Co sie dzieje ze skora-zaczerwiniona w jaki sposob jej pomoc zlikwidowac problem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-08-11, 19:58   #1
Polski Bursztyn
Rozeznanie

Co sie dzieje ze skora-zaczerwiniona w jaki sposob jej pomoc zlikwidowac problem?

Od jakiegos pol roku moja skora na twarzy (czolo,nos-okolice nosa,policzki troche )sa zaczerwienione,nie podraznione tylko zaczerwienione skora czasami na czubku nosa jakby szczypie ,towarzyszy Temu uczucie Gorąca, pieczenie Skóry i kolo nosa mam jedno male, prawie niewidoczne naczynko Co sie dzieje ze skora ?w jaki sposob jej pomoc ,czasami nawet jak w tym miejscu zrobi mi sie jakis pryszcz ,ale rzadko to jest on taki czerwony bardzo i bardzo powoli goi sie schodzi..jak calkowicie zlikwidowac ten problem ?macie jakies sprawdzone sposoby? -moze jakis skuteczny krem ,jakies ziolka? lub jakis olej pomoze i zlikwiduje ten problem? Prosze dziewczyny pomozcie mi

Moja skora jest:

-wrazliwa-zaczerwieniona jakby taki rumien-czolo-nos caly ,okolice nosa i policzki
-tlusta
-rozszerzone pory,wagry-zaskorniki
-blizny-przebarwienia potradzikowe

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2011-08-12 o 03:08
Polski Bursztyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 13:20   #2
findsomething
Zadomowienie

Dot.: Co sie dzieje ze skora-zaczerwiniona w jaki sposob jej pomoc zlikwidowac proble

a nie masz cery naczynkowej ? jasna ale różowa w okolicach nosa i policzków.

moim zdaniem powinnaś iść do dermatologa, chociaż równie dobzre możesz miec problemy z ciśnieniem w początkowej fazie, jest multum domyslow ale to stwierdzi tylko doswiadzony lekarz, przez monitor nikt Cię nie zbada i nie zgadnie co ci jest, no nie badz smieszna....
findsomething jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 20:25   #3
Polski Bursztyn
Rozeznanie

Dot.: Co sie dzieje ze skora-zaczerwiniona w jaki sposob jej pomoc zlikwidowac proble

nie mam cery naczynkowej mam tylko jedno malutkie prawie niewidoczne naczynko przy nosie ,a cera na czole nosie -policzkach jest zaczerwieniona-CZesto mam wlasnie w tym miejscach takie straszne uczucie goraca..
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2011-08-13 o 21:05
Polski Bursztyn jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości