zastepca Clarins, Concentre Teinte Auto-Bronzant Intense (Barwiony samoopalacz w płyn - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-17, 23:20   #1
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308

pytania


na kwc znalazlam ten produkt, tylkio nie wiem czy on brazuje na stale czy tylko dzieki temu ze sie go nalozy na twarz???? chcialabym wiedziec gdyz zalezy mi rowniez na tym aby dzialal troszke jak samoopalacz

czy ktos zna podobny produkt ktory bedzie mial takie wlasciwosci jak clarins????? zeby brazowil i byl w formie toniku...i mam pytanie czy ten produkt pozostaiwa opalenizne nawet po zmyciu??

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-08-18 o 12:36
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 09:28   #2
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: zastepca Clarins, Concentre Teinte Auto-Bronzant Intense (Barwiony samoopalacz

Wyszukiwarka się kłania! Jest wątek zbiorczy o samoopalaczach i preparatch brązujących. Poszukaj, zamiast codziennie zakładać nowy wątek z pytaniem o jakiś samoopalacz.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 12:29   #3
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: zastepca Clarins, Concentre Teinte Auto-Bronzant Intense (Barwiony samoopalacz

ja pytam czy on opala na jakis czas czy tylko podczas stosowania-a tego nie ma w kwc...natomiast wizaz jako kiedys ulubiony staje sie prze wkurzajacy przez wlasnie takich ludzi ktorzy o kazde pytanie maja pretensje...a pytam o co chce bo od tego jest wizaz
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 12:50   #4
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: zastepca Clarins, Concentre Teinte Auto-Bronzant Intense (Barwiony samoopalacz

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
ja pytam czy on opala na jakis czas czy tylko podczas stosowania-a tego nie ma w kwc...natomiast wizaz jako kiedys ulubiony staje sie prze wkurzajacy przez wlasnie takich ludzi ktorzy o kazde pytanie maja pretensje...a pytam o co chce bo od tego jest wizaz
na kwc jest opisane dokładnie co on robi - nie umiesz czytac ???

zaśmiecasz to forum, powinnaś dostać bana i na tym by sie skończyła twoja zabawa, kilka osób już miało taka historię, zresztą brzmisz jak klon jednej z nich
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 00:10   #5
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: zastepca Clarins, Concentre Teinte Auto-Bronzant Intense (Barwiony samoopalacz

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
na kwc jest opisane dokładnie co on robi - nie umiesz czytac ???

zaśmiecasz to forum, powinnaś dostać bana i na tym by sie skończyła twoja zabawa, kilka osób już miało taka historię, zresztą brzmisz jak klon jednej z nich
No więc właśnie, admini, gdzie jesteście, na co czekacie?
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.