Br您owow這se farbowane. Cz.II - Strona 58 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-09-20, 21:21   #1711
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.II

aha moze nastepnym razem Go wezme
ile kosztuje?
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-09-20, 21:26   #1712
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka wiadomo嗆
aha moze nastepnym razem Go wezme
ile kosztuje?
u mnie w kosmetycznym oko這 14z,a w Naturze p豉ci豉m oko這 12z
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-20, 21:51   #1713
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
a jak nak豉da豉 ten dekoloryzator?nie wiem jak na 篡wo ale na zdj wida,瞠 g鏎 masz rud a reszt wyra幡ie ciemniejsz.Pierwsza dekoloryzacja zawsze marnie wychodzi,potem si widzi jakie b喚dy si pope軟i這 i wychodzi lepiej
Zacz窸am nak豉da od ko鎍闚 w g鏎 aby szybciej te ciemne 豉pa這. Potem ca造 貫pek pod siatk i tak z godzin siedzia豉m co jaki czas patrz帷 jak jest. Niesamowite wra瞠nie jak idziesz do lustra a tam takie jasne w這sy! Mi si wydaje, 瞠 brak zakwaszenia spowodowa ciemnienie i potem za d逝go farb trzyma豉m bez obserwowania czy ciemnieje bardziej. Niestety tak to jest przy dzieciach, 瞠 zapominasz co masz na g這wie i patrzysz co dzieciaki co chwila broj.

Co do koloru to normalnie wida jak teraz patrz jednolity kolor ale w 鈍ietle czubek nieco jasniejszy. Mo瞠 jednak zrobi k徙iel rozja郾iaj帷 ze zwyk造m rozja郾iaczem bo inaczej to chyba nic mi nie wyjdzie.

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

oczywi軼ie m捫 wyjecha stad eksperymenty. On i tak wr鏂i i nic nie zauwa篡...

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-20, 21:59   #1714
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Zacz窸am nak豉da od ko鎍闚 w g鏎 aby szybciej te ciemne 豉pa這. Potem ca造 貫pek pod siatk i tak z godzin siedzia豉m co jaki czas patrz帷 jak jest. Niesamowite wra瞠nie jak idziesz do lustra a tam takie jasne w這sy! Mi si wydaje, 瞠 brak zakwaszenia spowodowa ciemnienie i potem za d逝go farb trzyma豉m bez obserwowania czy ciemnieje bardziej. Niestety tak to jest przy dzieciach, 瞠 zapominasz co masz na g這wie i patrzysz co dzieciaki co chwila broj.

Co do koloru to normalnie wida jak teraz patrz jednolity kolor ale w 鈍ietle czubek nieco jasniejszy. Mo瞠 jednak zrobi k徙iel rozja郾iaj帷 ze zwyk造m rozja郾iaczem bo inaczej to chyba nic mi nie wyjdzie.

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Teraz to na bank zauwa篡

KAchula, nie m璚z mo瞠 p鏦i co w這s闚 rozja郾iaczem, daj im chcwil odczeka, szczeg鏊nie 瞠 p這mienna iskra mia豉 wod 9% - bardzo mocn... Kolor na pewno si wyp逝cze i zja郾ieje.

A i co mog Ci podpowiedzie, to jedna dziewczyna z br您u zesz豉 na rudy bez dekoloryzacji po dwukrotnym pomalowaniu w這s闚 farb garnier 100% kolor, takim rudym odcieniem, na ktorym kobitka ma przymkniete oczy, i grzywke opadajaca na pol twarzy :P

ooo tym: http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-28046-big.jpg
Stary 2011-09-20, 23:16   #1715
Dikej
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 600
GG do Dikej

Hej wiza瘸nki!

Przez 2/3 lata farbowa豉m w這sy na czerwono/rudo. W ko鎍u posz豉m po rozum do g這wy i uda豉m si do fryzjera po br您. Fryzjerka uwa瘸豉, 瞠 dekoloryzacja jest niekonieczna. Wysz豉 na prawd pi瘯na, ciemna czekoladka, w kt鏎ej wygl康a豉m (powiem nieskromnie) 郵icznie.
D逝go si ni nie nacieszy豉m- po nieca造ch dw鏂h tygodniach w這sy mia豉m znowu rude.
Teraz po 5 tygodniach mam sprany rudy z czerwonymi "plamami". Tam gdzie br您 by nak豉dany na odrosty- ju go nie ma.
Par mies. temu mia豉m w這sy rozja郾iane, ale nie by這 problemu z takim wyp逝kiwaniem si rudego. Mam wra瞠nie, 瞠 by nawet trwalszy od br您u..

Co mam zrobi? Zmieni fryzjerk, bo ta spieprzy豉 robot, czy pogodzi si z tym, 瞠 po 2 tygodniach musz u篡 szamponu koloryzuj帷ego?
Marz o pi瘯nym, ch這dnym odcieniu w這s闚. Takim:
http://www.hji.co.uk/hjimages/images...g-brunette.jpg
Dikej jest offline  
Stary 2011-09-20, 23:42   #1716
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Cytat:
Napisane przez Dikej Poka wiadomo嗆
Hej wiza瘸nki!

Przez 2/3 lata farbowa豉m w這sy na czerwono/rudo. W ko鎍u posz豉m po rozum do g這wy i uda豉m si do fryzjera po br您. Fryzjerka uwa瘸豉, 瞠 dekoloryzacja jest niekonieczna. Wysz豉 na prawd pi瘯na, ciemna czekoladka, w kt鏎ej wygl康a豉m (powiem nieskromnie) 郵icznie.
D逝go si ni nie nacieszy豉m- po nieca造ch dw鏂h tygodniach w這sy mia豉m znowu rude.
Teraz po 5 tygodniach mam sprany rudy z czerwonymi "plamami". Tam gdzie br您 by nak豉dany na odrosty- ju go nie ma.
Par mies. temu mia豉m w這sy rozja郾iane, ale nie by這 problemu z takim wyp逝kiwaniem si rudego. Mam wra瞠nie, 瞠 by nawet trwalszy od br您u..

Co mam zrobi? Zmieni fryzjerk, bo ta spieprzy豉 robot, czy pogodzi si z tym, 瞠 po 2 tygodniach musz u篡 szamponu koloryzuj帷ego?
Marz o pi瘯nym, ch這dnym odcieniu w這s闚. Takim:
http://www.hji.co.uk/hjimages/images...g-brunette.jpg
Profesjonalna fryzjerka powinna na這篡 toner w kolorze, kt鏎y zneutralizowa豚y rudy poblask. Mimo wszystko, prawie ka盥a z nas wie, ci篹ko jest si pozby z w這s闚 rudego ustrojstwa.
Proponuj Ci zajrze na w徠ek o br您ie popielatym, tam dziewczyny walcz o ch這dny br您/blond itd.
Farby fryzjerskie chyba szybciej wyp逝kuj si ni te drogeryjne z prostego powodu- w drogeryjnych farbach stosowane s najcz窷ciej 6%owe oxydanty, a fryzjerki z regu造 stosuj ni窺ze st篹enia. (Podobno na 4%wodzie mo積a unikn望 rudego odcienia), ale wiadomo-im mocniejsza farba, tym mocniej w瞠ra si we w這sy i d逝瞠j si j wyp逝kuje.

Warto zastosowa szamponetki, ale to te jest rozwi您anie na kilka my- potem znowu b璠zie trzeba farbowa. Wiec mo瞠 od razu u篡j trwa貫j farby?
Stary 2011-09-21, 00:26   #1717
Dikej
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 600
GG do Dikej

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
Profesjonalna fryzjerka powinna na這篡 toner w kolorze, kt鏎y zneutralizowa豚y rudy poblask. Mimo wszystko, prawie ka盥a z nas wie, ci篹ko jest si pozby z w這s闚 rudego ustrojstwa.
Proponuj Ci zajrze na w徠ek o br您ie popielatym, tam dziewczyny walcz o ch這dny br您/blond itd.
Farby fryzjerskie chyba szybciej wyp逝kuj si ni te drogeryjne z prostego powodu- w drogeryjnych farbach stosowane s najcz窷ciej 6%owe oxydanty, a fryzjerki z regu造 stosuj ni窺ze st篹enia. (Podobno na 4%wodzie mo積a unikn望 rudego odcienia), ale wiadomo-im mocniejsza farba, tym mocniej w瞠ra si we w這sy i d逝瞠j si j wyp逝kuje.

Warto zastosowa szamponetki, ale to te jest rozwi您anie na kilka my- potem znowu b璠zie trzeba farbowa. Wiec mo瞠 od razu u篡j trwa貫j farby?
Spr鏏uj ostatni raz fryzjerki, zanim zapisz si do tej co ostatnio- poszukam innej z kt鏎 porozmawiam o moich w這sach. Nie mog znie嗆 swojego rudego, kiedy tak bardzo pragn br您u.
Jak to si nie uda- wr鏂 zn闚 do drogeryjnych farb (widzia豉m 豉dny syoss mixing colors, ciemny br您 z czekolad bodaj瞠).
Dikej jest offline  
Stary 2011-09-21, 08:19   #1718
Katrin242
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Katrin242

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
豉dny kolorek, taki cieplutki br您ik wpadaj帷y w rudy
oj w cieniu to mo瞠 i wygl康a na br您owo - rudy ale w s s這鎍u..sama zobacz
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w slo鎍u3.jpg (141,7 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w slo鎍u 1.jpg (168,5 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w s這鎍u2.jpg (156,2 KB, 27 za豉dowa)
Katrin242 jest offline  
Stary 2011-09-21, 10:21   #1719
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
Teraz to na bank zauwa篡

KAchula, nie m璚z mo瞠 p鏦i co w這s闚 rozja郾iaczem, daj im chcwil odczeka, szczeg鏊nie 瞠 p這mienna iskra mia豉 wod 9% - bardzo mocn... Kolor na pewno si wyp逝cze i zja郾ieje.

A i co mog Ci podpowiedzie, to jedna dziewczyna z br您u zesz豉 na rudy bez dekoloryzacji po dwukrotnym pomalowaniu w這s闚 farb garnier 100% kolor, takim rudym odcieniem, na ktorym kobitka ma przymkniete oczy, i grzywke opadajaca na pol twarzy :P

ooo tym: http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-28046-big.jpg
S造sza豉m o nim ale na razie chyba obstan przy iskrze Naturii. Najwyra幡iej wystarczy dobra od篡wka po tej farbie bo mam po lorealu buteleczke a ona jest mega wydajna bo to az 40ml! ζdnie rozjasni豉 jak na moje oko. Mo瞠 jeszcze jedno lub dwa farbni璚ia i b璠zie ok.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-09-21, 10:48   #1720
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆

ja bardzo polecam Ci k徙iel,ale lepiej daj w這som na jaki czas odpocz望w ko鎍u prze篡造 ju dekoloryzacj i 2 farbowania
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-21, 12:16   #1721
psyhe666
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 669

Hej

Nied逝go si farbuj i zastanawiam nad dwoma kolorami:
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...613-mahon.aspx i http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...613-mahon.aspx ale chyba zdecyduje sie na ten ciemniejszy
so tr鎩ka maybe.

psyhe666 jest offline  
Stary 2011-09-21, 14:15   #1722
Katrin242
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Katrin242

這j a ja widz dwa te same kolory w linkach....
Katrin242 jest offline  
Stary 2011-09-21, 14:46   #1723
agata456
Zakorzenienie

ja te
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-21, 14:49   #1724
psyhe666
Zakorzenienie

Przepraszam Ten u g鏎y i ten http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...513-mahon.aspx
so tr鎩ka maybe.

psyhe666 jest offline  
Stary 2011-09-21, 18:25   #1725
agata456
Zakorzenienie

oba bardzo 豉dne,ciekawe jak wygl康aja na pr鏏niku,bo nie wierz,瞠 wychodza tak jak na pude趾u
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-21, 18:47   #1726
sweet sunday
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 295

a u mnie farbowanie zbli瘸 si wielkimi krokami i ju dostaje histerii,mam na g這wie sprany cynamonowy br您 Joanny i kusi mnie tym razem Pralina z Castinga,czy kt鏎a z was dziewczyny uzywa豉 tego koloru? Chcia豉m zosta przy tej Joannie,bo kondycja w這s闚 po niej jest 鈍ietna,ale jakos wszystkie kolory wychodz mi tak samo, i kasztan i orzech i cynamon wygl康aj identycznie,nie wiem o co tu chodzi
link do praliny
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...0-pralina.aspx
sweet sunday jest teraz online  
Stary 2011-09-21, 18:59   #1727
psyhe666
Zakorzenienie

Cytat:
oba bardzo 豉dne,ciekawe jak wygl康aja na pr鏏niku,bo nie wierz,瞠 wychodza tak jak na pude趾u
Wybra豉m ja郾iejszy, bo kole瘸nka mnie u鈍iadomi豉, 瞠 farbowa豉 tym mro幡ym mahoniem i wyszed troch ciemniejszy......
so tr鎩ka maybe.

psyhe666 jest offline  
Stary 2011-09-21, 19:02   #1728
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Poka wiadomo嗆
a u mnie farbowanie zbli瘸 si wielkimi krokami i ju dostaje histerii,mam na g這wie sprany cynamonowy br您 Joanny i kusi mnie tym razem Pralina z Castinga,czy kt鏎a z was dziewczyny uzywa豉 tego koloru? Chcia豉m zosta przy tej Joannie,bo kondycja w這s闚 po niej jest 鈍ietna,ale jakos wszystkie kolory wychodz mi tak samo, i kasztan i orzech i cynamon wygl康aj identycznie,nie wiem o co tu chodzi
link do praliny
w w徠ku o Castingu dziewczyny dodawa造 du穎 zdj耩 po farbowaniu pralin zaj篡j tam,豉dny kolorek

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Poka wiadomo嗆
Wybra豉m ja郾iejszy, bo kole瘸nka mnie u鈍iadomi豉, 瞠 farbowa豉 tym mro幡ym mahoniem i wyszed troch ciemniejszy......
bo Castingi maj to do siebie,瞠 lubi wychodzi bardzo ciemno,masz racj lepiej ja郾iejszy
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-21, 19:26   #1729
psyhe666
Zakorzenienie

Ooo, dobrze wiedzie Raz tylko farbowa豉m castingiem, ale to by blond
so tr鎩ka maybe.

psyhe666 jest offline  
Stary 2011-09-21, 19:47   #1730
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Poka wiadomo嗆
Ooo, dobrze wiedzie Raz tylko farbowa豉m castingiem, ale to by blond
ja farbowa豉m wszystkimi br您ami,oraz ciemn czekolad
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-21, 19:51   #1731
ivoncia16
Wtajemniczenie

Cytat:
link do praliny

a to dziwne
u mnie cynamon i czekolada wygladaja zupelnie inaczej
czekolada wpada bardziej w czerwony
cynamon bardziej w zlotawy
a powiem Ci ze Casting to dla mnie strata kasy nie dosc ze wymywa sie migiem to jeszcze duzo wlosow wypada jak sie farbe zmywa
ale to wiadomo kazdemu co innego sluzy
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-09-21, 19:55   #1732
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
a to dziwne
u mnie cynamon i czekolada wygladaja zupelnie inaczej
czekolada wpada bardziej w czerwony
cynamon bardziej w zlotawy
a powiem Ci ze Casting to dla mnie strata kasy nie dosc ze wymywa sie migiem to jeszcze duzo wlosow wypada jak sie farbe zmywa
ale to wiadomo kazdemu co innego sluzy
u mnie by這 ok,je郵i chodzi stan w這s闚,trwa這嗆 srednia,pewnie bym ich falej u篡wa豉 ale za wysoka cena.
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-21, 20:06   #1733
ivoncia16
Wtajemniczenie

dla mnie tez zbyt duzo kosztuje i moim zdaniem nie jest wart swojej ceny ;/
jakos zawiodlam sie na tej firmie i po farbie i po tym Castingu , podklad tez mnie zawiodl
takze juz chyba nigdy nic nie kupie z tej firmy
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-09-21, 20:33   #1734
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
dla mnie tez zbyt duzo kosztuje i moim zdaniem nie jest wart swojej ceny ;/
jakos zawiodlam sie na tej firmie i po farbie i po tym Castingu , podklad tez mnie zawiodl
takze juz chyba nigdy nic nie kupie z tej firmy
najlepiej trzymac sie juz sprawdzonych produktow
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-21, 23:02   #1735
sweet sunday
Zakorzenienie

[QUOTE=agata456;29544709]w w徠ku o Castingu dziewczyny dodawa造 du穎 zdj耩 po farbowaniu pralin zaj篡j tam,豉dny kolorek

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

no w豉郾ie fotek za bardzo nie pami皻am, a czyta豉m chyba ca造 w徠ek,moze mi umkn窸y W豉軼iwie s tylko opinie o tym kolorze i to raczej negatywne
Stary 2011-09-21, 23:06   #1736
kasianiuniakotek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 424

Cytat:
link do praliny
Jej mi te si ta Pralina marzy, ale nie ma jej w 瘸dnym Rossmannie. Widzia豉m tylko w supermarketach za 28 z. Sorry, ale to naprawd du穎 za tak farb. Mo瞠 wy co doradzicie. Mam rozja郾ione w這sy, takie 鄴速awe wi璚 idealna baza dla br您u. Zrobi豉m sobie blond, 瞠by si ostatecznie przekona, 瞠 w br您ie mi zdecydowanie 豉dniej. Szkoda, 瞠 w這sy niepotrzebnie zniszczy豉m. Chcia豉bym mie jaki fajny, ciep造 i jasny br您. Tylko nie z Joanny, bo z t firm moje w這sy si nie lubi.
kasianiuniakotek jest offline  
Stary 2011-09-22, 10:58   #1737
Mini1991
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 840

farbowa豉 ktoras z was Castingiem Mro幡e kakao 412?

w這somaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2011-09-22, 11:14   #1738
agata456
Zakorzenienie

[QUOTE=sweet sunday;29551112]
Cytat:
w w徠ku o Castingu dziewczyny dodawa造 du穎 zdj耩 po farbowaniu pralin zaj篡j tam,豉dny kolorek

no w豉郾ie fotek za bardzo nie pami皻am, a czyta豉m chyba ca造 w徠ek,moze mi umkn窸y W豉軼iwie s tylko opinie o tym kolorze i to raczej negatywne
bo z tego co ja kiedy czyta豉m,to wychodzi taki rudawy br您,kt鏎y szybko wymywa si w豉郾ie do rudego,bo sama kiedy interesowa豉m si tym kolorem i szuka豉m informacji.

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Poka wiadomo嗆
farbowa豉 ktoras z was Castingiem Mro幡e kakao 412?
ja widzia豉m na youtube dziewczyn kt鏎a w豉郾ie chwali豉 bardzo ten kolor,ale wyszed jej mega ciemny br您
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-22, 11:30   #1739
sweet sunday
Zakorzenienie

Dziewczyny poleci造by軼ie mi jaki szampon koloryzuj帷y w kolorze takiej ciemnej czekolady,ciemnego br您u,co w tym stylu:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Kim+Kardashian+Celebrates+30th+Birthday+TAO+f2qdWKhbnpjl.jpg (35,3 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Megan-Fox-hair89273.jpg (53,7 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Sofia-Vergara-Modern-Family-Emmy-hair.jpg (25,3 KB, 14 za豉dowa)
Stary 2011-09-22, 11:55   #1740
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny poleci造by軼ie mi jaki szampon koloryzuj帷y w kolorze takiej ciemnej czekolady,ciemnego br您u,co w tym stylu:
ja wszystkim polecam gorzka czekoladke Wellaton,sliczny kolor i nie czarny
agata456 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您y, casting ciemny w這sy, farby, l'oreal

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.