Pilne- jakie pasemka na br您owych w這skach??? - Forum Wizaz.pl

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2003-05-22, 10:14   #1
agniecha17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 308
Pilne- jakie pasemka na br您owych w這skach???

Prosz o podpowied, mo瞠 jakie przyk豉dowe zdj璚ia...od roku stopniowo rozja郾iam w這sy delikatnymi farbami, 瞠by zej嗆 z ciemno br您owego kolorku (m鎩 naturalny to popielaty br您, raczej ciemny). Efekt jest taki, 瞠 moje w這sy przybra造 nijaki kolor, taki lekko rdzawy...My郵a豉m o tym, 瞠by pofarbowa wi瘯szo嗆 na jasny popielaty br您 i na to zrobi takie grubsze pasemka, ale nie wiem czy to wyjdzie na moich w這sach...Co radzicie??? A tak przy okazji mo瞠 kto zna dobrego fryzjera od baleja簑 w Poznaniu??? Ju nie wiem co mam zrobi z tymi w這sami, a lato tu, tu...
agniecha17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-05-22, 10:25   #2
sarenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 214
Re: Pilne- jakie pasemka na br您owych w這skach???

che che. sk康 ja to znam. mia豉m czarne w這sy, odbarwi豉m na rude, teraz ile razy chc je "przykry" br您ow farb to i tak wychodzi mi rudy [rudawy, rudo-br您owy]..

id do fryzjera, nie baw si w to sama. a co do fryzjera w Poznaniu to niestety ostatnio by豉m w tym mie軼ie z 6 lat temu [img]icons/icon9.gif[/img]

WESOΧCH 名I﹗!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-05-23, 07:55   #3
agniecha17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 308

Wiem, 瞠 koniecznie musi zrobi to fryzjer, ale nie mam koncepcji na to co w豉軼iwie mo積aby z nimi zrobi. Porad嬈ie co......
agniecha17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-05-23, 08:52   #4
AgaZ
Przyjaci馧ka Wizaz.pl

Wiadomo軼i: 7 665
Smaczny profil AgaZ
Smaczne przepisy13

Droga Agniecho [img]icons/icon7.gif[/img]
Naprawd trudno tak w ciemno doradza Ci kolor w這s闚, zw豉szcza je郵i ca造 czas poddawa豉 je malowaniu farbami. Teraz to ju jest w r瘯ach dobrego fryzjera. Powiedz mu, 瞠 chcesz wr鏂i do swojego naturalnego koloru w這s闚. Mo瞠 si to niestety za pierwszym razem nie uda [img]icons/icon9.gif[/img] Wszelkie rudo軼i i br您y w farbach s okropnie trudne do ca趾owitego wybarwienia.

Je郵i masz zdrowe w這ski, to mo瞠sz na przyk豉d najpierw je spr鏏owa rozja郾i - pozb璠ziesz si 陰twiej rudo軼i i pomaluj wtedy w這sy kolorem zbli穎nym do naturalnego, ale jasniejszym. I tak w rzeczywisto軼i wyjdzie ciemniejszy.

Masz tu palet kolor闚 w這s闚, s to naturalne be穎we blondy i br您y

Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (227,0 KB, 83 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (65,5 KB, 61 za豉dowa)
bardzo Was prosz piszcie w sprawie wszystkich zg這sze i problem闚 do Anio趾a Tasma雟kiego. Anio貫k jest THE BEST. Ja ju nie pracuj w wiza簑 od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale ju nie mog odpowiada na Wasze pro軸y
mikroREKLAMA
Booksy to nowoczesny system rezerwacji us逝g
Booksy to nowoczesny system dla biznesu. Oparty na aplikacjach, katalogu us逝g i opinii oraz na panelu do zarz康zania biznesem. Booksy w prosty i intuicyjny spos鏏 pomaga zarz康za kalendarzem firmy.

Ta reklama pokazywana jest pod 7 665 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a