Br您owow這se farbowane. Cz.II - Strona 45 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-09-09, 17:16   #1321
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.II

W豉郾ie rudy pi瘯nie wygl康a przy niebieskich oczach, bardzo je podkre郵a ! A my郵a豉 mo瞠 o Bursztynie albo Miodowym Karmelu? One s br您owe ale z czerwonym albo z這tym refleksem.
AniaAga jest offline  
Stary 2011-09-09, 17:39   #1322
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka wiadomo嗆
W豉郾ie rudy pi瘯nie wygl康a przy niebieskich oczach, bardzo je podkre郵a ! A my郵a豉 mo瞠 o Bursztynie albo Miodowym Karmelu? One s br您owe ale z czerwonym albo z這tym refleksem.
Miodowy Karmel z Castinga?te dzi oglada豉m ten odcie.Na pude趾u 豉dny ale jak wyjdzie na w這sach to nie wiem,pewnie mega ciemno jak to Castingi.
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-09, 18:07   #1323
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Daje zdj璚ie mojego koloru. Wszystko by這by spoko- kolor fajny, pasuje do mnie, bo mam ciemne brwi, zielone oczy i og鏊nie spoko. Alee.. my郵a豉m, 瞠 to farba be a tak mocnego utleniacza (6%). Kolor NIBY do 24 my, a ju si znacznie wyp逝ka po 3 myciach w tym 1 mycie to by這 farby. Mam tylko 1 zdj璚ie z pierwszego dnia tej farby.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC05103.jpg (57,1 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC05119.jpg (54,2 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC05130.jpg (71,8 KB, 35 za豉dowa)
Stary 2011-09-09, 18:15   #1324
AniaAga
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
Miodowy Karmel z Castinga?te dzi oglada豉m ten odcie.Na pude趾u 豉dny ale jak wyjdzie na w這sach to nie wiem,pewnie mega ciemno jak to Castingi.
Nie, w豉郾ie nie wychodzi ciemny! To jest poziom 6, wychodzi bardzo 豉dny, taki jak na pr鏏niku. Bursztyn wychodzi bardziej czerwonawo.
AniaAga jest offline  
Stary 2011-09-09, 18:36   #1325
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka wiadomo嗆
Daje zdj璚ie mojego koloru. Wszystko by這by spoko- kolor fajny, pasuje do mnie, bo mam ciemne brwi, zielone oczy i og鏊nie spoko. Alee.. my郵a豉m, 瞠 to farba be a tak mocnego utleniacza (6%). Kolor NIBY do 24 my, a ju si znacznie wyp逝ka po 3 myciach w tym 1 mycie to by這 farby. Mam tylko 1 zdj璚ie z pierwszego dnia tej farby.
bo to czerwie! Ona zawsze si wymywa. Tylko dobry szampon do w這s闚 farbowanych mo瞠 co zadzia豉

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
cer mam blad bez zaczerwienie i krostek.Ale to nie o cer chodzi.Jak uwielbiam swoj blado嗆 i podoba mi si jasna cera z rudymi w這sami.Bronzera uzywam jedynie na kosci policzkowe.Ale to nie o cer mi chodzi.Raczej o moje naturalnie czarne brwi,kt鏎e mysle,ze w polaczeniu z rudo軼ia bed wygladaly sztucznie,do tego niebieskie oczy zawsze wydawalo mi sie,瞠 rudo軼i pasuj do br您owych oczu,albo najlepiej zielonych.nie chodzi mi te o taki mocny rudy jak np masz w avatarkumi chodzi o br您owo rude w這sy.W豉郾ie jaki miedziany br您,machoniowy br您 czy co takiego.Zeby nadal pozosta造 w miar ciemne,ale 瞠by mia造 taki fajny odcie rudo軼i...nie wiem jak to wytlumaczy

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

no w豉郾ie ja wygl康am tez jak debil ale mimo wszystko rudy mi si podoba...przewa積ie na kim bo na sobie niekoniecznie
To chyba te kwestia samooceny. Ale tobie by pasowa rudy ashlee bo to taki br您owo rudy. A brwi? Jest br您owa henna co podobno rudzi brwi.

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Poka wiadomo嗆
Hej

No 豉dnie, chwil mnie nie by這, a tutaj z maniaczek br您u zrobi si w徠ek maniaczek rudo軼i Ja raz mia豉m rudy na g這wie i przyznam si szczerze, 瞠 wygl康a豉m jak debil
Ja w jasnym rudym wygl康am jak debil patrz帷 po przymierzaniu fryzur. Musze w ciemny rudy celowa

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-09, 18:55   #1326
givemesummer
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46

cze嗆 dziewczyny, mam pytanko od roku farbuj w這sy na czekoladowy br您, na pocz徠ku by 郵iczny, p騧niej robi si niestety coraz ciemniejszy z ka盥ym farbowaniem, ale teraz znowu jest bardzo 豉dny br您ik No w ka盥ym razie, zawsze farbuj u fryzjerki, raz zafarbowa豉m sama i kolor wyszed prawie czarny, wi璚 p騧niej wola豉m nie ryzykowa. Tylko mam strasznie d逝gie w這sy i troch mnie ten fryzjer kosztuje, dlatego co s康zicie o tym 瞠bym nast瘼nym razem u篡豉 sobie sama szamponu koloryzuj帷ego? Czy to dobry pomys? Bo w sumie sama nie wiem, boj si troch 瞠by nie wyszed mi czarny, albo jakie nier闚ne mazy..
givemesummer jest offline  
Stary 2011-09-09, 19:27   #1327
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
bo to czerwie! Ona zawsze si wymywa. Tylko dobry szampon do w這s闚 farbowanych mo瞠 co zadzia豉
Wiem o tym bardzo dobrze. By豉m kiedy ruda a potem zosta豉m z 穎速ymi w這sami. Ale 瞠 juz si wymy豉, to mnie zszokowa這.
Stary 2011-09-09, 20:08   #1328
enamoradaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

Dziewczynki mam pytanie farbowa豉 mo瞠 kt鏎a z was casting 600 ciemny blond? bo dzis kupi豉m i nie wiem czy dobrze zrobi豉m ma w這sy ciemnawy br您owo-czerwonawe na fotce dobrze koloru nie wida ale one s na odrostach czerwone ostro i troche mnie to dra積i i jak myslicie co by wyszlo jak bym na te wlosy na這篡豉 wlasnie casting ciemny blond?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wloski1.jpg (29,0 KB, 20 za豉dowa)
enamoradaaa jest offline  
Stary 2011-09-09, 20:47   #1329
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka wiadomo嗆
Nie, w豉郾ie nie wychodzi ciemny! To jest poziom 6, wychodzi bardzo 豉dny, taki jak na pr鏏niku. Bursztyn wychodzi bardziej czerwonawo.
hmmm a nie masz zdj璚ia tego miodowego karmelu?

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

To chyba te kwestia samooceny. Ale tobie by pasowa rudy ashlee bo to taki br您owo rudy. A brwi? Jest br您owa henna co podobno rudzi brwi.

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Ja w jasnym rudym wygl康am jak debil patrz帷 po przymierzaniu fryzur. Musze w ciemny rudy celowa
my郵isz,瞠 rudy a'la Ashlee by mi pasowa.?ja jednak te chcia豉 bym celowa w co ciemniejszego.Jaki w豉郾ie miedziany br您,machoniowy br您.Wiesz ja si prawie 7 lat nosi這 czer to si cz這wiek nie zna na tych innych kolorach,rudo軼iach itd.
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-09, 21:09   #1330
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Poka wiadomo嗆
Dziewczynki mam pytanie farbowa豉 mo瞠 kt鏎a z was casting 600 ciemny blond? bo dzis kupi豉m i nie wiem czy dobrze zrobi豉m ma w這sy ciemnawy br您owo-czerwonawe na fotce dobrze koloru nie wida ale one s na odrostach czerwone ostro i troche mnie to dra積i i jak myslicie co by wyszlo jak bym na te wlosy na這篡豉 wlasnie casting ciemny blond?
Z czerwieni b璠zie problem bo zawsze wyjdzie. Mo瞠 za trzecim farbowaniem ca趾owicie zaniknie, ale nie dam g這wy. Ewentualnie uderzaj w popielate odcienie.
Mo瞠sz tego spr鏏owa http://www.palette.pl/nasze-produkty...-sredni-blond/ po podobno 豉dnie kryje wszelkie rudo軼i ale wychodzi bardzo ciemno tak瞠 5-10 min od pierwszego na這瞠nia to maks.

Cytat:
hmmm a nie masz zdj璚ia tego miodowego karmelu?

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

my郵isz,瞠 rudy a'la Ashlee by mi pasowa.?ja jednak te chcia豉 bym celowa w co ciemniejszego.Jaki w豉郾ie miedziany br您,machoniowy br您.Wiesz ja si prawie 7 lat nosi這 czer to si cz這wiek nie zna na tych innych kolorach,rudo軼iach itd.
Taki odcie by豚y fajny jak ten: http://cdn.crushable.com/files/2008/...n-nc-thumb.jpg, http://www.hairfinder.com/celeba/ashlee-simpson5.jpg
Ashlee mia豉 wiele odcieni rudo軼i i nie zawsze korzystnie wygl康a豉. Patrzy豉m na jej foty prywatne i zwyk造 ja郾iejszy te nie bardzo pasowa. Czasem za sama ona przesadza豉 ze zbyt jasn sk鏎 za co si jej dosta這 od r騜nych reporter闚.

Cytat:
Wiem o tym bardzo dobrze. By豉m kiedy ruda a potem zosta豉m z 穎速ymi w這sami. Ale 瞠 juz si wymy豉, to mnie zszokowa這.
O kochana ja tydzie po garnierze nie mia豉m bordo tylko jasno czerwonawy. Teraz sama nie wiem co mam

Cytat:
Napisane przez givemesummer Poka wiadomo嗆
cze嗆 dziewczyny, mam pytanko od roku farbuj w這sy na czekoladowy br您, na pocz徠ku by 郵iczny, p騧niej robi si niestety coraz ciemniejszy z ka盥ym farbowaniem, ale teraz znowu jest bardzo 豉dny br您ik No w ka盥ym razie, zawsze farbuj u fryzjerki, raz zafarbowa豉m sama i kolor wyszed prawie czarny, wi璚 p騧niej wola豉m nie ryzykowa. Tylko mam strasznie d逝gie w這sy i troch mnie ten fryzjer kosztuje, dlatego co s康zicie o tym 瞠bym nast瘼nym razem u篡豉 sobie sama szamponu koloryzuj帷ego? Czy to dobry pomys? Bo w sumie sama nie wiem, boj si troch 瞠by nie wyszed mi czarny, albo jakie nier闚ne mazy..
Szampon to polecam Joann Multi Soft Color czekoladowy br您. Nigdy nie wyszed mi czarny jak smo豉. Owszem na pocz徠ku ciemny si wydaje ale do pierwszych g鏎a dw鏂h my. Potem zostaje czekolada. A je郵i naprawd nie chcesz mie czarnych w這s闚 to tylko odrosty ruszaj. Reszt w這s闚 to: zmocz pod koniec farbowania g這w i rozmasuj z odrost闚 po ca這軼i jakby my豉 g這w 3-5 min wystarczy aby od鈍ie篡 kolorek. Ale nie wal farby po ca貫j d逝go軼i bo na bank b璠 czarne.
Ewentualnie kup sobie w sklepie fryzjerskim farb jakiej u篡wa twoja fryzjerka dokup max wode 6% i wystarczy.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-09-09 o 21:26
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-09, 21:22   #1331
agata456
Zakorzenienie

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

[QUOTE=agata456;29312275]Kachula82 no fajny odcie,tylko jak farb go uzyskachocia gdybym na m鎩 sprany br您 na這篡豉 macho pewnie co takiego by mi wysz這.Nie mam poj璚ia co zrobi,czy co rudawego czy jaki br您.Nie mog zdecydowa

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-09 o 21:23
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-09, 21:33   #1332
Kachula82
Zakorzenienie

[QUOTE=agata456;29312275]

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Kachula82 no fajny odcie,tylko jak farb go uzyskachocia gdybym na m鎩 sprany br您 na這篡豉 macho pewnie co takiego by mi wysz這.Nie mam poj璚ia co zrobi,czy co rudawego czy jaki br您.Nie mog zdecydowa
To mo瞠 na sw鎩 sprany br您 po堯 mied. Na tych fotach ma mniej czerwieni. Mied powinna nada taki fajny... miedziany odcie
Mo瞠 Marion? Tak na starym opakowaniu: http://allegro.pl/marion-natural-far...779674018.html
a tak na nowym:
http://allegro.pl/farba-marion-natur...794922718.html

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

tylko przy rudych odcieniach ka膨 najpierw po d逝go軼i a potem na odrosty bo mog za jasne wyj嗆.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-10, 10:02   #1333
agata456
Zakorzenienie

[QUOTE=Kachula82;29312811]
Cytat:

To mo瞠 na sw鎩 sprany br您 po堯 mied. Na tych fotach ma mniej czerwieni. Mied powinna nada taki fajny... miedziany odcie
Mo瞠 Marion? Tak na starym opakowaniu: http://allegro.pl/marion-natural-far...779674018.html
a tak na nowym:
http://allegro.pl/farba-marion-natur...794922718.html

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

tylko przy rudych odcieniach ka膨 najpierw po d逝go軼i a potem na odrosty bo mog za jasne wyj嗆.
o dzi瘯i za rad bo ja zawsze farbowanie zaczynam od g鏎y jeszcze dzi w drogerii popatrz farby bo na prawd sama nie wiem jaki kolor wybra,a przyda這 by si ju pofarbowa bo s strasznie sprane i odrosty wida...

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-10 o 12:27
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-10, 13:21   #1334
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 312

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Bahamadia, fajnie, 瞠 wr鏂i豉

widz, 瞠 mamy podobne do鈍iadczenia w豉郾ie wczoraj zaczepi豉m babk na ulicy, bo mia豉 taki cudowny kolor w這s闚, normalnie taki 鈔edni br您ik, ze 郵icznymi refleksami, normalnie taki kolor jak z reklamy, w這sy zdrowe i b造szcz帷e, troch g逝pio mi by這, ale te pomy郵a豉m sobie co mi tam, w ko鎍u najwy瞠j mi nie powie, nic nie trac no i odpowiedzia豉 mi, 瞠 u篡wa od jakiego czasu Orzechowy Be z Loreal Excellence i on jej taki efekt daje - bardzo mi豉 wog鏊e kobitka by豉

no i w ten oto magiczny spos鏏 moja kolekcja farb w szafce powi瘯szy豉 si o wy瞠j wspomniany Orzechowy Be ale nie ma bata na razie nie farbuj, bo jak kole瘸nce powy瞠j, mi si tez zaczynaja ju w這sy filcowa od tej chemii trzeba im da troch wytchnienia

Co do Twojego ciemnego blondu mo磧iwe, ze chodzi o t farbk
http://lorealparis.pl/koloryzacja/ko...mny-blond.aspx

na wiza簑 jest w徠ek o tej farbie i dziewczyny daj zdj璚ia http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=514747

ja sama farbowa豉m ta piank, by豉m zachwycona aplikacj farby, jest to bardzo wygodne w por闚naniu do tradycyjnych farb - kolor na pocz徠ku mnie troch za豉ma, bo farbowa豉m jakims tam kasztanem,a czarne wysz造 ale po kilku myciach jak si sp逝ka to juz ca趾iem fajny by kolorek i nawet by豉m zadowolona z niego (przez pewien czas, bo jak ca趾iem sie sp逝ka to ju nie wyglada za atrakcyjnie) ale generalnie te farbki tak wychodz, 瞠 s ciemne na poczatku a po kilku myciach dochodzi si do tego fajniejszego efektu

Ja ju nic si sie radz, ani nic nie m闚i rodzinie o kolorach w這s闚 bo zaczynaj si o mnie martwi, jak chcia豉m 瞠by mi co doradzii, odpowied by豉 kr鏒ka ... id si lecz kobieto ...

Ja czekam jeszcze z m帷 i poszalej w tych ciemnych blondach, ale wezm fakycznie piank bo wydaje mi si delikatniejsz form farbowania ...
Dzi瘯i za linki
zaraz przej輳 forum
Bahamadia_25 jest offline  
Stary 2011-09-10, 13:23   #1335
Kachula82
Zakorzenienie

[QUOTE=agata456;29317557]
Cytat:
o dzi瘯i za rad bo ja zawsze farbowanie zaczynam od g鏎y jeszcze dzi w drogerii popatrz farby bo na prawd sama nie wiem jaki kolor wybra,a przyda這 by si ju pofarbowa bo s strasznie sprane i odrosty wida...
Tylko jak juz kupisz farbk to przeczytaj ulotk czy w niej te jak w moich farbach napisali aby te odcienie odwrotnie k豉嗆, czyli najpierw d逝go嗆 a potem przy samej sk鏎ze

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-10, 13:58   #1336
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Praktycznie sprzeda豉m 2 kurtki na allegro, b璠zie na nowe w這sowe eksperymenty

Btw. kupi豉m dzisiaj zachwalan maske do w這s闚 z joanny,tydzie za ni po sklepach lata豉m!
Je郵i oka瞠 si bublem to si ostro wkurz
Stary 2011-09-10, 14:10   #1337
Lovely x3
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 858
GG do Lovely x3

Co s康zicie o hennie na w這sy?
Jedni m闚i, 瞠 bardzo korzystna zamiast farby a inny 瞠 obkleja w這s.
Doradzcie !!

i odrazu z jakiej firmy polecacie
Chcia豉bym uzyska 豉dny kolor br您owy. Obecnie mam czekoladowe w這sy malowane FARB.

Edytowane przez Lovely x3
Czas edycji: 2011-09-10 o 14:12
Lovely x3 jest offline  
Stary 2011-09-10, 14:34   #1338
AniaAga
Zadomowienie

Chyba najwi璚ej info znajdziesz na tym w徠ku:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=536867

To pewnie zale篡 od w這s闚, moja mama bardzo d逝go kiedy tak farbowa豉 w這sy i mia豉 pi瘯ne, g瘰te, mega b造szcz帷e.
AniaAga jest offline  
Stary 2011-09-10, 14:42   #1339
agata456
Zakorzenienie

Kachula,chyba najpierw zrobi leciutk k徙iel rozja郾iaj帷a na ko鎍e,bo s praktycznie czarne.Jak ju co robi to dobrze a nie byle jaknie chce by rudawa,a ko鎍e mie czarnerozejrz si za jakim tanim rozja郾iaczem i z po這wy zrobi lekk k徙iel

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-10 o 14:47
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-10, 14:52   #1340
agata456
Zakorzenienie

dziewczyny co to za kolor?w豉郾ie co takiego na pocz徠ek bym chcia豉 taki rudawy br您.Jak farb mog豉 bym co takie uzyska na moim wyblakni皻ym i spranym br您ie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg evan rachel wood gucci 2.jpg (86,9 KB, 58 za豉dowa)
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-10, 21:15   #1341
soyummy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 100

cze嗆 dziewczyny!
co prawda jestem jeszcze blondynk, ale marzy mi si taki br您 jak w za陰czniku wiecie mo瞠 jak farbk otrzyma taki kolorek? Czy pozostaje fryzjer...?
Gdy pieni康ze przyb璠 mam nadziej, 瞠 odwa輳 si i zafarbuj na taki br您ik
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (27,7 KB, 54 za豉dowa)
soyummy jest offline  
Stary 2011-09-10, 21:27   #1342
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez soyummy Poka wiadomo嗆
cze嗆 dziewczyny!
co prawda jestem jeszcze blondynk, ale marzy mi si taki br您 jak w za陰czniku wiecie mo瞠 jak farbk otrzyma taki kolorek? Czy pozostaje fryzjer...?
mi to bardziej na rudy wygl康a
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-11, 14:05   #1343
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
Praktycznie sprzeda豉m 2 kurtki na allegro, b璠zie na nowe w這sowe eksperymenty

Btw. kupi豉m dzisiaj zachwalan maske do w這s闚 z joanny,tydzie za ni po sklepach lata豉m!
Je郵i oka瞠 si bublem to si ostro wkurz
A jak? Mi mleczno miodowa na suche w這sy nic nie da豉...
Za to ta z rossmanna powoli daje efekty. W這ski juz mi瘯sze i mniej suche

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez soyummy Poka wiadomo嗆
cze嗆 dziewczyny!
To mo瞠 byc efekt farby k豉dzionej na jasne w這sy b康 jaka mieszanka. Co z czerwonym. Kolor zbli穎ny do tego:
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-bursztyn.aspx

Cytat:
dziewczyny co to za kolor?w豉郾ie co takiego na pocz徠ek bym chcia豉 taki rudawy br您.Jak farb mog豉 bym co takie uzyska na moim wyblakni皻ym i spranym br您ie?
Br您 mahoniowo miedziany.
Daje tak z loreala bo akurat po ich stronie chodzi豉m.
Podobny: http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...miedziany.aspx
http://www.lorealparis.pl/_pl/_pl/pr...x?code=HCo1_17
http://www.lorealparis.pl/_pl/_pl/pr...?code=HCo13_10
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...iowy-braz.aspx

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-09-11 o 14:07
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-11, 14:10   #1344
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

To mo瞠 byc efekt farby k豉dzionej na jasne w這sy b康 jaka mieszanka. Co z czerwonym. Kolor zbli穎ny do tego:

Br您 mahoniowo miedziany.
Ja wzi窸am zachwalan na kwc mask jajeczn do w這s闚 farbowanych i rozja郾ianych
Stary 2011-09-11, 15:15   #1345
agata456
Zakorzenienie

Cytat:

Br您 mahoniowo miedziany.
w豉郾ie ten pierwszy kt鏎y poda豉 bardzo mi si podobaBr您 machoniowo miedziany.Ciekawe czy znajd go w Rosmanie alboNaturze.
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-11, 19:07   #1346
natalkaa7522
Zakorzenienie

Dziewczyny, sory 瞠 pisz tu, ale ci庵le eksperymentujecie z w這sami to mo瞠 wiecie co na ten temat, a na wiza簑 jest tylko o wysypkach.

Jak by豉m blondi i farbowa豉m w這sy joann jakie 2,3 razy to mnie strasznie dusi這 i mia豉m katar. Og鏊nie potem przesz豉m na castingi i inne farby i przesta這. W czwartek znowu zafarbowa豉m joann i znowu mam katar i mnie dusi nie wiem czy to 'przypadek' czy serio mam uczulenie, bo nie wiem czy wog鏊 mo積a mie takie uczulenie.
Stary 2011-09-11, 19:21   #1347
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny, sory 瞠 pisz tu, ale ci庵le eksperymentujecie z w這sami to mo瞠 wiecie co na ten temat, a na wiza簑 jest tylko o wysypkach.

Jak by豉m blondi i farbowa豉m w這sy joann jakie 2,3 razy to mnie strasznie dusi這 i mia豉m katar. Og鏊nie potem przesz豉m na castingi i inne farby i przesta這. W czwartek znowu zafarbowa豉m joann i znowu mam katar i mnie dusi nie wiem czy to 'przypadek' czy serio mam uczulenie, bo nie wiem czy wog鏊 mo積a mie takie uczulenie.
Zawsze trzeba test na alergie przeprowadzi ale nikt nie powiedzia, 瞠 musi to byc tylko wysypka czy zaczerwieniona sk鏎a. Zaczynam si zastanawia nad swoim drapaniem w gardle przy farbowaniu dawniej Joann. Hm... Na twoim miejscu zmieni豉bym farb, niestety ale mo瞠sz byc tak uczulona na jaki sk豉dnik w niej.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-11, 19:27   #1348
natalkaa7522
Zakorzenienie

Zmieni, zmieni farb, bo masakra z tym jest. Po innych farbach tak nie mam.. kurde, szkoda, bo podoba mi si kolor po joannie, i chcia豉m spr鏏owa teraz czerwieni typowej z joanny, i cen maj spoko.

A, no i jak ja wyczuwam tylko jaki kaszel, albo katar to odrazu bior du穎 syrop闚, tabletek i innych rzeczy 瞠by nie by chor, wi璚 teoretycznie nie powinnam ju kaszle.
Stary 2011-09-11, 19:35   #1349
DontSaySorry
Zakorzenienie

Natalka, mnie Joanny zapach te dusi, ale nie mia豉m po niej 瘸dnego kataru, czy duszno軼i. Po prostu mocna farba i koniec
Stary 2011-09-11, 20:32   #1350
natalkaa7522
Zakorzenienie

Ale w豉郾ie mnie nie dusi jak farbuje. Mnie na nast瘼ny dzie, ju po farbowaniu. Nie dusi 瘸den zapach, tylko po prostu mnie dusi.

Tagi
br您y, casting ciemny w這sy, farby, l'oreal

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.