Mama, ja i pies :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-12, 13:36   #1
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

Mama, ja i pies :D

Wczoraj wybieraliśmy się z rodzicami na wielką uroczystość świętowania 50-tych urodzin mojej, mam nadzieję, przyszłej teściowej
Z tej okazji wykonałam sobie i mamusi (tata się nie dał) makijaż.
Mój jest w zimnej tonacji, myślę że raczej delikatny. Mama jest "ciepła" więc jej makijaż utrzymałam w odcieniach brązu i zieleni. Niestety ze względu na to, że sama nie mam problemu z cieniami pod oczami, nie miałam czym zatuszować tego "zjawiska" u mamy. Żadko mam okazję malować inną buzię niż moja własna i poraz pierwszy daję taki makijaż do oceny innym, więc ważna jest dla mnie Wasza opinia. Mama ma 47 lat, jest bardzo na luzie i taki ma też styl.
A tak do kompletu dodaje zdjęcia z moją psiną Mają...moja kochana wariatka
perelka-20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 13:38   #2
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20
Dot.: Mama, ja i pies :D

i psina
Stary 2005-06-12, 13:44   #3
Meariel
调解人

Och Perelko Ja juz nie moge patrzec na twoją nieskazitelną cerę i przepiekne brwi bo mnie skręca z zazdrości
Zrobiłas sobie śliczny makijaż, w którym wygladasz bardzo świezo! Bije od Ciebie blask

Buzia mamy tez bardzo mi sie podoba (nareszcie wiemy po kim Perełka jest taka ładna), nawet czarna kreska przy dolnej linii rzęs mnie nie razi (a często przeciez dodaje kobietom lat- zupełnie niepotrzebnie). Kolor chyba dobrze dobrany, jedyne co mogłabym zasugerowac to odrobine jasniejszy cień pod brwiami. Ale jest bardzo dobrze.

Psina jest taaaka ładna, że juz nie trzeba było jej malować
Stary 2005-06-12, 13:56   #4
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Hm perełko Twój makijaż jest bardzo delikatny, dziewczęcy - podoba mi się ale przyczepię sie do makijażu mamy , może to kwestia zdjęć i przekłamanych kolorów ale ja osobiście nie pokusiłabym się na brązy jakieś beże, może kawa z mlekiem, no i pod brwi położyłabym jakiś lighter , a i zastosowałabym bardziej satynowe lub 1/4 perły cienie , bo pereła bardzo lubi podkreślac zmarszczki
Ale uważam , że zasługujesz na duże brawa za odwagę i proszę nie odbieraj tego jako komentarz trolla czy cóś - po prostu taka moja opinia - ale jeżeli mama dobrze sie czuła to nic wiecej nie trzeba

mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 14:03   #5
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

Monik@ no co Ty, trolla?!? Ja wiem, że ten makijaż to nie dzieło sztuki, fakt że strasznie ciemne są te zdjęcia mamy i makijaż też ciemniejszy wyszedł, ale że mama nie ma swoich cieni a ja mam raczej zimne kolory, to wykorzystałam to co miałam, ot co Ja tam się krytyki nie boję o ile jest konstruktywna, Twoja jest
Stary 2005-06-12, 14:10   #6
futas84
Raczkowanie

Talking Dot.: Mama, ja i pies :D

Czesc. Bardzo podoba mi sie Twoj makijaz moglabys napisac jakie to sa kosmetyki?? z gory dzieki )
futas84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 14:12   #7
amistad.k.m.s
Zakorzenienie

Dziewczyny już wszystko napisały... ślicznie wyglądacie.

Możesz napisać, jakich kosmetyków używałaś?
amistad.k.m.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 14:22   #8
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

Nazwy tych kosmetyków niewiele Wam powiedzą. Są cienie z najniższych, straganowych półek. No ale u mnie jest to całkiem niezła podróbka inglota (podobne opakowanie, zestawienie kolorów, nazwa ) INGRID, to górna powieka, na dole błękitna kredka Queen w wewnętrznej części oka i czarna kredka roztarta z fioletowym cieniem. Na ustach mieszanka szminki AVON iced pink (nr.813), MAYBELLINE erthy mauve(nr.53/189) chyba już wycofana, na to błyszczyk loveless,czy jakoś tak (z rossmana) jasny róż z drobinkami.
Mama ma na oczkach cienie INGIS, paletka brązów i szarości i zielony cień bez nazwy na ustach szminke RIMMEL (nr.040)
Stary 2005-06-12, 14:33   #9
amistad.k.m.s
Zakorzenienie

To nic, bo przecież świetnie wyglądacie. Dziękuję za odp.
amistad.k.m.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 14:47   #10
maja55
Zakorzenienie

Pięknie wyglądasz - tak swieżo, dziewczęco! Strasznie mi sie podoba taki makijaż. Jak zwykle jest bardzo starannie wykonany.

Makijaż mamy też niezły. Jedyne co bym zmieniła to ciut jaśniejsze cienie i coś rozświetlającego w kącikach. Może nawet nie tyle rozświetlającego - nie mam na myśli brokatu czy drobinek ale coś jasnego. Mam nadzieję, że mnie zrozumiałaś I korektor pod oczami aby ukryć cienie, ale pisałaś, że nie dysponowałaś takim więc sie nie liczy
Niedawno moja mama miała bardzo ważne spotkanie w firmie i musiala wyglądać "oszałamiająco". Dlatego poprosiła mnie żebym ją czymś pomazała(na co dzien używa tylko podkładu, pomadki i mascary). Ciągle powtarzała mi:"Majeczko, tylko nie za mocno, nie za mocno". Dlatego wykorzystałam beże i jasny brąz do zakcentowania zewnętrznych kącików. Jedyne z czego byłam nie zadowolona to to, że podkład nie zdołał ukryć cieni pod oczami, a z tego względu że sama takowych nie posiadam, korektora w moim kuferku brak. I też nie ukryłam do końca cieni pod oczami.

Aha, bardzo podoba mi sie pomadka, jakiej użylaś aby pomalować mamie
usta.
Psina też piękna, nawet bez makijażu
Stary 2005-06-12, 15:18   #11
szyna
Zadomowienie

Bardzo podobaja mi sie twoje makijaze. Napisalas, jakimi kosmetykami, ale nie ujelas w opisie podkladu. Mozesz napisac jaki podklad masz na twarzy? Bardzo podoba mi sie efekt
szyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 15:20   #12
szyna
Zadomowienie

Ach i jeszcze jedno. Dziekuje w swoim imieniu za pokazanie, ze nawet niemarkowymi kosmetykami mozna zrobic cos pieknego. To tyle z mojej strony.
szyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 15:44   #13
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

Podkład to Lirene complete coverage, naturalny.
A co do nie markowych kosmetyków to fakt, niektóre wcale nie odstają od tych z wyższej półki pod względem kolorów czy konsystencji, zwykle są mniej trwałe choć mój makijaż zmyłam po pierwszej w nocy i miałam co zmywać
Stary 2005-06-12, 15:45   #14
Oleczka
Zakorzenienie

GG do Oleczka

Perełka jaką ty masz śliczną cerę.O bożuśśśś .Cuddo
Oleczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 16:56   #15
sylwia18
Zakorzenienie

perełko pięknie jestem wielką fanką takich delikatnych, świetlistych oczek i błyszczyka na ustachbrawa!
Stary 2005-06-12, 17:02   #16
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Twój makijaż bardzo mi sie podoba. ODswieżający, lekki. Ładny, pasuje do Ciebie.

Przyczepię się do mamy. POza tym, że to piękna kobieta to niestety brązy nie są dla niej. Ponieważ przytłaczają twarz - może to wina światła i zdjęcia? .
W ogóle brązy źle <przeważnie> prezenują się w sztucznym, wieczorowym świetle. Jednak mnie to nie przeszkadza się malować wieczorem na brązowo Przydałoby się trochę korektora dla mamy na zatuszowanie cieni w kacikach i pod oczami.
POlecam umalowac mamę bardziej żywymi kolorami półmatowymi, satynowymi...Mama ma duże, piękne, brązowe oczy i jestem pewna, że prawie każdy kolor będzie się dobrze prezentował na jej powiekach!

NIe chce abys poczyła się skrytykowana w zły sposób przeze mnie. Odbierz mojego posta jako dobrą rade - o ile to mozliwe
A i bravo za odwagę i umieszczenie zdjęć mamy.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-06-12 o 17:04 Powód: lierówa :)
Pomadka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 17:44   #17
CzarnyElf
Zakorzenienie

Twoj makijaz jest b piekny Ohhh ta cera Co do makijazu mamy to zgodze sie z dziewczynami,ale rozumiem brak kosmetykow
Stary 2005-06-12, 20:55   #18
Mariti
Wtajemniczenie

Perełko , nie obraź się , ale zacznę od Psinki -cudowna MOrduchna Tofany piesek
No a teraz do rzeczy-Twój makijaż bardzo mnie zachwycił jest delikatny , ale elegancki. Podoba mi sie kolor ust.
Co do Twojej Mamy , mam tylko wrażenie , że dolne powieki sa za bardzo przytłoczone .
A na koniec jescze raz wrócę do spinki bo jest supercio, kocham wszystkie pieski
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 08:53   #19
smerfeta01
Zakorzenienie

ładny makijaż ładnej dziewczyny
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 09:52   #20
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

Bajeczko, wbrew pozorom moja cera nie jest taka wspaniała.Tzn dobrze wygląda i z tego bardzo się cieszę, ale jest przesuszona i strrrasznie wrażliwa. Choć ostatnio się ciut polepszyła.
Sylwia, ja też lubie takie świeże makijaże, szczgólnie latem
Majka, Ty mnie dziewczyno nie denerwuj, jak śmiałaś zwrócić mi uwagę, MI??
przestań, już pisałam że się nie boje krytyki a dobre rady zawsze się przydają. Zamierzam z nich skorzystać, urozmaicę kosmetyczkę o cienie dla mamy i pomaluje mamuśkę według waszych rad No wiecie, z drugiej strony nie pozwolę, żeby mama była ładniejsza odemnie
elfiku a Ty się nie ociągaj tylko wrzucaj nowe dzieła
Mariti, psinka dziękuje za komplementy. Masz od niej wielkie buzi w nos
Ja też dziękuje,buzi jednak nie dam
Smerfeta, dziękuje w imieniu całej trójki
Stary 2005-06-13, 17:55   #21
CzarnyElf
Zakorzenienie

Perelko
Nie ociagam sie Tylko mnie wysypalo znowu (testuje nowy krem)jak sie wkurze to odstawie wszystko i bede sie smarowac margaryna(kiedys mama mojego ex powiedzila ze uzywala do smarowania twarzy margaryny,cos w tym musialo byc bo kobieta ponad 40 lat miala a twarz gladziutka jak u niemowlaczka-zadnej zmarszczki)
Perelko jak widze Twoja piekna cere to az wstyd wstawic zdjecie mojej paszczy
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości