Br您owow這se farbowane. Cz.II - Strona 44 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-09-07, 15:37   #1291
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Poka wiadomo嗆
No i mam problem,nie wiem co wybra.A z palette co mo瞠?
To zale篡 jak ci palette 豉pa這. Mi np intensive GK5 lsni帷y br您 wyszed idelany, nie przyciemni ko鎍闚ek nic a nic a trzyma豉m 40min.

Mo瞠:
http://www.palette.pl/nasze-produkty...braz/g4-kakao/
http://www.palette.pl/nasze-produkty...sta-czekolada/
Gdzies czyta豉m, 瞠 dziewczynie po tym kakao wysz這... kakao. Ale pami皻aj, 瞠 ciep貫 odcienie br您闚 cz瘰to wymywaj si na rudawy, no taki z這cisty odcie. Ale po jakim czasie nawet ci si to b璠zie podoba.
I ma豉 rada jakby te farby wybra豉. do mieszanki dodaj 造磬 sto這w jakiej odzywki. Troch brakuje ze nie ma jej z farb.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-09-07 o 15:39
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-07, 15:42   #1292
kaps
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 620

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
No kolorek jak jaki ciep造 blondzik.
uda這 mi si zrobi jeszcze zdj璚ia (chyba lepsze od tych poprzednich)
dodam, 瞠 jak na moje zmaltretowane w這sy i tak kolor wyszed ca趾iem nie幢e, nie mam r騜nicy pomi璠zy odrostami a w這sami kt鏎e kiedy tam by造 potraktowane dekoloryzatorem (przez co sianko i tak mam niez貫 )
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie1883.jpg (41,5 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie1884.jpg (44,6 KB, 47 za豉dowa)
Stary 2011-09-07, 15:50   #1293
Gosia_14
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 778

Tylko s造sza豉m,瞠 fioletowe palette,si nie wymywaj.
A ten
http://www.palette.pl/nasze-produkty...koladowy-braz/
albo
http://www.palette.pl/nasze-produkty...nugatowy-braz/
Gosia_14 jest offline  
Stary 2011-09-07, 16:02   #1294
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Cytat:

奸iczny ten tw鎩 br您, co k豉d豉 bo nie pami皻am?

btw wiem 瞠 kolor cudo i mam nadziej 瞠 taki wyjdzie no mo瞠 byc jasniejszy o ciut
Na w這sy po k徙ieli rozja郾iaj帷ej i garnierze tym co Ty :P miedzianej czerwieni, albo czerwonej miedzi :P
Stary 2011-09-07, 17:14   #1295
enamoradaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...Q9QEwAQ&dur=87

tym kolorkiem robilas?
enamoradaaa jest offline  
Stary 2011-09-07, 18:04   #1296
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaps Poka wiadomo嗆
dodam, 瞠 jak na moje zmaltretowane w這sy i tak kolor wyszed ca趾iem nie幢e, nie mam r騜nicy pomi璠zy odrostami a w這sami kt鏎e kiedy tam by造 potraktowane dekoloryzatorem (przez co sianko i tak mam niez貫 )
豉dny kolorek. Jak naturalny.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-07, 18:10   #1297
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Poka wiadomo嗆
to do mnie pytanie?
teraz robi豉m br您em 4.0 z serii www.delia.pl (opakowanie 逝dz帷o podobne do castinga).
ta farba po lewej stronie
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...2&d=1315400176

A br您 nak豉da豉m na sprany
http://img2.burak.pl/img/4/0/2/8/far...-miedziana.jpg
Stary 2011-09-07, 18:18   #1298
Kachula82
Zakorzenienie

Moje w這sy ju chyba tydzie po garnierze naturals miedziana czerwie i to dos這wnie bo ci庵le sp造wa podczas mycia.
Przepraszam za siano ale mia豉m w這sy zwi您ane w jaki precel i je rozpu軼i豉m i nie czesa豉m
Og鏊nie pod s這鎍e w這sy nie s 瘸dne czarno br您owe ale czerwono rude. Zbli瘸m si poma逝 do rudo軼i.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (27,9 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (102,0 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (66,0 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (30,8 KB, 16 za豉dowa)

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-09-07 o 18:19
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-07, 18:25   #1299
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Moje w這sy ju chyba tydzie po garnierze naturals miedziana czerwie i to dos這wnie bo ci庵le sp造wa podczas mycia.
Przepraszam za siano ale mia豉m w這sy zwi您ane w jaki precel i je rozpu軼i豉m i nie czesa豉m
Og鏊nie pod s這鎍e w這sy nie s 瘸dne czarno br您owe ale czerwono rude. Zbli瘸m si poma逝 do rudo軼i.
Mi te sp造wa豉... Zawsze mnie ta brudna woda po k徙ieli irytowa豉
Stary 2011-09-07, 18:34   #1300
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
Mi te sp造wa豉... Zawsze mnie ta brudna woda po k徙ieli irytowa豉
Ju nie m闚i o czerwonym r璚zniku. Garnier powinien mi teraz zwraca za r璚znik bo nie kupowa豉m trwa貫j farby po to aby si tak wymywa豉 i zostawa豉 po tyu myciach nadal na r璚zniku.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-07, 18:41   #1301
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
woow, ja郾ieje w oczach
ibyza jest offline  
Stary 2011-09-07, 19:24   #1302
ewe11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224

Kachula co zrobi豉 ze ci tak zja郾ia造
* seboradin
*dro盥瞠
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline  
Stary 2011-09-07, 19:53   #1303
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewe11 Poka wiadomo嗆
Kachula co zrobi豉 ze ci tak zja郾ia造
Nic ciemnego d逝窺zy czas. Ja郾iej zacz窸o si od Palette GK5 l郾i帷y br您, potem, ten garnier. I mo瞠 to 瞠 nie stosuje nic do w這s闚 farbowanych.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-08, 12:04   #1304
Poison27
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 848
GG do Poison27

Cytat:
po Palette mro幡a mokka mia豉m czarne w這sy i bardzo ci篹ko cokolwiek sie co wymywa這. Do tego przesuszy豉 mi w這sy i by造 bez blasku. Takie sianko wi璚ej tego nie kupi, wol o niebo lepszy palette shampoo.
nie strasz mnie..
ale tez robilas tym szamponem? moja znajoma nim robila i wyszedl podobny jak na opakowaniu, podobne opinie s na KWC.. Zreszt mi wszelkie szampony i szamponetki do嗆 szybko si sp逝kuj, jak czasem przed imprez robi szamponetk na 5 my to po 2 myciach nie ma 郵adu
Stary 2011-09-08, 15:38   #1305
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Napisane przez Poison27 Poka wiadomo嗆
nie strasz mnie..
ale tez robilas tym szamponem? moja znajoma nim robila i wyszedl podobny jak na opakowaniu, podobne opinie s na KWC.. Zreszt mi wszelkie szampony i szamponetki do嗆 szybko si sp逝kuj, jak czasem przed imprez robi szamponetk na 5 my to po 2 myciach nie ma 郵adu
palette shampoo zas逝guje na miano farby i to bardzooooo trwa貫j, szampon- hm... nie ma 瘸dnego zwi您ku z szamponem, ja farbowa豉m jasnym albo 鈔ednim br您em to mia豉m czarne w這sy i za chiny si nie wymywa, dopiero jak zacz窸am uzywa sody do szamponu to zobaczy豉m wyp逝kiwanie sie koloru
ibyza jest offline  
Stary 2011-09-08, 15:48   #1306
Katrin242
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Katrin242

po przeczytaniu parunastu post闚 nt. rudo軼i sama si roochoci豉m i postanowi豉m zakupic profesjonaln farb Lecher Geneza 6 RT (ciemny blond miedziany). Pani w hurtowni podpowiedzia豉 mi, abym wymiesza豉 j z moim dotychczasowym kolorem ale tak na 25 ml miedzianego - 5 ml cappuccino- aby r闚no na odrostach chwyci這. W sobot farby p鎩d w ruch... ehh a w 穎陰dku mnie 軼iska z ciekawo軼i jaki b璠zie efekt mojego farbowania. Mam nadziej,瞠 mi r闚no pokryje i nie b璠zie znacznej r騜nicy mi璠zy odrostami a reszt w這s闚.
Katrin242 jest offline  
Stary 2011-09-08, 16:35   #1307
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka wiadomo嗆
po przeczytaniu parunastu post闚 nt. rudo軼i sama si roochoci豉m i postanowi豉m zakupic profesjonaln farb Lecher Geneza 6 RT (ciemny blond miedziany). Pani w hurtowni podpowiedzia豉 mi, abym wymiesza豉 j z moim dotychczasowym kolorem ale tak na 25 ml miedzianego - 5 ml cappuccino- aby r闚no na odrostach chwyci這. W sobot farby p鎩d w ruch... ehh a w 穎陰dku mnie 軼iska z ciekawo軼i jaki b璠zie efekt mojego farbowania. Mam nadziej,瞠 mi r闚no pokryje i nie b璠zie znacznej r騜nicy mi璠zy odrostami a reszt w這s闚.
Mi tez tak kaza豉 jedna fryzjerka ale ja b璠 po dekoloryzatorze i nie wiem jak wyjdzie najwy瞠j w czapie na g這wie polec po farb jak moje odrosty.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Poka wiadomo嗆
Palette Shampoo to idealna sprawa na robienie odrost闚 raz na jaki czas. Nigdy mi si nie wymy a kolor d逝go trzyma ( dla mnie to wielki plus). Natomiast ta GK5 z fioletowych ju w dwa tygodnie po farbni璚iu mia豉m ja郾iejsze ni od razu po. Mi si strasznie wymy豉 az by豉m zdziwiona 瞠 to ta fioletowa farba. Ale oni chyba co w niej zmienili bo mi pachnia豉 a nie 鄉ierdzia豉 przy farbowaniu, no i zupe軟ie jaka inna mi si wyda豉.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-08, 19:23   #1308
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Ale napisa造軼ie du穎! Ja nadrabiam, bo ostatnio szko豉, szko豉, szko豉, wi璚 nawet nie mam czasu pisa. potem wkleje zdj璚ia w這s闚 albo jutro, bo dzi ju fajne nie wyjd. Ale kolor bardzo fajny
Stary 2011-09-08, 19:29   #1309
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Mi tez tak kaza豉 jedna fryzjerka ale ja b璠 po dekoloryzatorze i nie wiem jak wyjdzie najwy瞠j w czapie na g這wie polec po farb jak moje odrosty.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Palette Shampoo to idealna sprawa na robienie odrost闚 raz na jaki czas. Nigdy mi si nie wymy a kolor d逝go trzyma ( dla mnie to wielki plus). Natomiast ta GK5 z fioletowych ju w dwa tygodnie po farbni璚iu mia豉m ja郾iejsze ni od razu po. Mi si strasznie wymy豉 az by豉m zdziwiona 瞠 to ta fioletowa farba. Ale oni chyba co w niej zmienili bo mi pachnia豉 a nie 鄉ierdzia豉 przy farbowaniu, no i zupe軟ie jaka inna mi si wyda豉.
fajne kolory ma teraz palette,ale jak pomy郵e jak w czasach licealnych par lat temu farbowa豉m ni w這sy i po這wa mi wypad豉 to boj si teraz jej u篡:/na prawd trudno mi by這 doporowadzi po niej w這sy do normalnego stanu i ledwo oby這 si bez lekarza tak wypada造
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-08, 19:37   #1310
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaps Poka wiadomo嗆
Fajny, taki naturalny.

Cytat:
Kurcze, naprodukowa豉m si, a zapomnia豉m doda posta xD

WI璚 napisz jeszcze raz
Moim w這som nie bardzo podoba si farbowanie co 2 tygodnie, po zmyciu br您u z delii mia豉m wra瞠nie, 瞠 zmywam rozja郾iacz takie by造 szorstkie. Kiepska od篡wka... Wi璚 napakowa豉m mixa swoich i chyba przesadzi豉m, bo dzisiaj chodz z kluskami;D

Og鏊nie jestem zadowolona, fajny br您, prawie przykry mi moje rude fiu b寮ziu zreszt, zobaczcie.

Ah, przepraszam za widoczne kluchy,w這sy s czyste, tylko tak jak pisa豉m wcze郾iej- zaszala豉m z od篡wkami i za to zagi璚ie po mokrej gumce :P
Ale 郵iczny kolor czym robi豉, bo si zgubi豉m?
Stary 2011-09-08, 20:19   #1311
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka wiadomo嗆
Fajny, taki naturalny.

Ale 郵iczny kolor czym robi豉, bo si zgubi豉m?
br您- www.delia.pl
Stary 2011-09-09, 12:36   #1312
agata456
Zakorzenienie

Dziewczyny ale mnie kusi po這篡 sobie jakis macho.Dzi w drogerii juz mia豉m w r瘯u ten Syoss Machoniowy Br您 ale od這篡豉m w drodze do kasy bo wiedzia豉m,瞠 ciep造 odcie nie b璠zie mi pasowa.Ale jeju jak mi si strasznie podobaj rudo軼i...
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-09, 12:45   #1313
Elph
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 457

Widz, 瞠 sza na rudo軼i trwa! Ostatnio te zastanawia豉m si nad nadaniem moim w這som rudej po鈍iaty chocia瘺y szamponetk, ale cholera, ja to prawdopodobnie typ urody lato, wi璚 ciep貫 odcienie mi nie pasuj. Poza tym stwierdzi豉m, 瞠 mam taki nawet nawet kolor obecnie, po co kombinowa, jak jest ok.
A rudy mi si podoba na zdj璚iach tych wszystkich dziewczyn, zazdroszcz im! Ale kolor niestety nie dla mnie.

Kachula, odno郾ie wypadania w這s闚, czyta豉m dobre opinie na temat toniku do sk鏎y g這wy Garnier Neril. Chyba go wypr鏏uj, bo opr鏂z zmniejszenia wypadania ma przyspieszy wzrost, a na tym mi bardzo zale篡. Mo瞠 b璠zie dobry w豉snie dla Ciebie?
Elph jest offline  
Stary 2011-09-09, 13:37   #1314
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny ale mnie kusi po這篡 sobie jakis macho.Dzi w drogerii juz mia豉m w r瘯u ten Syoss Machoniowy Br您 ale od這篡豉m w drodze do kasy bo wiedzia豉m,瞠 ciep造 odcie nie b璠zie mi pasowa.Ale jeju jak mi si strasznie podobaj rudo軼i...
Dobry korektor (jak masz czerwone miejsca na twarzy), bronzer czy fluid, i dobra henna na brwi i jazda z tym mahoniem Ja tez wygl康am teraz jak r騜owy potw鏎 na buzi w jaskrawo rudo czerwonych przerzedzonych k豉kach I co mi tam. I tak chce by ruda raz w 篡ciu

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Elph Poka wiadomo嗆
Widz, 瞠 sza na rudo軼i trwa! Ostatnio te zastanawia豉m si nad nadaniem moim w這som rudej po鈍iaty chocia瘺y szamponetk, ale cholera, ja to prawdopodobnie typ urody lato, wi璚 ciep貫 odcienie mi nie pasuj. Poza tym stwierdzi豉m, 瞠 mam taki nawet nawet kolor obecnie, po co kombinowa, jak jest ok.
A rudy mi si podoba na zdj璚iach tych wszystkich dziewczyn, zazdroszcz im! Ale kolor niestety nie dla mnie.

Kachula, odno郾ie wypadania w這s闚, czyta豉m dobre opinie na temat toniku do sk鏎y g這wy Garnier Neril. Chyba go wypr鏏uj, bo opr鏂z zmniejszenia wypadania ma przyspieszy wzrost, a na tym mi bardzo zale篡. Mo瞠 b璠zie dobry w豉snie dla Ciebie?
No u mnie to chyba zwyk造 tonik nic nie da. Sw璠z帷y 貫pek i przet逝szczanie si sk鏎y g這wy i inne objawy ka膨 mi przypuszcza 這jotok. Zacz窸o si to wszystko tak powoli od podci璚ia w這s闚 u fryzjerki w kwietniu. A ja zwala豉m wszystko na farby do w這s闚. Mo瞠 ta franca mnie zarazi豉 od nie umytych szczotek i no篡czek? Ona nigdy nie dezynfekuje a czyszczenie ogranicza si do wyj璚ia r瘯 raz dziennie w這s闚 ze szczotek...
Kupi豉m sobie szampon na 這jotok i preparat na wcieranie w skalp dobry przy 這jotku, 逝pie簑 i 造sieniu.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-09, 13:57   #1315
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Dobry korektor (jak masz czerwone miejsca na twarzy), bronzer czy fluid, i dobra henna na brwi i jazda z tym mahoniem Ja tez wygl康am teraz jak r騜owy potw鏎 na buzi w jaskrawo rudo czerwonych przerzedzonych k豉kach I co mi tam. I tak chce by ruda raz w 篡ciu

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

No u mnie to chyba zwyk造 tonik nic nie da. Sw璠z帷y 貫pek i przet逝szczanie si sk鏎y g這wy i inne objawy ka膨 mi przypuszcza 這jotok. Zacz窸o si to wszystko tak powoli od podci璚ia w這s闚 u fryzjerki w kwietniu. A ja zwala豉m wszystko na farby do w這s闚. Mo瞠 ta franca mnie zarazi豉 od nie umytych szczotek i no篡czek? Ona nigdy nie dezynfekuje a czyszczenie ogranicza si do wyj璚ia r瘯 raz dziennie w這s闚 ze szczotek...
Kupi豉m sobie szampon na 這jotok i preparat na wcieranie w skalp dobry przy 這jotku, 逝pie簑 i 造sieniu.
U mnie w mie軼inie te 瘸dna fryzjerka no篡czek nie dezynfekuje...
Przynajmniej nie przy klientach:/
Jeszcze przy obcinaniu kobiet tyle dobrego, 瞠 prawie wszystkim najpierw myj w這sy, ale facetom to na sucho cz瘰to no篡czkami jad...
Najpierw jaki dziadziu, kt鏎y myje w這sy raz na tydzie, potem elegancka i czy軼iutka kobitka... Tak te mo積a

Dobrze, 瞠 w wi瘯szo軼i sama obcinam sobie ko鎍闚ki
Stary 2011-09-09, 14:05   #1316
Elph
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 457

Cytat:

Czyli co w rodzaju toniku ju masz. Mo瞠 faktycznie, cholera wie kogo fryzjerka czesa豉 wcze郾iej.
Przera瘸j mnie fryzjerzy w豉郾ie! Nie do嗆, 瞠 nie wiadomo, czy dezynfekuj, to tak 豉two mog zepsu w這sy.
Moja kole瘸nka ostatnio do mnie przysz豉 z po這w kr鏒szymi w這sami. Fryzjerka jej wm闚i豉, 瞠 s tak strasznie zniszczone 瞠 po prostu trzeba obci望. Wg mnie mia豉 normalne w這sy, mo瞠 nie w super kondycji, takie przeci皻ne. Na pewno by造by lepsze, gdyby zacz窸a o nie jako dba. Ale ja si bardziej przejmuj tymi straconymi w這sami ni ona, pewnie dlatego 瞠 zapuszczam i ka盥y centymetr jest dla mnie du穎 warty
Elph jest offline  
Stary 2011-09-09, 14:39   #1317
Kachula82
Zakorzenienie

co do dezynfekcji to w salonie powinien stac w widocznym miejscu wysoki pojemnik z niebieskim p造nem. Tam fryzjerzy po ka盥ym kliencie wrzucaj no篡czki i grzebienie po ci璚iu. Widzia豉m taki w filmach i nawet u fryzjera gdzie buli si minimum 300z. Co 鄉ieszne taki p造n wcale nie jest drogi bo go kiedy na allegro widzia豉m. Czemu fryzjerki go nie kupuj, nie wiem. Najgorsze jest to 瞠 zawsze t逝macz 瞠 nawet 逝pie nie jest zara幢iwy i nic sie nie stanie. A jakby kto mia 鈍ierzba? To jest zara幢iwe i nie zawsze szybko si diagnozuje.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-09, 15:19   #1318
psyhe666
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 669

Hej

No 豉dnie, chwil mnie nie by這, a tutaj z maniaczek br您u zrobi si w徠ek maniaczek rudo軼i Ja raz mia豉m rudy na g這wie i przyznam si szczerze, 瞠 wygl康a豉m jak debil
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC01431 [1600x1200].jpg (31,0 KB, 36 za豉dowa)
so tr鎩ka maybe.

psyhe666 jest offline  
Stary 2011-09-09, 15:42   #1319
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Nie lubi delii. Wypad這 mi tyle w這s闚
Stary 2011-09-09, 16:58   #1320
agata456
Zakorzenienie

Cytat:

cer mam blad bez zaczerwienie i krostek.Ale to nie o cer chodzi.Jak uwielbiam swoj blado嗆 i podoba mi si jasna cera z rudymi w這sami.Bronzera uzywam jedynie na kosci policzkowe.Ale to nie o cer mi chodzi.Raczej o moje naturalnie czarne brwi,kt鏎e mysle,ze w polaczeniu z rudo軼ia bed wygladaly sztucznie,do tego niebieskie oczy zawsze wydawalo mi sie,瞠 rudo軼i pasuj do br您owych oczu,albo najlepiej zielonych.nie chodzi mi te o taki mocny rudy jak np masz w avatarkumi chodzi o br您owo rude w這sy.W豉郾ie jaki miedziany br您,machoniowy br您 czy co takiego.Zeby nadal pozosta造 w miar ciemne,ale 瞠by mia造 taki fajny odcie rudo軼i...nie wiem jak to wytlumaczy

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Poka wiadomo嗆
Hej

No 豉dnie, chwil mnie nie by這, a tutaj z maniaczek br您u zrobi si w徠ek maniaczek rudo軼i Ja raz mia豉m rudy na g這wie i przyznam si szczerze, 瞠 wygl康a豉m jak debil
no w豉郾ie ja wygl康am tez jak debil ale mimo wszystko rudy mi si podoba...przewa積ie na kim bo na sobie niekoniecznie

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-09 o 16:22
agata456 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您y, casting ciemny w這sy, farby, l'oreal

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.