wstydzę się iść do fryzjera :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-08-17, 17:13   #1
Lilka232323
Przyczajenie

wstydzę się iść do fryzjera :(

Witam
mam nietypowy problem
chodzi o to, ze od jakiegos pol roku sama podcinam sobie koncowki i wszystko pieknie.. ale raz zle zaczesalam grzywke i obcielam ja tak ze mam na gorze taki jakby kawaleczek do konca podcietych wlosow, wyglada prawie jak wygolone x.x wiem ze to moze sie wydawac smieszne, ale podcinam to juz od jakiegos czasu... mam grzywke dzieki ktorej tego nie widac, ale chcialabym isc do fryzjera, podciac koncowki i zrobic inaczej grzywke zeby to odroslo... problem w tym, ze sie wstydze :/ co ja mam powiedziec fryzjerce, na pewno to zauwazy.. strasznie mi wstyyyd, pomozcie prosze
Lilka232323 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 20:17   #2
Astral
Raczkowanie

Dot.: wstydzę się iść do fryzjera :(

przesadzasz

ja też kiedy nie miałem degażówek próbowałem zwykłymi nożyczkami cieniować. raz wyszło fajne, za 2 razem - przesadziłem w kilku miejscach. miałem teksańską masakrę : P

poszedłem do fryzjerki, by poprawić, choć trochę speszony, to powiedziałem na wstępie o sytuacji i obróciłem wszystko w żart. pośmialiśmy się chwilę i było ok ;]

więc uwierz - grunt, to poczucie humoru. za dużo myślisz o opinii innych, też tak mam :P
Astral jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 20:41   #3
eternitka
#etergirl

najprościej chyba powiedzieć prawdę powiedz jak podcinasz sobie włosy, co zrobiłaś i wyjaśnij sprawę. Przecież mogło Ci się coś nie udać, nikt nie jest idealny. Potem powiedz po prostu jakiej fryzury od niej oczekujesz chyba lepiej od razu powiedzieć niż żeby fryzjerka sama to zobaczyła? Przynajmniej będziesz miała uczucie wstydu za sobą. Trzeba tylko się przełamać
eternitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 14:08   #4
Agnieszka987
Zakorzenienie

Zawsze możesz powiedziec że koleżanka ze szkoły fryzjerskiej próbowała ćwiczyć na tobie
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 16:39   #5
201607040946
Konto usunięte

nie rozumiem, czemu się wstydzisz. naprawdę nie rozumiem ja chodziłam z takimi cudami na głowie do fryzjera, że dawno musiałabym umrzeć ze wstydu
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 16:49   #6
paraqua
Raczkowanie

jezeli az tak sie wstydzisz to np. mozesz powiedziec ze kuzynka, twoja corka itp. bawila sie we fryzjerke twoimi wlosami
Stary 2011-08-18, 23:55   #7
krd
Raczkowanie

Nie ma czego się wstydzić. Fryzjerzy często oglądają dużo dziwnych rzeczy na głowach klientów. Na pewno nie zostaniesz wyśmiana, fryzjerka nie powinna tego komentować złośliwie. Każdemu się może zdarzyć.
krd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 23:59   #8
amelj
Wtajemniczenie

Eeee takie cos to nic, w porownaniu z tym co zrobiła mi jedna fryzjerka na głowie. Szłam na poprawke do innego i widziałam jak mu miesnie twarzy drgaja XD ale wiadomo ze nie mogł wybuchnac smiechem XD tzn...mogł...ja sama sie z tego śmiałam Owa fryzjerka juz nie pracuje (ale nie "dzieki" mnie, chyba ogolnie za duzo skarg było).
Nie ma sie czego wstydzic, to tak jakby sie bac isc z psujacym sie zebem do dentysty...albo z niewycietymi skórkami z paznkoci na manicure
amelj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 19:11   #9
Inspire
Kuźnia inspiracji

Nie ma się czego wstydzić, przecież nie każdy jest profesjonalnym fryzjerem
Sądzę, że na tym nie stracisz, a Twoja grzywka owszem - straci to coś, co Ci sie nie podoba.

WYMIANA
Inspire jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 14:13   #10
SummerGlow
Rozeznanie

Oczywiście, nie ma się czego wstydzić. Po prostu powiedz, że podcinasz sama i wyszło jak wyszło, źle się ucięło. Fryzjerka na pewno nic nie powie, albo obróci w żart Będzie dobrze, idź poprawi Ci to i od razu będzie lepiej
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 14:48   #11
quench
Are you talking to me?!

Nie masz się czego wstydzić. Nawet się nie tłumacz, bo po co? Popełniłaś jakąś zbrodnię? Powiedz tylko, jaką fryzurę teraz chcesz mieć i tyle.

Tagi
błąd, fryzjer, fryzura

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości