Jaki żel nabłyszczający? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-14, 21:38   #1
furrlady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 29

Jaki żel nabłyszczający?


Witam,

Mam pytanie odnośnie żelu nabłyszczającego (nawierzchniowego, wykańczającego itp). Jaką firmę polecacie?
Który żel pozostawia naprawdę łady, długotrwały połysk?

Czytałam dobre opinie o Żelu Quick Finish 1 z Allepaznokcie. Co o nim sądzicie?
furrlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 11:38   #2
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Jaki żel nabłyszczający?

Cytat:
Napisane przez furrlady Pokaż wiadomość
Witam,

Mam pytanie odnośnie żelu nabłyszczającego (nawierzchniowego, wykańczającego itp). Jaką firmę polecacie?
Który żel pozostawia naprawdę łady, długotrwały połysk?

Czytałam dobre opinie o Żelu Quick Finish 1 z Allepaznokcie. Co o nim sądzicie?
Czy taki żel stosuje się tylko do tipsów? czy można też do naturalnych paznokci? Swoje pazurki mam ładne ale marzy mi się taki połysk lakieru jak po zrobieniu tipsów i obawiam się że żadnym utwardzaczem lakieru tego nie uzyskam.
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 20:07   #3
edytka250
Rozeznanie
 
Avatar edytka250
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 648
Dot.: Jaki żel nabłyszczający?

ja polecam Infinity doskonały, blas utrzymuje sie ponad miesiac
edytka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 20:53   #4
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki żel nabłyszczający?

Cytat:
Napisane przez _cherry_ Pokaż wiadomość
Czy taki żel stosuje się tylko do tipsów? czy można też do naturalnych paznokci? Swoje pazurki mam ładne ale marzy mi się taki połysk lakieru jak po zrobieniu tipsów i obawiam się że żadnym utwardzaczem lakieru tego nie uzyskam.
........
glosy UV stosuje się tylko na akryl lub żel
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 08:58   #5
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Jaki żel nabłyszczający?

Cytat:
Napisane przez _cherry_ Pokaż wiadomość
Czy taki żel stosuje się tylko do tipsów? czy można też do naturalnych paznokci? Swoje pazurki mam ładne ale marzy mi się taki połysk lakieru jak po zrobieniu tipsów i obawiam się że żadnym utwardzaczem lakieru tego nie uzyskam.
Na naturalki to prędzej jakiś soak/easy off albo jednofazówka o ile Twoje paznokcie lubią się z twardymi żelami, gloss się zapowietrzy jeśli położysz go na naturalki. Jeszcze przezroczysta hybryda powinna dać radę
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 07:15   #6
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Jaki żel nabłyszczający?

Cytat:
Napisane przez furrlady Pokaż wiadomość
Witam,

Mam pytanie odnośnie żelu nabłyszczającego (nawierzchniowego, wykańczającego itp). Jaką firmę polecacie?
Który żel pozostawia naprawdę łady, długotrwały połysk?

Czytałam dobre opinie o Żelu Quick Finish 1 z Allepaznokcie. Co o nim sądzicie?
Mam teraz ten żel z allepaznokcie, w takim szarym opakowaniu, musiałam kupić go w ich firmowym sklepiku u mnie w mieście, bo nie doszła mi paczka z dobejrady (Zawsze używałam nabłyszczacza i-nails), ale różnicy między nimi nie widzę, pięknie lśni do następnego uzupełnienia, nie odpryskuje, podejrzewam, że to ten sam produkt oferowany przez dwie firmy w ich firmowych opakowaniach.

Polecam jak najbardziej.
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 11:17   #7
Madziunia_B
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki żel nabłyszczający?

ja juz od 2 lat używam Perfect high quality professional UV Gel Sealer z firmy silcare. Zel naklada się jak lakier (jest w pędzelku) jest niedrogi i ładnie nabłyszcza. Połysk na pazurkach utrzymuje się do uzupełnienia. Dodatkowym plusem jest to ze jest barrrrdzoooo wydajny. Naprawdę polecam!!!! ))
Madziunia_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 09:02   #8
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Jaki żel nabłyszczający?

Bardzo dobra jest hybryda na wszelkiego rodzaju nabłyszczeni paznokci. Ogromnym plusem jest to że nie zapowietrza materiały
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 08:20   #9
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jaki żel nabłyszczający?

http://www.misteromilano.pl/pl/prepa...v-lucido-.html mistero milano ma w swojej ofercie taki lakier, utwardzany w lampie (do malowania po zwyklym lakierze), nie wiem jak sie sprawdza przy dloniach, ale moje klientki, ktore przychodza na pedi i maluja od razu paznokcie sa z niego bardzo zadowolone - lakier utzrymuje sie na paznokciach u stop do 3 tygodni (bez zmatowienia, odpryskow itd, ), u dloni moze byc krocej.. ja sama go przetestowalam i moge szczerze polecic (u mnie wytrzymal 4 tygodnie)..Fajne jest tez to, ze utwardza sie minute..

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2011-08-30 o 08:21
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 08:24   #10
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Jaki żel nabłyszczający?

Cytat:
Napisane przez Vanessita Pokaż wiadomość
Bardzo dobra jest hybryda na wszelkiego rodzaju nabłyszczeni paznokci. Ogromnym plusem jest to że nie zapowietrza materiały
O tę hybrydę chodzi : INS ?

Czy na paznokcie żelowe też to można nałożyć ?
Mam lakier z dobrejrady ten ultrafiolet ale bardzo szybko wysycha, nie można go spokojnie ładnie rozprowadzić.
Co możecie powiedzieć na Quick Finisz z dobrejrady ?

Będę wdzięczna za pomoc
marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 08:37   #11
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Jaki żel nabłyszczający?

Używałam tej z La Femme i ją polecam
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 10:01   #12
elcia woj
Przyczajenie
 
Avatar elcia woj
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
GG do elcia woj
Dot.: Jaki żel nabłyszczający?

Ja używam nowego z La Femme - HighGloss
elcia woj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 17:06   #13
Studentka991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki żel nabłyszczający?

Witam,
Mam taki problem... robię paznokcie żelowe już od 2 lat i jak dotąd ze wszystkich swoich żeli byłam zadowolona, natomiast ostatnio uzupełniałam swoje zapasy i kupiłam ten sam żel nabłyszczający, co ostatnio i mam z nim problem. Otóż paznokcie wyglądają ładnie przez parę dni a potem tak jakby (ja tak przypuszczam) żel nabłyszczający pęka i robią się na całym paznokciu, a szczególnie jest to widoczne na białym pasku frenchu takie ryski i one potem robią się czarne i to nieestetycznie wygląda. Ogólnie to się tak nie rzuca w oczy, ale jak się przyjrzy to to widać. Szczególnie szybko to się dzieje, jeśli klientka ma np zatapiane cyrkonie grubsze i używam grubszej warstwy żelu nabłyszczającego... ogólnie pracuję na żelach Sun Flower, jestem z nich bardzo zadowolona, takie rzeczy jak tipsy czy cleaner kupuję w NailDesign i stąd też mam żel nabłyszczający, dotąd byłam z niego zadowolona, ale teraz wydaje mi się, że to jego wina. Nie wiem naprawdę dlaczego tak się dzieje, dlatego proszę bardzo o jakąś radę, może to ja coś źle robię, albo jeśli chodzi o żel to proszę doradźcie mi jakiś naprawdę dobry, już wolę dać więcej kasy a mieć naprawdę dobry i trwały. Podejrzewam, że to wina żelu, ponieważ jak spiłuję całą górną warstwę gdzie jest właśnie żel nabłyszczający, to cały paznokieć pod spodem jest w świetnym staniem, bez odpryśnięć ani bez pęcherzyków. Bardzo Was proszę o jakąś dobrą radę
Studentka991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 21:29   #14
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jaki żel nabłyszczający?

Cytat:
Napisane przez Studentka991 Pokaż wiadomość
Witam,
Mam taki problem... robię paznokcie żelowe już od 2 lat i jak dotąd ze wszystkich swoich żeli byłam zadowolona, natomiast ostatnio uzupełniałam swoje zapasy i kupiłam ten sam żel nabłyszczający, co ostatnio i mam z nim problem. Otóż paznokcie wyglądają ładnie przez parę dni a potem tak jakby (ja tak przypuszczam) żel nabłyszczający pęka i robią się na całym paznokciu, a szczególnie jest to widoczne na białym pasku frenchu takie ryski i one potem robią się czarne i to nieestetycznie wygląda. Ogólnie to się tak nie rzuca w oczy, ale jak się przyjrzy to to widać. Szczególnie szybko to się dzieje, jeśli klientka ma np zatapiane cyrkonie grubsze i używam grubszej warstwy żelu nabłyszczającego... ogólnie pracuję na żelach Sun Flower, jestem z nich bardzo zadowolona, takie rzeczy jak tipsy czy cleaner kupuję w NailDesign i stąd też mam żel nabłyszczający, dotąd byłam z niego zadowolona, ale teraz wydaje mi się, że to jego wina. Nie wiem naprawdę dlaczego tak się dzieje, dlatego proszę bardzo o jakąś radę, może to ja coś źle robię, albo jeśli chodzi o żel to proszę doradźcie mi jakiś naprawdę dobry, już wolę dać więcej kasy a mieć naprawdę dobry i trwały. Podejrzewam, że to wina żelu, ponieważ jak spiłuję całą górną warstwę gdzie jest właśnie żel nabłyszczający, to cały paznokieć pod spodem jest w świetnym staniem, bez odpryśnięć ani bez pęcherzyków. Bardzo Was proszę o jakąś dobrą radę
najprawdopodobniej jest to wina tej grubszej warswy zelu nablyszczajacego.. generalnie jest tak, ze cyrkonii nie zalewa sie zelem-mozna ewentualnie na zmatowiona i opracowana plytke nakleic je np. na klej do tipsow, lub akryl clear i wtedy normalnie pomalowac nablyszczajacym zelem omijajac cyrkonie, ewentulanie delikatnie musnac je tym zelem, ale nie ZALEWAC...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 21:38   #15
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki żel nabłyszczający?

Cytat:
Napisane przez Vanessita Pokaż wiadomość
Bardzo dobra jest hybryda na wszelkiego rodzaju nabłyszczeni paznokci. Ogromnym plusem jest to że nie zapowietrza materiały
......
ooo to prawda,aż sama jestem zdziwiona jak hybryda ładnie i długotrwale nabłyszcza,ja mam nawierzchniowy z MM.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 08:57   #16
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jaki żel nabłyszczający?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
......
ooo to prawda,aż sama jestem zdziwiona jak hybryda ładnie i długotrwale nabłyszcza,ja mam nawierzchniowy z MM.
...ale z MM masz ten "2 w 1" czy sam nawierzchniowy.. bo ja mam ten base/lucido.. musze sprobowac.. ale nablyszczacze z PB i Indigo tez nie zapowietrzaja sie na naturalkach
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 07:17   #17
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki żel nabłyszczający?

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
...ale z MM masz ten "2 w 1" czy sam nawierzchniowy.. bo ja mam ten base/lucido.. musze sprobowac.. ale nablyszczacze z PB i Indigo tez nie zapowietrzaja sie na naturalkach
........
mam ten 1w1 czyli nawierzchniowy
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 20:17   #18
Corrina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 206
Dot.: Jaki żel nabłyszczający?

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
najprawdopodobniej jest to wina tej grubszej warswy zelu nablyszczajacego.. generalnie jest tak, ze cyrkonii nie zalewa sie zelem-mozna ewentualnie na zmatowiona i opracowana plytke nakleic je np. na klej do tipsow, lub akryl clear i wtedy normalnie pomalowac nablyszczajacym zelem omijajac cyrkonie, ewentulanie delikatnie musnac je tym zelem, ale nie ZALEWAC...
Pierwsze słysze. No oczywiście nie da się "zalać" tak jak normalnym żelem, ale po uprzednio przyklejonej klejem cyrkonii śmiało można przejechać glossem. Być moze zależy to od jakości produktu u mnie jednak nigdy nic się nie działo.Są takie glossy jak np ibd (osobiście nie polecam) które trzeba bardzo cienko nałożyć w innym przypadku zdażają się bąbelki na powierzchni.Polecam entity gel top coat jest nieśmiertelny.Najlepszy jaki dotąd miałam. Nsi jest ok ale szybko się ściera.Czy ktoś próbował już CND Brisa?Jestem ciekawa jak długo się utzrymuje.
Corrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 08:35   #19
sandrus2004
Przyczajenie
 
Avatar sandrus2004
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki żel nabłyszczający?

polecam

nigdy z nim nie ma problemów

Wyjatkowo im się udał ten produkt

http://naildesign.pl/product_info.php?pr...5dc 65ae8d3
sandrus2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 14:19   #20
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki żel nabłyszczający?

......
po wypróbowaniu polecam tez TOP Cristallo z MM. nie zrobił mi żadnego numeru,oprócz tego,że dość szybko się skonczył
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 07:49   #21
Corrina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 206
Dot.: Jaki żel nabłyszczający?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
........
glosy UV stosuje się tylko na akryl lub żel
Christrio ma w swojej ofercie gloss, który można na inne niż w/w powierzchnie nakladac np. na lakier. Zamówiłam i będę testować
Corrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 10:09   #22
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki żel nabłyszczający?

Cytat:
Napisane przez Corrina Pokaż wiadomość
Christrio ma w swojej ofercie gloss, który można na inne niż w/w powierzchnie nakladac np. na lakier. Zamówiłam i będę testować
...
ooo widzisz ,fajnie,przydałby sie taki produkt....a ja sobie przypomniałam,ze kiedys miałam cos w rodzaju lakieru nawierzchniowego ale utwardzanego w lampie od DR,ale w ogóle sie nie sprawdził.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 10:14   #23
kasiekros1
Przyczajenie
 
Avatar kasiekros1
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
GG do kasiekros1
Dot.: Jaki żel nabłyszczający?

Ja polecam quick finish gel firmy new nails, jest naprawdę super. Bardzo wydajny i świetnie nabłyszcza paznokcie
kasiekros1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.