Br您owow這se farbowane. Cz.II - Strona 77 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-10-01, 12:18   #2281
Elph
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 457
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆

2) Najlepszym rozwi您aniem jest farba br您owa, ale "ultrarozja郾iaj帷a w pierwszym etapie", czyli taka kt鏎a nie tylko farbuje, ale i rozja郾ia to co by這 wcze郾iej. Niestety takich farb jest niewiele wedle moich obserwacji. Niemniej naprawd widz r騜nic. Kiedy u篡wam zwyk貫j farby w odcieniu br您 musz co jakie 5 farbowa zastosowa metod z punktu 1) aby mie idealnie taki sam odcie na ca貫j d逝go軼i w這s闚. A jak u篡wa豉m przez rok "ultrarozja郾iaj帷ej farby dla w這s闚 br您owych" to nie musia豉m robi nic, w這sy by造 idealnie tak samo br您owe na ca貫j d逝go軼i.

Pozdrawiam
Mo積a wiedzie, co to za farby? I ile kosztuj?
Elph jest offline  
Stary 2011-10-01, 14:19   #2282
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Napisane przez wpatrujacy sie elf Poka wiadomo嗆
Mi farba z Avonuu ( ciemny braz ten zaraz przed czarnym) wyszla strasznie Mialam 3 rozne odcienie na wlosach ;(

A ja dzis jade z Schwarzkopf Country Colors Arabia (Black Brown)
dobrze wiedzie na przysz這嗆 瞠 nie warto wywala pieni璠zy na jaki bubel
ja w豉郾ie jestem po farbowaniu burgundem wellatonu nie wytrzyma豉m
Stary 2011-10-01, 14:44   #2283
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
dobrze wiedzie na przysz這嗆 瞠 nie warto wywala pieni璠zy na jaki bubel
ja w豉郾ie jestem po farbowaniu burgundem wellatonu nie wytrzyma豉m
poka si prosz!!! od dawna mam ochot na ten kolor
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-01, 16:00   #2284
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
poka si prosz!!! od dawna mam ochot na ten kolor
prosz fotka zrobiona na potrzeby wiza簑 wida jak kolor wygl康a w pe軟ym s這鎍u z prawej strony globusa
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PICT0090.jpg (71,4 KB, 59 za豉dowa)
Stary 2011-10-01, 16:01   #2285
metaxa
Zakorzenienie

kochana, jak masz ochot to r鏏, szkoda czasu na przemy郵enia
Stary 2011-10-01, 18:08   #2286
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
kochana, jak masz ochot to r鏏, szkoda czasu na przemy郵enia
Cudowny ! no chyba mnie przekona豉tyle,瞠 ja chce zmiesza burgund z jakim br您em poniewa nie chc a tak mocnego efektu przynajmniej na razie.

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

w normalnym 鈍ietle,kolor jest ciemny?tak jak np z lewej strony?
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-01, 18:12   #2287
metaxa
Zakorzenienie

ciesz si 瞠 Ci sie podoba

tak, kolor jest bardzo ciemny moze i ja si skusz na jakie mieszanie kolor闚 w przysz這軼i tylko ze w tym przypadku farbowa豉m piank wiec ze zmieszaniem by造by nici
Stary 2011-10-01, 18:14   #2288
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
ciesz si 瞠 Ci sie podoba

tak, kolor jest bardzo ciemny moze i ja si skusz na jakie mieszanie kolor闚 w przysz這軼i tylko ze w tym przypadku farbowa豉m piank wiec ze zmieszaniem by造by nici
a bo ja myslalam,ze farbowalas normalna farba Wellaton. jak stan w這s闚 po piance?bo do tej pory czyta豉m same z貫 opinie...

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-01 o 18:15
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-01, 18:21   #2289
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
a bo ja myslalam,ze farbowalas normalna farba Wellaton. jak stan w這s闚 po piance?bo do tej pory czyta豉m same z貫 opinie...
hm.. powiem tak, po zmyciu farby w這sy by造 sztywne ale po na這瞠niu serum do陰czonego do farby zrobi造 si mi瘯kie i b造szcz帷e my郵 瞠 zale篡 to w du瞠j mierze od w這s闚 i ich kondycji ja mam fio豉 na punkcie piel璕nacji
zobaczymy jak bedzie po pierwszym myciu

a widzia豉 mo瞠 mixy syossa?? fajne maj kolory

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

zastanawia豉m si te nad fioletowym br您em shwarzkoppa ale nie wiem czy by這by mi dobrze w tym odcieniu
Stary 2011-10-01, 18:25   #2290
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
hm.. powiem tak, po zmyciu farby w這sy by造 sztywne ale po na這瞠niu serum do陰czonego do farby zrobi造 si mi瘯kie i b造szcz帷e my郵 瞠 zale篡 to w du瞠j mierze od w這s闚 i ich kondycji ja mam fio豉 na punkcie piel璕nacji
zobaczymy jak bedzie po pierwszym myciu

a widzia豉 mo瞠 mixy syossa?? fajne maj kolory

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

zastanawia豉m si te nad fioletowym br您em shwarzkoppa ale nie wiem czy by這by mi dobrze w tym odcieniu
widzia豉m mixy,podoba mi si mix fiolet闚 w豉郾ie chyba mix ober篡ny i jagody.A jak masz cer i kolor oczu?ja jestesm bledziakiem mam niebieskie oczy w tamtym roku w zimie waln窸am sobie ciemny fiolet Garniera wysz這 prawie czarno z pi瘯na fioletow po鈍iat.Ka盥y si zachwyca.nie wiem jakby wygl康a豉,w ka盥ym razie w kolorach bordo Ci 郵icznie,mo瞠 mix czerwieni i purpury Syossa?
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-01, 18:31   #2291
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
widzia豉m mixy,podoba mi si mix fiolet闚 w豉郾ie chyba mix ober篡ny i jagody.A jak masz cer i kolor oczu?ja jestesm bledziakiem mam niebieskie oczy w tamtym roku w zimie waln窸am sobie ciemny fiolet Garniera wysz這 prawie czarno z pi瘯na fioletow po鈍iat.Ka盥y si zachwyca.nie wiem jakby wygl康a豉,w ka盥ym razie w kolorach bordo Ci 郵icznie,mo瞠 mix czerwieni i purpury Syossa?
do 郾iadych nie nale輳, niestety oczy mam zielone jak my郵isz?? fiolet by豚y ok??
obawiam si ze do mixu czerwieni i purpury mam za ciemne w這sy
ta ober篡na jest ciekawa
Stary 2011-10-01, 18:34   #2292
agata456
Zakorzenienie

je郵i jutor da這 by si zrobi zdj璚ia w normalnym 鈍ietle,bez s這neczka 瞠by zobaczy豉 jak kolor wygl康a dok豉dnie to bardzo bym prosi豉 i tak czuj,瞠 w poniedzia貫k lec po farb

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
do 郾iadych nie nale輳, niestety oczy mam zielone jak my郵isz?? fiolet by豚y ok??
obawiam si ze do mixu czerwieni i purpury mam za ciemne w這sy
ta ober篡na jest ciekawa
je郵i nie jeste bardzo opalona to ja bym spr鏏owa豉,bo wed逝g mnie osoby 郾iade sztucznie i tandetnie wygl康aj w fioletach.A przy jasnej cerze taki kolorek pi瘯nie si prezentuje,kojarzy mi si z urod 郾ie磬i my郵,瞠 by這by super.Na pewno mia豉 by lepszy efekt ni u mnie,bo ja nak豉da豉m fiolet na prawie czarne w這sy dlatego uzyska豉m tylko po鈍iat fioletu.
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-01, 18:38   #2293
metaxa
Zakorzenienie

ok, postaram si co wykombinowa

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

ja niedawno mia豉m 軼i庵any kolor i dlatego teraz ten burgund tak mi wyszed, swoje w這sy mam prawie czarne wcze郾iej mia豉m rude
mo瞠 spr鏏uj z tym fioletem ale troch odczekam
Stary 2011-10-01, 18:41   #2294
agata456
Zakorzenienie

a o jakim fiolecie jeszcze my郵a豉,czy tylko ze schwarzkoppa? moja kole瘸nka uzywa koloru ober篡na,r闚nie jest 郵iczny.Chyba Joanny...

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

hehe rozumiem,sama jestem po trzech 軼iaganiach koloru,raz u fryzjera gdzie tak mi spali w這sy,瞠 musia豉m 軼i望 i dwa razy sama robi豉m k徙iel
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-01, 18:43   #2295
metaxa
Zakorzenienie

nie, a tak nie my郵a豉m tzn. nie rozgl康a豉m sie za fioletem

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
a o jakim fiolecie jeszcze my郵a豉,czy tylko ze schwarzkoppa? moja kole瘸nka uzywa koloru ober篡na,r闚nie jest 郵iczny.Chyba Joanny...

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

hehe rozumiem,sama jestem po trzech 軼iaganiach koloru,raz u fryzjera gdzie tak mi spali w這sy,瞠 musia豉m 軼i望 i dwa razy sama robi豉m k徙iel
no to fryzjer-ekspert

Stary 2011-10-01, 18:44   #2296
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
nie, a tak nie my郵a豉m tzn. nie rozgl康a豉m sie za fioletem
gdyby si zdecydowa豉 polecam Ciemny Fiolet 100% Color Garniera.Daje pi瘯ny kolor,w這sy s b造szcz帷e i nawet po paru tygodniach moje w這sy sprawia造 wra瞠nie jakby dopiero co by造 po farbowaniu.Zdrowe,pi瘯ne i b造szcz帷e.Zreszt maj te fajne kolory bordo i czerwienie je郵i Ci to interesuje no gapi i si gapi na ten Tw鎩 kolor 郵iczny jestide w poniedzia貫k po farb:P
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-01, 18:58   #2297
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
gdyby si zdecydowa豉 polecam Ciemny Fiolet 100% Color Garniera.Daje pi瘯ny kolor,w這sy s b造szcz帷e i nawet po paru tygodniach moje w這sy sprawia造 wra瞠nie jakby dopiero co by造 po farbowaniu.Zdrowe,pi瘯ne i b造szcz帷e.Zreszt maj te fajne kolory bordo i czerwienie je郵i Ci to interesuje no gapi i si gapi na ten Tw鎩 kolor 郵iczny jestide w poniedzia貫k po farb:P
nigdy nad garnierem si nie zastanawia豉m, ale kolory s ca趾iem fajne nie wychodz ciemniejsze ni obiecuj??

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

nie pozostaje Ci nic innego jak lecie do sklepu pianki jest naprawd sporo wi璚 wystarcza na w這sy do 這patek

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

tak przegladam te kolory i kasztan opalizuj帷y jest bardzo ciekawy
Stary 2011-10-01, 19:06   #2298
agata456
Zakorzenienie

a co polecasz do piel璕nacji?? bo ja mam kolekcj Biovax闚 i mask miodow z Joanny.mo瞠 masz co do polecenia dobrze od篡wiaj帷ego w這sy,opr鏂z tych wszystkich drogeryjnych od篡wek nafaszerowanych silikonami?

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
nigdy nad garnierem si nie zastanawia豉m, ale kolory s ca趾iem fajne nie wychodz ciemniejsze ni obiecuj??

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

nie pozostaje Ci nic innego jak lecie do sklepu pianki jest naprawd sporo wi璚 wystarcza na w這sy do 這patek

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

tak przegladam te kolory i kasztan opalizuj帷y jest bardzo ciekawy
ja kupi normaln farb Wellaton Burgundnie wiem czemu jako te nowo軼i pianki itd mnie nie przekonuj cho kolor wyszed Ci fajny,ale sama pisa豉,瞠 w這sy s sztywne a moje s po "przej軼iach" nie ch 瞠by 幢e zareagowa造.A Garnier wychodzi ciemniej ale bez przesady,po paru myciach kolor dochodzi do takiego jaki ma byja lubi Garniera,cho ostatnio zdradzam go z Wellatonem
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-01, 20:26   #2299
metaxa
Zakorzenienie

ja przewaznie kupuje maski u fryzjer闚 w te nowo軼i sklepowe to ja nie wierze
obecnie co drugie mycie u篡wam maski zageszczaj帷ej, odbudowywuj帷ej w這sy lereala, przewaznie konc闚ki mam w sredniej kondycji bo u篡wam prostownicy i ta maska dobrze sobie z tym radzi minusem jest brak po造sku na w這sach

to ja bede czeka na efekty farbowania

zaraz wr鏂, musze zrobi marchewke zasmazan

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

marchewka zrobiona
zastanowi si nad kt鏎yms z kolor闚 garniera bo sa na prawd fajne
Stary 2011-10-01, 20:58   #2300
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
ja przewaznie kupuje maski u fryzjer闚 w te nowo軼i sklepowe to ja nie wierze
obecnie co drugie mycie u篡wam maski zageszczaj帷ej, odbudowywuj帷ej w這sy lereala, przewaznie konc闚ki mam w sredniej kondycji bo u篡wam prostownicy i ta maska dobrze sobie z tym radzi minusem jest brak po造sku na w這sach

to ja bede czeka na efekty farbowania

zaraz wr鏂, musze zrobi marchewke zasmazan

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

marchewka zrobiona
zastanowi si nad kt鏎yms z kolor闚 garniera bo sa na prawd fajne
polecam seri 10o% color kolory s pi瘯neu篡wa豉m wszystkim szatyn闚,fiolety,i czernieby豉m zachwycona
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-01, 21:56   #2301
metaxa
Zakorzenienie

no to 鈍ietnie na pewno wypr鏏uj
Stary 2011-10-01, 23:29   #2302
Fleuri
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

dziewczyny mam problem, miesiac temu farbowalam sie jeszcze na czerwono, teraz mam na glowie rudy z jasnym, myszatym brazem na odroscie, chcialabym wrocic do brazu, tylko nie wiem jak to zrobic czy wgl zlapie mi braz, kiedy teraz wlosy sa rude?? i jaka farbe mam uzyc, zeby uzyskac raczej jasny, lub sredni braz, bo ciemne nie beda mi pasowac wcale wertuje watki i stronki o brazach, ale nadal niewiele wiem, wiec pytam was chcialabym na glowie cos takiego - http://images2.fanpop.com/images/pho...67-299-450.jpg choc i tak wiem, ze pewnie zostane ruda, bo farba nie poradzi sobie z czerwonym pigmentem no ewentualnie z moim szczesciem wyjdzie czarny uchroncie mnie od tego prosze

Edytowane przez Fleuri
Czas edycji: 2011-10-01 o 23:30
Fleuri jest offline  
Stary 2011-10-02, 09:29   #2303
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Fleuri Poka wiadomo嗆
dziewczyny mam problem, miesiac temu farbowalam sie jeszcze na czerwono, teraz mam na glowie rudy z jasnym, myszatym brazem na odroscie, chcialabym wrocic do brazu, tylko nie wiem jak to zrobic czy wgl zlapie mi braz, kiedy teraz wlosy sa rude?? i jaka farbe mam uzyc, zeby uzyskac raczej jasny, lub sredni braz, bo ciemne nie beda mi pasowac wcale wertuje watki i stronki o brazach, ale nadal niewiele wiem, wiec pytam was chcialabym na glowie cos takiego - http://images2.fanpop.com/images/pho...67-299-450.jpg choc i tak wiem, ze pewnie zostane ruda, bo farba nie poradzi sobie z czerwonym pigmentem no ewentualnie z moim szczesciem wyjdzie czarny uchroncie mnie od tego prosze
ja bym poleci豉 Ci jasny br您 Wellaton,wychodzi co w stylu ciemnej czekolady.Jest ciemny ale nie jest czarny.No i niema rudych refleks闚.pewnie te Twoje rudo軼i po jakim czasie Ci wyjd ale my郵,瞠 na pocz徠ku farba je dobrze pokryje.To na prawd bardzo 豉dny kolor.
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-02, 09:49   #2304
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
mi 100% color zmy si szybko... w og鏊e garnier mi si szybko zmywa...
ibyza jest offline  
Stary 2011-10-02, 09:53   #2305
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
mi 100% color zmy si szybko... w og鏊e garnier mi si szybko zmywa...
a u mnie jest strasznie trwa造
agata456 jest offline  
Stary 2011-10-02, 14:11   #2306
Paulinka675
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 282
Wpisy w blogu: 1

zafarbowa豉m w這sy L'orealem recital preference e burges/ciemny br您, kolor wyszed jak ten http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...y-kasztan.aspx

chyba troch za ciemny ten kolor, poczekam a si spierze i nast瘼nym razem wybior virginie/jasny z這cisty br您, no chyba, 瞠 si przyzwyczaj

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra積i jak brak sk豉d闚 w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline  
Stary 2011-10-02, 14:17   #2307
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972

Cytat:
a ile za niego da豉?

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

dzi瘯i,kupi豉m nie dawno ta farb i ba豉m si,瞠by nie wysz豉 jaka czarna bo nie farbowa豉m nigdy Syossem
znalazlam w jednej drogeri za 26 zl
w Rossmannie za 29 zl jest
i jednek mialam racje ze Wellaton w Rossmanie 12 , 90 zl
takze nie musisz jechac

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
prosz fotka zrobiona na potrzeby wiza簑 wida jak kolor wygl康a w pe軟ym s這鎍u z prawej strony globusa

super kolor
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-10-02, 14:21   #2308
joanna871
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 101

to ja pokaze swoje zdjecia ,troche nie wyrazne ,pierwsze zdjecie to Garnier 100% color ciemny szatyn,zdjecie drugie to Wellaton ciemny braz,jedyna roznica jaka zauwazylam to ze wellaton trzyma sie znacznie dluzej

IMG_0818.jpg

P5083473 (2).jpg

W這sy-57cm
Cel: 90cm zadbanych k豉czk闚
joanna871 jest offline  
Stary 2011-10-02, 14:22   #2309
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972

a mi sie udalo akurat promocja w Rossmanie jest na szampony Palette i kupilam ten kasztan za 8 99 zl
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-10-02, 14:34   #2310
joanna871
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 101

A ja mam dobra wiadomosc dla tych ktore kochaja br您y a nie chca miec rudych refleksow,po chyba 7latach szukania taka farba wkoncu istnieje
ale zla wiadomosc ze nie wiem czy jest dostepna juz w polsce

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

podaje linka z odcieniami,maly wybor ale farba swietna naprawde !!!!

http://www.johnfrieda.co.uk/homecolo...ur/shades.aspx

W這sy-57cm
Cel: 90cm zadbanych k豉czk闚
joanna871 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您y, casting ciemny w這sy, farby, l'oreal

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.