Br您owow這se farbowane. Cz.II - Strona 38 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-09-04, 09:26   #1111
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Trzyma豉m odzywki wiele razy d逝go i te kt鏎e si nie nazywaj "maskami" po p馧godziny s juz suche na w這sach. Przynajmniej u mnie. Nie lubi jako wydawac kasy na odzywki czy maski bo s drogie i nie raz mi nie pomog造. Ale od czasu do czasu kupuje ale z tych ta雟zych. Teraz akurat produkty Rossmanna. Swoj droga szampon do wra磧iwej sk鏎y g這wy przynosi mi wielk ulge po upalnym i bardzo s這necznym dniu. To chyba m鎩 ratunek na spieczona s這鎍em g這w.
Kachula82 jest 鈍ietna od篡wka,i nie droga.Henna Treatment Wax.Bo te wszystkie Biovaxy to s w豉snie podr鏏y tej od篡wki.Ona na allegro kosztuje nie ca貫 10z wi璚 wydaje mi si,瞠 nie jest to du篡 wydatektym bardziej,瞠 masek nie nak豉da si cz瘰to.Mi w豉snie ona uratowa豉 w這sy po tym jak fryzjer mi je spali dekoloryzacja i wy豉zi造 mi gar軼iamiPolecam jak ktos szuka dobrej maski.A co do tego co pisa豉m o maskach to u mnie jest tak samo,ze wlosy po 30 minutach sa suche,ale z Henna tak nie jest.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-04 o 09:28
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-04, 10:15   #1112
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 411

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
Kachula82 jest 鈍ietna od篡wka,i nie droga.Henna Treatment Wax.Bo te wszystkie Biovaxy to s w豉snie podr鏏y tej od篡wki.Ona na allegro kosztuje nie ca貫 10z wi璚 wydaje mi si,瞠 nie jest to du篡 wydatektym bardziej,瞠 masek nie nak豉da si cz瘰to.Mi w豉snie ona uratowa豉 w這sy po tym jak fryzjer mi je spali dekoloryzacja i wy豉zi造 mi gar軼iamiPolecam jak ktos szuka dobrej maski.A co do tego co pisa豉m o maskach to u mnie jest tak samo,ze wlosy po 30 minutach sa suche,ale z Henna tak nie jest.
Nie powiedzia豉bym, 瞠 Biovaxy s podr鏏ami Waxa, bo te pierwsze s逝膨 raczej piel璕nacji w這s闚 na d逝go軼i, a Waxa k豉dzie si tylko na sk鏎 g這wy w celu przyspieszenia porostu/wzmocnienia w這s闚. Wax zawiera SLS wysoko w sk豉dzie i lepiej nie trzyma go za d逝go na d逝go軼i, w og鏊e uwa瘸m, 瞠 mam on bardzo nieciekawy sk豉d w przeciwie雟twie do Biovax闚, wi璚 je郵i s one podr鏏k to tak co przeros豉 orygina
Stary 2011-09-04, 10:25   #1113
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆
Nie powiedzia豉bym, 瞠 Biovaxy s podr鏏ami Waxa, bo te pierwsze s逝膨 raczej piel璕nacji w這s闚 na d逝go軼i, a Waxa k豉dzie si tylko na sk鏎 g這wy w celu przyspieszenia porostu/wzmocnienia w這s闚. Wax zawiera SLS wysoko w sk豉dzie i lepiej nie trzyma go za d逝go na d逝go軼i, w og鏊e uwa瘸m, 瞠 mam on bardzo nieciekawy sk豉d w przeciwie雟twie do Biovax闚, wi璚 je郵i s one podr鏏k to tak co przeros豉 orygina
wiesz,ja lubi豉m zawsze Biovax ale w豉郾ie jak ostatnio by豉m u fryzjerki na podci璚iu ko鎍闚 to chcia豉m 瞠bym poradzi豉 mi dobr maske do powiedzia豉 o Hennie Wax,gdy ja powiedzia豉m,瞠 u篡wam Biovax闚 to mnie prawie wy鄉ia豉 m闚i帷,瞠 to podr鏏a Henny.Mam teraz Henne i Biovax i u篡wam na zmiane.I nie widz r騜nicy,obie s dobre.Ale Henna jest po這we ta雟za bo ja w swojej aptece za Biovax p豉ce 24z a za Henne na allegro 14z z przesy趾.Kachula82 chcia豉 co ta雟zego dlatego wspomnia豉m o Hennieale nie wiedzia豉m,瞠 ma gorszy sk豉d.:/Fryzjerka powiedzia豉,瞠 to naturalna od篡wka bez 鈍i雟tw...wi璚 ja ju nie wiemOsobi軼ie uwa瘸m,瞠 obie s dobre.Zadna mi nie zaszkodzi豉

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-04 o 10:27
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-04, 10:47   #1114
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
wiesz,ja lubi豉m zawsze Biovax ale w豉郾ie jak ostatnio by豉m u fryzjerki na podci璚iu ko鎍闚 to chcia豉m 瞠bym poradzi豉 mi dobr maske do powiedzia豉 o Hennie Wax,gdy ja powiedzia豉m,瞠 u篡wam Biovax闚 to mnie prawie wy鄉ia豉 m闚i帷,瞠 to podr鏏a Henny.Mam teraz Henne i Biovax i u篡wam na zmiane.I nie widz r騜nicy,obie s dobre.Ale Henna jest po這we ta雟za bo ja w swojej aptece za Biovax p豉ce 24z a za Henne na allegro 14z z przesy趾.Kachula82 chcia豉 co ta雟zego dlatego wspomnia豉m o Hennieale nie wiedzia豉m,瞠 ma gorszy sk豉d.:/Fryzjerka powiedzia豉,瞠 to naturalna od篡wka bez 鈍i雟tw...wi璚 ja ju nie wiemOsobi軼ie uwa瘸m,瞠 obie s dobre.Zadna mi nie zaszkodzi豉
Wiesz, ja bym si bardzo zdaniem fryzjerki nie przejmowa豉, pewnie nie jedna wy鄉ia豉by wiza穎we metody dbania o w這sy ;-)
Co do sk豉du Waxa to faktycznie zawiera on henn, ale stoi ona za konserwantem. Poza tym jako na trzecim miejscu SLS, czyli detergent z szampon闚. Dlatego lepiej nie trzyma za d逝go, producent chyba nie zaleca wi璚ej ni p馧 godziny. Jak ju pisa豉m Waxa lepiej k豉嗆 tylko na sk鏎 g這wy (no chyba 瞠 kto ma wra磧iw to SLS te mo瞠 podra積i). Mimo wszystko dobrze, 瞠 瘸dna Ci nie zaszkodzi豉
Stary 2011-09-04, 10:53   #1115
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz, ja bym si bardzo zdaniem fryzjerki nie przejmowa豉, pewnie nie jedna wy鄉ia豉by wiza穎we metody dbania o w這sy ;-)
Co do sk豉du Waxa to faktycznie zawiera on henn, ale stoi ona za konserwantem. Poza tym jako na trzecim miejscu SLS, czyli detergent z szampon闚. Dlatego lepiej nie trzyma za d逝go, producent chyba nie zaleca wi璚ej ni p馧 godziny. Jak ju pisa豉m Waxa lepiej k豉嗆 tylko na sk鏎 g這wy (no chyba 瞠 kto ma wra磧iw to SLS te mo瞠 podra積i). Mimo wszystko dobrze, 瞠 瘸dna Ci nie zaszkodzi豉
dzi瘯i wielkie za informacjeskoro ma gorszy sk豉d to ju chyba lepiej do這篡 dyszke i mie co lepszegono ja si nie znam na sk豉dach od篡wek wi璚 mo積a mi kit闚 czasem na wciska a,瞠 to fryzjerka to uwierzy豉m

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Dziewczynki wiecie jak wychodzi ten kolor na w這sach??? http://www.syoss.pl/index.php?id=135 wczoraj chyba godzin si na niego gapi豉m w Tesco. Pi瘯ny na opakowaniu.wiem,瞠 ciep貫 kolory mi nie pasuj.Ale ciekawa jestem jak ten machoniowy br您ik na w這sach wychodzi
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-04, 10:54   #1116
enamoradaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
co to za kolor? fajny
o milo 瞠 sie komus spodoba a to by這 tak 瞠 mia豉m czarne wlosy i po 1,5 miesiaca kolor mi si zmy troche i byl taki ciemny br您 i na這篡豉m na to z loreala - ciemna czerwien i takie co wysz這, pierwsze 4 dni by造 czerwone potem taki jak na srodkowym zj璚iu.. mysle ze za miesiac beda jeszcze jasniejsze..
enamoradaaa jest offline  
Stary 2011-09-04, 11:39   #1117
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
dzi瘯i wielkie za informacjeskoro ma gorszy sk豉d to ju chyba lepiej do這篡 dyszke i mie co lepszegono ja si nie znam na sk豉dach od篡wek wi璚 mo積a mi kit闚 czasem na wciska a,瞠 to fryzjerka to uwierzy豉m

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Dziewczynki wiecie jak wychodzi ten kolor na w這sach??? http://www.syoss.pl/index.php?id=135 wczoraj chyba godzin si na niego gapi豉m w Tesco. Pi瘯ny na opakowaniu.wiem,瞠 ciep貫 kolory mi nie pasuj.Ale ciekawa jestem jak ten machoniowy br您ik na w這sach wychodzi
A to jaka zaufana fryzjerka?
Wiesz, ja nie mam 瘸dnej zaufanej i mo瞠 dlatego jestem nieufna wobec fryzjer闚. Zawsze 軼inaj wi璚ej ni trzeba, cieniuj za mocno i to jeszcze dega鄴wkami, polecaj jakie silikonowe kosmetyki. Dlatego w najbli窺zym czasie si nie wybieram, chc w ko鎍u w這sy zapu軼i

ζdny kolorek, nie mam poj璚ia jak wychodzi na w這sach, bo z syossami nie mia豉m do czynienia.

sama zn闚 jestem br您owow這sa, ale nie farbuj ju chemicznymi farbami, bo moje w這sy nie najlepiej to znosi造, tylko henn. jasny br您 khadi
Cytat:
Londa 豉pie bardzo ciemno, przyk豉d na mojej mamie.
ojj tak, mi kiedy orzech laskowy wyszed czarny, a to chyba jeden z ja郾iejszych br您闚

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-09-04 o 11:42
rockandrollqueen jest offline  
Stary 2011-09-04, 11:50   #1118
agata456
Zakorzenienie

rockandrollqueen nie obca fryzjerka,nigdy u niej nie by豉m.Ja nienawidz chodzi do fryzjer闚,posz豉m na podci璚ie ko鎍闚ek bo ba豉m si,瞠 sama 幢e to zrobi.Ale tyle razy fryjzer spierniczy mi w這sy,瞠 nie chodz.Farbuj sama,grzywk podcinam sama.Jedynie z ko鎍闚kami chodz raz na par miesi璚y.To by salon stylizacji fryzur,niby jeden z najlepszych w mie軼ie wi璚 my郵a豉m,瞠 babka si zna na rzeczy i uwierzy豉m.ale dobrze,瞠 napisa豉 mi jak to jest na prawd.
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-04, 11:53   #1119
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Ale mi si ostatnio w這sy pusz na ko鎍ach
Chcia豉bym rano wsta, przeczesa w這sy i wyj嗆 z domu... 疾by by造 jedn wielk b造szcz帷 tafl, na maxa wyprostowan
Stary 2011-09-04, 12:14   #1120
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Ale mi si ostatnio w這sy pusz na ko鎍ach
Chcia豉bym rano wsta, przeczesa w這sy i wyj嗆 z domu... 疾by by造 jedn wielk b造szcz帷 tafl, na maxa wyprostowan
ka盥a z nas pewnie by tak chcia豉jak to napisa豉,to moja pierwsza my郵,瞠 osi庵am taki efekt tylko po wyprostowaniu i na這瞠niu jedwabiu
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-04, 12:34   #1121
Tindomerel
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 774

Cytat:
A to jaka zaufana fryzjerka?
Wiesz, ja nie mam 瘸dnej zaufanej i mo瞠 dlatego jestem nieufna wobec fryzjer闚. Zawsze 軼inaj wi璚ej ni trzeba, cieniuj za mocno i to jeszcze dega鄴wkami, polecaj jakie silikonowe kosmetyki. Dlatego w najbli窺zym czasie si nie wybieram, chc w ko鎍u w這sy zapu軼i

ζdny kolorek, nie mam poj璚ia jak wychodzi na w這sach, bo z syossami nie mia豉m do czynienia.

sama zn闚 jestem br您owow這sa, ale nie farbuj ju chemicznymi farbami, bo moje w這sy nie najlepiej to znosi造, tylko henn. jasny br您 khadi

ojj tak, mi kiedy orzech laskowy wyszed czarny, a to chyba jeden z ja郾iejszych br您闚
jak wychodzi ten kolor na twoich w這sach ? ciep造 jest ? w豉snie tez zaczynam my郵e nad khadi nad jasnym lub orzechowym br您em, ale nie weim kt鏎y z nich b璠zie ch這dniejszy
Tindomerel jest offline  
Stary 2011-09-04, 12:50   #1122
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
ka盥a z nas pewnie by tak chcia豉jak to napisa豉,to moja pierwsza my郵,瞠 osi庵am taki efekt tylko po wyprostowaniu i na這瞠niu jedwabiu
Musze kupi co wreszcie do prostowania... Polecacie jaki kosmetyk? 疾by nie obci捫a w這s闚, dobrze chroni i by w miar niedrogi
Stary 2011-09-04, 12:53   #1123
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Ju dawno mia豉m j kupi i ci庵le zastanawiam sie....

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-04, 13:05   #1124
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Musze kupi co wreszcie do prostowania... Polecacie jaki kosmetyk? 疾by nie obci捫a w這s闚, dobrze chroni i by w miar niedrogi
ja mam,i jestem bardzo zodowolona.Nak豉dam po umyciu,czekam a wyschn i prostuje.Bardzo lekki,absolutnie nie obci捫a, nie zapeszaj帷 w這sy nie s zniszczone,a kiedy gdy prostowa豉m bez u篡ciu balsamu chroni帷ego przed temepratur w這sy by造 bardzo suche.Nie prostuj w這s闚 codziennie,bo nie zawsze nosz je rozpuszczone ale np grzywk prostuj codzie i nie zauwa篡豉m 瞠by by豉 zniszczona,sucha itd.My郵,瞠 mimo,瞠 to tani produkt jest bardzo dobry.Ma tak lekk konsystencj,瞠 czasem nawet nak豉dam niewielk ilo嗆 na suche w這sy i prostuj.To ten balsam http://allegro.pl/kallos-relax-balsam-do-prostowania-wlosow-i1787071009.html

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Ju dawno mia豉m j kupi i ci庵le zastanawiam sie....
ja polecam zar闚no Henna Wax,jak i od篡wki Biovax,Ziaje,produkty Kallos na allegro s bardzo tanie,mam teraz te fajn mask z Apteczki babuni bodaj瞠 mleczno miodowa.Kwestia 10za mo瞠 Ty wiesz jak wychodzi ten kolor http://www.syoss.pl/index.php?id=135 ?tak si na ni w Tesco gapi豉ma pr鏏nika nie by這...:/

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-04 o 13:00
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-04, 13:24   #1125
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

ja polecam zar闚no Henna Wax,jak i od篡wki Biovax,Ziaje,produkty Kallos na allegro s bardzo tanie,mam teraz te fajn mask z Apteczki babuni bodaj瞠 mleczno miodowa.Kwestia 10za mo瞠 Ty wiesz jak wychodzi ten kolor http://www.syoss.pl/index.php?id=135 ?tak si na ni w Tesco gapi豉ma pr鏏nika nie by這...:/
A normalnie czeskie forum ci poka瞠: http://zena-in.cz/clanek/martina-vyz.../rubrika/vlasy
W這ski po tygodniu od farbowania ma babeczka i nie zauwa篡豉 aby si jakos wymywa narazie (w odr騜nieniu od mixa...). Kolor moim zdaniem bomba!
i jeszcze czyta豉m ze dziewczynie na czarnym po dw鏂h farbowaniach mia wyj軼 jak na pude趾u.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-09-04 o 13:27
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-04, 13:28   #1126
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
A normalnie czeskie forum ci poka瞠: http://zena-in.cz/clanek/martina-vyz.../rubrika/vlasy
W這ski po tygodniu od farbowania ma babeczka i nie zauwa篡豉 aby si jakos wymywa narazie (w odr騜nieniu od mixa...). Kolor moim zdaniem bomba!
jeju dzi瘯i))) super kolor! nie wiedzia豉m,瞠 a tak intensywnyna moich ciemnych na pewno wyszed by ciemniej ale o to mi chodzi.
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-04, 13:36   #1127
Tindomerel
Zadomowienie

boskiii kolor w jakim stanie sa w這sy po syossach ?
Tindomerel jest offline  
Stary 2011-09-04, 14:06   #1128
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Ja farbowa豉m blondem syossa i w sumie mia豉m spoko w這sy I chyba zafarbuj sobie w這sy tym czerwonym albo joanna mo瞠 znowu spr鏏uj w sumie mam jeszcze ten burgund
Stary 2011-09-04, 14:29   #1129
DontSaySorry
Zakorzenienie

W這sy s okej, ale mi wylaz 逝pie po syossie
na ca貫 szcz窷cie po paru dniach przesz這, a w這sy by造 fajne

Ten kallos fajny, ale jednak wola豉bym co co mo積a stosowa na suche w這sy i najlepiej 瞠by to by這 jakie psikade趾o Bo ja zazwyczaj myj w這sy wieczorem, przez noc sobie same schn, a dopiero rano prostuj. Wi璚 w takim wypadku chyba bez sensu by這by nak豉da od篡wk na mokre w這sy po myciu...

Dziewczyny ...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 5c694e0bedf4cc9a_hairstyles-for-long-hair-vanessa-hudgens-at-2008-teen-choice-awards1.jpg (40,1 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg guide4.jpg (12,4 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-977963.jpg (36,1 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-504069.jpg (26,5 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-905509.jpg (48,1 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Kim+Kardashian+Kim+Kardashian+Launches+Signature+X5qjLYFQ7D5l.jpg (34,9 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg neyz44_large.jpg (97,5 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_llls3dBmAA1qexcqmo1_500_large.jpg (193,9 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lq4vlgzgHa1r0i99vo1_500_large.jpg (89,0 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lq6m5u4c1d1qhmug1o1_500_large.jpg (70,1 KB, 11 za豉dowa)

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-09-04 o 14:37
DontSaySorry jest offline  
Stary 2011-09-04, 14:55   #1130
DontSaySorry
Zakorzenienie

i jeszcze...

(wiadomo, brunetki s SEXY!)

ostatnie zdj璚ie
Stary 2011-09-04, 15:03   #1131
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
i jeszcze...

(wiadomo, brunetki s SEXY!)

ostatnie zdj璚ie
Ja zawsze twierdzi豉m:
blondynki - seksowne
brunetki - gor帷e
rude - ogniste

Ale tak naprawd czy rude czy blond czy ciemne wszystkie s sexy jak maj d逝gie w這sy ja te chce

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-04, 15:56   #1132
DontSaySorry
Zakorzenienie

A ja ju sobie znalaz豉m kilka farb do testowania
Jak b璠zie jaka promocja (btw. teraz by si znowu przyda豉 tescowa -10 z na farby loreala) to kupuj sublime mousse odcien 30, wychodzi cudownie, ch這dno! mam nadziej, 瞠 zniweluje odrobin m鎩 obecny ciep造 odcie...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg londacolor_naturals%20_11_4_hebanowy_braz.jpg (30,4 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wellaton_naturals_green_left_mokka_440.jpg (193,6 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wellaton-3-0-ciemny-braz_0_b.jpg (19,3 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg thumb500_11064_2.jpg (47,7 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj%25C4%2599cie4009.jpg (105,4 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg original.jpg (44,9 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zoom_30.jpg (61,8 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 604-675-thickbox.jpg (64,2 KB, 4 za豉dowa)
Stary 2011-09-04, 16:23   #1133
Kachula82
Zakorzenienie

A mi jak znudz si rudo軼i chcia豉bym spr鏏owa
palette w6 imbir (zdj璚ie z rosyjskimi napisami )
Loreal excellence 6.13 orzechowy be ( BOSKI!)
do tego prawie wszystkie br您y z Loreal Feria bo s 郵iczne ale og鏊nie smae jasne br您y. Mo瞠 kiedy znowu p鎩d w ciemne.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1002159097.jpg (24,6 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg HCo14_24.jpg (15,5 KB, 24 za豉dowa)

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-04, 17:03   #1134
Tindomerel
Zadomowienie

Cytat:
A ja ju sobie znalaz豉m kilka farb do testowania
Jak b璠zie jaka promocja (btw. teraz by si znowu przyda豉 tescowa -10 z na farby loreala) to kupuj sublime mousse odcien 30, wychodzi cudownie, ch這dno! mam nadziej, 瞠 zniweluje odrobin m鎩 obecny ciep造 odcie...
bardzo 豉dny kolor tylko czy nie wyjdzie czarny
Tindomerel jest offline  
Stary 2011-09-04, 17:09   #1135
DontSaySorry
Zakorzenienie

wyjdzie prawie czarny
http://www.youtube.com/watch?v=qFMSrsC1z4c

ale na bank si spierze :P
Stary 2011-09-04, 18:56   #1136
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
wyjdzie prawie czarny
http://www.youtube.com/watch?v=qFMSrsC1z4c

ale na bank si spierze :P
DontSaySorry czy pami耩 nie myli czy Ty chcia豉 by ruda i dekoloryzowa豉?a teraz nagle poloty na bycie ciemn brunetka?swoj droga fajne propozycje farb poda豉,bo ja r闚nie szukam ch這dnego ciemnego odcienia.Tyle,瞠 ja my郵e te o szatynach Garniera bo s super.Wszystkie kiedy mia豉m i by造 pi瘯ne.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-04 o 18:59
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-04, 19:04   #1137
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
DontSaySorry czy pami耩 nie myli czy Ty chcia豉 by ruda i dekoloryzowa豉?a teraz nagle poloty na bycie ciemn brunetka?swoj droga fajne propozycje farb poda豉,bo ja r闚nie szukam ch這dnego ciemnego odcienia.Tyle,瞠 ja my郵e te o szatynach Garniera bo s super.Wszystkie kiedy mia豉m i by造 pi瘯ne.
Rozja郾ia豉m Ale farba garniera oprocz tego, 瞠 mi zrudzi豉 w這sy to spowrotem je przyciemni豉:/ taka zabawe to ja mam gdzie

U mnie 2 tygodnie trwa jeden dziwny pomys i wracam do normalno軼i
Tak samo by這 z ombre hair. Pierwszy raz zrobi豉m, potem zamalowa豉m, ale zanim jeszcze farba do ko鎍a si wyp逝ka豉 rozja郾ia豉m te ko鎍闚ki jeszcze raz A potem znowu zamalowa豉m, teraz rozja郾ia豉m ca這嗆 k徙iel, na to jakas czerwien garniera, wyp逝ka豉 sie ta czerwie, zosta這 tylko rude pasemko przy grzywce, reszta br您oworuda, wi璚 teraz mo瞠 co mocniejszego by si przyda這

Ter przegl康a豉m br您y garniera, szczeg鏊nie wpad mi w oko ten szatyn opalizuj帷y, ale farbowanie co 2 tygodnie w celu od鈍ie瞠nia koloru to chyba nie dla mnie... Nie chce mi si
edit. albo ju nie, odechcia這 mi si http://wizaz.pl/forum/attachment.php...4&d=1147707258
my郵a豉m, 瞠 nie b璠zie tak du穎 czerwieni

g喚boki szatyn: http://wizaz.pl/forum/attachment.php...6&d=1147440696

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-09-04 o 19:20
DontSaySorry jest offline  
Stary 2011-09-04, 19:14   #1138
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Rozja郾ia豉m Ale farba garniera oprocz tego, 瞠 mi zrudzi豉 w這sy to spowrotem je przyciemni豉:/ taka zabawe to ja mam gdzie

U mnie 2 tygodnie trwa jeden dziwny pomys i wracam do normalno軼i
Tak samo by這 z ombre hair. Pierwszy raz zrobi豉m, potem zamalowa豉m, ale zanim jeszcze farba do ko鎍a si wyp逝ka豉 rozja郾ia豉m te ko鎍闚ki jeszcze raz A potem znowu zamalowa豉m, teraz rozja郾ia豉m ca這嗆 k徙iel, na to jakas czerwien garniera, wyp逝ka豉 sie ta czerwie, zosta這 tylko rude pasemko przy grzywce, reszta br您oworuda, wi璚 teraz mo瞠 co mocniejszego by si przyda這

Ter przegl康a豉m br您y garniera, szczeg鏊nie wpad mi w oko ten szatyn opalizuj帷y, ale farbowanie co 2 tygodnie w celu od鈍ie瞠nia koloru to chyba nie dla mnie... Nie chce mi si
edit. albo ju nie, odechcia這 mi si http://wizaz.pl/forum/attachment.php...4&d=1147707258

g喚boki szatyn: http://wizaz.pl/forum/attachment.php...6&d=1147440696
farbowa豉m wszystkimi szatynami,瘸den mi tak nie wyszed wszystkie by造 ciemne ch這dne,a kolor po miesi帷u by jeszcze tak intensywny jakbym dopiero co farbowa豉.wiec po co co 2 tygodnie od鈍ie瘸?to bardzo trwa貫 farby

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-04 o 19:17
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-04, 19:25   #1139
DontSaySorry
Zakorzenienie

naturals z豉zi jak szmaponetka
nutrisse tak samo

w sumie 100% nie probowalam, ale jako mnie nie korci tak bardzo jak np sublime mousse
Stary 2011-09-04, 19:30   #1140
Tindomerel
Zadomowienie

Cytat:
farbowa豉m wszystkimi szatynami,瘸den mi tak nie wyszed wszystkie by造 ciemne ch這dne,a kolor po miesi帷u by jeszcze tak intensywny jakbym dopiero co farbowa豉.wiec po co co 2 tygodnie od鈍ie瘸?to bardzo trwa貫 farby
a masz jakie zdj璚ia ? kt鏎 serie polecasz ?
Tindomerel jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您y, casting ciemny w這sy, farby, l'oreal

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.