refleksy u fryzjera a teraz farba. ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-08-10, 16:08   #1
tibbidabo
Raczkowanie

refleksy u fryzjera a teraz farba. ?

Hej. Wczoraj poszlam do fryzjera z zamiarem zmiany koloru wlosow na jasny blond, byl to moj pierwszy raz dlatego wspolnie z fryzjerka stwierdzilysmy ze lepiej bd na poczatku zrobic jasne refleksy i tak zrobilam. Teraz stwierdzam ze chcialabym jednak jasniejsze wlosy i zastanawiam sie cyz jak poloze farbe blong ale cimeniejsza od refleksow one znikna czy bd przebijac sie. Pomozcie
Stary 2011-08-10, 17:49   #2
karola_d
Raczkowanie

Dot.: refleksy u fryzjera a teraz farba. ?

ja miałam swoje naturalne jasniejsze refleksy moim na ciemnym blondzie i nałożyłam farbę ton ciemniejszą od moich naturalnych i pokryło również refleksy, jednak kiedy farba zaczęła się wypłukiwać to widać było jaśniejsze refleksy, może nie wszystkie pasemka tak dokładnie, ale kolor jest trochę jaśniejszy w tych miejscach
karola_d jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 17:58   #3
infatuated
Zakorzenienie

Dot.: refleksy u fryzjera a teraz farba. ?

Cytat:
Napisane przez tibbidabo Pokaż wiadomość
Hej. Wczoraj poszlam do fryzjera z zamiarem zmiany koloru wlosow na jasny blond, byl to moj pierwszy raz dlatego wspolnie z fryzjerka stwierdzilysmy ze lepiej bd na poczatku zrobic jasne refleksy i tak zrobilam. Teraz stwierdzam ze chcialabym jednak jasniejsze wlosy i zastanawiam sie cyz jak poloze farbe blong ale cimeniejsza od refleksow one znikna czy bd przebijac sie. Pomozcie
zależy czym miałaś robione refleksy
ja robiłam w grudniu na bazie 9 refleksy z poziomu 10 wodą 6% i potem normalnie robilam odrosty, raz połozyłam richesse 9,13, potem robiłam jasniejszymi blondami, malaksowałam i refleksy za każdym razem były
także jak połozysz nawet ciemniejszy blond, to powinny Ci przebijac, ale nie kładz za ciemnej bo szkoda utracic efekt wielotonowosci
infatuated jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości