Moje w這sy!! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-06-12, 19:40   #1
Agnieszkaaa_15
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Moje w這sy!!

Mam ma造 problem ot騜 jestem ciemn blondynk (oczywi軼ie chodzi o kolor w這s闚) o bardzo jasnej cerze . Chcia豉bym rozja郾i sobie w這sy i mam ma造 problem ot騜 nie wiem czym najlepiej to zrobi czy jakim rozja郾iaczem czy zwyk陰 farba. Przeczyta豉m 瞠 s r騜ne farby rozja郾iaj帷e w這sy o np. 2 tony czy to jest du穎?? Czy jakbym sobie rozja郾i豉 np. o 6 ton闚 czy to nie by這 by za du穎?? Nie chce p騧niej chodzi jak jakie straszyd這 . Nie raz widz na ulicy dziewczyny ze 郵icznymi jasnymi w這sami i te bardzo chcia豉bym mie taki kolor . A tak po za tym czy b璠zie strasznie wida odrosty?? Prosz porad嬈ie bo ja si w og鏊e na tym nie znam...
Agnieszkaaa_15 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-13, 14:57   #2
prowokacja17
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Moje w這sy!!

FARBY raczej bym nie radzila bo moze wyjsc zupelnie inny kolor niz podaje opakowanie moja koelzanka chciala miec blond naturalny ma ciemny blond pomalowala sama w domu farba i wyszedl jej marchewkowy tak samo z rozjasniaczem nie kombinuj jesli chcesz miec blond wlosy to idz do fryzjera bo jak Ci wyjdzie marchweka to dopiero bedziesz miec problem....
prowokacja17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-13, 15:48   #3
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431
Dot.: Moje w這sy!!

Jesli masz ciemny bl康 ( ale nie br您) mo瞠sz spr闚bowa z farb Natea, tylko kontroluj kolor, zazwyczaj trzeba potrzyma troch d逝瞠j. Moja kole瘸nkla ma ciemny bl康 i po tej farbie ma ja郾iutki 郵iczny bl康zik. Ale oczywi軼ie je郵i nie jeste przekonana udaj si do fryzjera, tam b璠ziesz mia豉 pewno軼 , 瞠 uzyszkasz odcie jaki b璠ziesz chcia豉
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.