Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-08-14, 15:07   #31
friable
Raczkowanie

Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

Ten kolor co podałaś linka ładny jest, jak chcesz, możesz się pofarbować, przecież trzeba eksperymentować z wyglądem, żeby wiedzieć w czym nam najlepiej Prostowanie wlosów też odradzam, jestem tego żywym przykładem
friable jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 15:56   #32
Lovemee
Wtajemniczenie

Spodobał mi się, mam jeszcze troche czasu żeby się zastanowic : D.

A do wcześniejszego postu, bo mi umknęło - nie mam zaburzeń odżywiania jesli już to uzależnienie od jedzenia
Stary 2012-08-14, 19:26   #33
natalcia250
Black No. 1

Cytat:
Napisane przez Lovemee Pokaż wiadomość
piękny sama bym taki chciała :P chociaż w sumie ja bym poczekała jeszcze z tym farbowaniem. jestem żywym przykładem na to, że nie warto farbować włosów w młodym wieku - mam 15 lat i od prawie roku zapuszczam naturalny kolor od farb chemicznych bardzo niszczą się włosy.
nie rozumiem po co prostowałaś włosy, przecież one są naturalnie prawie proste jak je odżywisz będą piękne
natalcia250 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 20:20   #34
Lovemee
Wtajemniczenie

teraz sa proste, bo od ciągłego prostowania się same w sobie naturalnie zaczeły prostować
kiedyś miałam prawdziwe loki
Stary 2012-08-15, 14:25   #35
wredna baba
Raczkowanie

Wtrącę się Chcesz zmieniać na siłę to, co jest w Tobie najładniejsze, naturalne, świeże...
Po pierwsze kolor włosów - nie psuj go! Zostaw to co masz, pozwól swoim włosom na naturalność - zwłaszcza, że za taki kolor, jak Ty masz bez farbowania, niejedna dziewczyna dałaby się pociąć, jest ładny i oryginalny. Jak będziesz farbować, to wpadniesz w pułapkę jednakowych odcieni - takich, jakich mnóstwo widzi się na ulicach, wszystkie jak spod jednej pieczątki.
Po drugie, zadbaj o nawilżenie i ładny skręt włosów. Czyli, poszukaj kosmetyku, który służy twoim włosom i używaj regularnie. Prostować nie musisz, taki lekki nieład jest bardzo twarzowy Im zdrowsze i bardziej lśniące włosy, tym będziesz ładniej wyglądać.
Nie musisz też przyciemniać koloru swojej cery - wystarczy dodać jej trochę koloru przez muśnięcie policzków różem. Możesz poszukać podkładów/pudrów w jasnym kolorze, jeżeli potrzebujesz wyrównania koloru.
Co do makijażu, to poza lekkim różem na policzkach możesz też spróbować kolorowych cieni, delikatnych kresek wzdłuż linii górnych rzęs kolorowymi ołówkami + oczywiście wytuszowane rzęsy. Na usta lekki błyszczyk. Delikatnie i bez przesady

Sport oczywiście nie zaszkodzi, ale to żeby dodać ciału jędrności, sprężystości i siły - absolutnie nie musisz się odchudzać. Im bardziej drastyczną dietę zastosujesz, tym mocniej możesz rozregulować metabolizm Lepiej jeść wszystko, na co masz ochotę (ok, opychanie się ciastkami i batonikami nie jest najlepszym pomysłem) za to trochę więcej się ruszać.
wredna baba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 20:03   #36
Lovemee
Wtajemniczenie

Moje włosy już dawno nie są naturalnie- aktualnie mam spłukany brąz, miałam ombre.
Dziękuję
Stary 2012-08-15, 20:34   #37
natalcia250
Black No. 1

Cytat:
Napisane przez Lovemee Pokaż wiadomość
teraz sa proste, bo od ciągłego prostowania się same w sobie naturalnie zaczeły prostować
kiedyś miałam prawdziwe loki
ja miałam za to odwrotnie - kiedy zaczęłam prostować włosy (prostowałam przez ponad rok codziennie, na najwyższej temperaturze) to były falowane, a im dłużej prostowałam, tym bardziej się skręcały
może zaczniesz pielęgnację CG? zajrzyj do działu dla Zakręconych

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

a tak w ogóle, to witam imienniczkę i to z tego samego województwa
natalcia250 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 21:08   #38
Lovemee
Wtajemniczenie

Ooo hej, wczesniej nie popatrzyłam
Nie mamy do siebie daleko

Zaraz zabiorę się do czytania, bo pielęgnacja CG już kiedyś mnie zaciekawiła : D.
Na razie mam naturalny olej kokosowy, maseczke waxa i jakiś olejek z Avonu lub Oriflame ale póki co stosowałam go tylko raz ^^

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości