7 KB, 32 za豉dowa)
ibyza jest offline  
Stary 2011-09-03, 17:42   #1092
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
londa color blend- ciemny popielaty blond 郵iczny kolorek
郵icznyale boj si,瞠 g鏎a b璠zie ja郾iejsza od do逝.Bo ko鎍e w這s闚 to ja mam praktycznie czarne,tylko g鏎a mi tak zrudzia豉niema w palecie Londy mo瞠 popielatego br您u?wydaje mi si,瞠 widzia豉m w Naturze ale nie jestem pewna...
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-03, 17:45   #1093
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
郵icznyale boj si,瞠 g鏎a b璠zie ja郾iejsza od do逝.Bo ko鎍e w這s闚 to ja mam praktycznie czarne,tylko g鏎a mi tak zrudzia豉niema w palecie Londy mo瞠 popielatego br您u?wydaje mi si,瞠 widzia豉m w Naturze ale nie jestem pewna...
nie mam poj璚ia czy jest jaki popielaty br您, ten kolorek mi si bardzo podoba i teraz sobie o nim przypomnia豉m jak pyta豉 w jakich kolorach Ci lepiej
ibyza jest offline  
Stary 2011-09-03, 18:00   #1094
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
nie mam poj璚ia czy jest jaki popielaty br您, ten kolorek mi si bardzo podoba i teraz sobie o nim przypomnia豉m jak pyta豉 w jakich kolorach Ci lepiej
no 郵iczny jest,ale ciekawe jak wygl康a na pr鏏niku,bo je瞠li do嗆 jasno to mysle,瞠 moje konc闚ki pozosta造by czarne:/
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-03, 18:54   #1095
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Podaj cer jak j okre郵asz i jak si opalasz, kolor oczu i w這s闚 naturalnych.
opalam si tak w miar normalnie, najpierw na czerwono, p騧niej schodzi do 鄴速awego br您u,kolor og鏊nie szybko znika
oczy takie jak na zdj璚iu- zielone, wewn徠rz jakie sraczkowate :P
ciemna oprawa oczu, ciemne brwi
cera b.jasna, z r騜owymi tonami, wieczne rumie鎍e
naturalne w這sy to (chyba) br您, raczej ch這dny, w lecie jednak 豉pa ciep貫 refleksy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PICT4253.jpg (48,7 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC01965.jpg (13,1 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0101.jpg (26,3 KB, 17 za豉dowa)
Stary 2011-09-03, 18:56   #1096
ewe11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224

podobno te popielate ciemne blondy wychodz czarne a nawet na pude趾u dla mnie to kolor wyglada na ciemny braz nie blond
* seboradin
*dro盥瞠
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline  
Stary 2011-09-03, 18:57   #1097
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
no 郵iczny jest,ale ciekawe jak wygl康a na pr鏏niku,bo je瞠li do嗆 jasno to mysle,瞠 moje konc闚ki pozosta造by czarne:/
Londa 豉pie bardzo ciemno, przyk豉d na mojej mamie.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-03, 19:04   #1098
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Londa 豉pie bardzo ciemno, przyk豉d na mojej mamie.
racja,w ko鎍u to zdj璚ie kt鏎e doda豉m gdzie mam czarne w這sy to efekt po farbowaniu Lond Mokka Br您wysz造 kruczo czarne
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-03, 19:08   #1099
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
opalam si tak w miar normalnie, najpierw na czerwono, p騧niej schodzi do 鄴速awego br您u,kolor og鏊nie szybko znika
Kachula, help
btw.zag這sowa豉m na Twoj kosmetyczk
Stary 2011-09-03, 19:45   #1100
Tindomerel
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 774

Cytat:
hmmm... na drugim zdj璚iu to tw鎩 naturalny kolor w這s闚 ?
Tindomerel jest offline  
Stary 2011-09-03, 20:04   #1101
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Z tego co poda豉 najbli瞠j ci do zimy. Ale mo瞠sz by tak瞠 typem mieszanym. Chocia czyta豉m i jako ci篹ko dopasowa. Dla mnie zima. Opalasz si na czerwono czyli musisz mie delikatn, jasn cer, kt鏎a potem br您owieje a w豉軼iwie podchodzi to pod kolor oliwkowy jak ja to nazywam. Ciemna oprawa oczu i brwi tak瞠 potwierdza zim i do tego ciemne w這sy na jednym zdj璚iu wchodz帷e w ch這dny niebieski odcie. Zima dla mnie na bank.

Aha i dzi瘯i

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

I jeszcze jedno. Ja nigdy nie patrzy豉m si na cer tylko czy mi wzrokowo b璠zie kolor w這s闚 pasowa. W dzisiejszych czasach s pudry, bronzery, samoopalacze czy solarium. Karnacje mo積a juz zmieni 豉two a cz瘰to patrz te na kolor oczu bo i one maj du穎 do tego jaki kolor w這s闚 pasuje. Blondynki niebieskookie? Ja mam schize i twierdze 瞠 te farbowane brunetki z piwnymi oczami najpi瘯niej w ciep造m blondzie wygl康aj. A rude za bez pieg闚 i bladej cery tylko opalone i ju.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-09-03 o 20:00
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-03, 20:19   #1102
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
hmmm... na drugim zdj璚iu to tw鎩 naturalny kolor w這s闚 ?
Tak zdj璚ie jest jeszcze z czas闚 sprzed jakiegokolwiek farbowania. W zimie by造 ciemniejsze, to akurat letnia wersja
Cytat:
Z tego co poda豉 najbli瞠j ci do zimy. Ale mo瞠sz by tak瞠 typem mieszanym. Chocia czyta豉m i jako ci篹ko dopasowa. Dla mnie zima. Opalasz si na czerwono czyli musisz mie delikatn, jasn cer, kt鏎a potem br您owieje a w豉軼iwie podchodzi to pod kolor oliwkowy jak ja to nazywam. Ciemna oprawa oczu i brwi tak瞠 potwierdza zim i do tego ciemne w這sy na jednym zdj璚iu wchodz帷e w ch這dny niebieski odcie. Zima dla mnie na bank.

Aha i dzi瘯i

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

I jeszcze jedno. Ja nigdy nie patrzy豉m si na cer tylko czy mi wzrokowo b璠zie kolor w這s闚 pasowa. W dzisiejszych czasach s pudry, bronzery, samoopalacze czy solarium. Karnacje mo積a juz zmieni 豉two a cz瘰to patrz te na kolor oczu bo i one maj du穎 do tego jaki kolor w這s闚 pasuje. Blondynki niebieskookie? Ja mam schize i twierdze 瞠 te farbowane brunetki z piwnymi oczami najpi瘯niej w ciep造m blondzie wygl康aj. A rude za bez pieg闚 i bladej cery tylko opalone i ju.
Dzi瘯i
A skoro zima to jakie kolory pasuj? Ch這dne, popielate? Czy wr璚z przeciwnie- jakie z這ciste, czerwonawe itd...
Wiem tyle, 瞠 幢e wygl康am w z這tej bi簑terii, dobrze mi w ubraniach w kolorze bieli, czerni, purpurze, og鏊nie w zdecydowanych kolorach, najgorzej czuje si w pastelach ble... :P
Stary 2011-09-03, 20:29   #1103
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Tak zdj璚ie jest jeszcze z czas闚 sprzed jakiegokolwiek farbowania. W zimie by造 ciemniejsze, to akurat letnia wersja

Dzi瘯i
A skoro zima to jakie kolory pasuj? Ch這dne, popielate? Czy wr璚z przeciwnie- jakie z這ciste, czerwonawe itd...
Wiem tyle, 瞠 幢e wygl康am w z這tej bi簑terii, dobrze mi w ubraniach w kolorze bieli, czerni, purpurze, og鏊nie w zdecydowanych kolorach, najgorzej czuje si w pastelach ble... :P
to chyba zima jak ja
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-03, 20:45   #1104
Tindomerel
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 774

Cytat:

Dzi瘯i
skoro dobrze sie czujesz w鈔鏚 tych koloe闚 to witaj w鈔鏚 nas zim

to jak szukamy zbiorowo ch這dnego br您u, kt鏎y nie zejdzie nam na rudo?
Tindomerel jest offline  
Stary 2011-09-03, 20:52   #1105
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
skoro dobrze sie czujesz w鈔鏚 tych koloe闚 to witaj w鈔鏚 nas zim

to jak szukamy zbiorowo ch這dnego br您u, kt鏎y nie zejdzie nam na rudo?
Na to wygl康a

Na nasze realia to chyba trzeba szuka w czerniach wszystko rudo si spiera na rudo nie spiera豉 mi si chyba tylko szamponetka joaany kawowy br您 albo palona kawa (co z kaw )

Chcia豉bym wr鏂i w pa寮zierniku na uczelnie jaka odmieniona
Wiecie- 瞠by by這 wielkie "豉"

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-09-03 o 20:54
DontSaySorry jest offline  
Stary 2011-09-03, 21:04   #1106
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Na to wygl康a

Na nasze realia to chyba trzeba szuka w czerniach wszystko rudo si spiera na rudo nie spiera豉 mi si chyba tylko szamponetka joaany kawowy br您 albo palona kawa (co z kaw )

Chcia豉bym wr鏂i w pa寮zierniku na uczelnie jaka odmieniona
Wiecie- 瞠by by這 wielkie "豉"
Ufarbuj si na siwo, to napewno b璠zie wielkie 豉 Zimie siwe pasuj Ale tak na serio w ciemnych odcieniach najgorsze jest to, 瞠 nie widac r騜nicy po farbowaniu, nikt tego nie widzi... Ja 鈔ednio popielaty mia豉m ten Syoss Mix kawa z jasnym br您em ale wymy mi si w tydzie!
A tu poczytaj o zimie bo ciekawie opisane: http://kobieta.wp.pl/kat,26371,title...wiadomosc.html

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-03, 21:13   #1107
agata456
Zakorzenienie

kochane zimyjak par lat temu mia豉m ciemny szatyn Garniera z serii 100% color.Wyszed bardzo ciemny ch這dny br您.Absolutnie nie spiera si na rudo.wygl康a naturalnie jakby w這sy w og鏊e nie by造 farbowane,a wydaje mi si,ze to plus je郵i farbujemy w這sy,mamy pi瘯ny kolor i do tego wygl康a on naturalnie
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-03, 21:17   #1108
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

My郵icie, 瞠 zwyk陰 od篡wk mog na這zyc na w這sy i potrzymac tak z 2h pod czepkiem?
Stary 2011-09-03, 21:23   #1109
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka wiadomo嗆
My郵icie, 瞠 zwyk陰 od篡wk mog na這zyc na w這sy i potrzymac tak z 2h pod czepkiem?
ja zwyk陰 od篡wk trzyma豉m g鏎a 30min ale 2h nigdypo 30 min w czepku i r璚zniku w這sy mia豉m prawie suche,wi璚 zmy豉m j.Tak to pewnie trzymala bym j d逝瞠jAle te zale篡 jaka to od篡wka bo je郵i jakas drogeryjna z mas silicon闚 to ona nie wp造wa na od篡wienie w這s闚,ona tylko oblepia w這sy siliconami i sprawia,ze w這sy 豉dnie wygl康aj.Wed逝g mnie takiej od篡wki niema sensu trzyma d逝go.Chyba,瞠 masz jaka dobr,o w miar naturalnym sk豉dzie
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-03, 21:48   #1110
Kachula82
Zakorzenienie

Trzyma豉m odzywki wiele razy d逝go i te kt鏎e si nie nazywaj "maskami" po p馧godziny s juz suche na w這sach. Przynajmniej u mnie. Nie lubi jako wydawac kasy na odzywki czy maski bo s drogie i nie raz mi nie pomog造. Ale od czasu do czasu kupuje ale z tych ta雟zych. Teraz akurat produkty Rossmanna. Swoj droga szampon do wra磧iwej sk鏎y g這wy przynosi mi wielk ulge po upalnym i bardzo s這necznym dniu. To chyba m鎩 ratunek na spieczona s這鎍em g這w.

Kachula82 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您y, casting ciemny w這sy, farby, l'oreal

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.