Br您owow這se farbowane. Cz.II - Strona 63 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-09-26, 23:40   #1861
sweet sunday
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 295
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
dziewczyny ja mia豉m tak mieszank burgund i ciemny br您 albo 鈔edni br您 z wellatonu wstawia豉m zdj璚ia ale wstawi jeszcze raz dla Was ;p

1 zdj璚ie- zaraz po farbowaniu
2 zdj璚ie- po kilku myciach
Pi瘯ny kolor
sweet sunday jest offline  
Stary 2011-09-27, 09:04   #1862
ewe11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224

a jaki kolor by wyj軼iowy?
* seboradin
*dro盥瞠
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline  
Stary 2011-09-27, 10:21   #1863
karolin_ka1807
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 61

Hej dziewczyny! MIa豉m w這sy rude farbowane Joanna kolor P這mienna iskra. Znudzi豉m si wi璚 pofarbowa豉m syoss czekoladowy br您 no i w豉郾ie... wysz造 koszmarnie ciemne. NIby 豉dne bo b造szcz帷e i takie... zadbane. Ale niemal czarne. Czy kolor si wymyje? Czy jest jaki spos鏏 by wymy si nieco szybciej?!
karolin_ka1807 jest offline  
Stary 2011-09-27, 10:50   #1864
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
dziewczyny ja mia豉m tak mieszank burgund i ciemny br您 albo 鈔edni br您 z wellatonu wstawia豉m zdj璚ia ale wstawi jeszcze raz dla Was ;p

: love: matko jakie pi瘯ne!!!!!! ja takie chc)))) ja my郵a豉m o 鈔edni b康 ciemnym br您ie,i po這wie burgundua nie pami皻asz na prawd czy byl to 鈔edni czy ciemny br您?

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-27 o 11:51
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-27, 11:55   #1865
kamelka33
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 590

wydaje mi sie ze normalnie mozna mieszac
jedna dziewczyna nawet wklejala tu zdj po zmieszaniu cynamonowego i czekoladowego brazu
ladny kolorek jej wyszedl.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
mo積a miesza ale tylko farby tej samej firmy,ka盥a ma jakie swoje receptury i mieszanie dw鏂h r霩nych firm mog這by zaszkodzi,tak gdzie czyta豉m.Mnie sam kusi zmieszanie br您u,i burgundu z Wellatonu
Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
ja nigdy nie miesza豉m farb ale efekt m鏬豚y by ciekawy oczywi軼ie przy u篡ciu dw鏂h farb z tej samej firmy
Tak oczywi軼ie, chodzi mi tylko o zmieszanie dw鏂h kolor闚 tej samej firmy kurcze chyba faktycznie spr鏏uj, czyli sadzicie, ze w這sy jako si nie posypi po takiej mieszance? A jak to zrobi? Po陰czy wszystkie sk豉dniki w obu opakowa jednocze郾ie i wymiesza, czy moze np. jedno ca貫 opakowanie i po這wa drugiego?

Cytat:
: love: matko jakie pi瘯ne!!!!!! ja takie chc)))) ja my郵a豉m o 鈔edni b康 ciemnym br您ie,i po這wie burgundua nie pami皻asz na prawd czy byl to 鈔edni czy ciemny br您?
Kurcze... mnie te si strasznie podoba tylko boj si troch tego burgundu, 瞠 nawet zmieszany z normalnym br您em wyjdzie mi na jasnych odrostach dziwacznie.
kamelka33 jest offline  
Stary 2011-09-27, 11:59   #1866
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Poka wiadomo嗆
wydaje mi sie ze normalnie mozna mieszac
jedna dziewczyna nawet wklejala tu zdj po zmieszaniu cynamonowego i czekoladowego brazu
ladny kolorek jej wyszedl.

Tak oczywi軼ie, chodzi mi tylko o zmieszanie dw鏂h kolor闚 tej samej firmy kurcze chyba faktycznie spr鏏uj, czyli sadzicie, ze w這sy jako si nie posypi po takiej mieszance? A jak to zrobi? Po陰czy wszystkie sk豉dniki w obu opakowa jednocze郾ie i wymiesza, czy moze np. jedno ca貫 opakowanie i po這wa drugiego?

Kurcze... mnie te si strasznie podoba tylko boj si troch tego burgundu, 瞠 nawet zmieszany z normalnym br您em wyjdzie mi na jasnych odrostach dziwacznie.[/QUOTE]
ja ju kiedy miesza豉m jasny br您 Garnier,i Macho Garnier.Da豉m ca造 jasny br您,oraz p鏊 tubki machoniu i pol utleniacza.Wszystko by這 Ok,by豉 delikatna po鈍iata rudego koloru,gdyby chcia豉 lepszy efekt da豉bym ca陰 tubk,ale to by pierwszy raz to ba豉m si takich mieszaneka je郵i masz jasne w這sy to mog豉by wzi捷 鈔edni br您,i p鏊 burgundu鈔edni br您 Wellaton wychodzi jak ciemny br您 to nawet na odrostach by豚y ciemny.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-27 o 12:01
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-27, 12:02   #1867
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972

Cytat:

slicznie wyglada
na zywo pewnie jeszcze lepiej.
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-09-27, 12:17   #1868
kamelka33
Zadomowienie

[/QUOTE]
ja ju kiedy miesza豉m jasny br您 Garnier,i Macho Garnier.Da豉m ca造 jasny br您,oraz p鏊 tubki machoniu i pol utleniacza.Wszystko by這 Ok,by豉 delikatna po鈍iata rudego koloru,gdyby chcia豉 lepszy efekt da豉bym ca陰 tubk,ale to by pierwszy raz to ba豉m si takich mieszaneka je郵i masz jasne w這sy to mog豉by wzi捷 鈔edni br您,i p鏊 burgundu鈔edni br您 Wellaton wychodzi jak ciemny br您 to nawet na odrostach by豚y ciemny.[/QUOTE]

Dobry pomys, ja w zasadzie zawsze wybieram jasne br您y, kt鏎e i tak na moich w這sach wychodz ciemno, ale gdyby wybra tym razem ciemniejszy odcie jako baz, to przynajmniej mam pewno嗆, 瞠 pokryje dobrze odrost Tylko czy z drugiej strony ca這嗆 nie wyjdzie za ciemna, prawie czarna, raczej przy farbowaniu staram si unikac takiego efektu
kamelka33 jest offline  
Stary 2011-09-27, 12:36   #1869
agata456
Zakorzenienie

ja ju kiedy miesza豉m jasny br您 Garnier,i Macho Garnier.Da豉m ca造 jasny br您,oraz p鏊 tubki machoniu i pol utleniacza.Wszystko by這 Ok,by豉 delikatna po鈍iata rudego koloru,gdyby chcia豉 lepszy efekt da豉bym ca陰 tubk,ale to by pierwszy raz to ba豉m si takich mieszaneka je郵i masz jasne w這sy to mog豉by wzi捷 鈔edni br您,i p鏊 burgundu鈔edni br您 Wellaton wychodzi jak ciemny br您 to nawet na odrostach by豚y ciemny.[/QUOTE]

Dobry pomys, ja w zasadzie zawsze wybieram jasne br您y, kt鏎e i tak na moich w這sach wychodz ciemno, ale gdyby wybra tym razem ciemniejszy odcie jako baz, to przynajmniej mam pewno嗆, 瞠 pokryje dobrze odrost Tylko czy z drugiej strony ca這嗆 nie wyjdzie za ciemna, prawie czarna, raczej przy farbowaniu staram si unikac takiego efektu[/QUOTE]

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

ja osobi軼ie poleci豉 bym Ci jasny br您 Wellaton,wychodzi co w stylu gorzkiej czekolady.Ciep造 do嗆 ciemny br您 ale NIE CZARNY.U篡wa豉m par razy i kolor pi瘯ny,my郵,瞠 jakby doda do niego po這we burgundu by這 by superje郵i unikasz bardzo ciemnych odcieni to 鈔edni i ciemny br您 odpada
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-27, 12:48   #1870
kamelka33
Zadomowienie

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

[/COLOR]ja osobi軼ie poleci豉 bym Ci jasny br您 Wellaton,wychodzi co w stylu gorzkiej czekolady.Ciep造 do嗆 ciemny br您 ale NIE CZARNY.U篡wa豉m par razy i kolor pi瘯ny,my郵,瞠 jakby doda do niego po這we burgundu by這 by superje郵i unikasz bardzo ciemnych odcieni to 鈔edni i ciemny br您 odpada[/QUOTE]

W takim razie biegn dzisiaj do drogerii i spojrz spokojnie na p馧ki z farbami ju by豉m w zasadzie zdecydowana na Joann, ale teraz nie wiem, czy jednak nie zmieni zdania i nie pomieszam sobie dw鏂h kolor闚, chyba padnie na Wellaton
kamelka33 jest offline  
Stary 2011-09-27, 12:50   #1871
agata456
Zakorzenienie

http://p.alejka.pl/i2/p_new/15/60/we...y-braz_0_b.jpg to jest jasny br您,i wychodzi praktycznie identycznie jak na opakowaniu no i Burgund na kt鏎y zawsze si gapi w drogerii http://www.celux.pl/_var/gfx/c9a681e...8f42f06c21.jpg

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-27 o 12:51
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-27, 13:07   #1872
kamelka33
Zadomowienie

Cytat:
http://p.alejka.pl/i2/p_new/15/60/we...y-braz_0_b.jpg to jest jasny br您,i wychodzi praktycznie identycznie jak na opakowaniu no i Burgund na kt鏎y zawsze si gapi w drogerii http://www.celux.pl/_var/gfx/c9a681e...8f42f06c21.jpg

Oba kolorki s bardzo 豉dne ale ten burgund...
a jak oceniasz wp造w farby na kondycj w這s闚?
kamelka33 jest offline  
Stary 2011-09-27, 13:58   #1873
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Poka wiadomo嗆
Oba kolorki s bardzo 豉dne ale ten burgund...
a jak oceniasz wp造w farby na kondycj w這s闚?
mimo,ze to trwa豉 farba jest bardzo 豉godna.Garnier np bardzo wysuszy mi w這sy,a po Wellatonie nie zauwa篡豉m zniszczenia,ani wysuszenia a u篡wam ich bardzo cz瘰to
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-27, 21:37   #1874
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Poka wiadomo嗆
Pi瘯ny kolor
dzi瘯uj, mi te si bardzo podoba

Cytat:
Napisane przez ewe11 Poka wiadomo嗆
a jaki kolor by wyj軼iowy?
kolor wyj軼iowy to l'oreal preference - mro幡y kasztan

Cytat:
dzi瘯uj , hm... popatrzy豉m na opakowania i to by ciemny br您 na 70 %... ale wiecie co, p騧niej to mi si wymywa這 do czerwieni i mia豉m dna w這sach typow wi郾i, nie mam zdj耩, ale mnie to nie zadowala這... ale og鏊nie w這ski po wellatonie b造szcz帷e, miekkie, super

jutro chyba zafarbuj Mleczn czekoladk, bo ju czas na mnie

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka wiadomo嗆
slicznie wyglada
na zywo pewnie jeszcze lepiej.
na zywo by po prosty , widzia豉m jak si inni patrzyli na ten kolorek dos這wnie tylko niefajne by這 to wymywanie. my郵, 瞠 jakby doda p馧 tubki burgundu by這by lepiej
ibyza jest offline  
Stary 2011-09-27, 22:05   #1875
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

安ietna ta mieszanka z burgundem!

A ja dzisiaj na wiocha.pl zobaczy豉m takie zdjecie, oczywiscie brechta z niego jest, ale tak wpad豉m na pomys, 瞠by mo瞠 sobie zrobi takie ja郾iejsze pasemka jak u tej dziewki :P Nie chc oczywi軼ie takich bia造ch, ale kilka ton闚 ja郾iejszych od swoich, co my郵icie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2c098f255855b6f5bef2edb5a119fe6e.jpg (29,5 KB, 48 za豉dowa)

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-09-27 o 22:06
DontSaySorry jest offline  
Stary 2011-09-28, 10:16   #1876
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
dzi瘯uj, mi te si bardzo podoba

kolor wyj軼iowy to l'oreal preference - mro幡y kasztan

dzi瘯uj , hm... popatrzy豉m na opakowania i to by ciemny br您 na 70 %... ale wiecie co, p騧niej to mi si wymywa這 do czerwieni i mia豉m dna w這sach typow wi郾i, nie mam zdj耩, ale mnie to nie zadowala這... ale og鏊nie w這ski po wellatonie b造szcz帷e, miekkie, super

jutro chyba zafarbuj Mleczn czekoladk, bo ju czas na mnie

na zywo by po prosty , widzia豉m jak si inni patrzyli na ten kolorek dos這wnie tylko niefajne by這 to wymywanie. my郵, 瞠 jakby doda p馧 tubki burgundu by這by lepiej
no ja bym da豉 na 100% tylko po這w burgundu,nie chc a tak mocnego efektu

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
安ietna ta mieszanka z burgundem!

A ja dzisiaj na wiocha.pl zobaczy豉m takie zdjecie, oczywiscie brechta z niego jest, ale tak wpad豉m na pomys, 瞠by mo瞠 sobie zrobi takie ja郾iejsze pasemka jak u tej dziewki :P Nie chc oczywi軼ie takich bia造ch, ale kilka ton闚 ja郾iejszych od swoich, co my郵icie?
ja my郵,瞠 nie mi si nie podoba,nie wiem jak innym

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-28 o 10:18
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-28, 10:23   #1877
ivoncia16
Wtajemniczenie

nie wyglada to zle ale sama nie zrobila bym sobie takiego czegos
ja w piatek jade do miasta i tak mysle czy kupic ten burgund
tylko mysle o tym z Joanny
bo mam juz na odrosty ten czekoladowy braz to na calosc jak bym miala dac to chyba lepiej z tej samej firmy nie ?
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-09-28, 10:49   #1878
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
nie wyglada to zle ale sama nie zrobila bym sobie takiego czegos
ja w piatek jade do miasta i tak mysle czy kupic ten burgund
tylko mysle o tym z Joanny
bo mam juz na odrosty ten czekoladowy braz to na calosc jak bym miala dac to chyba lepiej z tej samej firmy nie ?
ja te o nim my郵,tylko,瞠 ja mam sprawdzony Wellaton i ja na m鎩 rudy br您 b璠 musia豉 zmiesza z jakim br您em.Je郵i lubisz Joanne kup Burgund Joanny widzia豉m go na pr鏏niku kiedy r闚nie jest 郵iczny,my郵,瞠 nada Twoim w這som pi瘯nego po造sku,mi te zale篡 na takim efekcie.
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-28, 10:59   #1879
ivoncia16
Wtajemniczenie

hm hm pojde w piatek i zobacze na probniku
wisniowa czerwien tez mi sie podoba
i nie wiem ktory by byl ladniejszy
ciekawa jestem czy wogole bylo by cos widac jakbym zrobila ktoryms z tych kolorow
fajnie jakby chociaz w sloncu byly ladne refleksy

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

ta siostra mojego chlopaka robila wlasnie z WELLATONU
ale jak bym chciala zrobic wella to musiala bym tez kupic jakis braz z tej firmy
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-09-28, 11:03   #1880
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
hm hm pojde w piatek i zobacze na probniku
wisniowa czerwien tez mi sie podoba
i nie wiem ktory by byl ladniejszy
ciekawa jestem czy wogole bylo by cos widac jakbym zrobila ktoryms z tych kolorow
fajnie jakby chociaz w sloncu byly ladne refleksy

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

ta siostra mojego chlopaka robila wlasnie z WELLATONU
ale jak bym chciala zrobic wella to musiala bym tez kupic jakis braz z tej firmy
mi si podoba po鈍iata bordo dlatego,my郵e o burgundzie wi郾ia pewnie by by豉 bardziej czerwona.Zreszta nie znam si masz ciemne w這sy,na pewno efekt nie by豚y mocny,po鈍iata w s這鎍u na pewno by by豉
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-28, 11:07   #1881
ivoncia16
Wtajemniczenie

no mi sie tez taka bordowa podoba
tylko nie wiem czy wziasc szampon czy farbe
bo z Joanny jest i to i to
ale napewno farba lepiej by chwycila bo jest mocniejsza
a Ty co zdecydowalas ?
robisz tym cynamonem ?
ja tak mysle ze zrob moze ten cynamon , pozniej czekoladowy braz
a jak zaden z tych kolorow Cie nie uzeknie to wtedy zmieszaj sobie braz z burgundem
skoro masz 2 farby w domu to warto je wyprobowac szkoda zeby lezaly
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-09-28, 11:17   #1882
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738

Dziewczyny, a mia造軼ie jakie do鈍iadczenia z farb Brillance? Fajne kolory widz, br您y na poziomie 8, czyli ja郾iutkie b璠, sarni i karmelowy.
AniaAga jest offline  
Stary 2011-09-28, 11:19   #1883
ivoncia16
Wtajemniczenie

moja mama robila wisniowa czerwienia
srednio mi sie podobalo
wyszlo mocno ciemno i bez zadnego fajnego polysku
tylko wygladaly na takie matowe
z doswiadczen mamy nie polecam

ale powiem WAM ze jestm pod wrazeniem jakie miekkie i ladne wlosy sa po Palette oczywiscie chodzi mi o szampon koloryzujacy ( zolte opakowanie ) robilam miemie kolorem Bordo i wyszly sliczne wlosy
z polyskiem .
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-09-28, 11:23   #1884
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, a mia造軼ie jakie do鈍iadczenia z farb Brillance? Fajne kolory widz, br您y na poziomie 8, czyli ja郾iutkie b璠, sarni i karmelowy.
ja robi豉m naturalnym br您em i wyszed kruczo czarny

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
no mi sie tez taka bordowa podoba
tylko nie wiem czy wziasc szampon czy farbe
bo z Joanny jest i to i to
ale napewno farba lepiej by chwycila bo jest mocniejsza
a Ty co zdecydowalas ?
robisz tym cynamonem ?
ja tak mysle ze zrob moze ten cynamon , pozniej czekoladowy braz
a jak zaden z tych kolorow Cie nie uzeknie to wtedy zmieszaj sobie braz z burgundem
skoro masz 2 farby w domu to warto je wyprobowac szkoda zeby lezaly
nie mam poj璚ia co zrobi,zawsze mog odsprzeda mamie bo ona uzywa czekolad i ciemnych br您闚,nie wiem jeszcze co zrobi.Zawsze podoba mi si burgund,a teraz jak zobaczy豉m te zdj璚ia kt鏎e wklei豉 ibyza do ju w og鏊no ale musz najpierw wyr闚na kolor i pokry rudo軼i bo mlecznej czekoladzie. nie mam poj璚ia na razie,uwielbiam zar闚no czekolady jak i kolory bordo i tak bym chcia豉 i tak

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-28 o 11:24
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-28, 11:24   #1885
ivoncia16
Wtajemniczenie

to chyba te farby maja to do siebie ze wychodza ciemno
szczeze to mnie jakos nie bardzo interesoja te farby Schwarzkopfa
jedynie ta pianka sie zainteresowalam
jakos nie zerkam na te farby ktore kosztuja okolo 20 zl
bo szkoda mi tak co miesiac tyle kasy tracic
jak moge kupic farbe za 6 lub 10 zl i tez jest ok
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-09-28, 11:26   #1886
agata456
Zakorzenienie

Brillance ma taki plus,瞠 jest bardzo trwa豉.Ale jak kupi豉m naturalny br您,to liczy豉m,瞠 b璠zie to br您 a nie czer,mia豉m rownie czerwon czer kt鏎y nie mia豉 瘸dnej czerwonej po鈍iaty.Jedynie jak farbowa豉m si na czarno to uwielbia豉m krucz czer bo dawa豉 super efekt granatu.
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-28, 11:30   #1887
ivoncia16
Wtajemniczenie

Cytat:
ja robi豉m naturalnym br您em i wyszed kruczo czarny

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

nie mam poj璚ia co zrobi,zawsze mog odsprzeda mamie bo ona uzywa czekolad i ciemnych br您闚,nie wiem jeszcze co zrobi.Zawsze podoba mi si burgund,a teraz jak zobaczy豉m te zdj璚ia kt鏎e wklei豉 ibyza do ju w og鏊no ale musz najpierw wyr闚na kolor i pokry rudo軼i bo mlecznej czekoladzie.

aha
skad ja to znam
te dylematy dotyczace farbowania
a moze tym , a moze tamtym
i co chwile inny pomysl
czy to sie wogole kiedys skonczy ?!
watpie
a wydaje mi sie ze z jakis tydzien temu napisalam ze koniec kombinowania u mnie
i jak widac dlugo nie wytrzymalam

OJ IWKA ,IWKA ogarnij sie hehe

wogole jestem troche smutna
jakos ostatnio nieciekawie mam w domu
pracy nie moge znalesc
a mama ciagle naciska i gada zebym cos znalazla
wlasnie sobie uswiadomilam ze chyba jestem w najgorszym okresie w zyciu
skonczylam szkole i co dalej ?!
co za zycie ;/

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Brillance ma taki plus,瞠 jest bardzo trwa豉.Ale jak kupi豉m naturalny br您,to liczy豉m,瞠 b璠zie to br您 a nie czer,mia豉m rownie czerwon czer kt鏎y nie mia豉 瘸dnej czerwonej po鈍iaty.Jedynie jak farbowa豉m si na czarno to uwielbia豉m krucz czer bo dawa豉 super efekt granatu.

a jak wybieralam farbe dla mamy to tez zwrocilam uwage na ta czerwona czern
ale dziwne ze nie dawala czerwonej poswiaty

wogole wczoraj poklocilam sie z mama i ta schowala mi zasilacz od laptopa na zlosc hehehe
( wiem wiem dziecinne takie)
myslala ze nie znajde i przez caly dzien bede sie nudzila
a nie musialam dlugo szukac byl w koszu na pranie ;p
az mi sie smiac z niej chce
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-09-28, 11:36   #1888
agata456
Zakorzenienie

ivoncia mam to samo,rok temu sko鎍zy豉m staz i od roku siedz w domu nie mog nic znale潭,sk豉dam Cv gdzie si da,pytam gdzie si da a inni i tak mi truj,瞠 siedz nic nie robi i nie staram si o prac.Najm康rzejsi s ci co prac maj i my郵,瞠 wszystko jest takie 豉twe i potrafi tylko dogryza przynajmniej u mnie tak jest...
agata456 jest offline  
Stary 2011-09-28, 11:38   #1889
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Cytat:
aha
skad ja to znam
te dylematy dotyczace farbowania
a moze tym , a moze tamtym
i co chwile inny pomysl
czy to sie wogole kiedys skonczy ?!
watpie
a wydaje mi sie ze z jakis tydzien temu napisalam ze koniec kombinowania u mnie
i jak widac dlugo nie wytrzymalam

OJ IWKA ,IWKA ogarnij sie hehe

wogole jestem troche smutna
jakos ostatnio nieciekawie mam w domu
pracy nie moge znalesc
a mama ciagle naciska i gada zebym cos znalazla
wlasnie sobie uswiadomilam ze chyba jestem w najgorszym okresie w zyciu
skonczylam szkole i co dalej ?!
co za zycie ;/

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

a jak wybieralam farbe dla mamy to tez zwrocilam uwage na ta czerwona czern
ale dziwne ze nie dawala czerwonej poswiaty

wogole wczoraj poklocilam sie z mama i ta schowala mi zasilacz od laptopa na zlosc hehehe
( wiem wiem dziecinne takie)
myslala ze nie znajde i przez caly dzien bede sie nudzila
a nie musialam dlugo szukac byl w koszu na pranie ;p
az mi sie smiac z niej chce
Ja te mam z mam cyrki ;P a w豉軼iwie mia豉m,kiedy by豉m troch m這dsza
Zawsze si wkurza豉, 瞠 mam ba豉gan w pokoju. Ale co ja poradz, 瞠 mi to nie przeszkadza? Lubi miec wszystko pod r瘯
Kt鏎ego dnia powiedzia豉, 瞠 w ko鎍u si kiedy zdenerwuje i mi wszystkie rzeczy, kt鏎e mam na pod這dze, wyrzuci przez balkon (1wsze pi皻ro). No i wyrzuci豉 Prosto na trawnik za moim domem. My郵a豉m, 瞠 umr ze 鄉iechu
Stary 2011-09-28, 11:42   #1890
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
Ja te mam z mam cyrki ;P a w豉軼iwie mia豉m,kiedy by豉m troch m這dsza
Zawsze si wkurza豉, 瞠 mam ba豉gan w pokoju. Ale co ja poradz, 瞠 mi to nie przeszkadza? Lubi miec wszystko pod r瘯
Kt鏎ego dnia powiedzia豉, 瞠 w ko鎍u si kiedy zdenerwuje i mi wszystkie rzeczy, kt鏎e mam na pod這dze, wyrzuci przez balkon (1wsze pi皻ro). No i wyrzuci豉 Prosto na trawnik za moim domem. My郵a豉m, 瞠 umr ze 鄉iechu
dobre
agata456 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您y, casting ciemny w這sy, farby, l'oreal

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.