Poszukiwanie koloru do w這s闚. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-08-17, 15:51   #1
Astral
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51
Exclamation

Poszukiwanie koloru do w這s闚.

(przepraszam, ze zamie軼i貫m to na forum 2x, bo przez 4 godziny moj wpis sie nie pojawial - to normalne? -.-)

Hej, mam problem z w這sami. Nigdy mi si nie podoba造 X.x Zawsze marzy貫m o jakiej szalonej, chaotycznej fryzurze. Ale nigdy nie mia貫m zbytniej odwagi, by zapu軼i troch w這sy. Teraz zapuszczam - mo瞠 co z tego wyjdzie :P No chcia豚ym co odpicowanego, ale nie mam pomys逝.
A teraz najgorsze - m鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny, do嗆 popielaty blond. Jak dla mnie nie ma nic gorszego. To wygl康a jak zgni貫 jajo : P Zw豉szcza przy opalonej sk鏎ze.

Jako 瞠 s wakacje, wi璚 przy s這鎍u farba trwa豉 to nie by豚y dobry pomys, u篡wa貫m szamponetek. 疾by popr鏏owa. Jako 瞠 pono nie ma nic gorszego ni Palette, kupi貫m Deli.

Najpierw poszed jasny br您 - w sumie niewielka r騜nica, ale na plus. W ko鎍u nic gorszego by nie mog這 :P Ale to wci捫 nie to.
字edni braz za wyszed troch sztucznie. Troch rudawo.
Ciemny br您 ju du穎 fajniej. Ale to wci捫 nie to. gdyby by mocniejszy i naprawd ciemny...
Chcia貫m si璕n望 po ciemn czekolad, okaza這 si, 瞠 nie produkuj
Od razu przeskok na czer. no dobra, spr鏏owa貫m. Lubi czer, ale mocn i g喚bok. A w這sy wysz造 troch wyp這wia貫, hebanowe. Nie pasuj mi do be穎wej cery. Na dodatek z br您owymi refleksami, bo ciemny br您 nie zmy si do ko鎍a.

Zastanawiam si, czy ten szampon si kiedy zmyje do ko鎍a? Ale raczej w徠pi. Kolor p這wieje, ale bardzo powoli.

A wi璚 mam pytanie. Wiem, jaki kolor jest moim marzeniem. Skoro zbli瘸 si ko鎍闚ka wakacji, m鏬豚ym ju u篡 farby. I teraz dylemat - Jak sprawi, 瞠by w這sy wygl康a造 tak (kolor):

http://ikf.com.pl/img72357.fryzury-krotkie.205123.jpg

photo. m i s s b i m b o . c o m/bimbo/40/19973/gd/15977996.png - bez spacji.

Ten kolor to idea *.*
Nie ma lepszego. W豉郾ie marzy mi si kolor koniecznie taki 玆WY i koniecznie taki G牞OKI.
A nawet nie wiem jak go nazwa.
Bo ni to ciemna czekolada, ni to ciemny maho.
Nazwa豚ym to hmm ciemny, 篡wy, g喚boki, czekoladowy maho

Jakie sugestie jak go osi庵n望? albo chocia co baaardzo zbli穎nego? To moje marzenie T_T

Jak my郵icie, jakiej farby u篡? Firma, odcie? Mo瞠 lepiej p馧-trwa陰? Mo瞠 mniej niszczy w這sy, a i tak trzeba farbowa odrosty : P
Macie jakie refleksje, rady?

Ju m闚i貫m, mam ciep陰 karnacj. sk鏎a aktualnie lekko opalona, be穎wa. pij te du穎 sok闚 marchwiowych, st康 jej lekko 鄴速awy odcie.

Kolor oczu - g喚boki niebieski kolor - oczy to jedyne, co mam 豉dnego, heh. ale my郵, 瞠 b璠 pasowa do tego koloru. do wszystkiego pasuj :P zreszt od czego s soczewki jak co ^^

mam te problem z tr康zikiem, krost praktycznie wcale nie ma, ale sk鏎a ma okropny, niejednolity koloryt - w 鈍ietle dziennym wygl康a sraczkowato ;/ stosuj kuracje, ale to nie takie proste.. no c騜, kiedy zniknie...
a p鏦i co jak wychodz na miasto, musz u篡wa podk豉du, by nie straszy ludzi :P

my郵, 瞠 ten kolor by mi pasowa. aktualnie mam na w這sach zimny, p造stki, wyp這wia造, ciemny br您. a nie mo瞠 by nic gorszego w moim przypadku - kontrastuje to z odcieniem sk鏎y.

Edytowane przez Astral
Czas edycji: 2011-08-17 o 19:15 Pow鏚: problem z linkiem
Astral jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-17, 20:48   #2
devil inside
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88
Dot.: Poszukiwanie koloru do w這s闚.

Co do farb, to podpowiem ci, 瞠 nie ma lepszych od profesjonalnych.
Przejd si do jakiej hurtowni fryzjerskiej, albo sklepu z profesjonalnymi kosmetykami. Jest du穎 ciekawszych kolor闚, odcieni ni w farbach drogeryjnych. Mo瞠 znajdziesz co co akurat b璠zie ci odpowiada.
Ja jestem bardziej zadowolony z farb profesjonalnych
devil inside jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-17, 21:33   #3
Astral
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51

hmm, dzi瘯i.

ale czy te profesjonalne nie sprawiaj jakich k這pot闚? z na這瞠niem np? w ko鎍u s teoretycznie dla profesjonalist闚 : P

a jak z cen? s bardziej op豉calne, mniej?
Astral jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-17, 22:37   #4
devil inside
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88

Powiem ci tak ... Sam ich nie przygotowywa貫m. Profesjonale zawsze robi貫m u fryzjera.
Ale tak jak widzia貫m nie by這 problemu z nak豉daniem nigdy.
A przy farbie powinien by opis jak miesza.
Hmm z cen? Raczej maj徠ku nie stracisz
Dla mnie s bardziej op豉calne np. dlatego , ze kolor wychodzi zawsze du穎 豉dniej i w這sy mi po nich nie lec z g這wy jak po drogeryjnych. Po tych mam zwykle o po這w mniej w這s闚 ;/
devil inside jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.