Farba ciemny blond na farbowane ciemne w這sy? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-08-09, 13:44   #1
trivial
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 697
GG do trivial

Farba ciemny blond na farbowane ciemne w這sy?

Przez d逝gi czas farbowa豉m w這sy na rudo, potem na ciemny rudy, obecnie mam sprany ten kolor, ostatnio farbowa豉m chyba 4 miesi帷e temu, wi璚 jest taki sprany kasztanowy. Naturalnie jestem ciemn blondynk.
Co si stanie je郵i po這輳 na to farb ciemny blond? W zasadzie chcia豉bym u篡 garnier color&shine blond, albo orzech laskowy. Fajnie by by這 gdyby kto mi powiedzia, co si wydarzy i jak to b璠zie wygl康a這. Wsz璠zie czyta豉m tylko o rozja郾ianiu albo farbowaniu jakim mega drastycznym platynowym blondem, a ja tego nie chc. Czy to co w og鏊e da? Jest sens si w to bawi? Oczywi軼ie wiem, 瞠 nie uzyskam koloru jak na opakowaniu, ciekawa jestem tylko co si stanie po po這瞠niu takiej farby na do嗆 ciemny kolor. Nie chc rozja郾ia w這s闚, ani dekoloryzowa.

Z g鏎y bardzo dzi瘯uj za pomoc Tylko prosz o pewne odpowiedzi dziewczyn kt鏎e faktycznie to wiedz, a nie "no nie wiem ja bym nie pr鏏owa豉 ale nie wiem co si stanie" .

trivial jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-09, 14:33   #2
Elph
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 457
Dot.: Farba ciemny blond na farbowane ciemne w這sy?

Ja na 鈔edni br您 (prawie czarny) nak豉da豉m ciemny blond. My郵a豉m, 瞠 rozja郾i farbowanie w這sy, odrosty przyciemni i b璠zie wyr闚nane wszystko. Efekt- odrosty nabra造 dziwnego, 鄴速ego odcienia, reszta w這s闚 bez zmian. Dlatego wg mnie to bez sensu, chyba 瞠 masz jak捷 farb rozja郾iaj帷 farbowane wcze郾iej w這sy (podobno w UK takie s).
Dodam, 瞠 na opakowaniu ciemnego blondu by造 pokazane w這sy mniej wi璚ej takie jak mia豉m i niby po koloryzacji mia造 by ja郾iejsze, ale pewnie dotyczy這 to w這s闚 naturalnych :P
Elph jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-09, 15:28   #3
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

nic si nie stanie, jesli na這zy farb ja郾iejsz od tej co masz na g這wie to nic nie b璠zie. je郵i chcesz zn闚 ciemny blond no to dekoloryzacja albo rozja郾ianie, uwierz mi, obydwa zabiegi wykonane prawid這wo nie niszcz w這sy, o ile rozja郾iacz lekko mo瞠 wysuszy (u篡ty odpowiedno) to dekoloryzacja nie zmieni ich stanu. wiec zastan闚 si nad tym zabiegiem inn drog nie uzyskasz naturalnego koloru
Stary 2011-08-09, 16:58   #4
Oldziunia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529

na farbowane na ciemno w這sy blond nie da rady chwyci tak od razu
z豉pie Ci tylko kolor na odrostach, wi璚 nie ma sensu bawi si w pr鏏owanie, bo b璠ziesz mie blond odrost i pozosta貫 w這sy ciemne.
je郵i chcesz blond to jednorazowe rozja郾ianie nie zniszczy Ci jako bardzo w這s闚, a w dodatku mo瞠sz to zrobi z u篡ciem drogeryjnych produkt闚, wystarczy 瞠 u篡jesz rozja郾iacz Syoss 12-0 lub Pallete UIL1

Oldziunia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-09, 18:29   #5
trivial
Rozeznanie

GG do trivial

No w豉郾ie raz ju pr鏏owa豉m rozja郾iaczem za豉twi spraw i narobi豉m sobie byd豉 na g這wie jak rzadko. Trzyma豉m go bardzo kr鏒ko i tylko na pasemkach, a w這sy mam gumowate i sianowate do dzisiaj, mimo 瞠 ju prawie ca貫 te badziewie obci窸am. Pani w salonie postraszy豉 mnie, 瞠 dekoloryzacja wyjdzie z 250 z這tych, a tyle nie mam i nie b璠 mia豉...
Masakra. 疾 te si w這s闚 farbowa zachcia這.

Stary 2011-08-09, 19:36   #6
Oldziunia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529

Cytat:
Napisane przez trivial Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie raz ju pr鏏owa豉m rozja郾iaczem za豉twi spraw i narobi豉m sobie byd豉 na g這wie jak rzadko. Trzyma豉m go bardzo kr鏒ko i tylko na pasemkach, a w這sy mam gumowate i sianowate do dzisiaj, mimo 瞠 ju prawie ca貫 te badziewie obci窸am. Pani w salonie postraszy豉 mnie, 瞠 dekoloryzacja wyjdzie z 250 z這tych, a tyle nie mam i nie b璠 mia豉...
Masakra. 疾 te si w這s闚 farbowa zachcia這.
mo瞠 po prostu jakiej niezbyt dobrej firmy wybra豉 rozja郾iacz? kiedy te u篡豉m Delli to my郵a豉m, 瞠 mi w這sy spali natomiast Pallette doskonale sobie poradzi dekoloryzacja jest droga, moim zdaniem nieco bez sensu, bo faktycznie, mniej niszczy ni rozja郾ianie, ale jest te taka opcja, 瞠 zap豉cisz te 250 z, a ciemny kolor powr鏂i. za rozja郾iacz w drogerii dasz 15-20 z i efekt b璠zie pewniejszy

Oldziunia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-10, 18:41   #7
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

To ja powiem, 瞠 sama tak zrobi豉m, da豉m na sprany kasztanowy jasny br您 farb garnier'a, poziom 8 bodaj瞠, jaki popiel, i mam popielat po鈍iat, ale w這sy dalej ciemne za nic w 鈍iecie wi璚ej nie u篡j rozja郾iacza!!!
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-11, 10:26   #8
trivial
Rozeznanie

GG do trivial

Postanowi豉m zaryzykowa, zafarbowa豉m w這sy blondem garnier color&shine, po 10 minutach zmy豉m bo w這sy mia豉m dziwnie czarne no i teraz mam bardzo ciemny br您 . Ale kolor w sumie 豉dny.

Stary 2011-08-11, 12:34   #9
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

kup sobie dekoloryzator i dzia豉j
Stary 2011-08-15, 11:54   #10
ewe11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224

Cytat:
Napisane przez trivial Poka wiadomo嗆
Postanowi豉m zaryzykowa, zafarbowa豉m w這sy blondem garnier color&shine, po 10 minutach zmy豉m bo w這sy mia豉m dziwnie czarne no i teraz mam bardzo ciemny br您 . Ale kolor w sumie 豉dny.
pokaz efekt przed i po
* seboradin
*dro盥瞠
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.