naturalne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-13, 09:09   #1
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna

naturalne

Dziś przedstawiam dwa moje makijaże w naturalnych barwach mojej tęczówki.
Pierwszy to oliwkowo-złoty, drugi seledynowy z ciemniejszą zielenią.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ol 8.jpg (19,8 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oliwka 1.jpg (31,5 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oliwka 4.jpg (34,5 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oliwka 5.jpg (41,3 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oliwka 6.jpg (18,0 KB, 258 załadowań)
Amelianna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 09:14   #2
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna
Dot.: naturalne

i drugi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jz02.jpg (34,5 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jz2.jpg (30,5 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jz4.jpg (72,8 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jz3.jpg (24,0 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jzc3.jpg (12,9 KB, 202 załadowań)
Stary 2005-06-13, 09:18   #3
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

Jejku ślicznie! Naprawde dobrze Ci w takich delikatnym makijażu. Myślę, że zdecydowanie lepiej niż w tych ciężkich, ciemnych. Ten pierwszy jest super, na zdjęciu gdzie widać całą Twoją buzie wyglądasz świerzo i dziewczęco. Drugi też jest bardzo ładny, ale wyglądasz w nim na bardziej zmęczoną
perelka-20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 09:30   #4
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna

Dzięki, drugi makijaż wykonywałam w godzinach popołudniowych, więc twarz już troszkę miałam zmęczoną
Stary 2005-06-13, 10:07   #5
smerfeta01
Zakorzenienie

Jejku, ale Ty masz wielkie oczy
Możesz naprawdę nieźle się pobawić w malowanie ich.
A propos tego makijażu, fajny, słoneczny
A tak swoją drogą przypominasz mi tą aktorkę Joannę Brodzik we wczesnych latach jej kariery
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 10:11   #6
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1
Thumbs up Dot.: naturalne

mnie zaś przypadł do gustu bardziej drugi makijaż.Pierwszy jest zbytnio zblizony kolorystycznie do tęczówki

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 11:10   #7
tanzanit
Wtajemniczenie

Ja dla mnie obydwa super! Pierwszy rzeczywiscie jest swiezszy ale w drugim oko jest bardziej wyeksponowane (a w twoim przypadku wlasnie chodzi o to by je wszyscy zauwazyli bo sa tak piekne!!!)
tanzanit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 11:46   #8
tarakatatula
Rozeznanie

obydwa nice, jakich cieni uzywalas w pierwszym?
Stary 2005-06-13, 11:53   #9
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna

Cytat:
Napisane przez tarakatatula
obydwa nice, jakich cieni uzywalas w pierwszym?
Dzięki; Do pierwszego makijazu użyłam cieni potrójnych Lovely (rossmann) tych rozświetlających nr 54 i nr 56 takie oliwki i brązy oraz cienia "trawiastego" Vertigo inglot nr 59 (kreska na górnej i dolnej powiece), pod łukiem brwiowym jest taki łososiowy z palety Ruby Rose
Stary 2005-06-13, 14:54   #10
sylwia18
Zakorzenienie

mi się strasznie podobasz w pierwszym makijażu ślicznie ci w tym kolorku
Stary 2005-06-13, 15:19   #11
kalija
Zadomowienie

Ooo jak slicznie szczerze mówiąc w tym makijazu wyglądasz (moim zdaniem) dużo korzystniej niż w fioletach, które dodawały Ci latek.

Oba powyższe makijaże są cudne, aż napatrzyć się na Ciebie nie moge
kalija jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 15:40   #12
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Cytat:
Napisane przez agabil1
mnie zaś przypadł do gustu bardziej drugi makijaż.Pierwszy jest zbytnio zblizony kolorystycznie do tęczówki
Nio zgodzę się z Agą dla mnie drugi to nr 1
Pierwszy powiększa i tak już duże oczka
mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 19:30   #13
Meariel
调解人

Cytat:
Napisane przez mona1978
Nio zgodzę się z Agą dla mnie drugi to nr 1
Pierwszy powiększa i tak już duże oczka
O tak, zdecydowanie dobrze wyglądasz z czarną obwódką przy linii rzęs!
Stary 2005-06-13, 21:43   #14
madie
Zakorzenienie

No to hurra!! doczekałam się delikatnego makijażu Drugi jest poprostu świetny!! Podkreśla kolor oczu i urodę.No nie wiem co jeszcze napisać. Bardzo mi się podoba, bo oczy sa bardziej rozświetlone i wyglądają lekko. Pięknie pięknie...
madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 21:50   #15
Emi1234
Zadomowienie

GG do Emi1234

ale uparłaś się na te zielenie
II-lepszy
Emi1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 22:34   #16
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

PIerwszy raz widze, aby cień tak ładnie podkreślał kolor tenczówki! W obu przypadkach. U mnie to jest prawie niemozliwe. Podoba mi się i wyglądasz bardzo ładnie w tych dwóch wersjach.
Stary 2005-06-13, 22:54   #17
neonka28
Zakorzenienie

Masz śliczne oczy...podoba mi sie ten drugi makijaz,bo widac bardziej kolor oczu.Drugi tez nie jest zly ale na pierwszy plan rzuca sie kolor cienia-zreszta bardzo ladny kolor(mam ostatnio fiola na punkcie takiej odcieni zieleni wpadajacej w zloto, w zółc, w limonke-co to za cien u ciebie?)
neonka28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 00:05   #18
Mariti
Wtajemniczenie

Kobito , ale Ty masz oczeta a co do makijażu , bardziej przemaiwa do mnei ten drugi , ten piewrszy jakby się zlewa, ale z czym i jak nie powiem, bo nie mam pojęcia, poprostu wygląda jkaby sie zlewał z czymś Drugi bardzo bardzo ładny
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 08:19   #19
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna

Witam was i ślicznie dziękuję za ocenę. Również uważam, ze ten drugi makijaż bardziej podkreśla moje oczy ale w pierwszym też się dobrze czuje.

Emil 1234: uwielbiam zielenie, zresztą mam taki kolor oczu i wydaje mi się, ze ładnie je podkreśla ten kolor, ale obiecuję pokażę się jeszcze np; w miedziano- zółtym

Meariel: ostatnio upodobałam sobie czarną kredkę, nie sądziałam, ze mi pasuje...a jednak. Zawsze mi się wydawało, że przy moich głęboko osadzonych oczach, taka obwódka je jeszcze bardziej schowa
Stary 2005-06-14, 12:57   #20
Meriamon
Rozeznanie

Smile Dot.: naturalne

Podobają mi się obie wersje,chociaż jak słusznie zauwazyła Aga 1 może zlewać się z tęczówką...
Piszesz: "uwielbiam zielenie, zresztą mam taki kolor oczu i wydaje mi się, ze ładnie je podkreśla ten kolor"
No własnie i tu jest pies pogrzebany...żeby nadać wyraz oczom powinniśmy unikać cieni identycznych jak nasza tęczówka, bo wowczas jak ktos patrzy na nas z daleka,to tj by widział 2 plamy zamiast oczu...
Dlatego powinno się uzyskać kontrast między tęczowką,a cieniem...stad do zielonych proponuje sie fiolety,róże etc...własnie po to by oko uwydatnić... ale jak wiemy każdy z nas ma swoje upodobania...i nawet książkowy wykład nie zmieni ludzkiej mentalności
Masz ładne zielone oczy to niewątpliwie atut bo są rzadko spotykane - to oczy wojownika
To tyle ode mnie

Pozdrawiam
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 14:11   #21
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna

[QUOTE=Meriamon]Podobają mi się obie wersje,chociaż jak słusznie zauwazyła Aga 1 może zlewać się z tęczówką...
Piszesz: "uwielbiam zielenie, zresztą mam taki kolor oczu i wydaje mi się, ze ładnie je podkreśla ten kolor"
No własnie i tu jest pies pogrzebany...żeby nadać wyraz oczom powinniśmy unikać cieni identycznych jak nasza tęczówka, bo wowczas jak ktos patrzy na nas z daleka,to tj by widział 2 plamy zamiast oczu...
Dlatego powinno się uzyskać kontrast między tęczowką,a cieniem...stad do zielonych proponuje sie fiolety,róże etc...własnie po to by oko uwydatnić... ale jak wiemy każdy z nas ma swoje upodobania...i nawet książkowy wykład nie zmieni ludzkiej mentalności

Zgadzam się z Tobą, ale w naturalnych makijażach można używać kolorów pasujących do tęczówki, aby je podkreślić, natomiast, aby uwydatnić ich kolor -należy użyć kontrastowych. Mnie fiolet nie za bardzo pasuje - tak orzekły dziewczyny oglądając mój wcześniejszy fioletowy makijaż. Zresztą ja nie mam jednolitego koloru oczu - jak się przyjrzeć im uważanie to jest tam i pomarańczowy i jasny zielony i nawet ciemnozielono-szary a nawet turkusowy więc myślę, że zielenie są dla mnie ok.

Masz ładne zielone oczy to niewątpliwie atut bo są rzadko spotykane - to oczy wojownika
To tyle ode mnie

Dziękuję za komplement
Stary 2005-06-14, 15:07   #22
madie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Meriamon
żeby nadać wyraz oczom powinniśmy unikać cieni identycznych jak nasza tęczówka, bo wowczas jak ktos patrzy na nas z daleka,to tj by widział 2 plamy zamiast oczu...[/color]
Dlatego powinno się uzyskać kontrast między tęczowką,a cieniem...stad do zielonych proponuje sie fiolety,róże etc..
W makijażu nr.2 wcale nie mam wrażenia "dwóch plam zamiast oczu" Amelianna użyła dość ciemnej trawiastej zieleni do obrysowania oka i uważam że efekt jest świetny. W przypadku pierwszego makijażu to faktycznie kolor tęczówki i cienia są bardzo podobne i nie ma ciekawego efektu, znaczy oko tu jest takie przygaszone. W przypadku drugiego makijażu ciemna zieleń podkreśla spojrzenie i w ogóle wydaje mi się że tu na powiece jest nieco inny kolor niż w makijażu nr.1, tzn bardziej zielony, a oczy są bardziej piwne. Tu mi wszystko do siebie pasuje
Stary 2005-06-14, 15:24   #23
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna

Cytat:
Napisane przez madie
W makijażu nr.2 wcale nie mam wrażenia "dwóch plam zamiast oczu" Amelianna użyła dość ciemnej trawiastej zieleni do obrysowania oka i uważam że efekt jest świetny. W przypadku pierwszego makijażu to faktycznie kolor tęczówki i cienia są bardzo podobne i nie ma ciekawego efektu, znaczy oko tu jest takie przygaszone. W przypadku drugiego makijażu ciemna zieleń podkreśla spojrzenie i w ogóle wydaje mi się że tu na powiece jest nieco inny kolor niż w makijażu nr.1, tzn bardziej zielony, a oczy są bardziej piwne. Tu mi wszystko do siebie pasuje
W drugim makijażu użyłam całkiem innych cieni; główną rolę gra tu roztarta czarna konturówka wokól oka przed nałożeniem właściwego cienia, później kreska została wzmocniona cieniem ciemnozielonym takim "choinkowym"; jako baza jest jasny seledynowo-groszkowy cień.
Dodam jeszcze ze w zależności od cienia moje oczy zmieniają się, raz są zielone, raz piwne, czasem brązowe choć w tęczówce nie ma w ogóle brązu Dziwne oczy mam ...
Stary 2005-06-14, 17:07   #24
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez madie
właśnie o to mi chodziło
Amelianno,ale ja nadal będę uparcie twierdzić,że to gasi bardzo oko i wygląda niekorzystnie.Możesz użyć podobnej tonacji jak tęczówka ale w innym odcieniu,temperaturze,sto pniu nasycenia itp

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 18:01   #25
madie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Amelianna
ostatnio upodobałam sobie czarną kredkę, nie sądziałam, ze mi pasuje...a jednak. Zawsze mi się wydawało, że przy moich głęboko osadzonych oczach, taka obwódka je jeszcze bardziej schowa
Co do obrysowywania oka to (biorę pod uwagę tu oczywiście własne doświadczenie) przy w tym makijażu stanowi ono piękne wykończenie i skierowuje uwagę na samo spojrzenie i śmiem twierdzić że przy jaśniejszym niż zwylke cieniu na powiece(szczególnie w załamaniu) udało Ci się zniwelować efekt "głęboko osadzonego oka". Dla porównania wklejam zdjęcie z Twoim ciemnym makijażem, gdzie załamanie podkreśla ciemny cień który odcina się od jaśniejszego fioletu na ruchomej części powieki i jak na mój gust za bardzo podkreśla "głęboko osadzone oko". Boziu, jak ja nie lubię tego określenia
Oto moje spostrzeżenie
Stary 2005-06-14, 19:00   #26
Meriamon
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez madie
madie nie doczytałas mojej wypowiedzi...
cyt. : "jak słusznie zauwazyła Aga 1 może zlewać się z tęczówką..."
1 czyli pierwszy makijaż...do 2 nic nie mam... chodziło mi tylko i wyłącznie o pierwszy...w drugim nic sie nie zlewa ciemniejsza zieleń odbija się od tęczówki więc jest ok...
Proszę czytaj uważnie...nie potrzebne zamieszanie
Stary 2005-06-15, 08:06   #27
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna

witajcie,
Fakt, niepotrzebne to całe zamieszanie odnośnie tego pierwszego makijażu.

agabil - wiem, że pierwszy makijaż jest identyczny jak moje oczy ale i tak go lubię, choć nie maluje się tak często ;-) Będę się starała unikać podobnych cieni

madie: też zauważyłam, że lepiej wygląda moje oko (tzn. nie jest takie schowane) jak rezygnuje z podkreślenia zagłebienia ciemnym cieniem, więc unikam juz takiego makijażu. W moim przypadku ł- tak mi się wydaje, ładnie wygląda jasny cień i oko obrysowane ciemniejszym kolorem

Meramon: mam nadzieje, ze wszystko ok i będę mogła liczyć jeszcze na twoją ocenę.

Tak w ogóle to chcę wszystkim podziękować za wszystkie dotychczasowe rady. Teraz wiem o wiele więcej jak powinnam się malować.
Pozdrawiam
Stary 2005-06-15, 11:23   #28
madie
Zakorzenienie

Witajcie dziewczyny
Widać muszę się tu wyspowiadać
Nie miałam na celu tworzyć zadnego zamieszania. Zacytowałam w moim poście wypowiedź Meriamon ale nie miałam zamiaru podważać słuszności jej wypowiedzi!
Chciałam ze swojej strony obronić zielenie w makijażu Amelianny stwierdzając że drugi bardzo jej pasuje i zaznaczyłam również,że faktycznie pierwszy nie jest zbyt twarzowy. Generalnie chodziło nam wszystkim o to samo.

Cytat:
Napisane przez Amelianna
Meramon: mam nadzieje, ze wszystko ok i będę mogła liczyć jeszcze na twoją ocenę.
Jeśli to z mojego powodu Amelianna to napisała,to chcę przeprosić Meriamon- jeśli uraziłam Cię w jakiś sposób w mojej wypowiedzi... Kwiaciorek dla Ciebie
Stary 2005-06-15, 11:42   #29
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna

Madie: w porządku, wiem, ze pisałaś wszystko w dobrej wierze. Czasem tak bywa, ze się interpretuje coś inaczej jakbyśmy chciały Dzięki za obronę ;-). Poza tym ja się nie gniewam, przyjmuje waszą krytykę, bo dzięki niej mogę uniknąć błędów w makijażu.
Stary 2005-06-15, 13:19   #30
Meriamon
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez madie
Witajcie dziewczyny
Widać muszę się tu wyspowiadać
Nie miałam na celu tworzyć zadnego zamieszania. Zacytowałam w moim poście wypowiedź Meriamon ale nie miałam zamiaru podważać słuszności jej wypowiedzi!
Chciałam ze swojej strony obronić zielenie w makijażu Amelianny stwierdzając że drugi bardzo jej pasuje i zaznaczyłam również,że faktycznie pierwszy nie jest zbyt twarzowy. Generalnie chodziło nam wszystkim o to samo.

Jeśli to z mojego powodu Amelianna to napisała,to chcę przeprosić Meriamon- jeśli uraziłam Cię w jakiś sposób w mojej wypowiedzi... Kwiaciorek dla Ciebie
Eeeee...nie no madie przecież nic się nie stało,a ja się nie gniewam... chciałam tylko sprostować moją wypowiedz,bo mogła zostać źle odczytana...I tak też zrozumiałam Twoją wypowiedź
Kwiaciorek już stoi w wazonie ale za nic mnie nie przepraszaj bo nie ma za co
Amelianno jasne że ok... i zawsze chętnie się wypowiem...ja też zapraszam do swojego wątku może coś mi też podpowiecie...zawsze chętnie usłyszę coś na swój temat...w koncu mamy sie tu wspierać,a nie podburzać,czy obrażać...jesteśmy po to żeby sobie pomagać,a konstruktywna krytyka zawsze wskazana...
No ropisałam się,hehe...
Buziaczki i miłej reszty dzionka

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości